کف قبولی مرحله دوم المپیاد فیزیک ؟؟؟

moccc

New Member
لایک ها
0
من مرحله اول 40 درصد زدم و میدونم سوال عملی رو فردا درست جواب میدم ! با این حساب تقریبا 22 نمره دارم ! اگر 3 یا 4 تا سوال هم درست جواب بدم
به نظرتون قبولم ؟ یعنی کلا با 50 یا 60 ؟؟؟

physics

New Member
لایک ها
104
دوست عزيز ، بستگي به سختي سوالا داره . اگه سوالا راحت باشه طبيعتا كف مياد بالا . اما به طور كلي شما بايد40تا 50 درصد از سوالاي تشريحي بگيريد . اميدوارم سوالات دو دوره ي قبل رو حل كرده باشيد . فكر ميكنم سبك سوالات امسال شبيه به 2 دوره ي قبلي باشه .
موفق باشيد

moccc

New Member
لایک ها
0
من از دوره 10 تا 22 همشونو حل کردم ! میانگین نمره هام تو دوره های 10 تا 19 حدودا 50 بوده ! ولی این 3 دوره آخر 40 نمره !! البته من کلاس نرفتم و خودم تقریبا 4 ماهی هست که دارم میخونم ! و فکر میکنم این نمره ها برای من خوب باشه ! شنیدم این دوره هرکی بالای 60 بگیره میشه گفت 100 درصد قبوله ! شما طراحارو میشناسی ؟ به نظرتون سوالای شاخ میدن ؟!

physics

New Member
لایک ها
104
من طراحارو نميشناسم ولي فكر ميكنم درجه سختي سوالا مثل المپياد 22 باشه . كي گفته كه كف اين دوره 60 هستش ؟ نمره يا درصد ؟

moccc

New Member
لایک ها
0
60 نمره ! چند تا از دوستان که کلاسای المپیاد رو میرن ! تو انرژی اتمی ! شما شرکت کردی ؟ چند درصد زدی ؟

physics

New Member
لایک ها
104
من كلاس شركت نكردم . دوره ي 22 رو هم با 58 نمره حل كردم .

moccc

New Member
لایک ها
0
خیلی خوبه ! کدوم مدرسه درس میخونی ؟

A-Mazloum

New Member
لایک ها
0
من همه مرحله دوم ها رو از اول تا 22 حل کردم . ولی با توجه به این که دوره تابستان پارسال قوی ترین دوره باشگاه ( در فیزیک ) بوده احتمالا امسال از هر 22 دوره سخت تر باشه و کف بیاد رو55 . ( البته همه چی بستگی به سطح بچه ها داره )

physics

New Member
لایک ها
104
moccc گفت
خیلی خوبه ! کدوم مدرسه درس میخونی ؟
مدرسم معروف نيست و تنها المپيادي هايي كه داده اينان :
6 سال پيش يه نفر فقط مرحله اول المپياد شيمي قبول شده . امسال هم به جز من ، يه نفر كه براي المپياد شيمي ميخوند مرحله اول ادبي ! قبول شد! درحالي كه از ادبيات متنفره .
البته ناگفته نماند كه من چندوقت يه بار كلاس رفع اشكال با يه نفر داشتم .
شما كدوم مدرسه ايد ؟

moccc

New Member
لایک ها
0
بنده سلام درس میخونم ولی کلاس هامون تو انرژی برگزار میشه !

physics

New Member
لایک ها
104
سلام كجا درس ميخوني ؟ منطقه چند ؟

physics

New Member
لایک ها
104
ميدونم كه خوبه ، همين !
راستي اقاي فنوني استادتون بودن ؟ درس دادنشونم مثل كتاباشونه ؟

moccc

New Member
لایک ها
0
یه مدتی باهامون کار کردن ! نه اونجوریام نیس ! به نظر من یک مقدار تو کتاباش نسبت به المپیاد فیزیک زیاده روی کردن !

physics

New Member
لایک ها
104
يعني چي ؟

saeedkh

New Member
لایک ها
3
;کف المپیاد فیزیک امسال بین 65 تا 70 درصد نمرات است البته شنیده شده اختلاف 40 نفر اول با بقیه بالاست

Erfan-Noury

New Member
لایک ها
0
عمرا در این حد بیاد بالا.مگه اینکه اخبار از الان طلای جهانی 42 المپیاد فیزیک جهانی (فول مارک) رو اعلام کنه

بالا