وضعیت
موضوع بسته شده است.

irmath

Member
لایک ها
4
infinity31 گفت
ولی من که اصلا اعصابم خورد نیست!!

یه روز در میون یه کنکور می دم خوشحالی یا ناراحتی از نتیجه ش فقط مال 1 ساعته. بعد دیگه فیلم می بینم و می خوابم و... خلاصه تابستون من از همین حالا شروع شده!

البته چرا! گاهی مثل حالا حالم از خودم بهم می خوره و می رم یکی دو ساعت درس می خونم. اونم چی! تست املا و واژه و تاریخ ادبیات می زنم یه موقع بهم فشار نیاد!
فردا یه کنکور آزمایشی دیگه س. دعا کنین!
خوش به حالتون من چطور میتونم آزمون جامع بدم درحالی ک از فیزیک پایه 3 فصل و از فیزیک پیش هم 3 فصل کلا خوندم؟؟
هندسه تحلیلی فصل 3 و 4 مونده
دینی 3 میونده
نگو که دلم پر است....................................

راستی دوستم علی ایزدی هم برای تیم ایران برای مسابقات جهانی المپیاد نجوم انتخاب شد
آخر شهریور مسابقاتش هست براش دعا کنید!!!!!!

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
مثه اینکه همه عین هم شدن...عجب 3هفته و نیم خسته کننده ای....یعنی بعدش چی می شه؟؟؟
بعدش خیلی اتفاقات میوفته....بعضی ها مثل من بسته بندی چیپس دانشگاه علی آباد کتول قبول میشن بعضی ها هم رتبه یک....

ه روز در میون یه کنکور می دم خوشحالی یا ناراحتیاز نتیجه ش فقط مال 1 ساعته. بعد دیگه فیلم می بینم و می خوابم و... خلاصهتابستون من از همین حالا شروع شده!
یه روز در میون کنکور بدی که 3 هفته ای 20 سال کنکورو می تونی بزنی...فکر کنم از سال 1349 شروع کردیا....

خوش به حالتون من چطور میتونم آزمون جامع بدم درحالی ک از فیزیک پایه 3 فصل و از فیزیک پیش هم 3 فصل کلا خوندم؟؟
دینی 3 میونده
نگو که دلم پر است....................................
کلی خوندی که...من تازه رسیدم اول دبیرستان...!!!
یه هفته ای کلیشو می خونی....

خارج از شوخی من بدبختیم اینه که فکر کنم همه چی رو یادم رفته و یادم میره.....!!! گیج و منگ شدم....

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
شرايط جسمي من هم قابل كنترل نيست!!!خوابم خيليييييييييييييييي زياد شده!!!

FMIcho_2009

New Member
لایک ها
4
SOMEONE گفت

اشکالی نداره شمام که فقط باید یه دوره کنید[چشمک] وضعتون خوبه!
من هر روز آزمون میدم! چون فقط این طوری تموم میشه!

mahsa-f

New Member
لایک ها
36
<<irmath:خوش به حالتون من چطور میتونم آزمون جامع بدم درحالی ک از فیزیک پایه 3 فصل و از فیزیک پیش هم 3 فصل کلا خوندم؟؟
دینی 3 میونده
نگو که دلم پر است.................................... >>

اما به نظر من بهتره آزمون جامع دادنو شروع كني حتي 4 روز يه بار از هيچي بهتره!!! منم بعضي از مبحثام مونده ولي ميشه در طول 2 روز و نيم باقي مونده اونارم خوند فوقش سوالايي رو كه بلد نيستي نزده ميذاري ولي با آزمون دادن كل مباحث مرور ميشه و اوناييم كه خونديم يادمون نميره

اين قدم آه و ناله نكنيد
بهتره به ديگه روحيه بديم!!!!
اميدوارم همگي موفق باشيم

irmath

Member
لایک ها
4
mahsa-f گفت
<<irmath:خوش به حالتون من چطور میتونم آزمون جامع بدم درحالی ک از فیزیک پایه 3 فصل و از فیزیک پیش هم 3 فصل کلا خوندم؟؟
دینی 3 میونده

اما به نظر من بهتره آزمون جامع دادنو شروع كني حتي 4 روز يه بار از هيچي بهتره!!! منم بعضي از مبحثام مونده ولي ميشه در طول 2 روز و نيم باقي مونده اونارم خوند فوقش سوالايي رو كه بلد نيستي نزده ميذاري ولي با آزمون دادن كل مباحث مرور ميشه و اوناييم كه خونديم يادمون نميره

اين قدم آه و ناله نكنيد
اميدوارم همگي موفق باشيم

من یه کار جدید و فوق العاده احمقانه کردم ولی میخوام ادامه بدم حتی اگه مباحثم تموم نشه
من حدودا از هفته ی قبل شروع کردم با برنامه ی گزینه 2 که بچه ها در طول سال امتحان میدادند به درس خوندن و همه ی درسها را از اول میخونم اینجوری مطمئن میشم اونهایی را که خوندم فراموش نمیکنم......حتی اگه فیزیکم تموم نشه

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
دوست عزيز به نظر من اجراي برنامه ي كنكور تو خونه براتون مفيدتره چون احساس فراموشي مطالب در 99% موارد توهمي بيش نيست.تو اين روش مطالبي كه واقعا فراموش كردين دوباره ميخونين نه همه ي مطالبو . مطمئنا تا حالا تلاش كردين و نتيجشو انشاا... خواهيد ديد.

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
FMIcho_2009 گفت
SOMEONE گفت

اشکالی نداره شمام که فقط باید یه دوره کنید[چشمک] وضعتون خوبه!
من هر روز آزمون میدم! چون فقط این طوری تموم میشه!
شما لطف دارين.انشاالله نتيجه ي خوبي در انتظار شما و بقيه بچه ها خواهد بود.

mahsa-f

New Member
لایک ها
36
irmath گفت
mahsa-f گفت
دینی 3 میونده

اين قدم آه و ناله نكنيد
اميدوارم همگي موفق باشيم

من یه کار جدید و فوق العاده احمقانه کردم ولی میخوام ادامه بدم حتی اگه مباحثم تموم نشه
من حدودا از هفته ی قبل شروع کردم با برنامه ی گزینه 2 که بچه ها در طول سال امتحان میدادند به درس خوندن و همه ی درسها را از اول میخونم اینجوری مطمئن میشم اونهایی را که خوندم فراموش نمیکنم......حتی اگه فیزیکم تموم نشه
اين روش يكم وقت گيره و اگه رو درس خوندن مثل من وسواس داشته باشيد ادمو خيلي اذيت ميكنه
من اومدم كل مبحثاي كنكورو نوشتم و اونا رو به 3 دسته تقسيم كردم يه سري رو كامل بلدم يه سري ناقص خوندم يا خيلي وقته نخوندمو يه كم فراموش شدن و يه سريم ضعف دارم اين طوري اول ضعفهامو برطرف ميكنم.بعدشم وقتي آدم ميبينه رو يه سري از مطالب تسلط داره كلي اعتماد به نفس ميگيره
آزمون جامع دادنم باعث تثبيت مطالب تو ذهن ميشه....!!!!

baran-h

Active Member
لایک ها
98
چند تا نکته کوچیک...

سلام بچه ها خوبید؟
امیدوارم شاد و پر انرژی باشین.
من کنکوری نیستم اما خواهرم سال پیش کنکور داد
میگه سوالای کنکور سالای پیش خیلی مهمن و به نظرش باید اونا رو n بار زد(هرچی بیشتر بهتر)
و یه چیز دیگه هم که خیلی به دردش خورده مرور دینی ها توی 2 هفته آخر بوده.
و میگه سوالای دینی آیه ها رو اگه خیلی سختن و مطمئن نیستید نزنید چون سختاش حدود 2- 3تان!

و واقعا اینکه فکر میکنید یادتون رفته توهمه!

اگر هم یکی از نتایج آزموناتون خیلی خوب نشد بدوونید که آزمونا با کنکور خیلی فرق دارن و انشاالله کنکورتونو به بهترین نحو میدید...
امیدوارم کمکی کرده باشه.
موفق باشید.
سعی کنید ازاین ایام لذت ببرید چون دیگه تکرار نمیشه.

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
امروز تقویمو نگاه کردم....ما تا روز قبل کنکور 19 روز همش وقت داریم!!!!
تازه 3 روزشم که آزمون داریم.....

bihamta

New Member
لایک ها
345
سلـــــــــــــــــام برو بچ....
من بعد یه هفته خر خونی(
)(پس از عمری ولگردی)اومدم...
خوندم حرفای بچه هارو....
اتفاقا من خوبم....
کل دینی ها رو خوندم یه بار خوندم دینیمو رسوندم به بالای 75.
2 بار جزوه ی تحلیلی رو خلاصه کردم...آرایه هامو بهتر کردم و ...
اشکالامو گیر آوردم...الانم با علاقه روزی کم کم 10 ساعت درس میخونم(چون اردوییم مجبوریه
)...
کنکورا رو میزنم با این که درصدام مزخرفه....اما اشکالام تابلوه...اولش اعصابم خورده میخوابم و بلند میشم و به لطف فوتون هایی که بچه ها تو اردو ول میدن اکثرا میخندیم
بهتر میشم.
نظر من اینه که از بعد سنجش شروع کنید کنکورا رو زدن...الان درس خوندن اشتباه محضه...شما کنکور میزنی بعدش تک تک چکش میکنی،درصد میگیری،و مباحث مورد اشکال رو میخونی...2 روز یه بارم خوبه....اما سعی کنیم 87-88 رو هفته ی آخر بزنیم...
منم که با این گیج بازیام فک کنم هر روز یاید کنکور و مرور آخر بزنم...
دیروز زددم جامع گزینه 2 رو سوال گفته کار نیروی وزن من دارم کار نیروی اصطکاک حساب میکنم!!!!!!!!!!تو شیمی 2 تا سوال پشت هم تعداد الکترون و زیر لایه اشتباه شمردم...
این فاجعهههه اس....اشکالاتمون اساسی نیست انشالله با آزمون جامع ها حل خواهد شد....
موفق باشید و باشیم....
یا علی
یا حق

