pirate17

New Member
لایک ها
40
شما می خواید واسه کنکور و المپیاد و نهایی یه جا بخونین؟در حالی که منابعشون...طرز خوندنشون زمین تا اسمون فرق دارن؟المپیاد مرحله چند؟1؟2؟3؟چه المپیادی؟

m-bigdeli

New Member
لایک ها
0
pirate17 گفت
شما می خواید واسه کنکور و المپیاد و نهایی یه جا بخونین؟در حالی که منابعشون...طرز خوندنشون زمین تا اسمون فرق دارن؟المپیاد مرحله چند؟1؟2؟3؟چه المپیادی؟

نه عزیزم میگم واسه هر کدومشون جدا جدا اگر میشه معرفی کنید.

pirate17

New Member
لایک ها
40
منظورتونو متوجه شدم!منظور منم این بود که همشو واسه خودتون می خواید؟تقریبا به نظرم اراده ی فولادین می خواید یکی همه ی اینا رو با هم بخونه!
و ادمی ناتوان مثل من از این کار عاجزه واسه همون تو مغزم نمی گنجه که یه نفر تو یه سال هم واسه کنکور بخونه هم نهایی هم المپیاد!!!
(بی خیال چرت گفتم!)
به سوالم جواب ندادین!کدوم مرحله ی المپیاد؟کدوم المپیاد؟

m-bigdeli

New Member
لایک ها
0
حالا که فک میکنم واقعا نمیشه واسه همشوون خوند شوما راس میگفتین.

بیخیال المپیاد بقیه رو حداقل معرفی کنید.(منظورم هموون مرحبه ی اول المپیاد بوود.)

pirate17

New Member
لایک ها
40
من تجربه ی زیادی ندارم(خوشحال می شم ادمای باتجربه ی سایت حرفامو کامل کنن!) ولی تا اون جا که خودم تو مرحله ی اول المپیادا دیدم
واسه فیزیک باید حتما فیزیک 3 رو تا اخر بخونین!فیزیک 1و2 رو هم بلد باشین!
واسه شیمی بیشتر سوالای مرحله ی اول از شیمی 2و3 یه چن تایی(حدود 3-4 تا) از شیمی اوله!
ادبیاتم خود باشگاه تو سایتش منابعشو می گه!ولی کسی که در حد کتابای دبیرستانم بلد باشه می تونه تو مرحله ی اول قبول شه!
واسه ریاضیم تک تک کتابای ریاضی دبیرستانو بلد باشین می تونین قبول شین!(جبر و هندسه ی سوم خیلی مهمن)
کلا مرحله ی اول المپیادا در راستای کنکوره!!!

(البته همه ی اینایی که گفتم واسه قبولی بود نه واسه درصد خیلی بالا
)البته اگه به ته درصدام می تونین کفایت کنین همون درسای مدرسه رو خوب بلد باشین(حتی تا اون جا که خوندین و سوم تموم نشده) با اخرین نمره های قبولی قبول می شین!

در مورد نهایی فقط ریز به ریز کتابو بلد باشین!از کوچیک ترین چیزای کتاب می تونن سوال بدن و می دن!چون کلی از سوالا عین سالای قبله توصیه می کنم تا سوالای 5 سال قبلم بخونین!

در مورد کنکور تجربم کامل نشده
تا اون جا الان به ذهنم می رسه که واسه هر درسی حداقل یه کتاب تست داشته باشیم هر درسیو که تو مدرسه خوندیم همه ی تستاشو کامل بزنیم!من زیاد سراغ کتابای مختلف نمی رم به همون گاج سفید کفایت می کنم ولی انصافا به نظرم کتاب خوبیه!واسه اموزشم فقط از گاج سبز استفاده می کنم!

fahimeh72

New Member
لایک ها
0
salam che ketabai khobe vaseye hendeso sevome dabirestan bekhonam?
vase shimi chi?
man iran zendegi nemikonam manabe ham aslan dar dasteresam nist kheyli skaht mitonam gir biaram ya begam baram befrestan shoma saiti midonin ke nemone soalo ina dshte bashe?

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
تو یکی از تاپیکهای مرتبط با کنکور آقای ظاهر نسب (kquran) یه سایت تست معرفی کردن فکر کنم پارسی تست بود . یه سرچ تو گوگل داشته باشین و تو همین تاپیک ها

fahimeh72

New Member
لایک ها
0
salam shoma saiti nemishansin ketab karo ina be sorate pdf gozashte bashe?akhe inja sakhtame az iran ketab gir biaram yani inke in ketab chejori be dastam berese hich moshkele asli ine kasio nadaram az iran baram bekhare

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
این مورد رو دیگه شرمنده ام! چون هیچ انتشاراتی اینقدر دست و دلباز نیست که کتابهاش رو بذاره و هیچ کس هم اینقدر حوصله نداره که همه کتاباش رو اسکن کنه!

fahimeh72

New Member
لایک ها
0
bebinam shoma ke ghabol shodin konkor rozi chand saat mikhondin?
man chon khareje keshvaram mantaghe 3 mahsob misham hala omidi hast man ghabol sham?

fahimeh72

New Member
لایک ها
0
rasti age bekhaym nomre ko,emon balaye 10000 beshe bayad darsadam ta che hadi bashe??

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
نمره چی؟
من دقیق متوجه نشدم. به وبلاگ من سر بزنین و سوالات آماریتون رو از آقای قلی زاده بپرسین.

fahimeh72

New Member
لایک ها
0
نمره ی کل کنکور بالای 10000باشه درصدا باید چه جوری باشه؟

baghbagho

New Member
لایک ها
0
درباره عربی یک مشکلی دارم.کتاب ایاد فیلی عالیه ولی سبک نوشتار مباحث درسیش به ترتیب دروس عربی سال2 و3 نیستش اون بچه هایی که که با ایاد فیلی کار کردند اول یکبار کامل خوندنش بعد رفتند سراغ متن درسها و تمرینها ؟اخه خیلی قاطی میشه اگه تمرین کتاب را همزمان با خوندن مباحث ایاد فیلی به ترتیب پیش بریم مثلن الان درس 3 عربی 2 را می خونی بعدش درس یک عربی 3 وهمینطور نامنظم پیش میریم.از این نظر گاج محوری سبز بهتره که به ترتیب دروس سوالهای کنکور را طبقه بندی کرده نظر شما چیه؟ایاد فیلی را چطوری خوندین که بهترین بازدهی را براتون داشت؟

لایک ها
12
سلام بر دوستان عزیز
من میخام کتاب هندسه 2 نشر الگو رو بگیرم

اگه کسی این کتاب رو دیده لطفا نظر بده

r_dh

New Member
لایک ها
3
سلام.اگه منظورتون ازهندسه 2 نشرالگوهمون کتاب کوچیکه هست،باید بگم که کتاب خوبیه.من نزدم امادیدم دست بچه ها.یه خوبی هم داره.می تونین توی اوقات فراغت ازش استفاده کنین.البته اگه تاحالاگاج سفید رو نزدین به نظرم اون بهترباشه که اول بزنینش.موفق باشید

لایک ها
12
منظور من این کتابه .
منظور شما هم همینه

و یه سوال دیگه :این کتاب باید در امتداد کتاب دیگه مثل مبتکران یا گاج خونده بشه یا خودش به تنهایی مطالب رو پوشش میده

r_dh

New Member
لایک ها
3
سلام.عرض کردم من فقط تعریفشو شنیدم.حجم گاج یه ذره زیاده و زمان زیادی هم تاکنکورنمونده.می تونیدبیشتروققتون رو روی کتابی بذارید که حجمش کمتره.چون به هرحال باید تستای هندسه 2 رو بزنید.به نظرمن ازگاج هم جایی استفاده کنید که حس می کنید تستای کتاب انتشارات الگو چه ازنظر تعدادوچه ازنظر فهموندن مطلب توی یه بخش مشخص راضیتون نکرده.موفق باشید

بالا