وضعیت
موضوع بسته شده است.

parinaz

New Member
لایک ها
2
سلام به همه ! کتاب خوب فیزیک دوم و سوم معرفی کنید با هندسه پایه! من یه چیزی بگم! سعی کنیم از این به بعد به هم روحیه بدیم! راستش عموما خودم وقتی حس درس نیس میام سایت اینجوری خیلی توپ میشه!ساعت مطالعه مون رو هم نگیم چون آدم به آدم فرق میکنه ! اینو میدونیما اما بازم.............! بعد دیگه نگیم من نمی خونمو از این حرفا! دراین صورت رو بقیه تاثیر منفی میذاره بقیه هم نمیخونن! اما ما ایرانیا عادتمونه حسود باشیم!
بیاین این کارو اانجام بدیم امید است جالب باشه! انشاالله همه مون دانشگاه قبول شیم! (سعی کنیم برای هم نردبان باشیم)

r_dh

New Member
لایک ها
3
parinaz گفت
سلام به همه ! کتاب خوب فیزیک دوم و سوم معرفی کنید با هندسه پایه! من یه چیزی بگم! سعی کنیم از این به بعد به هم روحیه بدیم! راستش عموما خودم وقتی حس درس نیس میام سایت اینجوری خیلی توپ میشه!ساعت مطالعه مون رو هم نگیم چون آدم به آدم فرق میکنه ! اینو میدونیما اما بازم.............! بعد دیگه نگیم من نمی خونمو از این حرفا! دراین صورت رو بقیه تاثیر منفی میذاره بقیه هم نمیخونن! اما ما ایرانیا عادتمونه حسود باشیم!
بیاین این کارو اانجام بدیم امید است جالب باشه! انشاالله همه مون دانشگاه قبول شیم! (سعی کنیم برای هم نردبان باشیم)
سلام و خسته نباشید.مبتکران خوبه.هم آموزشه و هم تست.درضمن برای تست OTN هم خوبه(البته اینابرای فیزیک بود)هندسه پایه هم مبتکران و گاج سفید.بازم به وبلاگ آقای بهادری مراجعه کن.یه لیست خیلی خوب تهیه کرده.انشاا...که به دردتون بخوره.درضمن انشاا...که همتون دانشگاه عالی قبول شید.

راستی آدرس وبلاگ:mjbkonkoor.blogfa.com
موفق باشید

parinaz

New Member
لایک ها
2
یه سوال: وبلاگ آقای بهادری چیه؟
بابا بچه ها درس بخوونین دیگه!

mecha

New Member
لایک ها
0
هیچ تلاشی نیست که بی ثمر بماند.همه مون فوق العاده ایم.

parinaz

New Member
لایک ها
2
سلام بچه ها! چرا کسی کاری نمیکنه ؟ این تاپیک داره میفته!

bihamta

New Member
لایک ها
345
بیا من یه کاری میکنم.
بچه ها من دفترچه ی زبان و ریاضی(سراسری و غیر انتفاعی و پیام نور رو گرفتم.).البته ما که 2 رقمیییم.

یه سوال هم داشتم.
باید کل عمومی ها رو یه بار تا عید خوند و تموم کرد؟ پایه رو میگما!

parinaz

New Member
لایک ها
2
نه البته به جز عربیو زبان! اما خب اگه میتونی چه بهتر! من خودم ادبیات و دینی گذاشتم برای عید!
بابا تو دیگه کی هستی من یه دفترچه بیشتر نگرفتم اونم برای ریاضی!!!!!!!!!!!!!

r_dh

New Member
لایک ها
3
سلام بچه ها.پیشنهادمن اینه که عمومیاروتا قبل از عیدحتمایه بارتموم کنین تا توی تعطیلات عیددورشون کنید.به نظرمن بیشترین وقتتون رو برای دوره روی دین و زندگی بذاریدچون از همشون بیشتر به دوره نیازداره.برای عیدهم می تونین علاوه برعمومیاشیمی رو دوره کنید.چون که شیمی به نوعی یه درس عمومیه که توی اختصاصیا جا خورده و مرورش هم خیلی آسونه.
موفق باشید

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
واسه عمومیا ، من عربی رو تا کنکور یه دور بخونم هنر کردم!!!
شیمی هم که فقط شیمی 2 سخته..شیمی 3 رو میشه یه روزه دوره کرد....
یه سوال:
واسه جبر و احتمال کتاب تست بگیرم؟؟؟ یا همون واسه گسسته کافیه؟

mecha

New Member
لایک ها
0
دوستان شما ادبیات رو چه جوری می خونید؟از روی متن مثلا کتاب سبز گاج می خونید؟بعضی درسا هیچ ارزشی ندارن و یه متن ساده اند اون ها رو هم می خونید؟آرایه ها رو از روی چی می خونید؟

