وضعیت
موضوع بسته شده است.

outlawboy

New Member
لایک ها
2
[center:3d182eb592]شاید آن روز كه سهراب نوشت : تا شقایق هست زندگی باید كرد خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینجور نوشت ، هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچك و یاس زندگی اجباریست [/center:3d182eb592]

FMIcho_2009

New Member
لایک ها
4
outlawboy گفت
[center:5bbd16c363]شاید آن روز كه سهراب نوشت : تا شقایق هست زندگی باید كرد خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینجور نوشت ، هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچك و یاس زندگی اجباریست [/center:5bbd16c363]

لطفا مطالب رو تو قسمت مربوط به خودشون بنویسید.

outlawboy

New Member
لایک ها
2
FMIcho_2009 گفت
outlawboy گفت
[center:2342e15c3e]شاید آن روز كه سهراب نوشت : تا شقایق هست زندگی باید كرد خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینجور نوشت ، هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچك و یاس زندگی اجباریست [/center:2342e15c3e]

لطفا مطالب رو تو قسمت مربوط به خودشون بنویسید.
من اجازه گرفتم آق مشاور

m-s

New Member
لایک ها
129
mahsa-f گفت
اكثر كاربراي كنكوري حالت شخصيشون دلواپسه

بابا يكم ريلكس كنيد
موسيقي كلاسيكي ، يوگايي چيزي

نه بابا من دیگه بیخیال نتیجه شدم
کشتن مارو تا بخوان اسم 1 دانشگاهو بگن

من شخصا دلواپسیم واسه اینه که فردا هم آیین نامه و هم توشهری دارم

اگه وقت نشه هر دو رو برم میفته بعد نتایج

mahsa-f

New Member
لایک ها
36
كاش قسمت زبان رو از تاپيك كنكوري ها جدا مي كرديم
من كلي سوال و اشكال زبان دارم كه اگه بخوام وسط اين بحث ها بنويسمش مثل پيامهاي بازرگاني ميمونه

m-s

New Member
لایک ها
129
khob jodash kon ta age betoonim be ham komaki konim

فینگیلیش نوشتن مخالف قوانینه . پست های بعدی حتما حذف میشن!

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
mahsa-f گفت
كاش قسمت زبان رو از تاپيك كنكوري ها جدا مي كرديم
من كلي سوال و اشكال زبان دارم كه اگه بخوام وسط اين بحث ها بنويسمش مثل پيامهاي بازرگاني ميمونه
من قبلا گفتم زبانو بذاریم تو تاپیکه برنامه ریزی واسه تقویت...ولی irmath دستور داد همین جا بنویسیم!
هر چند که خودم ول کردم خوندنو....!!!!!!!!!!!!!!!!!

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
اخ جون رتبم 1 شدم ! الان کارنامه ازادمو دیدم تو انتخاب اولم که حقوق بندر انزلی بود هم تو تمام وقت وهم تو پاره وقتش رتبم 1 شد نمره ترازم هم 7765 شد !!!!!!1 هوررررررررا!!

pishi72

New Member
لایک ها
77
تبرييييييييييييييييييييك.

ببخشيد يه سوال! يعني چي 1 شدين؟؟ 1 كشوري؟؟؟

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
pishi72 گفت

ممنون عزیزم ! ایشالله شما !!! من تو اون واحد دانشگاهی انتخابیم اول شدم ازاد رتبه کشوری نمیزنه من میخوام زنگ بزنم مرکز ازمون رتبه کشوریمو بپرسم فکرکنم رتبم 4 تا 20 کشوری باشه !!! احتمالا !!!