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
منم که با این گیج بازیام فک کنم هر روز یاید کنکور و مرور آخر بزنم...
من که فکر کنم خیلی واسه کنکور زدن زود شروع کردم چون الان فقط 87 88 خارج و داخل کشور مونده واسم....

.الانم با علاقه روزی کم کم 10 ساعت درس میخونم
من که به لطف خدا به زور 5 6 ساعت می خونم....

bihamta

New Member
لایک ها
345
راستی قلم چی 4 تیر رو میدید؟
من با مشاورمون به این نتیجه رسیدم سابقه ی درخشان آموزشی خودم
رو به لکه ننگ قلم چی آلوده نکنم...
فقط سوالای 28 تیر رو میگیرم خودم میزنم...
در ضمن یه چیز دیگه ام هست اینکه قلم چی گذاشته 4 تیر واسه رقابت با گاج.
استرس نمیدم اما اگه رتبه ی 4 تیرتون خدایی نکرده خراب بشه عجیب روحیتون بهم میریزه!دیگه درست کردنش سخته!
منم از همینش ترسیدم و شرکت نکردم...

FMIcho_2009

New Member
لایک ها
4
منم مرور آخر ها رو میدم! سوالاش خیلی بامزه اس تازه بچه ها میگفتن خییییییییییییلیی سخت و مزخرفه ولی نبود ولی کلا فقط از ادبیاتاش خوشم نیومد

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
راستی قلم چی 4 تیر رو میدید؟
من با مشاورمون به این نتیجه رسیدم سابقه ی درخشان آموزشی خودم
رو به لکه ننگ قلم چی آلوده نکنم...
فقط سوالای 28 تیر رو میگیرم خودم میزنم...
در ضمن یه چیز دیگه ام هست اینکه قلم چی گذاشته 4 تیر واسه رقابت با گاج.
استرس نمیدم اما اگه رتبه ی 4 تیرتون خدایی نکرده خراب بشه عجیب روحیتون بهم میریزه!دیگه درست کردنش سخته!
منم از همینش ترسیدم و شرکت نکردم...
سوالاش همش غلط داره...دفترچه کاره 31 اردیبهشت رو ببینید ، شیمی هاش همش غلطن ......

bihamta

New Member
لایک ها
345
قلم چی فاقد ارزشه به نظر من...نمیدونم چرا باب شده همه ازش دفاع میکنن در حالی که اگه از لحاظ بار علمی بخوای بررسی کنی گزینه 2 خیلی بار علمی آدمو بیشتر میکنه!!!مسلما درصد فیزیک 80 گزینه 2 خیلی بیشتر از درصد 80 قلم چی بارشه!!!واقعا اشک مارو در آورد این اقای نعیمی امسال(طراح فیزیک گزینه 2-رتبه 2 کنکور 1368)
این تصورم ایجاد شده چون 1 رقمی کشور قلم چی میداده پس عامل اونه!!!نخیر.بستگی به خود آدم داره!
به هر حال ما که قلم چی نمیدیم!

zhrs

New Member
لایک ها
0
لطفا سیاه نمایی نکنید...به نظر من اصلا اینکه می گید بار علمی این زیاده اون کم درست نیست...اصلا چند تا آزمون قلمچی رو دادین؟؟؟؟
من خودم قلمچی بودم گزینه 2 هم تو خونه می دادم طی سال.......باور کنید باور کنید اینقدرام فرق ندارن.....قلمچی امسال خیلی قابل احترام تر از سالهای پیش بود...قبول دارم غلط زیاد داره اما انصافا بذارید کنار سوالای گزینه 2 به میزان ارزش سوالی که بخواد آماده کنه آدمو واسه کنکور یکین
امیدوارم موفق باشید

afshin

New Member
لایک ها
71
khobe shoma riazi hastin
man hay zist mikhonam hay zist mikhonam ....................

akharesham yadam mire
bazam mikhonam
.....

kolan kare ma shode zist khondan

malom nist kay be martabeye oliyaye elahi to zist miresim
allaho akbar

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا