چند درصد از نمره کل سوالات را به دست آوردی؟

• کمتر از 20 درصد

رای 1 2.3%
  • بین 20 تا 40 درصد

رای 17 39.5%
  • بین 40 تا 60 درصد

رای 11 25.6%
  • بین 60 تا 80 درصد

رای 5 11.6%
  • بیشتر از 80 درصد

رای 9 20.9%

• مجموع رای دهندگان
    43

زهرا1

New Member
لایک ها
3
پاسخ : کف‌بینی و حاشیه‌های مرحله اول المپیاد شیمی 1394

منم با کلید رسمی شد 49.16 ، فقط دعا میکنم کف پایین باشه ،خداکنه همه قبول شیم ، بچه ها واسه ی منم دعا کنین:43:

لایک ها
6

تن تاک بپوشید تا سالم بمانید.

walterwhite

New Member
لایک ها
2

من دقیقا 50

A M I N

New Member
لایک ها
2

سلام

کی نتایج اعلام میشه حدودا؟ :39:

ghazal pedia

Well-Known Member
لایک ها
350

سلام

کی نتایج اعلام میشه حدودا؟ :39:
سلام، پارسال که حدودا ۳۰ ساعت قبل از سال تحویل بود:5:

shrvn

New Member
لایک ها
0

• خیلی سخت بود اشکم دراومد با35درصد قبوووووووووووولم؟:130:

VBVAHID

New Member
لایک ها
0

تو اخبار گفتند ۵۰۰۰ نفر میرند مرحله دوم بعد از اونا فقط ۵ نفر قبول میشوند.

barana

New Member
لایک ها
2

تو اخبار گفتند ۵۰۰۰ نفر میرند مرحله دوم بعد از اونا فقط ۵ نفر قبول میشوند.

5000نفر که خیلی زیاده!!!!!!!!!!!!!!!!اصلا اونقد ثبت نام کردن!!!!!!!!!!!

امسال 900 نفر میگیرن...اینم از قبل مشخص شده بود...مث دوره 24ام که با توجه بو سوالاتش کف اون سال 49 درصد بود:217:

زهرا1

New Member
لایک ها
3

اره 5000 تا که خیلی زیاده ، شاید 500 نفر گفته بودن ؟!!
900تا مطمعنین ؟

salar123

New Member
لایک ها
0

پاسخ سوال مبهم المپیادشیمی: 13)درکدام اتم ابرالکترونی کروی تر است؟ الف)Co 27 ب) B 5 ج) O 8 د) Mn 25 پاسخ تستی وقانع کننده: ابتدا لایه ظرفیت هر چهاراتم رامینویسیم در لایه ظرفیت اتمی که تعداد الکترونهای اوربیتال Sبیشتراست اتم کرویتراست. ولی باتوجه به گزینه ها دوتا ازاتمها دارای الکترونهای اوربیتال s یکسانی هستند دراین حالت بین دواتم اتمی که دارای الکترون کم هست. اوربیتال s اثر وخاصیت خودرا بیشتر نمایش می دهد پس اتم منگنز پاسخ میباشد.

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

پاسخ سوال مبهم المپیادشیمی: 13)درکدام اتم ابرالکترونی کروی تر است؟ الف)Co 27 ب) B 5 ج) O 8 د) Mn 25 پاسخ تستی وقانع کننده: ابتدا لایه ظرفیت هر چهاراتم رامینویسیم در لایه ظرفیت اتمی که تعداد الکترونهای اوربیتال Sبیشتراست اتم کرویتراست. ولی باتوجه به گزینه ها دوتا ازاتمها دارای الکترونهای اوربیتال s یکسانی هستند دراین حالت بین دواتم اتمی که دارای الکترون کم هست. اوربیتال s اثر وخاصیت خودرا بیشتر نمایش می دهد پس اتم منگنز پاسخ میباشد

پاسخ سوال مبهم المپیادشیمی: 13)درکدام اتم ابرالکترونی کروی تر است؟ الف)Co 27 ب) B 5 ج) O 8 د) Mn 25 پاسخ تستی وقانع کننده: ابتدا لایه ظرفیت هر چهاراتم رامینویسیم در لایه ظرفیت اتمی که تعداد الکترونهای اوربیتال Sبیشتراست اتم کرویتراست. ولی باتوجه به گزینه ها دوتا ازاتمها دارای الکترونهای اوربیتال s یکسانی هستند دراین حالت بین دواتم اتمی که دارای الکترون کم هست. اوربیتال s اثر وخاصیت خودرا بیشتر نمایش می دهد پس اتم منگنز پاسخ میباشد

