وضعیت
موضوع بسته شده است.

ehsan*mokh*

New Member
لایک ها
1
پاسخ : کف

سلام.
ببینید همه ی حرفایی که شما می زنید بسته به اطلاعاتی هست که از چند نفر به دست اومده.من خودم ریاضی دادم و مطمِئنم بالای 10% قبوله.چرا اولا حوزه ای که من امتحان دادم حداقل250 نفر توش ادم بود که با یقین میتونم بگم که به جز چند نفر همه خالی دادن و یا هر چی نوشتن غلط بوده و سیاهی لشگر حساب میشن.من خودم دوستی دارم که پارسال با 3 تا سوال صحیح از مرحله اول قبول شد چه بسا که امسال سخت تر بود.اصلا نگران نباشید البته من تو تبریزم شاید استان های دیگه کف فرق کنه!!!:11::98::161:

sina.a

New Member
لایک ها
11

سلام.
ببینید همه ی حرفایی که شما می زنید بسته به اطلاعاتی هست که از چند نفر به دست اومده.من خودم ریاضی دادم و مطمِئنم بالای 10% قبوله.چرا اولا حوزه ای که من امتحان دادم حداقل250 نفر توش ادم بود که با یقین میتونم بگم که به جز چند نفر همه خالی دادن و یا هر چی نوشتن غلط بوده و سیاهی لشگر حساب میشن.من خودم دوستی دارم که پارسال با 3 تا سوال صحیح از مرحله اول قبول شد چه بسا که امسال سخت تر بود.اصلا نگران نباشید البته من تو تبریزم شاید استان های دیگه کف فرق کنه!!!:11::98::161:
شما همیشه اینقدر خوش بینی؟؟؟:217:

arman77

New Member
لایک ها
14

سلام.
سلام .

سال پیش کف اش 27 درصد بود !!!!

چه جوری دوست شما با 12 درصد قبول شد !!!

در ضمن کف استان ها فرق نمیکنه !!!

aidin75

New Member
لایک ها
0

به نظرتون با 26 قبوله؟؟لطفا یه شخص با تجربه جواب بده.یه سوال داشتم من تو امتحان صفر رو تو پر نوشتم دستگاه صحیح میکنه؟؟

لایک ها
2

سلام.به نظر شما من تو المپیاد ریاضی مرحله اول (91) با 8 تا درست قبول می شم؟

n_maths

New Member
لایک ها
275

شاید قبول شی

fatemeh *

New Member
لایک ها
4

سلام.
کف نمره ها هیچ ربطی به تعداد اونایی که بد دادن نداره.بستگی به این داره که بخوان چند نفرو بگیرن.مثلا اگه 500 نفرو بخواد بگیره میاد از درصدهای بالا میگیره تا جایی که 500 نفر تموم شه.که امسالم چون آسون بود فکر کنم تعداد خیلی زیادی درصد های بالا زده باشن

sina1376

New Member
لایک ها
508

امسال یه اتفاق افتاد!
به دو بخش تقسیم شده!
1.کسایی که شانس بالایی داستن و راحتر میتونستن سوالای تستی رو نسبت به کوتاه پاسخ درست بزنن!امسال نمرشون کمتر میشه!
2.کسایی که سوالا رو میتونستن حل کنن بدون گزینه و... امسال زیاد میزنن!
البته برا دسته ی اول یه استرسی هم درس میشه!
برا دومی ها هم انگیزه!
پس نتیجه میگیریم یه اختلاف طبقاتی درست میشه!
حالا نمی دونم که باشگاه تصمیمش چیه؟!
میخواد ازاون دسته ی اول هم برداره ؟یا فقط اون طبقه ی بالا رو میخواد برداره!

این یه استدلالی بود که خودم فکر کردم!
شما هم نظرتون رو بگید!:173:

sia...vash

New Member
لایک ها
15

من 24 درصد زدم خيلي حالم بده از روزي كه آزمون دادم اگه به الهامات قلبي و حرف مامانم گوش مي دادم 36 مي زدم

n_maths

New Member
لایک ها
275

ای خدا!!
چرا بدشانسی آوردم؟!!وگرنه راحت 32 رو میزدم!!
:207:

n_maths

New Member
لایک ها
275

ای خدا!!
چرا بدشانسی آوردم؟!!وگرنه راحت 32 رو میزدم!!
:207:

aidin75

New Member
لایک ها
0

فک کنم کف امسال 23 22 باشه.البته اگه مثه پارسال قبول کنن

ehsan*mokh*

New Member
لایک ها
1

سلام .

سال پیش کف اش 27 درصد بود !!!!

چه جوری دوست شما با 12 درصد قبول شد !!!

در ضمن کف استان ها فرق نمیکنه !!!
چرا استان ها فرق می کنه.شما اوا و دوم فقطا گوش کنین لطفا تعدیل روحیه نکنین.

sina1376

New Member
لایک ها
508

یعنی چی؟
یه همچین چیزی شنیده بودم که هر استان به تعداد سهمیه ای که داره نفرات به ترتیب از اول ورمی داره!
نمی دونستم صحت داره؟

ehsan*mokh*

New Member
لایک ها
1

یعنی چی؟
یه همچین چیزی شنیده بودم که هر استان به تعداد سهمیه ای که داره نفرات به ترتیب از اول ورمی داره!
نمی دونستم صحت داره؟
بله صحت داره.کلا کف قبولی تو هر استان فرق می کنه.

poyya

New Member
لایک ها
1

صحبت سر تعداد قبولی هاست . اگه تغییر نکنه کف احتمالا 25% میشه.

poyya

New Member
لایک ها
1

بچه ها هم مدرسه ای هاتون چیکار کردن؟(جهت مقایسه)
پارسال 26درصد بوده ینی ممکنه اونقد بالا بیاد؟
من با 31 درصد برا مرحله دوم شروع کنم به خوندن؟
کلآ المپیاد یه ریسکه ولی بهت پیشنهاد می کنم همراه با خوندن برای مرحله 2 درسای مدرستم بخون.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا