وضعیت
موضوع بسته شده است.

bihamta

New Member
لایک ها
345
خدایــــــــــــــــــــــــــــــــــــا...

این گزینه 2 پدر ما رو در آورده

سوال اختصاصی داده 60 بربر سخت تر از کنکور.خدااااااااااااااااااااااااا
همه دپرس شدیم...عمومیش مدله کنکور بود...اختصاصیییییییییییییییییش!!!!!!!!!!!

irmath

Member
لایک ها
4
آره با پشتیبانمون صحبت کردیم و قانعش کردیم که شنبه آزمون بذاره و جالبه که 17 اردیبهشت شنبه عصر ما آزمون دادیم که البته بدی هایی هم داره که مثلا دوست من اون آزمون 80 منطقه شد ولی چون روز آزمون امتحان نداده بود اسمش را در مجله نزدند
من تازگی ها وقت کم میارم امروز 7 تا سوال فیزیک وقت نکردم بزنم درحالیکه آزمون های قبل 15-20 دقیقه وقت زیاد می آوردم
شما هم آزمون امروز این بلا سرتون اومد؟
راهی براش ندارین؟

irangirl

New Member
لایک ها
5
bihamta گفت
خدایــــــــــــــــــــــــــــــــــــا...

این گزینه 2 پدر ما رو در آورده

سوال اختصاصی داده 60 بربر سخت تر از کنکور.خدااااااااااااااااااااااااا
همه دپرس شدیم...عمومیش مدله کنکور بود...اختصاصیییییییییییییییییش!!!!!!!!!!!
اين دفعه ديگه واقعا نامردي بود من كه داشتم دق مي كردم اما ديدم بقيه هم همين وضعيتو دارند فكرشو نكن

pirate17

New Member
لایک ها
40
irmath گفت
آره با پشتیبانمون صحبت کردیم و قانعش کردیم که شنبه آزمون بذاره و جالبه که 17 اردیبهشت شنبه عصر ما آزمون دادیم که البته بدی هایی هم داره که مثلا دوست من اون آزمون 80 منطقه شد ولی چون روز آزمون امتحان نداده بود اسمش را در مجله نزدند
من تازگی ها وقت کم میارم امروز 7 تا سوال فیزیک وقت نکردم بزنم درحالیکه آزمون های قبل 15-20 دقیقه وقت زیاد می آوردم
راهی براش ندارین؟
اسم بعد از ظهریارم نمی زنن تو مجله.ولی این موقعیت شما یعنی فوق العاده!به ما با 100 منت گذاشتن بدیم تازه ساعت 1 شروع شد!
ولی این که هر دوتاش یه روزن خیلی بده باعث می شه نصف سنجش بدن نصف قلم چی!خواص ازمون جامعاش از بین می ره!
منم بسی وقت کم میارم فقط اینو می دونم اگه خیلی با وقت تست بزنم فک کنم مشکلم کم تر شه

FMIcho_2009

New Member
لایک ها
4
salam dustan!
khaste nabasid

man aslan sanjesh sabtenam nakardam
nemidunam kare badi kardam ya na!

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
آره با پشتیبانمون صحبت کردیم و قانعش کردیم کهشنبه آزمون بذاره و جالبه که 17 اردیبهشت شنبه عصر ما آزمون دادیم کهالبته بدی هایی هم داره که مثلا دوست من اون آزمون 80 منطقه شد ولی چونروز آزمون امتحان نداده بود اسمش را در مجله نزدند
راهی براش ندارین؟
اگه منظورت کانونه که منم وقتم میلی متری شد ...یعنی نه کم اوردم نه زیاد ....!!!
مدلشو عوض کرده بودن خیلی چرت شده بود...جا واسه هیچ کاری نداشت....تو دفترچه عمومیام هم حل می نوشتم بازم جا کم اوردم...

irangirl

New Member
لایک ها
5

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
من هم بعد 15 آزمون غيبت امروز جامع2 گاج شركت كردم .امكانش هست تو تصحيح درصدا كم زده شه؟عربي من نزديك 15% با اونچه خودم حساب كردم فرق داره!!!

samira22

New Member
لایک ها
2
بچه ها ببخشید برا کنکور کانون ثبت نام کنیم یا گزینه2؟

pirate17

New Member
لایک ها
40
اگه نظر منو بخوای کانون از همشون بهتره ولی یکم فرصت بده تابستون هممون هر ازمونی دادیم واقع بینانه با همه ی بدی ها و خوبیاش واسه شماها تحلیلش می کنیم تا خودتون بهترین تصمیمو بگیرین

mecha

New Member
لایک ها
0
سلام
در کل نظرتون چیه؟ به نظرتون جمعه بعدازظهر یا شنبه، قلم چی رو بدیم یا این که توی خونه از خودمون بگیریمش؟

bihamta

New Member
لایک ها
345
samira22 گفت
بچه ها ببخشید برا کنکور کانون ثبت نام کنیم یا گزینه2؟
به نظر من هیچ آزمون استانداردی وجود نداره!هیچی!!!هر کی میگه ادعای الکی میکنه.
پایرت راس میگن.بعد کنکور بحث میکنیم
حالا نهایی رو خوب بخونید!
موفق باشید

pirate17

New Member
لایک ها
40
mecha گفت
سلام
در کل نظرتون چیه؟ به نظرتون جمعه بعدازظهر یا شنبه، قلم چی رو بدیم یا این که توی خونه از خودمون بگیریمش؟
خب این ازمونا واسه پی بردن به سطحمونه نسبت به بقیه و این که تو کدوم قسمت درسا اشکال داریم.اگه بعد از ظهر جمعه بدیم طبیعتا خیلی پایین تر از چیزی که هستیم می شیم هم تو درصدا هم تو رتبه تازه اشکالای ازمونمونم که زیاد می شه باید بیشتر وقت روش بذاریم.بماند که چقد خسته می شیم حالا دفعه ی قبل قلم چی وقتش کم تر بود وای به حال این دفعه که هر دوتا 4:10 هستن.این طوری چیو می فهمیم؟!نه سطحمون نسبت به بقیه نه سطح واقعمیون تو درسا + یه کوله بار خستگی شدید.من یه بار قبل عید انقد خسته شدم که شنبشم نتونستم درس بخونم!حالا اگه خودمون تو خونه بدیم چیو داریم؟!وقت تلف نشده + سطح واقعیمون تو درسا ولی امکان مقایسه رو از دست می دیم.
امکانش هست اینا هم کاری کنن کارنامه ندن ولی ما درصدامونو بدیم بهمون حدود رتبه و تراز بگن؟!
اگه بازم عین دفعه ی قبل واسه ما ساعت 1:10 شروع شه بعد از ظهر همون روزم باشه من نمی دم.فک کنم برم سنجش با این که چرت تره ولی اخرین ازمونشه.ولی اگه ساعت 4 به بعد باشه یا شنبه باشه امکانش هست بدم.

bihamta

New Member
لایک ها
345
یه چیزی در مورد آزمون های سنجش!
ازشون پرسیدیم مثه سنجش 1و2 بازم شما طرح کردید دبیر دینیمون گفتن نه آزمون 3 رو اکثرا اساتید طرح میکنن.
به نظر میاد آزمون 3 جدی تر باشه و قوی تر!

بچه ها یه سوال!
سازمان سنجش نمره ی حسابان منو 1.25 اضافی زده.
چیکار کنم؟برم درستش کنم یا بذرام بمونه همینطوری؟

parinaz

New Member
لایک ها
2
به نظر من بذار باشه! اما شاید بعدا مشکل ایجاد شه ها! نمیدونم!
در مورد بچه های سوم! با پایرت موافقم باشه بعد کنکور!
بعد همین!
همه موفق باشید!

infinity31

New Member
لایک ها
0
باشه ببینیم این آزمون 3 رو چیکار می کنن!

البته من که امیدی به استاندارد بودنش ندارم.

ازون گذشته استادا سوال می دن، ولی اونا که پاسخبرگا رو تصحیح نمی کنن، باز همون آشفته بازار درصدا راه نیفته!

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
بچه ها یه سوال!
سازمان سنجش نمره ی حسابان منو 1.25 اضافی زده.
چیکار کنم؟برم درستش کنم یا بذرام بمونه همینطوری؟
درستش کن...بخشنامه کردن واسه ثبت نام دانشگاه اونایی که کارنامشون با اطلاعات ارسالیشون یکی نباشه رو رد کنن برن...

bihamta

New Member
لایک ها
345
شوخی نکن بابا ما قلب نداریما!
باشه میرم درست میکنم
مرسی نوید جان

hmggi

New Member
لایک ها
0
شاید اعتراض کردی رسیدگی شده ولی خودت خبر نداری؟!
1.25 خیلی حیفه!

bihamta

New Member
لایک ها
345
hmggi گفت
شاید اعتراض کردی رسیدگی شده ولی خودت خبر نداری؟!
1.25 خیلی حیفه!
نمیدونم فردا میرم مدرسه کارنامه بگیرم...ببینم شاید اونجا درستش کردن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا