وضعیت
موضوع بسته شده است.

afshin

New Member
لایک ها
71
man na film mibinam
na bazi computery mikonam
faghat 1 kar mikonam
miam inja
be harfhaye outlawboy mikhandam!!!!!=))

outlawboy

New Member
لایک ها
2
bihamta گفت
آره خیلی...منم stronghold بازی میکنم
راستي بي همتا ميانگين ترازت تو قلم چي چند بود ؟

outlawboy

New Member
لایک ها
2
afshin گفت
man na film mibinam
faghat 1 kar mikonam
miam inja
آقا افشين بچه سنندجه المپياد شيمي ايي !!!!!

اگه واقعا ميخندي خوشحالم

بخند دنيا بهت بخنده فقط مواظب باش پشت اين خنده گريه نباشه

[hr:b573d4c7e6]
تذکر: بکار بردن الفاظ نادرست و غیراخلاقی هنگام صحبت با کاربران و ارسال پیام خلاف قوانین سایت و تالار گفتمان است.
[center:b573d4c7e6]مشاور تالار: milad_imo09[/center:b573d4c7e6]

outlawboy

New Member
لایک ها
2
hmggi گفت
outlawboy گفت
hmggi گفت
من که فقط فیلم می بینم. البته نه از TV.
انشا الله كه فيلم هاي زبان اصلي نبيبينيد
زبان مهم نیست. مهم تصویرشونه که اصله اصله.
تورو خدا وارد جزييات نشو كه جفتمونو delet ميكنن !!!!

منم آخر شبا خوابام نميبره فيلم ميبينم

outlawboy

New Member
لایک ها
2
afshin گفت
man na film mibinam
faghat 1 kar mikonam
miam inja
موبايل بازي و آمار مردمو در آوردنم بهش لطفا اضافه كن ليستت كامل شه

لایک ها
1
یه درصدایی از بذرافکن بهم رسیده که ایناست. ریاضی 88 فیزیک 91 شیمی 85!!! قبول کنین خراب کرده دیگه!!! (امتحان خیلی سخت بوده!!!)

parinaz

New Member
لایک ها
2
من میگفتم خراب کردم همه گفتن ما از تو بدتر دادیم غصه نخور! اما الان میبینم که واقعا خراب کردم! درصدام از همه پایین تر شد!

outlawboy

New Member
لایک ها
2
parinaz گفت
من میگفتم خراب کردم همه گفتن ما از تو بدتر دادیم غصه نخور! اما الان میبینم که واقعا خراب کردم! درصدام از همه پایین تر شد!
ببخشيد پريناز خانم شما خودتونو با بذر افشان مي سنجيد ؟!!! امسال خيال همه راحت باشه با 12 درصد زير ميانگين نسبت به پارسال روبرو هستيم !!! اخه رياضي و فيزيك با ضريب مجموع 21 سخت بود پس ميانگين كل مياد پايين !!!!

hmggi

New Member
لایک ها
0
blackassassin گفت
یه درصدایی از بذرافکن بهم رسیده که ایناست. ریاضی 88 فیزیک 91 شیمی 85!!! قبول کنین خراب کرده دیگه!!! (امتحان خیلی سخت بوده!!!)
تسلیم! قبول کردم.

bihamta

New Member
لایک ها
345
outlawboy گفت
afshin گفت
man na film mibinam
faghat 1 kar mikonam
miam inja
آره افشین راس میگه....2و3 روزه بهم میگن چرا خوشی!نمیدونن از وقتی تو نظر میدی از خنده دل درد می گیریم.
عزیزم من میانگین بلد نیستم...میگیری برام؟؟؟

شمام مواظب باشی آخرش گریه نکنی!!!
توام میخوای امارتو در بیارم؟؟؟؟آقای amirbidel?????

mahsa-f

New Member
لایک ها
36
blackassassin گفت
اما من شنيدم همه رو 100 زده به جز 2 درس 89 كه اختصاصي ام بودن!!!!

parinaz

New Member
لایک ها
2
outlawboy گفت
parinaz گفت
ببخشيد پري ناز خانم شما خودتونو با بذر افشان مي سنجيد ؟!!! امسال خيال همه راحت باشه با 12 درصد زير ميانگين نسبت به پارسال روبرو هستيم !!! اخه رياضي و فيزيك با ضريب مجموع 21 سخت بود پس ميانگين كل مياد پايين !!!!
اولا پری ناز درسته که خودم درست کردم!
در ثانی من خودمو با بچه های کلاسمون میسنجم که تو آزمونای قلم چی رتبه شون بدتر از من بود! یادش بخیر قلم چی نمیخوندیم میگفتیم کنکور که نیس بی خیال برا کنکور همه مباحثو میخونیم اما گویا نشد! حقمه! اما بدبختانه خیلی تلخه!

parinaz

New Member
لایک ها
2
قبلنا نت و این سایت برام خیلی لذت بخش بود اما الان اصلا نیس!

outlawboy

New Member
لایک ها
2
bihamta گفت
outlawboy گفت
afshin گفت
man na film mibinam
faghat 1 kar mikonam
miam inja
آره افشین راس میگه....2و3 روزه بهم میگن چرا خوشی!نمیدونن از وقتی تو نظر میدی از خنده دل درد می گیریم.
عزیزم من میانگین بلد نیستم...میگیری برام؟؟؟

شمام مواظب باشی آخرش گریه نکنی!!!
توام میخوای امارتو در بیارم؟؟؟؟آقای amirbidel?????
lما آمارمونو در طلب اخلاص گذاشتيم و گرنه اسممو ننميگفتم
مارو باش دلمون واسه چه افسرده هايي سوخت

بشينيد گريه كنيد من ديگه تو سايت نمي آم !!
انقدر سرگرمي جور واجور دارم مثل آقا افشين end سرگرميم سايت نباشه
هيچ كي ام بهش پا نده

پس به اميد آينده
باي باي

miladkvr

New Member
لایک ها
841
به نام خدایی که در همین نزدیکیهاست.

سلام دوستان عزیز...
[JUSTIFY]در خلال خوندن پستهای دوستانی که کنکور رو انشاءالله با موفقیت پشت سر گذاشتن متوجه یک نکته شدم که خواستم اون رو بیان کنم تا شاید به نفع کنکوری های سال 90 (یعنی من و بقیه دوستان) باشه...[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]اون طور که یادم میاد بچه هایی که پارسال کنکور داشتن دقیقا بعد از کنکور ...یادمه همون روز کنکور بود اومدن و بعد از یه گپ با هم شروع کردن از خاطرات و تجربه هاشون گفتن و کتابها و کارهایی رو که انجام داده بودن و مفید بود می گفتن تا کنکوری های سال بعد(یعنی شما دوستان بزرگوار که امسال کنکور دادین) از اونا استفاده کنن و واقعا هم هرکدوم از دوستان خیلی کامل همه چیز رو می گفتن....حالا من دقیقا نمی دونم شما این خاطرات رو یادتون هست یا نه؟!!![/JUSTIFY]
[JUSTIFY]اما امسال دوستانی که کنکور دادن هنوز هیچ حرفی از این قضایا نزدن...دوستان ، ما کنکوری های 90 به توصیه ها و نصایح شما نیازمندیم و سپاسگزار خواهیم بود اگر شما وقتی کنید و در این باره بنویسید...[/JUSTIFY][JUSTIFY]البته دوست خوبمون آقای Bihamta با اینکه خودشون کنکور داشتن اما در زمان امتحانات نهایی کمک های زیادی به ما کردن که من همین جا ازشوت تشکر می کنم...[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]با آرزوی بهترین ها برای شما دوستان عزیز..
[/JUSTIFY]

zhrs

New Member
لایک ها
0
milad_imo09 گفت
به نام خدایی که در همین نزدیکیهاست.

سلام دوستان عزیز...
[JUSTIFY]در خلال خوندن پستهای دوستانی که کنکور رو انشاءالله با موفقیت پشت سر گذاشتن متوجه یک نکته شدم که خواستم اون رو بیان کنم تا شاید به نفع کنکوری های سال 90 (یعنی من و بقیه دوستان) باشه...[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]اون طور که یادم میاد بچه هایی که پارسال کنکور داشتن دقیقا بعد از کنکور ...یادمه همون روز کنکور بود اومدن و بعد از یه گپ با هم شروع کردن از خاطرات و تجربه هاشون گفتن و کتابها و کارهایی رو که انجام داده بودن و مفید بود می گفتن تا کنکوری های سال بعد(یعنی شما دوستان بزرگوار که امسال کنکور دادین) از اونا استفاده کنن و واقعا هم هرکدوم از دوستان خیلی کامل همه چیز رو می گفتن....حالا من دقیقا نمی دونم شما این خاطرات رو یادتون هست یا نه؟!!![/JUSTIFY]
[JUSTIFY]اما امسال دوستانی که کنکور دادن هنوز هیچ حرفی از این قضایا نزدن...دوستان ، ما کنکوری های 90 به توصیه ها و نصایح شما نیازمندیم و سپاسگزار خواهیم بود اگر شما وقتی کنید و در این باره بنویسید...[/JUSTIFY][JUSTIFY]البته دوست خوبمون آقای Bihamta با اینکه خودشون کنکور داشتن اما در زمان امتحانات نهایی کمک های زیادی به ما کردن که من همین جا ازشوت تشکر می کنم...[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]با آرزوی بهترین ها برای شما دوستان عزیز..
[/JUSTIFY]
آق مشاور ... بذار یکم این جگر آتش گرفته حالش خوب شه...می گیم برات

irmath

Member
لایک ها
4
من بعد از چند روز اومدم سایت! بد جور سایت بهم ریخته.
الان اوضاع سایت مثل کلاسهای المپیاد بسیج است
یعنی یه تعدادی هستند که هیچی نیستند ولی پز میدن تا حال بقیه رو بگیرن و مشکل روحیشون رو حل کنند
دوست من که نقره ی 2 فیزیک داشت فیزیک را 56 زده!!!!!!!!
امسال شاید سوالات خیلی سخت نبودند ولی زمان حل هر سوال بسیار زیاد بود
بالاخره تو میاست 10 بار ضرب و تقسیم میکردی تا به جواب برسی و هیچ ابتکارخاصی نداشت مثل سوالهای استوکیومتری یا سوالهای ترمودینامیک
پس واقعا وقت کافی نبود و امسال حرف اول را سرعت در محاسبات میزد نه مهارت در حل آنها!
من شخصا توقع ام را بردم پایین و دیگه به تهران فکر نمیکنم و این جوری است که الان شادم . سرنوشت شما حتما نباید در شریف باشه.
بذارید یه مثال بزنم کنکور چندسال قبل یکی شد 36 و رفت مکانیک شریف و یکیاز آشناهامون هم که رتبه 11000 آورد رفت مهندسی صنایع کرمان.الان اونی که36 شده بود هنوز 2 ترم ازش مونده و الان هم اومده به عنوان مهمان باهنر تاشاید بتونه واحداشو پاس کنه ولی آشنامون الان 2 ترم از فوق لیسانسش همگذشته و تشکیل خانواده داده و به مراتب خیلی موفق تر از اون نفر 36 است.پس شما هم باید بدونید که موفقیت شما فقط در بهترین دانشگاه و بهترینرشته رقم نمیخوره.به قول یکی که نمیدونم اسمش چیه:
حتی در کوچه های بن بست هم راه آسمان باز است کافیست پرواز کردن بلد بود

من خودمم هم خراب کردم ولی میدونم دیگه طاقت دوباره خوندن ندارم.
الان هم صبح تا شب نشستم سریال امپراطور دریا میبینم بعدش هم میخوام جومونگ را ببینم
البته ورزش هم میکنم که فکر کنم برای خیلی ها لازم باشه!خاصیت کنکور همینه که آدمو چاق میکنه
یه چندتا طرح هم دارم که میخوام روشون تلاش کنم شاید شد.

ما توفیقی الا بالله علیه توکلت و الیه انیب

به نظرم شما هم بهتره کل برنامه هایی که میخواهید اجرا کنید را روی کاغذبنویسید تا براشون برنامه ریزی کنید و شیرین ترین تابستان زندگیتون رو ازدست ندید.

امیدوارم نوشته هایم شما را از این بی حوصلگی خلاص کرده باشه و به قولمعروف دست به دست هم دهیم به مهر سایت خلینا را کنیم آباد!!!!!!!!!!

آقا میلاد من و دوستم تو وبلاگم برنامه های ویژه ای برای کنکوری های 90 داریم
آدرسش هم اینه : icho.mihanblog.com
همین جا هم از همه ی کسانی که به نظرشون میتونند به بقیه کمک کنند درخواست میکنم که به نویسندگان وبلاگ ما بپیوندند.
این یک سال را با ما باشید!!!!!!!!!!!!

bihamta

New Member
لایک ها
345
وبلاگ محمد جواد خیییییییییلی کامله و واقعا آدمای بسیار قویییی داره!!!!!

http://mjbkonkoor.blogfa.com/

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
الان هم صبح تا شب نشستم سریال امپراطور دریا میبینم بعدش هم میخوام جومونگ را ببینم
اول جومونگ رو میدیدی بعدش امپراطور دریا (منظورت بادها بوده؟)رو می دیدی ...من که هرچی سریال بوده دیدم lost , preason break , heroes و... ، حالا بگیرم fring رو ببینم تموم شه....من که تابستون انقدر کامپیوتر بازی کردم دیگه چشمام داره کور میشه...

به نظرم شما هم بهتره کل برنامه هایی که میخواهیداجرا کنید را روی کاغذبنویسید تا براشون برنامه ریزی کنید و شیرین ترینتابستان زندگیتون رو ازدست ندید.
ای گفتی....دیشب رفتیم سینما انقدر فیلمش چرت بود....

الان آدم خودشم بکشه و همش قصه بخوره یا همش کیف کنه هیچ فرقی در نتیجه کار نداره...پس عقل میگه کیف دنیا رو کنین...منم خودم 10000 بار به همه گفتم خراب کردم ولی چه میشه کرد باید تفریحید....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا