saeedkh

New Member
لایک ها
3
دوستان به نظر شما چگونه میشه برای شرکت در مرحله 2 ارامش کسب کرد
به نظر من ابمیوه خیلی خوبه
و حتی کس هایی که اعتقاد ندارن نماز بخونن

niamen

New Member
لایک ها
20
گل گاو زبون!
اگه اهل قرص و دوایید پروپانولول!

Goharshady

New Member
لایک ها
166
بهترین کار اینه که اعتماد به نفس داشته باشید و مطمئن باشید که قبول خواهید شد ، نمازی که برای المپیاد بشه نخوندنش بهتره ، گل گاوزبون رو بذارید در کوزه آبشو بخورید (یعنی بجوشونید ، بعد بخورید) ، آبمیوه که هر روز باید بخوریم (چه المپیاد داشته باشیم چه نداشته باشیم) و ضمنا من هرگز حاضر نیستم قرص و دوا بخورم مخصوصا پروپانولول!

elichem

New Member
لایک ها
7
صد در صد موافقم!

B

best-boy-fizik

Guest
با توکل به اهورا مزدا واطمینان به این که خیر ما رو می خواد میریم سر جلسه.با تفکر کورش قدرت بهمن جادویه و شهامت به آفرید و جسارت نادر همگی امتحان خوب می دیم.

Goharshady

New Member
لایک ها
166
توان آرش را هم اضافه کنید.

niamen

New Member
لایک ها
20
حتی منم کاملا موافقم......!!

قرص و دوا چیه؟!!

Olympiad

New Member
لایک ها
134
به نظر من شما ميدونيد كه چقدر تلاش كرديد و حتما ميدونيد چقدر آماده ايد . به نظر من خدا تلاش هيچ كس رو بي نتيجه نميذاره و...

Goharshady

New Member
لایک ها
166
البته شرط داره!

amin0202

New Member
لایک ها
1
به نظر من مشکل ما تو اینه که به حرفای اطرافیامون توجه نداریم ... معنی توکل رو درک نکردیم و بهش عمل نمیکنیم
مثلا کسی که قبل از آزمون تلاش خودش رو کرده باشه(منظورم فقط خوندن نیست) سر امتحان هم آرامش کافی رو داره و میدونه اگه قبول شد که هیچ (به آرزوش رسیده) اگه هم قبول نشد تقدیر الهی بوده که خدا هم جز خوبی برای بنده هاش نمیخواد
اینم باید بدونیم که المپیاد تنها راه رسیدن به موفقیت نیست فقط یک راه فرعیه .. درسته که میانبر رفتن خیلی بهتره اما میانبر نرفتن و حرکت از مسیر اصلی فاجعه بار نیست ... مهم رسیدن به هدف یعنی موفقیته

Goharshady

New Member
لایک ها
166
با قسمت آخر مخالفم. المپیاد راه اصلیه ، لااقل برای من. اگه نشد از راههای فرعی خواهم رفت.

saeedkh

New Member
لایک ها
3
المپیاد یکی از شاه راه های ورود به جهان است و اطمینان داشته باید اگر نشد خدا نخواسته و اگر شد لطف خداست پس در این روزها توکل وایمان کامل به خود و خدا کارساز است
حتی با ابمیوه
راستی قرار شده به المپیادی های چه نوع غذایی بدن
تو روزهای المپیاد

saeedkh

New Member
لایک ها
3
هر شاه راهی راه اصلی نیست مثل همین شاهرود

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
خدا مهربونتر از اونيه كه فكرشو ميكنيد.دوستتون داره خيليييييييييييييييييي زياد و حتما اگه ازش بخواين كمكتون ميكنه اما اشتباه نكنين.خدا نميگه به هر كي بخوام نعمت بيشتر (مثل قبولي المپياد) ميدم ميگه به هركي بخوام هدايتش ميكنم به راه درست،اون راهي كه نفع طرف توشه پس هرچي براتون خواست قبولش كنيد و دوستش داشته باشين...

amin0202

New Member
لایک ها
1
Goharshady گفت
با قسمت آخر مخالفم. المپیاد راه اصلیه ، لااقل برای من. اگه نشد از راههای فرعی خواهم رفت.
منظورم همونیه که تو ذهنته ..اینطوری بگم بهتره : از راه فرعی رفتن سریعتر رسیدن به هدفه که بهتره و صد البته دلچسب تر

saeedkh

New Member
لایک ها
3
اصلا راه رو چطوری باید معنا کرد؟

amin0202

New Member
لایک ها
1
saeedkh گفت
اصلا راه رو چطوری باید معنا کرد؟
ببین... راه رو نمیشه دقیقا معنا کرد باید درکش کرد حسش کرد.... بهترین تعریفی که از این میشه داشت اینه که وقتی شما به هدف نرسیده باشی برای رسیدن به هدف باید یه سری کارا رو انجام بدی که این کارا تشبیه میشه به پیمودن مسیر یعنی این کارا منجر به رسیدن به هدف میشه
تو تشبیهی که از المپیاد به عنوان راه فرعی داشتیم منظورم این بود که راه فرعی رو همه دوست دارن چون زودتر میرسی ولی این راه مثل راه اصلی هموار نیست و سختی هایی داره ولی بعضیا سختیا رو به جون میخرن و یه یاعلی میگن و تا آخرش میرن تا اینکه...
ان شاالله ما هم همین طور بشیم

Goharshady

New Member
لایک ها
166
فکر می کنم داره فلسفی(بخوانید چرت و پرت) می شه!

Goharshady

New Member
لایک ها
166
فکر می کنم این تاپیک باید به قسمت مباحث عمومی منتقل بشه
اینجا ترکیبیات پیشرفته است و این تاپیک اصولا ربطی به این فروم ندارد.

saeedkh

New Member
لایک ها
3
آقا کیا مدرسه شون براشون جلسه مشاوره گذاشته
برای المپیادیها

بالا