abolfazlgh

New Member
لایک ها
81
من یادمه توی راهنمایی توی سوراخ صندلی معلممون چایی ریختیم وقتی نشست بدبخت سرخ و سفید شد بعد فیلمشو تو مدرسه پخش کردیم!
:95:

Gaara

New Member
لایک ها
114
پاسخ : چه بلا هایی سر معلماتون آوردید؟!

ما هم روز معلم روی صندلی معلم ادبیاتمون با گچ نوشتیم روزت مبارک!!!
بیچاره مجبور شد تا آخر کلاس سر پا درس بده!!!

Pouya_p

New Member
لایک ها
55

يه سال اشك يه معلممونو درآوردم آخر سال اول هر جلسه منو مينداخت بيرون منم ميرفتم نماز خونه mp3 گوش ميدادمو ميخوابيدم
آخرين دفعه گفت برو بيرون گفتم چرا گفت چون ازت بدم مياد منم لجم گرفت گفتم دل به دل راه داره و از كلاس اومدم بيرون :25:
بعدش سرخ شد معلمه و جوشي :85::14:عين عكس 1 روزم مهمون ناظما بودم:63::179::158::106:

amir.ekhlasi

New Member
لایک ها
183

ما یک بار در تابستان تو راهنمایی یک کلاس فوق برنامه با یکی از معلمان محترم ریاضی داشتیم (حلی ها خوب میشناسند. راهنمایی: قد بلند، لاغر و ...) این بنده خدا را هر جلسه اذیت میکردیم. مثلا تمام تخته پاک کنهای طبقه را پنهان میکردیم و تخته را کثیف میکردیم. اون میگفت شما برید بیرون کار اضافی میکنید. برای همین خودش دنبال تخته پاک کن میگشت. هی از این ور میرفت اونور. بعد که میومد همه تخته پاک کنها را روی تخته میدید.:21::21:

f.sh

New Member
لایک ها
5

منم اول راهنمایی که بودم یه دبیری داشتیم خدا نصیب هیچ کس نکنه از اون فیسوها بود
ما هم رفتیم ۴-۵ تا از این موش چسپی های سفید هست خریدیم
تو ۵ جای کلاس نصب کردیم گفتیم حین کلاس یا می افته رو خودش یا می افته تو کلاس
شانس ما اصلا پایین نیفتاد
اخر کلاس یکی از بچه ها داد زد:::: موششششششششششششششششششش
جوری گفت بچه های خودمونم ترسیدن فرار کردن چه برسه به معلمه :4::4:

Rezvan.gh

Active Member
لایک ها
132

سال دوم راهنمایی که بودیم در کلاسمون خراب بود یعنی جوری که خودمون از داخل کلاس با قاشق بازش می کردیم :24:
معلم شیمیمون خیلی سوژه بود نقشه کشیدیم چند نفر از بچه ها برن بیرون فیلم بازی کنن که ای وای بقیه داخل گیر کردن همین کارو هم کردیم بعد معلمه چند نفر فرستاد برن دنبال بابای مدرسه که مثلا بیاد درستش کنه اون چند نفرم رفته بودن الکی تو حیاط :204:
ما هم تو کلاس خیلی حال کردیم :97:
بعد نیم ساعت معاونه خودش اومد با فن چنگال از بیرون بازش کردن :193:
بعدشم گفتن دیگه حق ندارین درو ببندین:160:

shadi2011

New Member
لایک ها
139

اوووه!!بی خیال!!!چه خاطرات باحالی!دی:
ما هم از این کارا زیاد کردیم!!یه چند باری پونز گذاشتیم!
یه بارم اینجانب رو صندلی معلم چن تا فحش رکیک و قشنگ(!)نوشتم,معلممه هم نشست روش!بیچاره اصلا هم نفهمید!!هاهااها!حالا شایدم فهمیده روشنشده بگه!8)
تا دلت بخاد!یه چن باری هم به عنوان نماینده ی کلاس وقتی معاونمون اومده بود نکته ایمنی میگف رفتم پشت سرش ب هوای تخته پاک کردن اداشو در اوردم و رقصیدم!!!!:198:
هی...
قشنگیه مدرسه ها ب همین چیزاس دیگه!:24:

Rezvan.gh

Active Member
لایک ها
132
من یه خاطره دیگه هم بگم :
با عرض معذرت(دستشویی معلما تو راهرو بود ) حالا یکیشون میره دستشویی یادش میره کلیدشو با خودش ببره بچه های کلاس ما هم که.........خلاصه قفلش کردیم کلیدم پرت کردیم بیرون مدرسه:71:

از اون جایی که دبیر عزیز ورزش اجازه نمیداد توپ بیاریم بازی کنیم بچه ها هم با کاغذ وچسبی که از دفتر گرفتن یه توپ پلاستیکی درست کردن :52: بعد زنگ تفریح یکی از بچه ها جو گیر میشه تو راهرو یه شوت کرد بعد مهتابی شکست و معاونه اومد ...:69:
گفت کی بوده؟؟؟
همه با هم گفتیم: هممون بودیم .
بعد گفت کجاست؟؟(توپ قشنگه رو میگفت)
ما هم گذاشته بودیمش تو پرده بعد نمیذاشتن معاون اون طرفی بره خلاصه فهمیده بود اونجاست اینا هم طی عملیات پیچیده ای بردنش ته کلاس تو کیف یکی از بچه ها گذاشتن اونم که دید حریف ما نمیشه بی خیال شد ولی .........ما بیچاره:40::63::169:

mssh

Active Member
لایک ها
54

ما یه بار گوشی معلم رو برداشتیم. بعد هی بش زنگ می زدیم. معلمه هم داد می زد گوشی منو بیارین بدین...

یه بار دیگه یه تیکه کاغذ آتیش زدیم و انداختیم تو کلاس. بعد تا اومد معلمه بفهمه یکی از بچه ها پاشو گذاشت روشو بعد شروع کردیم بحث که این چه وعضشه دارن تو حیات آتیش می زنن بوی دود مارو اذیت می کنه.

لایک ها
40

یه روز پماد سالیسیلات (بو ی فوق العاده بدی میده)! زدم به دستم رفتم دم میز معلممون برای رفع اشکال! معلمم سعی میکرد تا حد امکان سریع جواب بده...منم هی توضیح بیشتر میخواستم!!!!!:204:

faezeh iq

New Member
لایک ها
135

ما هم یه روز از دست مشاورمون کلی عصبی شدیم یه نقشه کشیدیم
قرار شد بریم دوتا تایر جلو ماشینش رو پنچر کنیم همین کارم کردیم
فرداش دیدیم مشاوره اومده مدرسه
گفتیم خدایا این تا حالا باید مرده باشه چه ادمیه هاااااااااااا
نمیدونم کدوم نامردی رفت لومون داد اونم اومد سرکلاس یه کم(؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟) بهمون حرف زد و رفت بیرون

faezeh iq

New Member
لایک ها
135

یکی دیگه:
یه روزم روی یکی از دبیرامون که خیلی ادعا داشت از ئشت سرش ژله له شده ریختیم زنگ اخرم دیدیم هنوز تمیزش نکرده خدا میدونه موقعی که فهمیده چقد فحش بهمون داده

ما عموما زنگ تفریحا برنامه بهونه داشتیم تو کلاس طوری که هر چیزی گیرمون میومد خالی میکردیم توش
یه دفعه هم سر کلاس همین معلمه اومدیم هرچیزی که گیرمون اومد اعم از: پشه (که به دست خودمون شهید شد)و تمام خوراکی های بچه ها از شور گرفته تا شیرین بایه کم مخلفات دیگه
همه رو انداختیم تو اب انار و اب پرتقال وسس خودتون دیگه فک کنید چی شد
خلاصه این غذای خوشمزه رو قبل از کلاس گذاشتیم رو میز یه کمشم ریختیم رو میزوصندلی ملمه تا چشمش خورد بهش ذوق زده شد حالش به هم خورد و قهر کرد و تایه هفته ای سرکلاسمون تشریف نیاورد

Pouya_p

New Member
لایک ها
55

آقا داشتم به يكي از معلما كرم ميريختم (نميشه كرمارو گفت )بعد كلكل تيكه شد يچيز بد بهش گفتم اونم كفري شدو گفت آقاي فلاني ميخواريا
منم جو گير شدم جلو دهنمو نتونستم بگيرم گفتم نترس آقا من كرم زد خارش زدم شما به فكر خودت باش كه بعدش بلوزمو جر داد از كلاس انداختم بيرون داد ميزد برو از مدير كرم بگير ميخوام برات بزنم با يه چنتا از اون فحش ها
ولي شما از اين چيزا به معلمتون نگيدا بده منم نميگم ديگه

آخرین ویرایش توسط مدیر

abolfazlgh

New Member
لایک ها
81

من یادمه یه روز گوشیه یه بچه هارو گذاشتیم زیر صندلی معلم و هی بهش زنگ زدیم اونم بعد یه خورده وقت فهمید و از پنجره بیرون انداخت!

صاحب گوشی رفت گوشیو آورد فقط صفحه اش ترک برداشته بود و در باتری ش هم همینطور ولی بازم زنگ می خورد!
:211:

Rezvan.gh

Active Member
لایک ها
132

ما هم یه بار سر کلاس عربی سطل اشغال کلاس اتیش زدیم:189:
اخه درسمون در مورد اتش سوزی بود خواستیم صحنه رو بازسازی کنیم:113:(معلم داشت می مرد از ترس):85:
زنگ های بعدشم همش کبریت روشن میکردن:24:

amir.ekhlasi

New Member
لایک ها
183

ما هم یه بار سر کلاس عربی سطل اشغال کلاس اتیش زدیم
اخه درسمون در مورد اتش سوزی بود خواستیم صحنه رو بازسازی کنیم(معلم داشت می مرد از ترس)
زنگ های بعدشم همش کبریت روشن میکردن
ما پسرها هم توی دبیرستان چنین بلاهایی را سر معلمامون نمیاریم. شما دیگه خیلی شرید. دختر اونم راهنمایی :148:

faezeh iq

New Member
لایک ها
135

ما پسرها هم توی دبیرستان چنین بلاهایی را سر معلمامون نمیاریم. شما دیگه خیلی شرید. دختر اونم راهنمایی :148:
اینا همه کار خداست که ما اینقدر معلمامون رو دوست داریم:44::44::44:
اره کمتر دخترایی پیدا میشن اینقد شر باشن شما نظر لطفتونه

abolfazlgh

New Member
لایک ها
81

اینا همه کار خداست که ما اینقدر معلمامون رو دوست داریم:44::44::44:
اره کمتر دخترایی پیدا میشن اینقد شر باشن شما نظر لطفتونه
دیگه انقدر هم خوب نیست آدم شر باشه (اونم دختر اونم راهنمایی)!

بدبخت معلماتون معلم مرد هم دارید؟

faezeh iq

New Member
لایک ها
135

دیگه انقدر هم خوب نیست آدم شر باشه (اونم دختر اونم راهنمایی)!

بدبخت معلماتون معلم مرد هم دارید؟
مگه چه اشکالی داره ؟؟؟؟؟؟؟اون مدرسه که قابل تحمل نیست اگه از این فعالیتا نداشته باشه:91::91:
نه ما راهنماییا معلم مرد طول سال تحصیلی نداریم ولی تابستونا داریم که اون موقع نمیشه کار زیادی کرد:(:(

بالا