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
khub man az on jaE ke ta doshanbe dighe nemitonam biam net ye poste booland mizaram avaze hameye in roza

aghaye bihamta say konin omomia ro hatman tamoom konin kolan harcheghad zoodtar tamoom konin behtare chun bazi az darsa hatman bayad moror beshan hamoon torE ke aghaye soleimani ghuftan dini bareztarineshune hatman bayad moroor she(man ye mahe akhar har roz dini mikhundam )

khanum parinaz kamelan doroste arabi o zaban kheili moheman vali dini soalash kheili bad miad bayad kamelan ayeha o matne ketabo balad bashin yani doroste ke asoone vali khundanesh sakhto vagh ghire o kheili mooroor mikhad say konin zodtar tamoom konin ta forsat bara moroor dashte bashin

aghaye navid_hacker say konin arabio bishtar bekhunin hamishe azash nale mikonin doroste sakhte vali yekam bekhunin ra mioftin vaghean heife khudaye nakrde konkoor be khatere arabi khub nashe !!!!!! vase jabro ehtemalam ketabe andishesazan ba in ke ghadimie alie kheili khube (to moghadameye ketab neveshte : khude moalefam entezare hamchin esteghbalio az ketab nadashtan) man ono chand bar kamel khundam vali aghe vaght nadrin hamoon gaje sefido ke bara ghosate o jabre ro bekhunin khube

khanum ya aghaye mecha ketabaye mokhtalefi bara adab ghablan moarefi shudan ke hamashun khuban matne sade ro ham say konin hadeaghal ye bar ba deghat bekhunin shayad tosh ye nokteye ghabele tavajohE peida kardin va yesari be webe aghaye bahadori bezanin bad nis nahveye khundane adabo barresi kardan aghaye soleimani ham dar morde gherabate manaE adab chizaye mofidi nevshtan

hamatoon movafagh bashin

r_dh

New Member
لایک ها
3
سلام.ممنون از خانم شریفی.هر چندایشون تمام مطالب رو کاملا گفتن امااگه اجازه بدیداین حقیرهم نظرشوبگه:
جناب آقای navid_hacker عربی با یه دور خوندن فکرنمی کنم موثرباشه.شما می تونید کل قواعدعربی رو توی یه صفحه ی A4 پشت و رو تمیزومرتب بنویسید و دورش کنید.من که همین کاررو کردم(البته مال من دوبرگ بود!
).شخصاتوی تابستون عربی رو بستم و ازمهرماه فقط تستای گاج سفیدرو زدم.هر جاهم مشکل داشتم به اون خلاصه نویسیه رجوع می کردم و اگه نکته ی جالبی می دیدم اضافه می کردم.یک ماه آخر هم کتاب سازمان سنجش رو با زمان زدم.شیمی 2 هم مطالب حفظیش یه نموره سخته و وقت گیره و بقیه ی فصلاش که یادگیریه.برای جبرواحتمال هم می تونی کتاب داشته باشی.من خودم ده استادرو داشتم و یه دور کامل زدمش.کتاب بدی نبود.امافکرمی کنم اندیشه سازان که خانم شریفی فرمودن بهترباشه.
خانم یا آقای mecha:برای ادبیات حتی اگه یه جزوه ی خوب هم داشته باشی که باهاش اخت بشی کافیه.من خودم گاج سبزرو داشتم.به هرحال بایدتمام مطالب رو خونده باشی.یه وقت فکرمی کنی یه متن ساده اس.اماازهمون متن سوالای سختی می دن.بنابراین بایدمفهوم رو بلدباشی.حتما یه دور یا دو دور کامل کل کتاب رو بخون.دست آخر برای دوره می تونی سریع از یه متن بگذری.برای مثال می گم.من خودم توی عیدادبیات 3 رو توی یه روز فقط 5ساعت وقت گذاشتم و دورش کردم!بعد هم 3 تاکتاب درسی نو خریدم و پرشون کردم تا با نوشتن مطالبم رو جمع کنم(البته نمی دونم علمیه یانه
).گاج سبزگزینه ی مناسبیه.برای همه چیز.هم آرایه،هم املا(تالیف آقای ملک محمدی).به نظرمن نوشته هاش شیرینه(اینم آرایه ی حس آمیزی!!!)راستی تا یه چیزی یادم نرفته بگم:توی این کتاب خیلی ازجاهااجزای جملات رو نوشته یا ساختار کلمات رو.حتماحتماحتی اگه شده یه بار نگاهشون بکنین.باورکنین سوژه ی کنکورهمین چیزاست.
همتون موفق باشید

bihamta

New Member
لایک ها
345
سلام بروبچس کنکوری.
در مورد زبان.معلممون یه کتاب معرفی کرد گفت دیدم مستقیما و عینا از پاراگراف های این تو کنکور اومده.نه که امسالم میاد.
اسمش:(select reading (pre-Intermediate.انتشارات هم همه جا میزنه.اما پیشنهاد من جنگله.معتبر تره.
یا علی.
یا حق.

mecha

New Member
لایک ها
0
سلام دوستان.قلم چی چطور بود؟

najafi2020

New Member
لایک ها
195
bihamta گفت
سلام بروبچس کنکوری.
در مورد زبان.معلممون یه کتاب معرفی کرد گفت دیدم مستقیما و عینا از پاراگراف های این تو کنکور اومده.نه که امسالم میاد.
اسمش:(select reading (pre-Intermediate.انتشارات هم همه جا میزنه.اما پیشنهاد من جنگله.معتبر تره.
یا علی.
یا حق.
من select readings را خوندم.کتاب جالبی بود.( سال چکش خوندم)

فکر می کنم بیشتر تو قالب انگلیسی پیش دانشگاهی باشه.

iman-khafan

New Member
لایک ها
0
من فیزیک پایه رو گاج زدم . و برای بعد از عید فیزیک پایه خوش خوان را پیشنهاد می کنم کتاب خیلی خوبیه .
هندسه هم اندیشه سازان را زدم . الان دارم خوش خوان می زنم . خوش خوان هندسه پایه کتاب خوبیه.
برای فیزیک پیش از آموزش اندیشه سازان می خونم و گاج تست می زنم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا