omid28

New Member
لایک ها
19
پاسخ : کف‌بینی و حاشیه‌های مرحله دوم المپیاد ادبی 1394

سلام با 60 تا ممکن قبول بشم؟

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها
22

سلام بچه ها
چن نفرو میشناسین بالای 70 زده باشن
لطفا جواب بدید مخصوصا تهرانی ها
من خودم درصدمو حساب کردم 72 شد.ممکنه قبول بشم؟
شماهم درصدتونو میگین یا تعداد درست ها؟

saiedeh

New Member
لایک ها
180

سلام بچه ها
چن نفرو میشناسین بالای 70 زده باشن
لطفا جواب بدید مخصوصا تهرانی ها
من خودم درصدمو حساب کردم 72 شد.ممکنه قبول بشم؟
شماهم درصدتونو میگین یا تعداد درست ها؟
سلام . 72 خوبه ! ان شاالله که قبولید :)

omid28

New Member
لایک ها
19

سلام بچه ها جواب یک سوال تو پاسخ نامه منو متعجب کرده اون سوال که میگه اتفاق غیر منتظره کدوم توی داستان به نظر من دیوانگی میرزا محمود خان ولی پاسخ نامه خواستگاری دکتر فرنوش رو گرفته کسی نظری برای این سوال داره؟

saiedeh

New Member
لایک ها
180

سلام . من زدم خواستگاری چون توی متن داستان کاملا نوشته بود که صبح اینکه طاووس بیاد هیچ کس فکر نمیکرد ان اتفاق غیرمنتظره بیفتد . پس اتفاق ورو دکتر و خواستگاری بود . کاملا از متن داستان میشد برداشت کرد با وجود اینکه خیلی ها جنون رو زدن اما به نظر من جنون میرزا چیزی بود که حتی از نامه اش میشد فهمید همچین غیر منتظره نبود!!!!!

لایک ها
5

بابا جون مادرتون
شما ها چرا اینطوری هستین توی روابط اجتماعی هم همین طوری اید ؟نه اصلا ذوق امتحان دارید نه براتون مهمه نه حرف میزنید ...رسما تعطیل

Saba76

New Member
لایک ها
113

منم اعتراض دارم چرا اکثریت ساکتن ؟اصلا کسی هست؟

آخرین ویرایش توسط مدیر

saiedeh

New Member
لایک ها
180

خب اینجا سوت و کوره!!!!سایت المپیاد ادبی از کامنتا منفجر میشه ولی خب کل نظرها رو بستن و نظرهای قبلی رو هم دیگه نشون نمیدن!!!!!!!صرفا جهت حفظ روحیه!!

omid28

New Member
لایک ها
19

سلام . من زدم خواستگاری چون توی متن داستان کاملا نوشته بود که صبح اینکه طاووس بیاد هیچ کس فکر نمیکرد ان اتفاق غیرمنتظره بیفتد . پس اتفاق ورو دکتر و خواستگاری بود . کاملا از متن داستان میشد برداشت کرد با وجود اینکه خیلی ها جنون رو زدن اما به نظر من جنون میرزا چیزی بود که حتی از نامه اش میشد فهمید همچین غیر منتظره نبود!!!!!
ممنون از پاسختون ولی یک چیز با توجه به مضامین داستان های صادقی و شرایط اجتماعی دهه ی 30خواستگاری دکتر فرنوش که نوعی امید به زندگی به عنوان اتفاق غیر منتظره پذیرفتنی؟

aliodgh

New Member
لایک ها
45

سلام
با 60 درصد شانس قبولی دارم؟

saiedeh

New Member
لایک ها
180

سلام . پارسال کف حدودای ۶۰بود اما امسال سوالا ساده تر بودن و کف بالاتر میاد . ولی به هر حال ناامید نباشین . ان شاالله که قبول بشید....

omid28

New Member
لایک ها
19

سلام با عرض تسلیت به منسبت شهادت امام موسی کاظم (ع) اما مشکل من فقط با سوال غیرمنتظره نبود اون سوال مثنوی که درباره ی لقمان بود پاسخ نامه گزینه ی دوست همچو زر باشد بلا چون اتش است را گرفته اما من زدم هر کسی کو ز شهوت باز شد باز هم ممنون میشم اگه کسی نظری داره بگه.

Fateme Hn

New Member
لایک ها
9

سلام!بچه هایی که دیوانه شدن میرزا محمودخان رو زدن در کتاب صدسال داستان نویسی آقای میرعابدینی گفته شده که در نگاه اول ممکنه خواستگاری از فلور و یا اومدن اشرف خانم یا اون که اقای دکتر ا د ر ا ر میکنه باشه اما اتفاق اصلی دیوانه شدن میرزا محمود خان هست!
من یه سوال دیگه هم که برام ایجاد شده در شرح های مثنوی سوال 83 گزینه ی 1 به آیه ی لا شرقیه و لا غربیه هم اشاره داره!البته گزینه ی دو هم درسته اما به نظرم این سوال باید حذف شه چون دو جواب درست داره!
من خودم اینا رو میخوام اعتراض بزنم بقیه هم اگه چنین نظری دارن اعتراضاشون رو بفرستن بلکه دیده بشه!
:42::d:40::29:

omid28

New Member
لایک ها
19

سلام موافقم با نظرتون یکی از دوستان خودم با اطمینان گزینه ی 1 را زد ولی اشتباه دراومد در مورد غیر منتظره هم دو تا از استاد های من هم منطق اون گزینه را متوجه نشدند ولی به جای حذف سوال باید گزینه را عوض کنند.

foroo

New Member
لایک ها
107

سلام!
بالاخره کف چنده؟کسی میدونه؟احتمالش چند درصده کف 60 باشه؟

Fateme Hn

New Member
لایک ها
9

دوستان عزیز من امروز اعتراضمو فکس کردم!لطفا اگه اعتراضی دارین حتما فکس کنین!حتی اگه فکر میکنین قبول نمیشین با خودتون نگین ما که دیگه قبول نیستیم مهم نیست!من خودم هم احتمال قبول شدنم کمه ولی دلم میخواد گزینش افراد برای دوره کسایی باشن که صد در صد درست زدن و حقشونه!حتی با اینکه خودم شاملشون نشم!

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

سلام!
بالاخره کف چنده؟کسی میدونه؟احتمالش چند درصده کف 60 باشه؟
هر موقع که شد به کل بچه ها دسترسی پیدا کنی میتونی کف رو با اطمینان تعیین کنی!پس بهتره با آرامش امیدتون به خدا باشه و نهایی ها رو شروع کنید:48:

aliodgh

New Member
لایک ها
45

دوستان،در مورد سوال 63 به نظرم در گزینه های 1و3و4 نوعی تقدیر گرایی وجود داره ولی در گزینه ی 2 صحبت از تغییر قضا و قدر هست پس گزینه ی 2 می تونه صحیح باشه
نظر یا راهنمایی ندارید؟

foroo

New Member
لایک ها
107

آخه میخوام ببینم امیدی هست با65 درصد یانه؟

omid28

New Member
لایک ها
19

سلام ببینید امید همیشه هست ولی بعد مرحله ی دوم همیشه یک حالت معلق بودن را داره فقط میشه گفت توکلتون به خدا باشه و به استقبال نهایی ها برید.

fatimaj

New Member
لایک ها
123

من که خراب کردم... از خودم همچین توقعی نداشتم!:181:

بالا