وضعیت
موضوع بسته شده است.

monzavi

New Member
لایک ها
0
Ali1993 گفت
monzavi گفت
رتبه های 1،5،6،10 ریاضی از حلی تهران بودند
2و 3 هم از انرژی بودند . ولی من هنوز سر حرفم درباره ی رابطه ی امکانات و تلاش هستم .
افراد موفق دو دسته ان . اونایی که امکانات دارن و خیلی خیلی تلاش می کنن و اونایی که امکانات ندارن و خیلی خیلی خیلی تلاش می کنن . مثل رتبه یک تجربی و زبان 88
احتمال اینکه دوباره این اتفاق بیفته خیلی کمه(یعنی یک نفر از شهر محروم رتبه 1 تجربی یا ریاضی بشه).مثل المپیاد.به نظرت اونایی که خیلی خیلی تلاش میکنن و امکانات ندارن با همتایان امکانات دارشون چقد فرق دارن؟
هر چند این بحثها به نظرم بیمورده.ما قادر به تغییرش نیستیم.و بهترین کاری که میشه کرد افزودن یک خیلی دیگس.یعنی خیلی خیلی خیلی تلاش کنیم.

zhrs

New Member
لایک ها
0
zhrs گفت
cheshmak71 گفت
بعد از دیدن اسامی نفرات برتر کلی گریه کردم ! نمیدونم ! دلم اونقدر گرفته به خاطر همه چی ! من همیشه فکرمیکردم بکی از تک رقمی های امسالم ! افسوس ......
کجا دیدی من چرا نمی بینم؟
دیدم دیدم دیدم.....

nassim

New Member
لایک ها
10
یه کم فضا عوض شه !

هر كجا هستم، باشم به درك!
من كه بايد بروم!
پنجره، فكر، هوا، عشق، زمين، مال خودت!
من نمي دانم نان خشكي چه كم از مجري سيما دارد!
تيپ را بايد زد!

جور ديگر اما…
كار را بايد جست.
كار بايد خود پول. كار بايد كم و راحت باشد!
فك و فاميل كه هيچ…
با همه مردم شهر پي كار بايد رفت!
بهترين چيز اتاقي است كه از دسته چك و پول پر است!
پول را زير پل و مركز شهر بايد جست! سيد خندان يه نفر! سوئيچم كو!

منبع : tanziran.com

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
سلام بچه ها الان در چه حالین ؟ می خواین تا صبح بیدار بمونین ؟ ممکنه تا امشب نتایجو بدن ؟ من تا صبح خوابم نمیبره !

nassim

New Member
لایک ها
10
cheshmak71 گفت
سلام بچه ها الان در چه حالین ؟ می خواین تا صبح بیدار بمونین ؟ ممکنه تا امشب نتایجو بدن ؟ من تا صبح خوابم نمیبره !
نمیدونم چرا؟ ولی به طرز عجیبی آروم شدم!
سمپاتیک ام از کار افتاده! امشب عروسی دختر عمو مه. ما که نمیریم
من یه کم خوابم میاد ، ولی تا صبح میشینم!

m-s

New Member
لایک ها
129
man k mi2nam ta sobh daram grye mikonam
ba doostam sham mirim biroon baadam miaym khooneye ma ba ham natayejo bebinim k vase gerye tanha nabashim

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
nassim گفت
cheshmak71 گفت
نمیدونم چرا؟ ولی به طرز عجیبی آروم شدم!
سمپاتیک ام از کار افتاده! امشب عروسی دختر عمو مه. ما که نمیریم
من یه کم خوابم میاد ، ولی تا صبح میشینم!
امیدوارم این ارامشم با یه رتبه خوب ادامه پیداکنه !!

آخرین ویرایش توسط مدیر

bihamta

New Member
لایک ها
345
کسی جکی،سخن نغزی چیزی بلد نیست بگه بخندیم.؟؟؟

من بلدم ترکیه بی ادبیه

mahsa-f

New Member
لایک ها
36
خوبه كه شما ها آروميد من كه هنوز آمپرم بالاست

وقتي كنكور رو خارج از حد استاندارد برگزار ميكنن معلومه كه امكانات حرف اولو ميزنه!!! تازه ميفهمم كه محروميت يعني چي ؟؟؟
زندگي براي من فقط جاده ي شكسته !!! شكست اندر شكست

وقتي يه نفر 3 سال با جون و دل واسه المپياد ميخونه از همه ي زندگيش ميگذره ولي ......!!!!
نميدونم چي بگم تا يه كم آروم شم. ما به امكانات بچه هاي همدان كه واسه المپياد ميخوندن حسودي ميكرديم در حالي كه اونا خودشون ميگفتن كه امكاناتشون به پاي شهر هاي ديگه هيچه!!!!!!!! حالا اصلا اون بدرك!!!!
ولي چرا بايد كنكورم ايطوري شه؟؟واسه چي؟؟مگه من از اين دنيا چي خواستم؟؟؟
يعني بعد از اين همه سختي كشيدن و تلاش كردن هنوز لياقت اينو ندارم كه اون جايي كه دلم ميخواد درس بخونم؟؟؟
آخه اين عدله؟؟اين انصافه؟؟اين بود كه ميگن در پس هر سختي آساني است؟؟؟؟ما كه فقط بدبختي كشيديم.ديگه به چي ايمان داشته باشم ؟؟؟ديگه دلم به چي خوش باشه؟؟؟كاش زودتر بميرم......

pozitrone

New Member
لایک ها
21
Ali1993 گفت
monzavi گفت
رتبه های 1،5،6،10 ریاضی از حلی تهران بودند
2و 3 هم از انرژی بودند . ولی من هنوز سر حرفم درباره ی رابطه ی امکانات و تلاش هستم .
افراد موفق دو دسته ان . اونایی که امکانات دارن و خیلی خیلی تلاش می کنن و اونایی که امکانات ندارن و خیلی خیلی خیلی تلاش می کنن . مثل رتبه یک تجربی و زبان 88
دوست عزیز!رستگار سال 82 دیپلم می گیره! و نفت اهواز قبول میشه!به دلایل خاص که شاید نخواد بگم سال 85 دوباره کنکور ریاضی میده 2 منطقه 3 میشه میره برق شریف!سربازی خفتش می کنه میره سربازی!سال 88 کنکور تجربی و زبان اول کشور میشه!درسته خیلی با ارده و پشتکاره ولی بعد اینهمه کنکور دادن...

pozitrone

New Member
لایک ها
21
دوستان!
اینکه تهرانیا رتبه ی های برترو کسب کنن به نفع شهرستانیاس!چون تهرانیا سهمیه ی بومی خودشونو دارن!
و اینطوری شهرستانیا با رتبه های بدتر هم میتونن تهران قبول شن.نمی دونم تونستم منظورمو توضیح بدم یا نه؟

FMIcho_2009

New Member
لایک ها
4
یه روز یکی داشته شیر میخورده میمیره.از پزشکی قانونی میان علت مرگشو تعیین کنن.میگن گاوه نشسته روش...!

nassim

New Member
لایک ها
10
mahsa-f گفت
خوبه كه شما ها آروميد من كه هنوز آمپرم بالاست

وقتي كنكور رو خارج از حد استاندارد برگزار ميكنن معلومه كه امكانات حرف اولو ميزنه!!! تازه ميفهمم كه محروميت يعني چي ؟؟؟
زندگي براي من فقط جاده ي شكسته !!! شكست اندر شكست

وقتي يه نفر 3 سال با جون و دل واسه المپياد ميخونه از همه ي زندگيش ميگذره ولي ......!!!!
نميدونم چي بگم تا يه كم آروم شم. ما به امكانات بچه هاي همدان كه واسه المپياد ميخوندن حسودي ميكرديم در حالي كه اونا خودشون ميگفتن كه امكاناتشون به پاي شهر هاي ديگه هيچه!!!!!!!! حالا اصلا اون بدرك!!!!
ولي چرا بايد كنكورم ايطوري شه؟؟واسه چي؟؟مگه من از اين دنيا چي خواستم؟؟؟
يعني بعد از اين همه سختي كشيدن و تلاش كردن هنوز لياقت اينو ندارم كه اون جايي كه دلم ميخواد درس بخونم؟؟؟
آخه اين عدله؟؟اين انصافه؟؟اين بود كه ميگن در پس هر سختي آساني است؟؟؟؟ما كه فقط بدبختي كشيديم.ديگه به چي ايمان داشته باشم ؟؟؟ديگه دلم به چي خوش باشه؟؟؟كاش زودتر بميرم......

من تا حدود 98% باهات موافقم! من این بومی گزینی داره خفم میکنه. چرا باید محل به دنیا اومدن آدم ملاک این باشه که کجا درس بخونه؟ آخه مگه من چه گناهی کردم که مامان و بابام وقتی درسشون تموم شده ، تهران نموندن؟
اوج تبعیضه! مگه خون تهرانی ها از ما ها رنگین تره که اونا با رتبه های بالاتر توی دانشگاه های تاپ درس بخونن و من با این همه درس خوندن ، نگران قبولیم باشم؟؟؟؟؟؟

من یکی که به نوبه ی خودم از بانیان این طرح تبعیض آمیز نژاد پرستانه نمیگذرم!

nassim

New Member
لایک ها
10
pozitrone گفت
دوستان!
اینکه تهرانیا رتبه ی های برترو کسب کنن به نفع شهرستانیاس!چون تهرانیا سهمیه ی بومی خودشونو دارن!
و اینطوری شهرستانیا با رتبه های بدتر هم میتونن تهران قبول شن.نمی دونم تونستم منظورمو توضیح بدم یا نه؟
میشه بیشتر توضیح بدید؟

FMIcho_2009

New Member
لایک ها
4
nassim گفت
pozitrone گفت
دوستان!
میشه بیشتر توضیح بدید؟

آره دیگه مثلا پارسال بارتبه 50 منطقه 2 کسایی که غیر بومی تهران بودن به زور پزشکی دانشگاه تهران قبول میشدن.اما امسال همچین رتبه هایی توی شهرستانها کم ان وبیشترشون منطقه 1 ای ان=> با رتبه های خراب تر هم میشه دانشگاه های بهتر قبول شد! درسته؟

FMIcho_2009

New Member
لایک ها
4
FMIcho_2009 گفت
nassim گفت
pozitrone گفت
دوستان!
میشه بیشتر توضیح بدید؟

آره دیگه مثلا پارسال بارتبه 50 منطقه 2 کسایی که غیر بومی تهران بودن به زور پزشکی دانشگاه تهران قبول میشدن.اما امسال همچین رتبه هایی توی شهرستانها کم ان وبیشترشون منطقه 1 ای ان=> با رتبه های خراب تر هم میشه دانشگاه های بهتر قبول شد! درسته؟

baran_s

New Member
لایک ها
8
همش چندساعت مونده،تااعلام نتایج.چرااینقدرنگران؟!به نظرمن اصلاتاشب نیاین تو نت.خودتون که بهترمیدونین اینهمه استرس واسه ماهاکه قراره کلی عمرکنیم.ضرره...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا