وضعیت
موضوع بسته شده است.

jasem

Well-Known Member
لایک ها
327
در مورد چی کاملتر بنویسم ؟؟؟؟؟؟؟؟

irmath

Member
لایک ها
4
در مورد روز دانشجو در دانشگاه شریف
اگه میشه با جزییات بگو که کجا و کی داشتن با دوربین دانشجوها را نگاه می کردن

jasem

Well-Known Member
لایک ها
327
جلو دانشگاه شریف بچه ها تجمع کرده بودند و حراستی ها دوربین برداشته بودند از اینا فیلم بگیرن و اونا هم متفرق شدند اگه دوست داری تا عکسشو واست بفرستم ..فقط ایمیلتو واسم pmکن

masomeh

New Member
لایک ها
1
از اونجایی که کلا بچه های کنکوری 89 دستشون به کار خیر زیاد میره از جمله خودم یه کمک میخواستم ازتون!
میشه یه موضوع خوب جالب البته اسون بگین واسه لکچر زبان راستی حتما باید موضوعش در مورد یه بیماری یا یه مشکل تو مایه های پزشکی باشه!!!!!

m-s

New Member
لایک ها
129
masoome برو خب گوگل بسرچ
موضوع بیماری m-s جالبه!!!خیلی
خدا نصیب هیچ کس نکنه

bihamta

New Member
لایک ها
345
همینطوری

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
خب دوستان ما پس از چند مرحله تصمیمیدن واسه ادم شدن وشکست خوردن
(قابل توجه jasem که گفته بود اگه موفق شدین بگین! )
دوباره تصمیمیدیم ادم شیم!
بشینیم عین ادم درسمونو بخونیم و..
امیدوارم این دفعه دیگه به تصمیم کبری منجر نشه..

به قول یه بنده خدا:هر که به جا ماند زما یاد کند...
التماس دعا

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
منم می خواستم بشینم درس بخونم ولی هر کاری می کنم نمی شه...هی امروز و فردا میشه....

لایک ها
39
Fiboonatchi گفت
خب دوستان ما پس از چند مرحله تصمیمیدن واسه ادم شدن وشکست خوردن
(قابل توجه jasem که گفته بود اگه موفق شدین بگین! )
دوباره تصمیمیدیم ادم شیم!
بشینیم عین ادم درسمونو بخونیم و..
امیدوارم این دفعه دیگه به تصمیم کبری منجر نشه..

به قول یه بنده خدا:هر که به جا ماند زما یاد کند...
التماس دعا
واقعا نمیشه ................................موافقم

jasem

Well-Known Member
لایک ها
327
سلام 000
به بر و بچی که میخواستن ادم شن و نگران ادم شدن من بودن باید بگم

لا تبدیل لخلق الله

m-s

New Member
لایک ها
129
بابا بچه ها یعنی واقعا نمیشه یا نمیخواین؟
اصلا بیاین بگیم میخوایم در چه زمینه ای آدم شیم تا به هم کمک کنیم!!
راه حل بدیم!!!
اگه شده قول و ... هم باشه هستیم!!!
خوبه ؟

masomeh

New Member
لایک ها
1
من یه چیزی بگم.
من کلی فک کردم الان ما نا سلامتی دانشجو هستیم خب یه فرقی باید با دبیرستان داشته باشیم؟!!!اما من اصلا هیچ فرقی احساس نمی کنم!!!یه موضوع دیگه هم هستش ما الان همگی تک بعدی بزرگ شدیم ببخشید به بقیه توهین نشه من خودم تک بعدی بزرگ شدم.یعنی استعداد خاصی جز درس خوندن ندارم.اما خوب اینجور که نمی شه باید یه کاری کرد.من خودم به عنوان اولین تصمیم میخام از ترم بعد زبان خوندنو به صورت فشرده شروع کنم اما خب بازم یکم جنبه درسی داره.حالا شما راهکار بدین چطوری از زندگیم استفاده کنم که بعد چند سال حسرت این روزا رو نخورم؟شما خودتون الان بغیر درس چه فعالیت جانبی دارین؟؟مرسی کمکم کنید.

لایک ها
39
من دلم میخواد یه ادم خوب باشم .........من ادم شدنم در حیطه مذهبیه اخه این چند وقته خیلی ...........میخوام رابطمو با خدا بهتر کنم بیشتر به حرفاش گوش بدم ولی نمیشه ......................هرچی میخوام به ریسمان الهی محکم تر چنگ بزنم نمیشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لایک ها
39
masomeh گفت
من یه چیزی بگم.
من کلی فک کردم الان ما نا سلامتی دانشجو هستیم خب یه فرقی باید با دبیرستان داشته باشیم؟!!!اما من اصلا هیچ فرقی احساس نمی کنم!!!یه موضوع دیگه هم هستش ما الان همگی تک بعدی بزرگ شدیم ببخشید به بقیه توهین نشه من خودم تک بعدی بزرگ شدم.یعنی استعداد خاصی جز درس خوندن ندارم.اما خوب اینجور که نمی شه باید یه کاری کرد.من خودم به عنوان اولین تصمیم میخام از ترم بعد زبان خوندنو به صورت فشرده شروع کنم اما خب بازم یکم جنبه درسی داره.حالا شما راهکار بدین چطوری از زندگیم استفاده کنم که بعد چند سال حسرت این روزا رو نخورم؟شما خودتون الان بغیر درس چه فعالیت جانبی دارین؟؟مرسی کمکم کنید.
منم مثل تو تک بعدیم عزیز!!!!!!!!!!!!!!منم از تابستون میخوام فشرده زبان بخونم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!اگه راهی هست .........به منم بگو استفاده کنیم

m-s

New Member
لایک ها
129
فکر میکنم بیشتر بچه هایی که درس میخونن تک بعدین!!!
من خودم زبانو قدم به قدم با درس بردم جلو!!!اما خب اونم که درسه!!!هرچند این اواخرش دیگه واقعا اینقدر جذاب شده که حالت تفریح گرفته!!اما بهر حال
اینم با درس خیلی فاصله نداره!!!همیشه دبیر زبانمون میگفت شماها چرا اینقدر تک بعدی هستین!!میگفتیم چون درس داریم!!میگفت شهرای بزرگ بچه هاش هم درس میخونن هم کنارش ورزش موسیقی ... یاد میگیرن
من که خودم شخصا احساس میکنم همین طور دست رو دست گذاشتم وقتمو از دست میدم!!!گاهی دیگه حالم بهم میخوره از این وضعیت!!
وقتی میبینم بعضیا هستن که شایدم دانشگاه خئب درس نخونن و عادی باشن اما کنارش ورزش میکنن بیرون میرن!!هنرای زیادی دارن!!!

اگه کسی تونست تو این زمینه به من کمک کنه واقعا ممنونشم
فکر کنین من به هییییییییییییییییییییییییییییچیزی علاقه ندارم!!!نه هنر خاصی!!نه بیرون رفتن!نه خرید کردن،نه این زرق و برقایی که دخترای هم سن و سالمون دوست دارن،نمیدونم چرا این مدلی شدم

دلم میخواد 1 روزی کنار درس ورزش کنم ، کار هنری که دوست دارم انجام بدم،گردش کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اما هر کسیو که دیدم پزشکی میخونه دیگه از همه چی زده !!!!چه برسه به من که از حالا از همه چی زدم!!!!

بیاین یه فکری کنیم!!مثل اینکه فراگیره

اینقدر دوست دارم بزنم تو خط خوارزمی و ...!!!!!ولی

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
m-s گفت
فکر میکنم بیشتر بچه هایی که درس میخونن تک بعدین!!!
من خودم زبانو قدم به قدم با درس بردم جلو!!!اما خب اونم که درسه!!!هرچند این اواخرش دیگه واقعا اینقدر جذاب شده که حالت تفریح گرفته!!اما بهر حال
اینم با درس خیلی فاصله نداره!!!همیشه دبیر زبانمون میگفت شماها چرا اینقدر تک بعدی هستین!!میگفتیم چون درس داریم!!میگفت شهرای بزرگ بچه هاش هم درس میخونن هم کنارش ورزش موسیقی ... یاد میگیرن
[HIGHLIGHT=#ff0000]من که خودم شخصا [/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ff0000]احساس [/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ff0000]میکنم همین [/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ff0000]طور دست رو دست گذاشتم وقتمو از دست میدم!!!گاهی دیگه حالم بهم میخوره از این وضعیت!![/HIGHLIGHT]
وقتی میبینم بعضیا هستن که شایدم دانشگاه خئب درس نخونن و عادی باشن اما کنارش ورزش میکنن بیرون میرن!!هنرای زیادی دارن!!!

اگه کسی تونست تو این زمینه به من کمک کنه واقعا ممنونشم
[HIGHLIGHT=#ffff00]فکر کنین من به هییییییییییییییییییییییییییییچیزی [/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ffff00]علاقه ندارم[/HIGHLIGHT]!!!نه هنر خاصی!!نه بیرون رفتن!نه خرید کردن،نه این زرق و برقایی که دخترای هم سن و سالمون دوست دارن،نمیدونم چرا این مدلی شدم

[HIGHLIGHT=#b2a2c7]دلم میخواد 1 روزی کنار درس ورزش کنم ، کار هنری که دوست دارم انجام بدم،گردش کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#fac08f]اما هر کسیو که دیدم پزشکی میخونه دیگه [/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#fac08f]از [/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#fac08f]همه چی زده !!!![/HIGHLIGHT]چه برسه به من که از حالا از همه چی زدم!!!!

بیاین یه فکری کنیم!!مثل اینکه فراگیره

اینقدر دوست دارم بزنم تو خط خوارزمی و ...!!!!!ولی
1-ا مریم تو که می گفتی من برنامه دارم به همه کارام هم می رسم!
(تو تاپیک روزی برای رفتن)چی شد حالا داره خالت به هم می خوره از...

2-اتفاقا به یه سری کارا خیلی علاقه داری عزیزم!
هنر م اگه تو ذاتت نباشه کاریش نمیشه کرد...

3-انسان های بزرگ ارزو های بزرگ دارند زود به پایان نمی رسند و تمام نمی شوند...!

4- تو از همه چیت نزن! فرقی نداره..7سال شب و روز خر می زنن..اخرشم یه سرما خوردگی ساده ی ملت رو هم نمی تونن خوب کنن!

m-s

New Member
لایک ها
129
محیا تو هم حال داری تو این وضعیت!!!!
هر کی ندونه تو که اصول برنامه ریزی رو خوب بلدی
منم مثل خودت برنامه مینویسم

2:تو از کجا میدونی من به چی علاقه دارم؟
هنرم زیاد دارم حسشو ندارم!!!بحث من رو احساس کسالتمه!!حوصله چیزیو ندارم!!!
3:هرچی باشه از عمران که بهتره
!!!(ادامه بحث در این مورد باتو شخصی سازی میشود
)
4:اون شکلک کنارتو خوب انتخاب کردی!!!
5:شد یه بار در زندگی به من راه حل بدی وقتی جدی حرف میزنم ؟

6:فکر میکنم کل بی حوصلگی من از همین نته

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا