s.l.v.n

New Member
لایک ها
214
پاسخ : کاهش قطعی سهمیه مدال های نقره و برنز به 10 درصد!!

دوستان خود اقای محب زاده بنده خدا منتظره که ما این مبحث معدل رو بیان کنیم
خواهشا سر این تز روشنفکری نیاید وقتی میتونیم راهو ساده کنیم مگه احمقیم که
لقمه رو دور دهانمون بپیچیم

ناظمای عزیز لطف میکنند که پست ها روشن فکری رو پاک یا به یک جای دیگه منتقل کنند

Labyrinth

New Member
لایک ها
13

دوستان خود اقای محب زاده بنده خدا منتظره که ما این مبحث معدل رو بیان کنیم
خواهشا سر این تز روشنفکری نیاید وقتی میتونیم راهو ساده کنیم مگه احمقیم که
لقمه رو دور دهانمون بپیچیم

ناظمای عزیز لطف میکنند که پست ها روشن فکری رو پاک یا به یک جای دیگه منتقل کنند
منظورتون چی ه که منتظره؟ یعنی گفتن بچه‌ها باید درخواست بدن تا تاثیر معدل بررسی شه؟ مگه خود باشگاه پیگیر این قضیه هم نبوده؟
الآن ما باید زنگ بزنیم به این آقا در مورد حذف تاثیر معدل حرف بزنیم؟

s.l.v.n

New Member
لایک ها
214

منظورتون چی ه که منتظره؟ یعنی گفتن بچه‌ها باید درخواست بدن تا تاثیر معدل بررسی شه؟ مگه خود باشگاه پیگیر این قضیه هم نبوده؟
الآن ما باید زنگ بزنیم به این آقا در مورد حذف تاثیر معدل حرف بزنیم؟
ایشون عملا به بنده گفت اون نامه رو بده همه، مخصوصا طلا ها امضا کنند که ما این را تو جلسه با وزیر مطرح کنیم و پیگیرش باشم
باشگاه ؟ باشگاه دیگه چیه ؟
زنگ زدم به اقای صولتیان میگم دلیل وزارت برای کاهش سهمیه رو میشه بگید میگه من وقت اینجور کارها رو ندارم
که بعدش خوشبختانه مستقیما زنگ زدم به اقای محب زادگان و موضوع مطرح شد
و جالبه که اقای محب زادگان میگند که باشگاه جواب درخواست وزارتو برای معدلو نمیده !
بعدش گفت اگه یه نمونه پیدا کنید که توش تاثیر معدل نشون داده بشه خیلی خوبه

Armin_elmi

New Member
لایک ها
117

اینجوری پیش بره ممکنه خیلی ها م2 قبول شن ولی ببین که نمی صرفه سه ماه وقتشون رو به فنا بدن سر دوره!!!

Labyrinth

New Member
لایک ها
13

ایشون عملا به بنده گفت اون نامه رو بده همه، مخصوصا طلا ها امضا کنند که ما این را تو جلسه با وزیر مطرح کنیم و پیگیرش باشم
زنگ زدم به اقای صولتیان میگم دلیل وزارت برای کاهش سهمیه رو میشه بگید میگه من وقت اینجور کارها رو ندارم
و جالبه که اقای محب زادگان میگند که باشگاه جواب درخواست وزارتو برای معدلو نمیده !
نمونه که کاری نداره از سایت کانون یا دفتر مشاوره‌ی مدرسه‌ها - که معدل و درصدا و رتبه‌ی همه رو داره - خیلی راحت می‌شه پیدا کرد. باید یه سری آدم باشن که اطلاع‌رسانی کنن به بچه‌های خودشون برای امضا. در صورتی که یه امید بالای پنجاه درصدی باشه برای حذف تاثیر معدل و نامه‌ای نوشته شده باشه، بعد من می‌تونم در مورد بچه‌های خودمون برای امضا یه کارایی بکنم، اما اگه امیدی نیست دیگه ما خسته نکنیم الکی خودمونو بریم بشینیم سر درسمون از اینی که هست بدتر نشه اوضاع. : دی

Mehran Asadi

Well-Known Member
لایک ها
442

اینجوری پیش بره ممکنه خیلی ها م2 قبول شن ولی ببین که نمی صرفه سه ماه وقتشون رو به فنا بدن سر دوره!!!
خب چاره چیه؟

Armin_elmi

New Member
لایک ها
117

چاره ای نمیبینم!!
نظر شماها چیه؟!واقعا ظلم بزرگیه....
-----------
راستی دوستان قضیه طلاها چی شد؟!فقط چهارتای اول از کنکور معافن؟!
یا ماشالا اصلاحات جدید کردن و قرار شده همین 4 تای عضو تیم هم از جهانی برگشتن بیان کنکور بدن و بعد از اینکه طلای جهانی شدن در دانشگاه پیام نور مشغول به تحصیل بشن؟!

mahallehm

New Member
لایک ها
487

سهیل ما الان دقیقا چیکار کنیم؟؟ طلاها چرا امضا کنن؟!!

Mehran Asadi

Well-Known Member
لایک ها
442

چاره ای نمیبینم!!
نظر شماها چیه؟!واقعا ظلم بزرگیه....
-----------
راستی دوستان قضیه طلاها چی شد؟!فقط چهارتای اول از کنکور معافن؟!
یا ماشالا اصلاحات جدید کردن و قرار شده همین 4 تای عضو تیم هم از جهانی برگشتن بیان کنکور بدن و بعد از اینکه طلای جهانی شدن در دانشگاه پیام نور مشغول به تحصیل بشن؟!
سهمیه طلاها همون قبلیه اصلا وزارت علوم حق تغییر سهمیه اونهارو نداره چون مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی هستش
البته اینم به طور رسمی اعلام نشده یه لحظه تصور اینو بکنید که توی بخشنامه باشگاه(که معلوم نیست قراره کی بیاد)بگن طلاها معاف نیستن
بعید نیست ها

s.l.v.n

New Member
لایک ها
214

سهیل ما الان دقیقا چیکار کنیم؟؟ طلاها چرا امضا کنن؟!!
ببین طلا ها امضاشون معتبرتره چرا ؟
چون فرض کن یک طلا بخواد بره یک رشته دیگه همون وضعی رو داره که ما داریم یعنی 90% رو
ببینید باید اول اون نمونه رو پیدا کنید حالا از مشاور یا کانون یا هر روش دیگه ای
بعدش یه نامه بنویسید با این درخواست که معدلو "مثبت" کنند (متن نامه رو کی تنطیم کنه )بعد یک پیوست برای کل بچه های المپیادی بفرستیم تا امضاش کنند بعد باید اونو اسکن کنید
بعد برای من ایمیل کنید
پیوستو اینجوری بنویسید که :
یک جدول که اسم و رشته ومدالو میخواد وامضا
بعد تو هر پیوست ربطش بدهید به اون نامه اصلی یعنی "مثلا" بگید که بنده نازضایتی خودم را از تاثیر مستقیم
معدل اعلام میدارم و خواهان تا ثیر مثبت باتوجه به مواردی که در فلان نامه ذکر شده هستم بعد 2دو نقطه بعدش اون جدوله که باید اسم و شهرو امضا و مدال و رشته بیاد
تو اون نامه اون مواردو ذکر بکنید
بعد اونا رو برای بنده ایمیل کنید
soheylvafa@gmail.com
که من برای ایشون ایمیل کنم و خبرشو بگیرم
ببینید من بندرم خیلی نمیتونم با بقیه هماهنگ منم حداکثر رابطه ای هم که دارم با شیرازی ها و طلا هاست اینا رو خودم حل میکنم
اما سعی کتید نامه رو تا فردا درست کنید برای من هم بفرستید

خلاصه یعنی
1 متن نامه رو تنظیم کنید
2 پیوست هم تنظیم کنید که پیوست رو برای بچه ها بفرستید سعی کنید امضا زیاد جمع کنید اینجوری نشه که تو هر برگ 1 امضا باشه

ضمنا طلا ها معافا
و بچه ها وقتی یکی تو وزارت پشتتونه پس بهتره شانستون رو امتحان کنید

mahallehm

New Member
لایک ها
487

ببین طلا ها امضاشون معتبرتره چرا ؟
چون فرض کن یک طلا بخواد بره یک رشته دیگه همون وضعی رو داره که ما داریم یعنی 90% رو
ببینید باید اول اون نمونه رو پیدا کنید حالا از مشاور یا کانون یا هر روش دیگه ای
بعدش یه نامه بنویسید با این درخواست که معدلو "مثبت" کنند (متن نامه رو کی تنطیم کنه )بعد یک پیوست برای کل بچه های المپیادی بفرستیم تا امضاش کنند بعد باید اونو اسکن کنید
بعد برای من ایمیل کنید
پیوستو اینجوری بنویسید که :
یک جدول که اسم و رشته ومدالو میخواد وامضا
بعد تو هر پیوست ربطش بدهید به اون نامه اصلی یعنی "مثلا" بگید که بنده نازضایتی خودم را از تاثیر مستقیم
معدل اعلام میدارم و خواهان تا ثیر مثبت باتوجه به مواردی که در فلان نامه ذکر شده هستم بعد 2دو نقطه بعدش اون جدوله که باید اسم و شهرو امضا و مدال و رشته بیاد
تو اون نامه اون مواردو ذکر بکنید
بعد اونا رو برای بنده ایمیل کنید
soheylvafa@gmail.com
که من برای ایشون ایمیل کنم و خبرشو بگیرم
ببینید من بندرم خیلی نمیتونم با بقیه هماهنگ منم حداکثر رابطه ای هم که دارم با شیرازی ها و طلا هاست اینا رو خودم حل میکنم
اما سعی کتید نامه رو تا فردا درست کنید برای من هم بفرستید

خلاصه یعنی
1 متن نامه رو تنظیم کنید
2 پیوست هم تنظیم کنید که پیوست رو برای بچه ها بفرستید سعی کنید امضا زیاد جمع کنید اینجوری نشه که تو هر برگ 1 امضا باشه

ضمنا طلا ها معافا
و بچه ها وقتی یکی تو وزارت پشتتونه پس بهتره شانستون رو امتحان کنید
این کاری که میگی شدنی نیست در این مدت کم. به نظرم در حد همون طلا ها امضا کنن و نقره برنز ها هم هر چقد که بشه. نامه هم متن خاصی نمیخواد. یه توضیح که چرا معدل به خاطر المپیاد میاد پایین و بعد درخواست تاثیر مثبت. مهم امضا هاست. اونارو جمع کنی بقیش حله.

s.l.v.n

New Member
لایک ها
214

این کاری که میگی شدنی نیست در این مدت کم. به نظرم در حد همون طلا ها امضا کنن و نقره برنز ها هم هر چقد که بشه. نامه هم متن خاصی نمیخواد. یه توضیح که چرا معدل به خاطر المپیاد میاد پایین و بعد درخواست تاثیر مثبت. مهم امضا هاست. اونارو جمع کنی بقیش حله.
امضا ها رو تا1 هفته که میشه جمع کرد
من میگم نامه و پیوست رو تا پس فردا اماده کنید

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

مثلا میتونیم بدیم رده ب به بچه های مدالش که امضا کنند یا فرزانگان
اول برید سراغ کانون المپیادی ها

mahallehm

New Member
لایک ها
487

امضا ها رو تا1 هفته که میشه جمع کرد
من میگم نامه و پیوست رو تا پس فردا اماده کنید

مثلا میتونیم بدیم رده ب به بچه های مدالش که امضا کنند یا فرزانگان
اول برید سراغ کانون المپیادی ها
نامه چی بنویسیم آخه چیز خاصی نیست که سه سطر بیشتر نمیشه. نمونه رو هم منظورت اون شخص رو پیدا کنیم که امسال کنکور میده یا قبلا داده؟؟ پیوست؟

s.l.v.n

New Member
لایک ها
214

نامه چی بنویسیم آخه چیز خاصی نیست که سه سطر بیشتر نمیشه. نمونه رو هم منظورت اون شخص رو پیدا کنیم که امسال کنکور میده یا قبلا داده؟؟ پیوست؟
علت هایی که نباید برای المپیادی ها معدل مستقیم وضع بشه
نمونه منظور یک کسی که امسال امتحان داده و بگیم اگر معدلش اینجور میشد رتبش خیلی بهتر میشد برای اینکار باید بریم 2 تا فرد که درصدای کنکورشون شبیه همن اما
نمره معدلش فرق میکنه رو پیدا کنیم
پیوست هم برای امضاست دیگه
یک جدول تو مایه های جدول اعلام نتایج
افراد اسمشون و... مینویسن
که ضمیمه نامه میکنیم

mahallehm

New Member
لایک ها
487

نمونه منظور یک کسی که امسال امتحان داده و بگیم اگر معدلش اینجور میشد رتبش خیلی بهتر میشد برای اینکار باید بریم 2 تا فرد که درصدای کنکورشون شبیه همن اما
که ضمیمه نامه میکنیم
یعنی چی. خوب معلومه وقتی تاثیر مستقیمه معدل بیشتر باشه رتبه بهتره. خودت یه چیز بنویس دیگه 5 سطر بیشتر نمیشه. نمیخونن که. امضا هاش مهمه.

که ضمیمه نامه میکنیم
یعنی چی. خوب معلومه وقتی تاثیر مستقیمه معدل بیشتر باشه رتبه بهتره. خودت یه چیز بنویس دیگه 5 سطر بیشتر نمیشه. نمیخونن که. امضا هاش مهمه.

s.l.v.n

New Member
لایک ها
214

جدا دیگه وقتی نیست
برا همین سهمیه خیلی وقت گذاشتم
درسته که معلومه اما میزانشم مهمه اینکه چقدر تاثیر داره
و یکسری علت منطقی برای اینکه حساب نکنند معدل رو

sepidfekr

New Member
لایک ها
637

من فقط یه چیزی رو بگم!!!

حرفای شما کاملا درسته ولی تا بخش نامه ای نیاید هیچ چیزی اتفاقی نیفتاده!!!

ما که فعلا وزیر نداریم این هم واسه وزیر قبلی بود!!!

تا اگر هم بخشنامه بیاد وزیر جدید رو که میخواد بیاد قانع میکنن که بخشنامه قبلی(همین بخشنامه) رو لغو کنه!!!

mahallehm

New Member
لایک ها
487

من فقط یه چیزی رو بگم!!!

حرفای شما کاملا درسته ولی تا بخش نامه ای نیاید هیچ چیزی اتفاقی نیفتاده!!!

ما که فعلا وزیر نداریم این هم واسه وزیر قبلی بود!!!

تا اگر هم بخشنامه بیاد وزیر جدید رو که میخواد بیاد قانع میکنن که بخشنامه قبلی(همین بخشنامه) رو لغو کنه!!!
دوست عزیز شما که هی میگی رادیو المپیاد. برو گوش کن دوباره. بخشنامه هر سال تابستون میاد. امسال هم مرداد اومده. بخشنامه وزارت واسه کنکور 94 تصویب شده.

sohrab.rz

New Member
لایک ها
49

سلام به همه دوستان میگم اینطور نمیشه باید یه اعتراضات دسته جمعی جلوی وزارت تو تهران و آموزش و پرورش تو شهرستان ها راه انداخت که اینا بفهمند المپیادی هستند و از این کار ناراضین فقط باید یکی باشه اینکارو مدیریت کنه یا با همه المپی های استانهای دیگه هماهنگ شه تو یکروز همه تو تایم مشخصشون زنگ بزنند وزارت تا بره رو هوا تو یک روز دقت کنین حتی اگه ۱۰۰ نفرهم اینکارو کنند عالیه چون اون وقت میفهمند الکی نمیشه تصمیم گرفت حالا دیگه برای این موارد باید باهم تصمیم بگیریم همه و با پ.خ اطلاع بدیم حالا کی فرمانده عملیات میشه؟:98::98::98::4::4::4:
تو کل استان ما ۱۵ نفر المپیادی پیدا نمیشه :|

سلام به همه دوستان میگم اینطور نمیشه باید یه اعتراضات دسته جمعی جلوی وزارت تو تهران و آموزش و پرورش تو شهرستان ها راه انداخت که اینا بفهمند المپیادی هستند و از این کار ناراضین فقط باید یکی باشه اینکارو مدیریت کنه یا با همه المپی های استانهای دیگه هماهنگ شه تو یکروز همه تو تایم مشخصشون زنگ بزنند وزارت تا بره رو هوا تو یک روز دقت کنین حتی اگه ۱۰۰ نفرهم اینکارو کنند عالیه چون اون وقت میفهمند الکی نمیشه تصمیم گرفت حالا دیگه برای این موارد باید باهم تصمیم بگیریم همه و با پ.خ اطلاع بدیم حالا کی فرمانده عملیات میشه؟:98::98::98::4::4::4:
تو کل استان ما ۱۵ نفر المپیادی پیدا نمیشه :|

sepidfekr

New Member
لایک ها
637

دوست عزیز شما که هی میگی رادیو المپیاد. برو گوش کن دوباره. بخشنامه هر سال تابستون میاد. امسال هم مرداد اومده. بخشنامه وزارت واسه کنکور 94 تصویب شده.
والا به جز رادیو المپیاد من از یه منبع دیگه شنیدم که بخشنامه قطعی رو هنوز نفرستادن!!!
آخه به جز اون بعدش بخشنامه لغو شدنش اومد!!!

بالا