وضعیت
موضوع بسته شده است.

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
m-s گفت
به به دوستای گل کنکوری!!!!
دلم براتون تنگ شده بود!!!

امروز بالاخره از سفرnامم برگشتم!!!بیکاریم عجب حالی داره!!خدا از بهمن ما بخیر کنه!!
راستی روز دانشجو بر همه دوستای گل مبارک.امیدوارم جز درس خوندن زندگی کردنو هم یاد بگیریم!!!
عجب تاپیک سرعتش بالاست ماشالا وقتی من نیستم
(اعتماد به نفسو دارین؟) 1 صفحه همش؟؟؟؟

راستی تو این ایام اگه دلتون لرزید،اشکتون رو گونتون غلتید،و نفستون گرم شد به یا حسین برا همه بچه ها دعا کنین!!!بچه های سایتو گفتم!!برا منم هم!!!

این ایام بهترین فرصت واسه آدم شدنه!!!
شما ها درستین خودمو گفتم

التماس دعا
موفق باشین همگی
اره...

منم همين الان يه تصميم خفن گرفتم واسه ادم شدنم!

يه قول هاي به خودم دادم مي خوام از امروز پاش وايسم...
انشالا ...

من ميرم ادم شم...!

التماس دعا

jasem

Well-Known Member
لایک ها
327
اکه ادم شدید نامردی نکنید خبر بدین تا منم برم ادم شم

bihamta

New Member
لایک ها
345
ملا شدن چه آسان،آدم شدن محال است.

medic

New Member
لایک ها
0
خداجون من یه خواهش دارم تو رو خدا قبولش کن قول میدم بعداز اینه دیگه داداشی رو گاز نگیرم که بیدار شه بعد گریه کنه بعد با گریه کردنش مامانو بیدار کنه بعد من بگم من اصلا کاری با داداشی نداشتم.امروز مربی مهدمون مژده جون تلفنی با شوهرش حرف میزد همش داد میزد میگفت کی میخوای ادم شی؟من تا وقتی مامان قشنگه اومد سراغم همش داشتم به این فک میکردم شوهر مژده جون اگه ادم نیست پس چیه؟چرا مژده جون با کسی که ادم نبوده عروسی کرده؟ای خدا خودت کمک کن شوهر مژده جون ادم شه اخه همش میترسم که یه روز مژده جونو بخوره .بعد من دیگه خودکار کی رو وردارم و قایم کنم؟وقتی از کلاس بیرون رفت ادای کی و در بیارم اخه اگه مژده جون بمیره تا معلم جدید بیاد و من بخوام حرکات اونو یاد بگیرم مجبورم برم پیش دبستانی وقتیم برم پیش دبستانی دیگه مرد شدم نمیشه اینکارا رو کنم.تو رو خدا خدا جون ادمش کن اگه هم نتونستی مورچه اش کن که نتونه مژده جونو بخوره(نامه های بچه ها به خدا)

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
navid_hacker گفت
من رفتم آدم شم....هرکاری کردم نشد که نشد...
اخه ميدونين بخاي ادم شي هم از هوا و زمين نمي زارن!

حال كردم دلاوري الان تو صرفا جهت اطلاع كلي تيكه بارشون كرد واسه الودگي..
با هواپيما اب مي پاشن..

1 ساعت با خالم رفتيم بيرون برگشتيم دارم از سردرد و تهوع ميميرم...هر چي خورديم كوفتم شد..

مگه اعصاب ميمونه واسه ادم شدن؟؟؟

jasem

Well-Known Member
لایک ها
327
medic گفت
خداجون من یه خواهش دارم تو رو خدا قبولش کن قول میدم بعداز اینه دیگه داداشی رو گاز نگیرم که بیدار شه بعد گریه کنه بعد با گریه کردنش مامانو بیدار کنه بعد من بگم من اصلا کاری با داداشی نداشتم.امروز مربی مهدمون مژده جون تلفنی با شوهرش حرف میزد همش داد میزد میگفت کی میخوای ادم شی؟من تا وقتی مامان قشنگه اومد سراغم همش داشتم به این فک میکردم شوهر مژده جون اگه ادم نیست پس چیه؟چرا مژده جون با کسی که ادم نبوده عروسی کرده؟ای خدا خودت کمک کن شوهر مژده جون ادم شه اخه همش میترسم که یه روز مژده جونو بخوره .بعد من دیگه خودکار کی رو وردارم و قایم کنم؟وقتی از کلاس بیرون رفت ادای کی و در بیارم اخه اگه مژده جون بمیره تا معلم جدید بیاد و من بخوام حرکات اونو یاد بگیرم مجبورم برم پیش دبستانی وقتیم برم پیش دبستانی دیگه مرد شدم نمیشه اینکارا رو کنم.تو رو خدا خدا جون ادمش کن اگه هم نتونستی مورچه اش کن که نتونه مژده جونو بخوره(نامه های بچه ها به خدا)

به اون مهد کودکیه بگو اینجا تو دانشگاه هم ادای استاد رو در میارن خیلی ناراحت نشو هر چی بزرگتر باشی باز هم میتونی ادا در بیاری !!!

m-s

New Member
لایک ها
129
این آدم شدنو جدی گفتم!!!!!

آخه ما آدمای به ظاهر آدم(خودمو میگم) هر وقت یه کاری میکنیم میذاریم به حساب این که آدمیم و جایز الخطا
گاهی ایامی مثل الان فرصته واسه کسایی مثل من که دنبال 1 نقطه شروعن!
من همیشه که آزمون قلمچی رو میدادم میگفتم دیگه قول میدم !!از همین شنبه!!ترازم بره بالاتر
حالا با خودم میگم شاید شنبه من الانه!!اول محرم،عاشورا
من که میگم میشه آدم شد!!!
اصلا کیف آدم شدنم به اینه که بقیه نخوان،سنگ بندازن جلو پات،اما بدونی یکی هست که داره اون بالا کیف میکنه

هر کی میخواد بیاد جلو!!

1 عادت بد رو ترک کردن به مبارکی این ایام خودش مقدمه واسه ترک بقیه عاداته بده!!!

jasem

Well-Known Member
لایک ها
327
منم جدی گفتم m-s بقیه به مسخره گرفتند و......

منم میخوام ادم شم واقعا اگه تونستی منو هم خبر کن حال تو از لحاظ مذهبی میخوای ادم شی من از لحاظ شیوه ی زندگی >

ولی خوب هرچه سعی کردم نشد حداقل بدونم یکی از نسل من تونسته خودش رو تغییر بده خیلی انگیزه میگیرم

پس ما رو بی خبر نگذار

m-s

New Member
لایک ها
129
خب من خودم معتقدم وقتی آدم از نظر مذهبی تغییر کنه شیوه زندگیشو راحت تر میتونه تغییر بده!!!
چون اونوقته که دلش گرمه
اونوقته که راهش مشخصه!!!!
من خودمم 1 مدتیه که دارم کار میکنم رو شیوه زندگی و اخلاقم
بهتون قول میدم که میشه!!!!!
چون من تا حدی تونستم برم جلو
البته فکر کنم!!!ایشالا که در نظر بقیه هم متفاوت شده باشم
خدا کنه

jasem

Well-Known Member
لایک ها
327
میدونی مشکل کجاست ؟ من بعضی وقتا تا اخرای راه رو میرم ولی روی عهد خودت موندن خیلی سخته >>>

بعدش من نمیتونم کامل یه ادم مذهبی بشم و وقتی احساس نقص میکنم دیگه دوست ندارم اون راه رو ادامه بدم.....

کلا خیلی سخته

m-s

New Member
لایک ها
129
اگه میشه واضح تر مسئله رو بیان کنین
تا بقیه دوستای صاحب نظرم جواب بدن!!!
منم نتیجه افکارمو بتونم منتقل کنم

ممنون

jasem

Well-Known Member
لایک ها
327
یعنی چی واضح تر حرف بزنم ؟؟؟ میگم از لحاظ تءوری میشه یه برنامه خوب ریخت ولی اینو بخوای تو بلند مدت اجرا کنی سخته !!!!!!!!!! یعنی تقریبا محاله

jasem

Well-Known Member
لایک ها
327
سلام
منم واسه همین نوشتم تقریبا محاله

jasem

Well-Known Member
لایک ها
327
من رفتم ادم شم بعد از یه هفته بهتون سر میزنم و میگه که ایا میشه ادم شد یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

m-s

New Member
لایک ها
129
بچه ها چقدر جواب سوالمو دادین ماشالا!!!!!!!!!!!!!!
حذفش کردم دیگه!!!
امروز از بیکاری از اول این تاپیکو خوندم
چقدر قشنگ بود!!!!
واقعا کیف کردم!!!چقدر زمان کنکور فعالتر بودین!!!!
راستی کجایین؟
چرا دیگه هیچ کس چیزی نمیگه اصلا

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
من که روزی چند بار به این تاپیک سر می زنم...ولی حرفی برای گفتن ندارم...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا