pozitrone

New Member
لایک ها
21
بذار من یه توضیح بدم در مورد رتبه 124!
رتبه 124 در نظر اول یه رتبه عالی و فوق العاده است که باهاش میشه بهترین رشته ها رو قبول شد.
ولی رتبه 124 واسه محمد جواد که همیشه رتبه زیر 50 کشوری کانون بوده یه رتبه بد محسوب میشه.
با عرض پوزش از محمد جواد به خاطر اینکه از طرفش جواب دادم.
محمد جواد جون تو پزشکی شهید بهشتی احتمالا و پزشکی ایران 100 درصد قبولی.

m-s

New Member
لایک ها
129
مهم اينه که شهيد بهشتي قبولن :arrow: :arrow:
اينقدر ناراحتش نکنين ديگه :( :(
ميگم نکنه ايشونم قبلش کتاباي کانونو ميخوندن؟؟؟؟؟؟ :!: :!:
ببخشيد :x :x :x شوخي کردم :twisted: :twisted: :oops:

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
واقا خيلي خوبه كه اينجا بچه ها به هم كمك مي كنن من كه از يه نفردرمورد انتخاب رشته راهنمايي خواستم اصلا جوابمو ندادن (البته كمي حق دارن كه ماها رو تحويل نگيرن) اتفاقا اي ديشونو از همين اقاي mjbbaha گرفته بودم

kquran

New Member
لایک ها
18
200 بار دارم میگم برید سنجش تا ناامید نشید...من سنجش اولیم شدم 54
کلی امیدوار شدم...اگه نمیرفتم به اینور اونور بگم...الان همون 54 می بودم...

eepharma

New Member
لایک ها
1
به نظر من 5 آزمون اول سنجش رو کسایی باید بدن که پایه رو تو تابستون تموم کرده باشن ضمنا جامعه ی آماری تو این 5تا آزمون کمه و بیشتر رقبای اصلی هم نیستند به همین دلیل کسی اگه کم هم خونده باشه میتونه رتبه ی خوبی بیاره ولی مطمئنا واقعی نخواهد بود.(خودمونو گول نزنیم که رتبه ی خوب اوردیم) البته در سه آزمون جامع سنجش بیشتر رقبا حظور دارند و رتبه واقعی تر می شود. مشکل سنجش اینجاست که چون فاصله ی آزمون های مرحله ایش یک ماهه تو اکثر بچه هایی که فقط سنجش میدن نوعی بی انگیزگی و گسستگی برنامه در دو سه هفته ی اول ایجاد میشه و بازده رو به شدت کاهش می ده اما اگه این آزمون ها با یه آزمون دیگه مثل قلم چی ترکیب بشه این مشکل حل می شه. :oops:

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
pozitrone گفت
بذار من یه توضیح بدم در مورد رتبه 124!
رتبه 124 در نظر اول یه رتبه عالی و فوق العاده است که باهاش میشه بهترین رشته ها رو قبول شد.
ولی رتبه 124 واسه محمد جواد که همیشه رتبه زیر 50 کشوری کانون بوده یه رتبه بد محسوب میشه.
با عرض پوزش از محمد جواد به خاطر اینکه از طرفش جواب دادم.
محمد جواد جون تو پزشکی شهید بهشتی احتمالا و پزشکی ایران 100 درصد قبولی.
با تشکر از محمد عزیز
1- رتبه های قلم چیم همیشه زیر 50 کشوری نبود ولی اغلب زیر 50 منطقه بود مخصوصا آخر سال و امتحانای جامع سنجش و قلم چی که زیر 50 کشور میشدم
2-تو بروشوری که قلم چی توزیع کرده بود عکس من 41 امین بود(کل کشور)
3- رتبه زیرگروه 1 ام 170 بود و انتخاب رشته مجازی واسم غیر از پزشکی تهران و بهشتی و دندون بهشتی بقیه اش رو واسم زده بود

kquran

New Member
لایک ها
18
واقعا افتخار می کنیم به وجود چنین دوستان درس خونی...
امیدوارم جز برای خدا و خدمت به کشورتون درس نخونین...

casio

New Member
لایک ها
0
سلام دوستان.کسی هست که بتونه بودجه بندی قلم چی رو اینجا آپلود کنه؟

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
من هفشت ده تا بودجه بندی پارسال رو دارم ولی سرعت اینترنت اجزه آپلود نمیده!!!!!!!!!!!!

اگه برنامه پارسالش رو نگاه کنین به اشکالای زیادش پی میبرید اما به عنوان یه سوپاپ اطمینان میشه در راه کنور فعلا ازش استفاده کرد(چون سالهای آینده گاج جلو میزنه)

m-s

New Member
لایک ها
129
بچه ها ميشه مگه 1نفر هم کنکور رياضي بده هم تجربي؟؟؟؟؟؟؟
:eek: :eek: :eek:

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
تو يه سال نه

kavosh

New Member
لایک ها
75
خیر نمی‌شه!
البته...
ممکنه یه نفر هم کنکور ریاضی داده باشه هم کنکور تجربی!
ولی نه در طول یک سال!

m-s

New Member
لایک ها
129
ممنون از جواباتون :arrow: :arrow:
يکي نيست به من بگه تو توي يکيش موندي :oops: :oops:

kavosh

New Member
لایک ها
75
خانوم دکتر م.ص شما همون کنکور تجربی رو بچسب :wink: !

haniye

New Member
لایک ها
234
سلام
مشکل سوالات ازمون کانون این هست که اگر شب قبل از آزمون بشینی و یه درس رو انتخاب کنی و تست ابی همون درس رو بخونی فردا توی ازمون درصد بالایی از اون درس میاری متاسفانه بیشتر افراد هم همین اشتباه رو می کنند و به خودشون امید واهی میدهند در صورتی که بعدا توی کنکور ضررش را می بینند.

davenchi

New Member
لایک ها
76
من با اینکه روزانه .8 .7ساعت درس میخونم نمیرسم برنامه قلمچی رو انجام بدم اخه مثلا واسه احتمال از 422تست اگه هر تست و پاسخ تشریحیشو تو 2 مین بخونم به 14 ساعت نیاز دارم دلمم راضی نمیشه که از تستی بگذرم حسابی کم می یارم .متاسفانه نمیتونم ساعت مطالعمو بیشتر کنم.درنتیجه ازمون نمیدم که نکنه ترازم کم بشه افسردگی بگیرم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

haniye

New Member
لایک ها
234
سلام دوست خوبم
درسته که بعضی وقتا تراز پایین امید رو به یاس تبدیل میکنه اما فکر نمی کنی بهتره به خودت بگی که میتونی بهترین باشی و تلاشت رو تا جایی که میتونی بکنی.
امیدوارم موفق باشی

davenchi

New Member
لایک ها
76
مرسی هانیه جونم .امسال شعار من فقط فقط موفق شدنه. اما خب زمان می طلبه.امیدوارم تو هم جز بهترینها باشی

لایک ها
7
تو کلاس ما یکی تجربی داد(ریاضی بودیم)هیچ کس هم خبر نداشت!بعد از اومدن نتایج فهمیدیم!رتبه اش 200منطقه شد!

بالا