rhooman

New Member
لایک ها
5

پاسخ سوال مبهم المپیادشیمی: 13)درکدام اتم ابرالکترونی کروی تر است؟ الف)Co 27 ب) B 5 ج) O 8 د) Mn 25 پاسخ تستی وقانع کننده: ابتدا لایه ظرفیت هر چهاراتم رامینویسیم در لایه ظرفیت اتمی که تعداد الکترونهای اوربیتال Sبیشتراست اتم کرویتراست. ولی باتوجه به گزینه ها دوتا ازاتمها دارای الکترونهای اوربیتال s یکسانی هستند دراین حالت بین دواتم اتمی که دارای الکترون کم هست. اوربیتال s اثر وخاصیت خودرا بیشتر نمایش می دهد پس اتم منگنز پاسخ میباشد.

سلام واقعا ممنون که وقت گذاشتی ولی بحثش قبلا تموم شده

ali.sh.brn

New Member
لایک ها
1

سلام . با توجه به سخن خود آیریسک فعلا خبری از کاهش سهمیه نیست و احتمالا 1000نفر میگیرن. پس خیلی نگران نباشید!!!!

آخرین ویرایش توسط مدیر

Carla.Rad

New Member
لایک ها
22

سلام,دوستان سوال ۲ تو پاسخ نامه زده گزینه ۱درسته ولی گزینه ۲درست میشه کد ۱رو میگم,درست صحیح میشه؟

لایک ها
1

سلام دوستان. من فکر می کنم کف امسال 35-38 باشه چون فقط یک چهارم سوالات از شیمی پیش بود. پس 25% رو باید بذاریم کنار. سوالات شیمی 1و2 هم خیلی سخت بود اما سوالای شیمی 3 بهتر بود. من همه ی سوالای شیمی 3 رو درست زدم با این حال درصدم 56 میشه. پارسال حدودا 1500 نفر گرفتن. خودم تعداد قبولی ها رو شمردم. انشاءالله امسال هم همون قدر بگیرن. این رو هم دقیقا یادمه که پارسال نتایج 28 اسفند ساعت 23:15 اعلام شد.

لایک ها
54

سلام بچه ها امسال خیلی اسون تر بوده که شیمی من خودم پارسال و سال پیششم قبول شدم
همه میدونن که امسال نسبت به پارسال سخت تر بوده
پس لطفن باعث استرس بیخودی به دانش آموزان نشید

ghazal pedia

Well-Known Member
لایک ها
350

سلام،
پارسال به نظرتون سوال ارلن مایر سخت بود؟ سوالات کلیشه ای استو چی؟یا ترمو؟ پارسال المپیاد آسون ترین آزمون طی ۴ سال اخیر بود،،، از دید من!گفتن نداره ولی خب منم پارسال و سال پیش دراومدم پارسالو ۹۰ زدم و سال اولم ۷۰ و خرده ای که یادم نمیاد دقیقا!امسالم درمیام،،، امسال سخت شد چون حجمش زیاد شد، برای یکی مثل شما یا من که مباحث دبیرستانو تمام کردیم و برای پیش وقت داشتیم خوب بود. ولی سعی کنین آزمونو از دید اون بچه ی دوم ببینین که شاید هنوز به تسلط روی پیش نرسیده باشه. شاید خونده و وقت سوال حل کردن نداشته...
دوره ۲۵ مرحله ۱ فقط شیمی آلی با ارزشی داشت.... بازم میگم گفتن نداره، من توش نمره از دست ندادم. ولی دلیل نمیشه که اگه یکی که آلی نخونده به من بگه آلی دوره ۲۵ سخت بوده، من بگم نه خیلیم آسون بود..... اینارو نمیگم که رزومه بسازم چون کسی هم نیستم اصلا. میگم که یعنی آزمون برای منم آسون بود اما بستگی داره نگاهتون چی باشه....از دید بقیه لطفا به آزمون نگاه کنین و به نظرم یه بار سوالات این دوسالو کنار هم بزارین....
بچه ها الان خیلیا نگرانن با آقای درتومیان موافقم، بیاین سعی کنیم یه کم یه جو آروم تر از لحاظ روانی براشون ایجاد کنیم، نه اینکه بدتر نگرانشون کنیم.اونم برای هیچ و پوچ!
اینو جدا میگم وگرنه من انگشتامو که الکی بم ندادن این پست به این حجمو تایپ کنم ، یا پست قبلیم.... بار روانی روی کار بچه ها تاثیر داره.
موفق باشین.

آخرین ویرایش توسط مدیر

Mozhdeh

New Member
لایک ها
11

باشه تو خوبی
الان واقعا چه هدفی داشتی ازین حرفی ک زدی؟؟

Alireza M

New Member
لایک ها
13

پرا کارنامه هارو نمی زنن

بالا