وضعیت
موضوع بسته شده است.

mecha

New Member
لایک ها
0
سلام دوستان. حداقل جمعه این جا بیاید. کجایید پس؟

از الآن مطلب شب یلدای کنکوری رو تو وبلاگم نوشتم.
اینم آدرس وبلاگم: www.mecha.blogfa.com

m-s

New Member
لایک ها
129
حرفي واسه گفتن نداشتم

ميخواستم تاپيک نيفته

pirate17

New Member
لایک ها
40
کسی می دونه دیفرانسیل گاج سفید جلد 2 کی از زیر چاپ در میاد؟یا اصلا قرار نیس در بیاد؟!
به من 3 هفتس می گن زیر چاپه!!

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
ma ke parsal ye sal sab kardim jelde 2 hanooz zire chap bood

pirate17

New Member
لایک ها
40
خب اگه خدای نکرده امسالم یه سال زیر چاپ موند

چه کتابی بیشتر شبیهشه؟

r_dh

New Member
لایک ها
3
سلام.رمزینه خوبه.ده استادم خوبه.اما فکرمی کنم رمزینه بهتر باشه
موفق باشید

parinaz

New Member
لایک ها
2
سلام به همه ی کنکوری های عزیز! میبینم که همه سخت مشغولین و کسی نیس این تاپیکو بیاره بالا! منم که بیکارم!
خب یکی به داد من برسه. من هفته ای 25 تا 30 ساعت مطالعه دارم تراز کانونم هم 7300 تا 7700 رتبه ام هم 150 تا 300! راستش من درس نمیخونم کار امروزو میندازم فردا فردا هم هیچ وقت نمیاد. انتظارم از خودم بالاس و نصفشم نمیتونم انجام بدم.به جای اینکه کار الانو انجام بدم به فکر برنامه ریزی برای فردام. تو خواب هم مشکل دارم همش خوابم. حواسم هم سریع پرت میشه. از تیر تا الان هم درست نشدم!
به هر حال هر کی میتونه کمکی به من بکنه ممنون میشم.

irmath

Member
لایک ها
4
من چند تا راه حل دارم که باعث شد ساعت مطالعه ام یه دفعه از 30 برسه به 50 البته برای هر کسی بستگی به خودش داره .امیدوارم بتونم کمکتون کنم
من اولین کاری کردم سعی کردم بعد از نماز صبح نخوابم اونم که اگه تو پست های قبلی بگردید می تونید از چگونگی این کار اطلاع پیدا کنید.
بعد اینکه با یکی از دوستاتون قرار بذارید که حداقل تا ساعت 1 شب بخونید و اگه هر کدومتون نخوندید اون یکی بیا پدر اون یکی رو فردا در بیاره.
اینجوری خواب شبتون به 5 ساعت کاهش می یابد ولی نذارید کمتر از 5 بشه .
همچنین برای کاهش خواب ظهر من خودم حداقل 1:30 ساعت را می بایست بخوابم ولی با کشف جدیدم تونستم به نیم ساعت کاهشش بدم . به اینصورت که وقتی از مدرسه میام اول میخوابم بعد به خاطر نهار هم که شده هر جوری هست بلند میشم و خیلی هم برام مشکلی پیش نیامده. همچنین من حدودا 2 ساعت تو خونه میخونم بعدش میرم کتابخونه 2 ساعت اونجا میخونم بعد هم بر میگردم خونه و خوندنم را ادامه می دم اینجوری با تغییر محیط از اینکه حوصله ام سر بره و انگیزه ام بیاد پایین جلو گیری می کنم . البته اینم بگم ما خونه مون کنار کتابخونه است و همچنین دوست هایم هم آنجا می آیند اگه به نظر من کتابخونه رفتن بیشتر آدم را خسته میکنه!!برای حواس پرتی ات هم یه کتاب هست که من از اینترنت دانلودش کردم آدرسش را براتون پیدا میکنم می ذارم

mecha

New Member
لایک ها
0
فکر نمی کنید این کم خوابی تو دراز مدت بهتون ضربه بزنه؟
تازه مگه نماز صبح تا ساعت 7 فرصت نداره؟ 1 تا 7 میشه 6 ساعت!!! مگه این که یه جای شرقی کشور باشین.

irmath

Member
لایک ها
4
نه روزی 5:30 کم که نیست حدودش باید بین 5-8 باشه
آره ما از نواحی شرقی هستیم البته نه اینقدر شرق که بریم تو افغانستان
خب اینجوری که براتون بهتره شما می تونید 6:30 بخوابید

parinaz

New Member
لایک ها
2
دیگه کسی امدادی نمیتونه به منه .... برسونه!؟

pirate17

New Member
لایک ها
40
قلم چی دیگه شورشو دراورده!30 تا سوال اختصاصی از دوسالانه!
(البته ابیارو بذاریم کنار که همیشه از اونام هست)!لابد وقتم با همونا تنظیم می کنن!نمی تونم بفهمم چرا انقد اصرار دارن ما اون کتابارو بخریم و بخونیم؟!

m-s

New Member
لایک ها
129
[font=Arial,sans-serif]حالا مگه چي شده؟
<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:eek:ffice:eek:ffice" /><o:p></o:p>[/font]
[font=Arial,sans-serif]مگه هدف ما کانونه؟که غصه سوالاي دوسالانشو ميخوري؟
<o:p></o:p>[/font]
[font=Arial,sans-serif]مهم کنکوره که خداروشکر سوالاي ضميمه غالبمون نميشه(غالبم درسته نه؟)
[/font]

baghbagho

New Member
لایک ها
0
سلام این خصوصی سازی دفتر چه های کنکور یعنی چه؟سازمان سنجش اعلام کرده تجربه ای که پارسال برای بچه های ریاضی داشتیم امثال برای بقیه رشته ها هم تکرار می کنیم.من فکر کنم شاید منظورشون این باشه که ترتیب سوالها را به هم می زنند که امکان تقلب نباشه.حالا علت این سوالم اینه که می خواهم ذهنیت درستی داشته باشم تا اگه موضوع دیگه ای هست سر جلسه امادگیش را داشته باشم.مثلن برای ریاضی ابتدا خودم دنبال مباحث مدنظرم که قویترم میرم مثل هندسه که همیشه جز سوالهای اخر ریاضی هست اگه پخش بشه لابلای بقیه تاکتیکم را باید عوض کنم.

bihamta

New Member
لایک ها
345
اونطور که من شنیدم این شکلیه که سوالات با چند نفر دو رو برت فرق داره ترتیبش! حتی مثلا همه ی دفترچه ها با سوالی شروع میشن که ضریب سختیش با سوال همه ی دفترچه ها برابره.که روحیه ی طرف خراب نشه
در ضمن دفترچه ی سوالات و پاسخنامه تو یه پاکت مهر و موم شده است که رو پاکت مشخصات داوطلب خورده.یعنی خودت بازش میکنی قبل بازکردنت باز نشده.
دفترچه ها 2و3 تا کد داره.
اینا رو این آقای پور عباس رئیس سازمان سنجش قبل کنکور 88 میگفت.2و3 شب قبلش.شبکه خبر بود گفتگوی 45 دقیقه.
حالا تا اوون موقع خدا بزرگه اینا هم شب میخوابن صبح بلند میشن یه تصمیم جدید میگیرن
در ضمن
منم فقط مستمع بودم.همین.

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
rastesh ma khaterE darim ba in daftearche(manzoram az ma mano sahele) !!!!!! bade konkoor khastam javaba ro ba sahel checkkonam (sahel khahare doghuloye mane!!!!) soalaE ke yadam monde roporsidam
felan soal man: ghuzine 1 sahel: na baba 3 boood!!! ! vay inghalat
soale badE man 2 sahel:4 vay inam ghalat
har soalE check kardim motefavet bood dashtim hardomoon sekte mikardim
faghat doa mikardim kash in soala nesfesh bara man ghalat bashe nesfesh bara sahel!!!!!!!!!!!!!!!har do moon shurukardim be gherye kardan va be hame elam kardim ghand zadim !!!!!!!!!!!bad ke sazman sanjesh javaba ro zad
fahmidim bah bah !!!soala tartibesh eyne hame vali tartibe ghuzine ha motefavete yani ghuzine 2 man masalan ghuzine 4 sahel bood!!!!!!!!
hamin dighe fek konam fahmide bashin chetorian!!!! albate shayad emsalam ye tore dighash konan!!!
movafagh bashin

mecha

New Member
لایک ها
0
سلام بر کنکوری ها! لطفا سعی کنید در این ایام جو زده نشید و خودتون رو قاطی نکنید. بعد کنکور هر کاری خواستید بکنید!

امتحانای ترم رو چه طور می دین؟ من که فارغ التحصیلم! یه تجربه از من بشنوید: اگه مطالبی که ازتون توی بعضی درس ها معلم ها امتحان می گیرند ، نوع درس خوندنش با کنکوری خوندن فرق داره، زیاد خودتون رو درگیر امتحانای مدرسه نکنید. به کنکور بیشتر توجه کنید.

mecha

New Member
لایک ها
0
چرا صفحات بعدی پاک شدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا