کتاب های مفید برای سال اولی ها و بقیه ی دوستان در المپیاد کامپوتر

taraneh7575

New Member
لایک ها
0
در ضمن این بحث رو که سمپادیا زورشون میاد به هم کمک کنن یا نه رو تمومش کنید دارم هشدار میدم این بحث به جاهای خوبی کشیده نمیشه!!!از من گفتن بود!!</IMG src=modules/forums/images/smiles/14.gif>

ashafieyoon

New Member
لایک ها
0
taraneh7575 گفت
در ضمن این بحث رو که سمپادیا زورشون میاد به هم کمک کنن یا نه رو تمومش کنید دارم هشدار میدم این بحث به جاهای خوبی کشیده نمیشه!!!از من گفتن بود!!</IMG src=modules/forums/images/smiles/14.gif>

من چه گناهی کردم گیر اینا افتادم...
اصن شما فرزانگانیا راس میگین..من هم لهجه دارم..هم شما ها خیلی کمک میکنین ..بابا اصن شما ها سرورید خوب شد!؟؟!!؟

f-makvandy

New Member
لایک ها
21
ashafieyoon گفت
taraneh7575 گفت

اصن شما فرزانگانیا راس میگین..من هم لهجه دارم..هم شما ها خیلی کمک میکنین ..بابا اصن شما ها سرورید خوب شد!؟؟!!؟

اولا ما چه گناهی کردیم گیر تو افتادیم....

دوما.....تازه به این نتیجه رسیدی؟!.....

بیخیـــــــــــــــــــــــــــال!....
بحث ما و شما تمومی نداره....
داریم از تاپیک دور میشیم...
شما بفرماین..

taraneh7575

New Member
لایک ها
0
خوب بچه ها دیگه داریم به مرحله اول نزدیک و نزدیک تر میشیم بدانید و آگاه باشید که باید مرحله اولای سالای پیش رو از خودمون امتحان بگیریم البته نه همشو من که از المپیادیای سالای پیش پرسیدم گفتن دوره ی 8 تا 12 یعنی میشه 5 تا دوره و باید بگم که امتحان یعنی روی میز بشینیم امتحان بدیم واگه حال و حوصلشو داریم باید شرایط مرحله اول رو عینن برا خودمون درست کنیم : لباس مدرسه بپوشیم به مامانمون بگیم مثه مراقبا هههههههی بالا سرمون حرف بزنه به داداش کوچیکترمون بگیم بره تو حیاط توپ بازی کنه تا ما یاد بگیریم باید چه جوری تو همچین وضعیتی تمرکز کنیم

نکته: وسط امتحان ناهار یا شام نمیخورن - با دوستشون تلفنی حرف نمیزنن
- تلیزیون نمی بینن - چت نمی کنن
- حتی یک اس ام اس هم نمیدن
و ....
موفق باشید

Aref

New Member
لایک ها
1,008
این دیگه خیلی تخیلیه

taraneh7575

New Member
لایک ها
0
چی خیلی تخیلیه؟! این که اینجوری امتحان بدیم رو میگین؟

ashafieyoon

New Member
لایک ها
0
taraneh7575 گفت
خوب بچه ها دیگه داریم به مرحله اول نزدیک و نزدیک تر میشیم بدانید و آگاه باشید که باید مرحله اولای سالای پیش رو از خودمون امتحان بگیریم البته نه همشو من که از المپیادیای سالای پیش پرسیدم گفتن دوره ی 8 تا 12 یعنی میشه 5 تا دوره و باید بگم که امتحان یعنی روی میز بشینیم امتحان بدیم واگه حال و حوصلشو داریم باید شرایط مرحله اول رو عینن برا خودمون درست کنیم : لباس مدرسه بپوشیم به مامانمون بگیم مثه مراقبا هههههههی بالا سرمون حرف بزنه به داداش کوچیکترمون بگیم بره تو حیاط توپ بازی کنه تا ما یاد بگیریم باید چه جوری تو همچین وضعیتی تمرکز کنیم

نکته: وسط امتحان ناهار یا شام نمیخورن - با دوستشون تلفنی حرف نمیزنن
- تلیزیون نمی بینن - چت نمی کنن
- حتی یک اس ام اس هم نمیدن
و ....
موفق باشید

موضوع خیلی جدی شده...ولی من موافقم...درسته..بهترین راهش اینه...ولی جیگر ما را که فعلا مرحله دو راه نمیدن

ولی کم ادمش پیدا میشه اینکارا بکن

ashafieyoon

New Member
لایک ها
0
f-makvandy گفت
ashafieyoon گفت
taraneh7575 گفت

اولا ما چه گناهی کردیم گیر تو افتادیم....

دوما.....تازه به این نتیجه رسیدی؟!.....

بیخیـــــــــــــــــــــــــــال!....
بحث ما و شما تمومی نداره....
داریم از تاپیک دور میشیم...
شما بفرماین..
سوما از خوش شانسیتون و چهارما پرو نشید و پنجما دوباره به قهقرا نزدیک داریم میشیم و الانه که مهندس بیاد و تاپیک را(((مثل چند تاپیک قبلیه من ))) حذف کنه

AidinT

New Member
لایک ها
22
تمومش کنید دیگه! این بحث هاتون رو از طریق پیام خصوصی ادامه بدین...خودتون تاپیک می سازین خودتون خرابش می کنین....

ashafieyoon

New Member
لایک ها
0
AidinT گفت
تمومش کنید دیگه! این بحث هاتون رو از طریق پیام خصوصی ادامه بدین...خودتون تاپیک می سازین خودتون خرابش می کنین....

دقیقا...مشاالله ادم چیز فهم

f-makvandy

New Member
لایک ها
21
ashafieyoon گفت
AidinT گفت

بسه دیگه....
من که از همون اول گفتم...
بیخیــــــــــــــال!

ashafieyoon

New Member
لایک ها
0
f-makvandy گفت
ashafieyoon گفت
AidinT گفت

بسه دیگه....
بیخیــــــــــــــال!
کسی باورش میشه مکوندی جان همراااااه باشه؟؟؟؟!؟!؟!

Goharshady

New Member
لایک ها
166
نصف شبی ما رو از خواب بیدار کردی اینو بگی؟

f-makvandy

New Member
لایک ها
21
ashafieyoon گفت
f-makvandy گفت
ashafieyoon گفت
AidinT گفت

بسه دیگه....
بیخیــــــــــــــال!
کسی باورش میشه مکوندی جان همراااااه باشه؟؟؟؟!؟!؟!
تا کور شود هر آنکه نتواند دید!

ashafieyoon

New Member
لایک ها
0
کلا حال میکنی با دعوا؟!

f-makvandy

New Member
لایک ها
21
ashafieyoon گفت
کلا حال میکنی با دعوا؟!