وضعیت
موضوع بسته شده است.

anahidpak

New Member
لایک ها
244
پاسخ : کف‌بینی و حاشیه‌های مرحله دوم المپیاد زیست شناسی 1394

خب واضحه!
آموزش و پرورش باید هزینه یه بخشی از کار رو به یه شرکت خصوصی که قرار بوده این بخش از کار رو انجام بده می پرداخته که نپرداخته و اون شرکت هم کار رو کامل انجام نداده تا طلبشو دریافت کنه.
البته این برداشت من از مجموع صحبتهای آقای نقشینه است .
لابد بعدش از یه سری پول می گیرن اونا رو قبول می کنن ما از خوابمون میزنیم درس می خونیم یه سری می رفتن اسب سواری طلا هم گرفتن جالبه به خدا

y.s.n

New Member
لایک ها
298

این قد پشت سرشون حرف نزنید می آن میخونن عوضشو سر بچه های دوره در میان.

لایک ها
41

از یک نفر که تو کمیته ی علمی یکی از رشته هاست و آدم مطمینی است شنیدم که این کار ها رو باشگاه از قصد انجام داده تا رقابت برای طلا کم تر بشه تا بچه های مدرسه ی خاصی بتوانند راحت تر طلا بشوند و گویا به شدت پارتی بازی شده البته سال های پیش هم این گروه از این کار های زشت و پارتی بازی میکرده ولی انگار موقعیت خودشونو در خطر دیدن و امسال این گند رو به بار آوردن

a.mazraee

New Member
لایک ها
9

لطفا به بهانه های باشگاه گوش نکنید و به نوعی ما رو خر گیر آوردن
حالا هم که میگن مشکل از بیرون بوده و تقصیر ما نبوده
حقیقتش اینه که یک سری بی لیاقت در راس باشگاهن و بویی از مسؤولیت نبردن و این وسط بعضی دانش آموزان با لیاقت دارن بسیار ضرر میبینن
ما که از اصل موضوع خبر نداریم و واقعا مشکلات باشگاه رو نمیدونیم.
همچنین من به صداقت آقای نقشینه اعتماد کامل دارم و وقتی که ایشون میگن مسئولین باشگاه برای اعلام نتایج نه شب و روز میشناسند و نه روز تعطیل و غیر تعطیل و به طور مداوم تلاش میکنند ، مطمئنم که حتما همینطوره.
منم مثل شما به دیرکرد باشگاه معترضم پس صحبتهام رو به عنوان طرفداری از باشگاه برداشت نکنید.

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

ربطی به آموزش و پرورش نداره این وظیفه ی خود باشگاه بوده و حالا که دیدن گندش درآمده می اندازنش گردن آموزش و پرورش:81::81:
شما کی هستید و چه مسئولیتی دارید که اینقدر با اطمینان باشگاه رو متهم میکنید و مقصر رو به طور قطعی تعیین میکنید؟

لایک ها
41

از یک نفر که تو کمیته ی علمی یکی از رشته هاست و آدم مطمینی است شنیدم که این کار ها رو باشگاه از قصد انجام داده تا رقابت برای طلا کم تر بشه تا بچه های مدرسه ی خاصی بتوانند راحت تر طلا بشوند و گویا به شدت پارتی بازی شده البته سال های پیش هم این گروه از این کار های زشت و پارتی بازی میکرده ولی انگار موقعیت خودشونو در خطر دیدن و امسال این گند رو به بار آوردن
اون کسی هم که این رو به من گفت گفتش که این موضوع رو به کسی نگم تا شر نشه ولی دیدم دیگه خیلی دارن پر رو میشن در ضمن این رو اوایل خرداد چند هفته بعد از امتحان ها گفت

Sani_2

New Member
لایک ها
547

باشگاه مارو خر گیر اورده
درست
شما چرا فک میکنی ما خریم ؟؟
هرقدر نتایج دیر اعلام بشه بچه های مدارس خاص شانسشون برا طلا کم میشه

y.s.n

New Member
لایک ها
298

این قده تاخیر واسه متهم کردن باشگاه کافیه دیگه چقد باید زجر بکشیم

این قده تاخیر واسه متهم کردن باشگاه کافیه دیگه چقد باید زجر بکشیم

ghazal pedia

Well-Known Member
لایک ها
350

خدا سال دیگه بمون رحم کنه... هر سال دریغ از پارسال..
بچه ها به نظرم باشگاه داره ضعیف میشه و به طبعش المپیاد ایران...
اون سهمیه ها بود ، اون نتایج و سبک متفاوت مرحله ۱، این وضع اعلام نتایجه...تازه خدا به بچه های دوره کمک کنه...
به نظرتون ارزش داره یه سال دیگه هم بخونم؟؟؟من نمیتونم رها کنم..:17:

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

امسال بدترین سال خواهد بود تا همینجا و امسال خدا به داد تیم ها برسه که با این نتایج میخوان درس بشن
مدارس خاص که پارتی بازیشون کاملا عیونه!
به امی د خدا همه موفق میشیم مهم نیس چجوری

y.s.n

New Member
لایک ها
298

با شما موافقم همیشه حاشیه باعث پس رفت میشه

لایک ها
41

باشگاه مارو خر گیر اورده
درست
شما چرا فک میکنی ما خریم ؟؟
هرقدر نتایج دیر اعلام بشه بچه های مدارس خاص شانسشون برا طلا کم میشه

خب باید گفت که بچه های این مدرسه نه مدارس ، خوب هاشون و اونهایی که شانس طلا دارن از قبل مطمین اند که مرحله دو رو قبول میشن چون قوی اند و کف رو هم تا حدودی میدونن و این تاخیر فقط باعث میشه که کسانی که شانس طلا داشتند و مرحله دو رو خوب ندادن از گردونه رقابت حذف بشن تا جا برای اونها باز بشه

khosroz

New Member
لایک ها
39

آره این موضوع کاملا درسته واقعا براشون متاسفم

Rzstar

New Member
لایک ها
3

همين حالا زنگ زدم باشگاه با اطمينان گفت نتايج پنجشنبه عصر مياد.

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

باشگاه ما داریم به کجا میرویم همین که همه ساله تیم ریاضی عضواشو داره تهرانی میکنی امسال که سه تاشون از انرژی بودن دیگه اینو کجا دلم بزارم
واقعا یه خواهش دارم از باشگاه و اموزش پرورش:
اگه میخواین همه رو از تهران قبول کنین شما بگین تا بدونیم و تیما که همه از تهرانن و بگین که اگه میخااین همه رو از تهران بردارین!

Sani_2

New Member
لایک ها
547

خب باید گفت که بچه های این مدرسه نه مدارس ، خوب هاشون و اونهایی که شانس طلا دارن از قبل مطمین اند که مرحله دو رو قبول میشن چون قوی اند و کف رو هم تا حدودی میدونن و این تاخیر فقط باعث میشه که کسانی که شانس طلا داشتند و مرحله دو رو خوب ندادن از گردونه رقابت حذف بشن تا جا برای اونها باز بشه
خب کسی که بر فرض مثال 10%بالاتر از کس دیگه هست مطمعننا قوی تره و لایق طلا (جدا از بحث ناعدالتی اموزشی)

برا المپیادهایی مث المپ ادبی دیر گفتن نتایج ب نفع بچه های مدارس معمولی هست
چون منابع نامعلوم هست و چیزی نمیشه خوند

لایک ها
41

تاکید میکنم که آن مدرسه یک مدرسه است نه یک سری مدارس خاص
و خط برش یا کف بعضی رشته ها که آزمون تشریحی داشتند حدود یک هفته تا ده روز پیش مشخص شده بود و کار تصحیح خیلی وقت است که تمام شده است

خب کسی که بر فرض مثال 10%بالاتر از کس دیگه هست مطمعننا قوی تره و لایق طلا (جدا از بحث ناعدالتی اموزشی)

برا المپیادهایی مث المپ ادبی دیر گفتن نتایج ب نفع بچه های مدارس معمولی هست
چون منابع نامعلوم هست و چیزی نمیشه خوند

بر خلاف المپیاد ادبی (طبق حرف خودتان) رشته های دیگر این طور نیستند و سبک سوالات مرحله دو با مرحله یک و دوره کاملا فرق داره و نمیشه گفت کسی که مرحله دو رو ده درصد بالا کف زده حقش طلا است و کسی که بدتر داده حقش طلا نیست و افراد کمی هستند که هر سه مرحله رو عالی میدن

y.s.n

New Member
لایک ها
298

به نظرم اعضای باشگاه باس کمپلت عوض شن

s.l.v.n

New Member
لایک ها
214

چی میگی عزیز
توهم توطئه داری شما

ali761

New Member
لایک ها
76

بعد مرحله ی دو خوش بحال بودیم که اگه احیانا اشتباه کردن و قبول شدیم!تا تیر میفهیمیم و ماه رمضون یه چیزایی میخونیم.
بعدش منتظر بودیم که دیدم موکول شد به هفته ی دوم تیر1گفتیم اشکالی نداره باز 2-3هفته بعد از اعلام نتایج فرصت داریم.بعدشم فهمیدیم اینا هفته هاشون با ما فرق میکنه!شاید هفته هاشون 10رو 10روزه!!
یه درصد احتمال بدید قبول بشیم.کی باید بخونیم؟!تو دوره؟!مگه میشه؟!

Sani_2

New Member
لایک ها
547

تاکید میکنم که آن مدرسه یک مدرسه است نه یک سری مدارس خاص
و خط برش یا کف بعضی رشته ها که آزمون تشریحی داشتند حدود یک هفته تا ده روز پیش مشخص شده بود و کار تصحیح خیلی وقت است که تمام شده است

بر خلاف المپیاد ادبی (طبق حرف خودتان) رشته های دیگر این طور نیستند و سبک سوالات مرحله دو با مرحله یک و دوره کاملا فرق داره و نمیشه گفت کسی که مرحله دو رو ده درصد بالا کف زده حقش طلا است و کسی که بدتر داده حقش طلا نیست و افراد کمی هستند که هر سه مرحله رو عالی میدن
المپیاد ادبی هر مرحله منابع فرق داره
مثلا یکی از متون عرفانی خوشش میاد و مرحله اول متن عرفانی نیست ولی مرحله دوم هست
مثلا من مرحله اول المپیاد ادبی زدم 40درصد اما دوستم مرحله اول زد 60
مرحله دو من زدم 70 اون دوستم خیلی افتضاح داد و ب من نگفت
(اگه اون مدرسه یک مدرسه باشه و مسیولان همون مدرسه مسیولان باشگاه هم باشن حرف شما درست

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا