mohsen_A

New Member
لایک ها
2
اصلا هیچکس نگه وقت نیست! وقت هست.برای کسی که بخواد بخونه همیشه وقت هست!!
یادتون نره یه خونه آباد ساختن بهتر از یه شهر ناقص ساختنه!!!
پس کتاب زیاد دور خودتون جمع نکنید.چون که استرس رو هم بالا می بره!
الحمد لله کتاب تو مملکت ما زیاد ریخته! سعی کنید اونهایی که به در دتون میخوره رو بخرید مثلا کتاب های خوشخوان بعضی هاش واقعا بیجا سخته!!

موفق باشید...!

only4you_mehr

New Member
لایک ها
6
کتاب ریاضی سبز که تازه اومده فکر کنم کتاب خوبی باشه

kquran

New Member
لایک ها
18
منم فکر می کنم کتاب ریاضی انتشارات کتاب سبز کار خوبی باشه...
بعد آقا محسن بد می پری به بچه ها ...
نمی گی رتبه ات چند شده؟!

pozitrone

New Member
لایک ها
21
منم فکر کنم ریاضی کتاب سبز فوق العاده باشه!یک کتاب جامع و کامل با حجم و قیمت مناسب!من یه سال منتظر این کتاب بودم اخرش نیومد!واسه همین ریاضی رو کم زدم!اگه ریاضی رو 10 درصد بیشتر می زدم 2 رقمی میشدم!

mshf

New Member
لایک ها
10
با mohsen_Aموافقم برا ریاضی کتاب عالی پیدا نکردم برا همین به همه میگم کتابای بیشتری بزنید البته اولی را تموم کنید بعد برید سر دومی وقتی کتابی را میخونید دنبال کتابای دیگه نرید یعنی نرید ببینید چه کتاب دیگه ای اومده یادیگران چی میخونن چون استرس را زیاد میکنه البته اولین کتاب را درست انتخاب کنید کتاب سبز باید کتاب خوبی باشه اما ممکنه مثل بقیه باشه پس برید کتابو ببینید و مقایسه کنید

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
در مورد ریاضی من کتابهای ریاضی عمومی 1 و 2 گاج و همچنین اندیشه سازان + کتاب جامع کتاب سبز رو توصیه میکنم

هر کس با توجه به نیازهاش و وقتی که میخواد رو ریاضی بذاره 1 یا 2 یا هر3 کتاب رو میخره و میخونه
من که پارسال که کتاب سبز نبود گاج و اندیش سازان رو داشتم و از خوندنشون هم راضی بودم

mohsen_A

New Member
لایک ها
2
اگر کسی رو ناراحت کردم معذرت می خوام!باید بگم که همچین قصدی نداشتم! :D

m-narvan

New Member
لایک ها
6
سلام.
بچه ها به نظرمن برای هر درسی فقط یه کتاب بخرین.ولی سعی کنین بهترینش باشه.
آخه فکر میکنم چند تا کتاب خوندن باعث بشه خسته بشین و وقتتون هم تلف میشه.البته من شنیدم که به بچه های تجربی میگن واسه زیست چند تا کتاب رو بخونن.
ولی واقعا مباحث کنکور اون قدر گسترده نیستن که نیاز به کتابای متعدد باشه.
معمولا اکثر کتاب ها همه قسمت ها رو کامل پوشش میدن.

kquran

New Member
لایک ها
18
اصلا بحثه استرس مطرح نیست...من این واژه برام خیلی غریبه...لطفا هی نگید استرس میگیرین...خود این واژه استرس زاست ولی قبول دارم که فقط یک کتاب و بعد تموم شدنش کتاب بعدی...
یه خاطره کوتاه:
رفتم تو کتاب فروشی دنبال کتاب فیزیک...داشتم جلدها رو نگاه می کردم...رو یکیشون با یه طرح جذابو جالب و خیلی رنگی ومرتب نوشته بود :
آیا می دانید؟!
گفتم چی می خواد بگه ...
زیرش بزرگ نوشته بود :
(V/Vmax) be tavane 2 + a/amx be tavane 2 mishavad 1?!
کلا از کتاب خریدن منصرف شدم...گفتم آخه این داره میگه سینوس به توان 2 به اضافه کسینوس با توان 2 میشه 1...اینو یه احمق هم میدونه...
دیگه معلومه توش چی نوشته...
چه کوتاه بود واقعا...! یکی دیگه هم دارم که گفتم نگم بهتره چون همین خیلی حال به هم زن بود!!!

ghsh

New Member
لایک ها
53
رتبه 1 سال 87 در مصاحبه ای کتاب های رمزینه را معرفی کردند یعنی گفتند خیلی کمک کرد.

m-narvan

New Member
لایک ها
6
kquran گفت
ولی قبول دارم که فقط یک کتاب و بعد تموم شدنش کتاب بعدی...
منم اینو قبول دارم ولی اکثر بجه ها 2-3 تا کتاب با هم می خرن بعد چون نمیرسن بخوننشون،همه رو سرسری یه نگاهی میکنن.
اینو هم بگم که اول تموم کردن یک کتاب برای همه درسا(یا حد اقل اونایی که فکر میکنین لازمه) و بعد شروع کردن سری دوم.نظر شخصیه من اینه که مثلا شما شیمی 2 که اصلا تست نزدی بخونی خوب مسلما خیلی بهتره تا اینکه 2 تا کتاب زیست مثلا برای زیست 2 بخونی.
اصل قضییه همون تموم شدن هست.که به احتمال خیلی خیلی زیاد این موضوع هیچ وقت اتفاق نمیفته و طبیعتا قضیه کتابای بعدی منتفی میشه.
ولی اگه احیانا این اتفاق بیفته و کسی و قت و اراده و حال و حوصله اضافی هم داشته باشه خوب میتونه هر چند تا که دلش خواست بخونه ولی چیزی که هست این موضوع اولویتش خیلی پایینه.
البته قصد نا امید کردن بچه ها رو ندارم ونمیخوام هم که نظرم رو به کسی تحمیل یا القا کنم.

123456-1

New Member
لایک ها
0
سلام میخواستم چندتا سوال ازتون بپرسم 1 من امسال میروم به دوم تجربی می خواستم ازهمین امسال برای المپیاد شیمی شروع به خواندن کنم تازه اول کارمه اگه میشه برام برنامه ریزی کنید که چه کتاب ها یی راباید بخوانم وروزی چند ساعت فقط برای المپیاد باید بخوانم همیدوارم دیر شروع نکرده باشم 2 برای هر یک ازاین کتاب ها هگه میشه بهترین کتاب ها را بگید ممنون می شوم ریاضی ادبیات زیست شیمی عربی زبان دین وزندگی زبان فارسی هندسه فیزیک وایا کتاب خیلی سبز برای ادبیات خوبه یانه کتاب رمزبنه برای چه درس ها یی خوبه ودر اخر قلم چی بهتره یا گزینه دو با تشکر فراوان

miladkvr

New Member
لایک ها
841
به نام خدایی که در همین نزدیکیهاست

با عرض سلام خدمت دوست عزیز 1234560-1
وای دوست عزیز که چقدر شما سوال پرسیدی همه هم یک جا. ولی خوبه.
دوست من سوالت در مورد المپیاد شیمی قبلا کامل در موردش بحث شده و کابر عزیز enantiomer که خودشون طلای کشوری دارن کامل به این سوال جواب دادن برای دیدن این بحث میتونین در قسمت انجمن (راهنمایی برای المپیادا شیمی.......)مراجعه کنید.

این رو هم بگم که اگه از همین الان شروع کنی و با پشتکار و برنامه ریزی درست بخونی قطعا طلا میگیری. در مورد روزی چند ساعتم چندتا از بچه ها به خود من گفته بودن که کیفیت مطالعه مهمه نه کمیت.

و در مورد سوال دومت هم باید بگم بازم این سوال به طور کامل در انجمن جواب داده شده و حتی در همین بحث کتابهای کنکور همه چیز کامل توضیح داده شده اما اگر این نیازت رو برطرف نکرد تو انجمن بحث با عنوان _راهنمایی برای کتابهای کمک آموزشی) هست به اونجا مراجعه کن.

در واقعا جواب همه ی سوالات قبلا داده شده.

پیروز و کامیاب باشی. :twisted:

mshf

New Member
لایک ها
10
اون اسمشونبری که اقای ظاهرنسب گفتن در هر حالت وجود داره درباره این که چند تا کتاب بخونیم باید بگم اگه کتاب خوب باشه یکی کافیه یعنی برا دروس شیمی و زیست البته برا فیزیک هرچند کتاب عالی وجود نداره اما چون در کنکور تجربی اسونه بیشتر لازم نیست درباره ریاضی باید بگم کتاب عالی تا حالا ندیدم تو کنکورم هر طوری بخوان سوال میدن بنابرین پیشنهادم اینه که بهترین کتاب را بخرید و وقتی تمام شد کتاب های بعدی را تهیه کنید

sina_2000

New Member
لایک ها
0
آقا بهترین کتاب برا زیست سال سوم چیه؟ کتاب کنکور رو عرض میکنم.
کتاب سبزبرا دوم خیلی خوب بود ولی سومش درسنامه نداره که خیلی بده

لایک ها
6
همون کتاب سبز خیلی خوبه

ولی واسه ژنتیکش به تاپیک مخصوص خودش مراجعه کنین

badgirl

New Member
لایک ها
14
سلام دوستان من واسه ی شیمی 1و2 گاج سفید رو توصیه می کنم!!!!!!!!! :wink:

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
badgirl گفت
سلام دوستان من واسه ی شیمی 1و2 گاج سفید رو توصیه می کنم!!!!!!!!! :wink:
منم همینطور اگر در کنار اندیشه سازان یا کتاب سبز استفاده بشه خیلی خوبه
چون تکیه زیادی رو کلمات متن کتاب شده

123456-1

New Member
لایک ها
0
می‏خواستم بپرسم کتاب سبز برای ادبیّات دوم تجربی خوب است یا نه ؟
و کتاب سبزینه برای چه درس‏هایی از دوم تجربی مناسب است ؟
ممنون

بالا