وضعیت
موضوع بسته شده است.

miniod

New Member
لایک ها
161
پاسخ : کف‌بینی و حاشیه‌های مرحله دوم المپیاد زیست شناسی 1394

حوزه ما هم خیلی ها ننوشتن ولی من اخر ازمون نشستم پر کردم یادم رفته بود اصلا.
حالا واقعا مهمه؟

ar.re

New Member
لایک ها
52

حوزه ما هم خیلی ها ننوشتن ولی من اخر ازمون نشستم پر کردم یادم رفته بود اصلا.
حالا واقعا مهمه؟
واقعا نمیشه الان گفت حتما یه دلیلی داره که ازمون خواستن صد جا اسم بنویسیم و امضا کنیم از طرفی قاعدتا نمیان اینده کسی که این همه زحمت کشیده رو برای چند تا دونه اسم زیر سوال ببرن در نتیجه...:148::148::148:

افرا.ف

Well-Known Member
لایک ها
580

یه سوال . نمره ی تمام سوالات تشریحی برابر بود ؟ اگه نه ، ازمون کای چقدر نمره داشت؟

ar.re

New Member
لایک ها
52

یه سوال . نمره ی تمام سوالات تشریحی برابر بود ؟ اگه نه ، ازمون کای چقدر نمره داشت؟
با پیوستگی 5
بدون پیوستگی 3

Hanyes

New Member
لایک ها
25

چراکسی جواب منو نمیده.من توهرصفحه اسممو ننوشتم اشکالی داره،ورقمواطلاح میکنن؟:181:
نه ، خيلي مهم نيست ، تو حوزه ي ما مى گفتن اصن ننويسيد(هنرستان مطهري بود حوزمون) ولي من محض احتياط نوشتم

لایک ها
0

کسی میدونه نمره سال اولی ها رو میدن؟

لایک ها
56

نقره 1پارسال 51 زده بود باهم حساب کردیم منم 47زده بودم در نیومدم.جوسازی نکنین لطفا.
ببخشید اونوقت میشه اسمشونو بگید؟

1dggr

New Member
لایک ها
10

سلام به همه ی دوستای عزیزم.اولا خسته نباشید.اگر بخوام راجع به سوالات امروز نظر بدم می تونم بگم یا من خوش شانس بودم یا سطح اطلاعاتم بالا بوده چون هر چی خونده بودمو امروز تو برگه دیدم!واقعا خدا رو صدهزار مرتبه شکر می کنم... حالا دیگه باید بدونید که هر چی به آزمون امروز فکر کنید و افسوس بخورید دیگه الان پاسخنامه دست شما نیست که بخواید جواباتونو تغییر بدید. پس بیاید از کاری که امروز کردیم رازی باشیم و فقط بگیم خدایا شکرت ...

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

سلام به همه ی دوستای عزیزم.اولا خسته نباشید.اگر بخوام راجع به سوالات امروز نظر بدم می تونم بگم یا من خوش شانس بودم یا سطح اطلاعاتم بالا بوده چون هر چی خونده بودمو امروز تو برگه دیدم!واقعا خدا رو صدهزار مرتبه شکر می کنم... حالا دیگه باید بدونید که هر چی به آزمون امروز فکر کنید و افسوس بخورید دیگه الان پاسخنامه دست شما نیست که بخواید جواباتونو تغییر بدید. پس بیاید از کاری که امروز کردیم رازی باشیم و فقط بگیم خدایا شکرت ...
چی مطالعه کردی ؟

چی مطالعه کردی ؟

mefmef

New Member
لایک ها
232

احتملا اين كه يكي همه سوال ها را شانسي بزنه و قبول شه صفره زيرا حدود 30 درصد نمره عدد مي خواست و صحيح غلط ها معمولا 3 تا صحيح 2 تا غلط يا برعكس بود در نتيجه يا 30 درصد نمره مياره يا 10 درصد كه اكه از همه سوال ها هم 30 درصد بياره ميشه 21 درصد از ازمون ولي كسي كه قبول ميشه حداقل 80-90 درصد نمره را با اطلاعات خودش نمره اورده و مابقي را شانسي زده
فك نكنم كف بالاي 60 باشه زيرا طبق اين روش كسي كه از همه صحيح غلط ها به 4 تا از 5 تا را درست جواب داده و 5 تا تشريحي از 10 تا حل كرده نمره اش حدودا 57 درصد مي شود

ArmyA

New Member
لایک ها
148

پازسال بااون سوالات کف 47 بوده امسال میشه61!!!!نه باریک...نه باریک الله
اولا خيلي آسون بود!
كسي ميخوند راحت قبول ميشد... (البته شعور مهم‌ترين شرط المپياده ديگه...)!!

بعدشم دوره 16 هم كه همين جوري بود كفش 61 بود... (البته الان يادم اومد)

بعدشم كف پارسال بيش تر از 47 بوده...

بعدشم اصن ربطي نداره...
من نظر خودمو گفتم!

لایک ها
0

آقا چرا خودتون رو خسته می کنید نفرات از قبل انتخاب شده اند.
مدرس زیست مرحله دوم که خودش نقره مرحله 2 رو داشت گفت 5 یا 6 نفر شانسی قبول میشن .
خداد خدا کن که قبول شی

amirreza16

New Member
لایک ها
554

وقت کم بودیادم رفت بنوی
سم.ولی تواول صفحه که بایداسمتو مینوشتی وامضامیکردی هم نوشتم هم امضا کردم.خداکنه مشکلی پیش نیاد
منم فقط صفحه ی اول نوشتم ذاتا ناظر ها فقط صفحه ی اول رو نگاه میکردن که باید اسم مینوشتیم امضا میکردیم.

mefmef

New Member
لایک ها
232

اولا خيلي آسون بود!
كسي ميخوند راحت قبول ميشد... (البته شعور مهم‌ترين شرط المپياده ديگه...)!!

بعدشم دوره 16 هم كه همين جوري بود كفش 61 بود... (البته الان يادم اومد)

بعدشم كف پارسال بيش تر از 47 بوده...

بعدشم اصن ربطي نداره...
من نظر خودمو گفتم!
فك كنم كفش 55-56 بود

Dominant Factor

Well-Known Member
لایک ها
295

نه خیر پارسال کف دقیقا 47.5بوده
منم 47زده بودم
ینی من بدبختم
من بیچارم

pas kelid key miad?

narmin

New Member
لایک ها
75

چرا سوالا رو هنوز تو سایت نزاشتن ؟ اینطوری که شما میگین آدم از المپیاد خوندن پشیمون میشه .میشه یه چند تا نمونه سوال بزارین ببینم این همه میگین سخته آخه چیه؟!!!!!:7:

miniod

New Member
لایک ها
161

طبق سنت ها کلید باید 22وم یعنی یه هفته بعد ازمون بیاد ولی خوب کلا امسال بچه ها زیاد به سنت ها پایبند نبودن.

ar.re

New Member
لایک ها
52

احتملا اين كه يكي همه سوال ها را شانسي بزنه و قبول شه صفره زيرا حدود 30 درصد نمره عدد مي خواست و صحيح غلط ها معمولا 3 تا صحيح 2 تا غلط يا برعكس بود در نتيجه يا 30 درصد نمره مياره يا 10 درصد كه اكه از همه سوال ها هم 30 درصد بياره ميشه 21 درصد از ازمون ولي كسي كه قبول ميشه حداقل 80-90 درصد نمره را با اطلاعات خودش نمره اورده و مابقي را شانسي زده
فك نكنم كف بالاي 60 باشه زيرا طبق اين روش كسي كه از همه صحيح غلط ها به 4 تا از 5 تا را درست جواب داده و 5 تا تشريحي از 10 تا حل كرده نمره اش حدودا 57 درصد مي شود
والا این چیزی که میگین بیشتر شبیه سقفه...:29::91:
خداییش ما از چند تا سوالمون مطمئنیم که 4 تا مورد درست زدیم یا 5 تا...:39:
پارسال نفر اول حدودا60 زده بود...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا