mahallehm

New Member
لایک ها
487
چندی پیش گفته شد که باشگاه دانش پژوهان جوان احتمالا خواهد توانست وضعیت سهمیه ها رو به حالت اولیه برگردونه ولی متاسفانه طی تماس بنده با باشگاه صبح امروز آقای صولتیان روابط عمومی باشگاه از مصر بودن وزارت علوم و 10 درصد شدن سهمیه ها خبر دادن و گفتن که از همین کنکور 94 اعمال خواهد شد.
با توجه به این که انتظارات المپیادی ها از مسئولین حمایت بیشتر هست چنین اقدامی واقعا چه معنی میتونه داشته باشه؟!
من از همه میخوام اگه بتونن به طریقی به وزارت علوم اعتراض خودشون رو نشون بدن. امیدوارم قبل از این که دیر بشه المپیاد ایران از این بی توجهی مسئولین نجات پیدا کنه!

sepidfekr

New Member
لایک ها
637
پاسخ : کاهش قطعی سهمیه مدال های نقره و برنز به 10 درصد!!

چندی پیش گفته شد که باشگاه دانش پژوهان جوان احتمالا خواهد توانست وضعیت سهمیه ها رو به حالت اولیه برگردونه ولی متاسفانه طی تماس بنده با باشگاه صبح امروز آقای صولتیان روابط عمومی باشگاه از مصر بودن وزارت علوم و 10 درصد شدن سهمیه ها خبر دادن و گفتن که از همین کنکور 94 اعمال خواهد شد.
با توجه به این که انتظارات المپیادی ها از مسئولین حمایت بیشتر هست چنین اقدامی واقعا چه معنی میتونه داشته باشه؟!
من از همه میخوام اگه بتونن به طریقی به وزارت علوم اعتراض خودشون رو نشون بدن. امیدوارم قبل از این که دیر بشه المپیاد ایران از این بی توجهی مسئولین نجات پیدا کنه!
این چهامین تاپیک در مورد این موضوعه!!!
برید رادیو المپیاد رو گوش کنید!!!به این موضوع پرداخته!!!

لایک ها
42

مثلا یه روزی بزاریم تظاهرات کنیم؟حرفا میزنی ها.یا همه باهم بهشون زنگ بزنیم مراتب اعتراضمونو عرض کنیم.

mahallehm

New Member
لایک ها
487

این چهامین تاپیک در مورد این موضوعه!!!
برید رادیو المپیاد رو گوش کنید!!!به این موضوع پرداخته!!!
دوست عزیز میگم امروز صبح با ایشون حرف زدم یعنی دیگه آخرین خبر موجود هست. نتونستن وزارت علوم رو راضی کنن. بنده از مدال های امسال و کاملا در جریان قضایا هستم

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

مثلا یه روزی بزاریم تظاهرات کنیم؟حرفا میزنی ها.یا همه باهم بهشون زنگ بزنیم مراتب اعتراضمونو عرض کنیم.
دوست عزیز به هر حال همینجوری که نباید قبول کنیم!!!

sepidfekr

New Member
لایک ها
637

دوست عزیز میگم امروز صبح با ایشون حرف زدم یعنی دیگه آخرین خبر موجود هست. نتونستن وزارت علوم رو راضی کنن. بنده از مدال های امسال و کاملا در جریان قضایا هستم
من هم میدونم شما در جریانید!!!اول شما اون یکی تاپیک ها رو هم نگاه کنید حتی بخشنامه ها هم هست!!!مدال طلا فیزیک امسال بخشنامه رو گذاشتن!!!
خود آقای خلینا هم در این مورد پیگیری کردن!!!.:. المپیادهای علمی ایران .:. آیریسک - رادیو المپیاد آیریسک (14) - 6 دی 1393
شما این رو گوش کنید!!!

AHZolfaghari

Well-Known Member
لایک ها
1,654

ان شاءالله که اینطور نمونه .
اما فکر کنم در قبالش یه خوبی اضافه بشه و اون اینه که سهمیه معدل برای مدال دار ها فقط تاثیر مثبت بشه . من اینو شنیدم

آقای محله از سهمیه طلا خبری ندارید که وضعیتش چی شده ؟

mahallehm

New Member
لایک ها
487

اون رادیو المپیاد رو من گوش دادم و مال ۶ دی هست. من ۱۶ دی از اقای صولتیان پرسیدم. تاثیر مثبت معدل هم یک پیشنهاد بود که اقای صولتیان نگفتن وزارت قبول کردن یا نه.

janbazs

New Member
لایک ها
18

اگه این موضوع قطعی باشه به نظر من باید دانش پژوهان با تماس به وزارت علوم اعتراض کنن من شخصا انتظار داشتم سهمیه هارو زیاد کنن چون فشاری که رو دوش نقره ها وبرنز ها هست خیلی زیاد هستش.اگه بخوایم واقع بینانه حساب کنیم سمیه باید بیش از 50 باشه ولی ما به همون 20 هم راضی هستیم از همه خواهش می کنم تا دیر نشده یه کاری بکنیم ازطریق نامه یا تماس های مکرر از آقای خلینا هم خواهش می کنم در این مورد با دانش پژوه ها همراه باشن.

mahallehm

New Member
لایک ها
487

سهمیه طلا طبق گفته اقای صولتیان تغییری نکرده خوشبختانه.

AHZolfaghari

Well-Known Member
لایک ها
1,654

اون رادیو المپیاد رو من گوش دادم و مال ۶ دی هست. من ۱۶ دی از اقای صولتیان پرسیدم. تاثیر مثبت معدل هم یک پیشنهاد بود که اقای صولتیان نگفتن وزارت قبول کردن یا نه.
اما من حدود اول های دی بود (قبل 6 دی ) که مدیرمون به من گفتند که سهمیه معدل ها برداشته شده برای المپیادی ها و ظاهرا این موضوع جدیه . فکر می کنم کاهش سهمیه نقره برنز در ازای برداشته شدن سهمیه معدل بوده باشه

mahallehm

New Member
لایک ها
487

اما من حدود اول های دی بود (قبل 6 دی ) که مدیرمون به من گفتند که سهمیه معدل ها برداشته شده برای المپیادی ها و ظاهرا این موضوع جدیه . فکر می کنم کاهش سهمیه نقره برنز در ازای برداشته شدن سهمیه معدل بوده باشه
فکر نمیکنم اینجوری باشه. بعد از جریان کاهش سهمیه ها باشگاه از وزارت خواست علاوه بر بازگشت سهمیه ها به وضعیت سایق یک امتیاز تاثیر معدل مثبت هم در نظر گرفته بشه.

AHZolfaghari

Well-Known Member
لایک ها
1,654

فکر نمیکنم اینجوری باشه. بعد از جریان کاهش سهمیه ها باشگاه از وزارت خواست علاوه بر بازگشت سهمیه ها به وضعیت سایق یک امتیاز تاثیر معدل مثبت هم در نظر گرفته بشه.
ان شاءالله . اما این موضوع یه خورده بیشتر از یه کم غیر منطقیه !!

اما متاسفانه اگه زودتر اعلام میشد جای رسیدگی داشت

اما الان دیره . حدود یک ماه دیگه مرحله اوله . و اگه مرحله اول رد بشه دیگه قابل بازگشت نیست​

mahallehm

New Member
لایک ها
487

ببینید دوستان این بخشنامه مرداد امسال به دست باشگاه رسیده ولی به خود کسایی که دوره بودن هم چیزی گفته نشد. هرکسی میتونه برای اطمینان با باشگاه تماس بگیره.

Mehran Asadi

Well-Known Member
لایک ها
442

خدا بهمون رحم کنه اگه اینطور پیش بره دیگه المپیاد رو میفرستن واسه خودش اگه این مورد اتفاق بیفته جو المپیاد تو کشور میاد پایین و این کاملا به ضرر ایران واسه شرکت تو المپیاد جهانیه. البته اون سهمیه چیز مهمی نیست البته منظورم اینکه اهمیتی بهش نمیدن یه نفر با اختلاف خیلی خیلی کم نقره 1 میشه سهمیه نداره تازه اگرهم داشته باشه مثلا دانشگاه علوم پزشکی تهران اصلا قبول نمیکنه عجب اهمیتی!!!!!!!!!!!!!!!!!

خدا بهمون رحم کنه اگه اینطور پیش بره دیگه المپیاد رو میفرستن واسه خودش اگه این مورد اتفاق بیفته جو المپیاد تو کشور میاد پایین و این کاملا به ضرر ایران واسه شرکت تو المپیاد جهانیه. البته اون سهمیه چیز مهمی نیست البته منظورم اینکه اهمیتی بهش نمیدن یه نفر با اختلاف خیلی خیلی کم نقره 1 میشه سهمیه نداره تازه اگرهم داشته باشه مثلا دانشگاه علوم پزشکی تهران اصلا قبول نمیکنه عجب اهمیتی!!!!!!!!!!!!!!!!!

mahallehm

New Member
لایک ها
487

شماره تلفن باشگاه برای کسانی که شک دارند. ysc.ac.ir - تماس با ما

sepidfekr

New Member
لایک ها
637

اتفاقا خیلی هم برا ایران خوب میشه رقابت n برابر سنگین تر میشه فقط اونایی که امید به طلا دارن میمونن و چون رقابت هم سنگین میشه بچه ها قوی میشن پس برای باشگاه خیلی بهتره!!!

mahallehm

New Member
لایک ها
487

اتفاقا خیلی هم برا ایران خوب میشه رقابت n برابر سنگین تر میشه فقط اونایی که امید به طلا دارن میمونن و چون رقابت هم سنگین میشه بچه ها قوی میشن پس برای باشگاه خیلی بهتره!!!
کاملا برعکس ریسک المپیاد میره بالا عده کمتری از افراد با استعداد وارد این رقابت میشن!!

janbazs

New Member
لایک ها
18

خیلی جالبه بایه بخشنامه می تونن درعرض دو سه دقیقه زحمت سالهای مدال دارا رو 10 درصد میارن پایین!!!

Mehran Asadi

Well-Known Member
لایک ها
442

کاملا برعکس ریسک المپیاد میره بالا عده کمتری از افراد با استعداد وارد این رقابت میشن!!
بله همینطوریه چون به جای اینکه بیاین کلی زحمت بکشن آخر سر هم هیچی بهشون ندن میرن کنکور میخونن خیلی راحت تر هم وارد دانشگاه میشن

sepidfekr

New Member
لایک ها
637

خب ریسکه المپیاد که بره بالا کسایی که امید طلا ندارن میرن کنار و اونایی که امید طلا دارن میمونن که رقابت رو واقعا سنگین میکنه!!!

بالا