outlawboy

New Member
لایک ها
2
cheshmak71 گفت
pishi72 گفت

ممنون عزیزم ! ایشالله شما !!! من تو اون واحد دانشگاهی انتخابیم اول شدم ازاد رتبه کشوری نمیزنه من میخوام زنگ بزنم مرکز ازمون رتبه کشوریمو بپرسم فکرکنم رتبم 4 تا 20 کشوری باشه !!! احتمالا !!!
آها
ميشه رتبه منم حدس بزني؟من 3تا 100 زدم 2تا 80 به بالا

outlawboy

New Member
لایک ها
2
cheshmak71 گفت
pishi72 گفت

آها

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
[TABLE][TR][TD]زبان وادبيات فارسي[/TD][TD]75[/TD][TD]7[/TD][TD][/TD][TD]شيمي[/TD][TD]100[/TD][/TR][TR][TD]2[/TD][TD][/TD][TD]زبان عربي[/TD][TD]100[/TD][TD]8[/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][/TR][TR][TD]3[/TD][TD][/TD][TD]بينش ديني[/TD][TD]93.4[/TD][TD]9[/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][/TR][TR][TD]4[/TD][TD][/TD][TD]زبان خارجه[/TD][TD]75[/TD][TD]10[/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][/TR][TR][TD]5[/TD][TD][/TD][TD]رياضيات[/TD][TD]73.4[/TD][TD]11[/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][/TR][TR][TD]6[/TD][TD][/TD][TD]فيزيك مكانيك[/TD][TD]100[/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD]جمع تراز نمرات دروس عمومي[/TD][TD]7385[/TD][/TR][/TABLE][TABLE][TR][TD]1[/TD][TD]1757[/TD][TD]مهندس هوا فضا / واحد علوم و تحقيقات[/TD][TD]7975[/TD][TD]6259[/TD][TD]3[/TD][TD]424[/TD][TD]8270[/TD][TD]4000[/TD][TD]قبول[/TD][/TR][TR][TD]2[/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][/TR][/TABLE]
منم که هوافضا علوم تحقیقات قبول شدم !اما کاش این درصدا و رتبه ماله سراسری بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نمی دونین رتبه کل رو چه جوری باید فهمید؟
تو هوافضا که 3 شدم!!!!!!!!!!!!!!!

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
outlawboy گفت
cheshmak71 گفت
pishi72 گفت

آها
راستشو بخوای نمیتونم حدسی بگم باید ببینی نفر اول کشوری تو مجموعت ترازش چقدر بود و تراز شما چقدر با اون فاصله داره ! من شاید زنگ بزنم مرکز ازمون ببینم رتبه کشوریمو بهم میگن ؟؟؟؟

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
Fiboonatchi گفت
[TABLE][TR][TD]زبان وادبيات فارسي[/TD][TD]75[/TD][TD]7[/TD][TD][/TD][TD]شيمي[/TD][TD]100[/TD][/TR][TR][TD]2[/TD][TD][/TD][TD]زبان عربي[/TD][TD]100[/TD][TD]8[/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][/TR][TR][TD]3[/TD][TD][/TD][TD]بينش ديني[/TD][TD]93.4[/TD][TD]9[/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][/TR][TR][TD]4[/TD][TD][/TD][TD]زبان خارجه[/TD][TD]75[/TD][TD]10[/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][/TR][TR][TD]5[/TD][TD][/TD][TD]رياضيات[/TD][TD]73.4[/TD][TD]11[/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][/TR][TR][TD]6[/TD][TD][/TD][TD]فيزيك مكانيك[/TD][TD]100[/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD]جمع تراز نمرات دروس عمومي[/TD][TD]7385[/TD][/TR][/TABLE][TABLE][TR][TD]1[/TD][TD]1757[/TD][TD]مهندس هوا فضا / واحد علوم و تحقيقات[/TD][TD]7975[/TD][TD]6259[/TD][TD]3[/TD][TD]424[/TD][TD]8270[/TD][TD]4000[/TD][TD]قبول[/TD][/TR][TR][TD]2[/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][/TR][/TABLE]منم که هوافضا علوم تحقیقات قبول شدم !اما کاش این درصدا و رتبه ماله سراسری بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بهت تبریک میگم ! امیدوارم همیشه موفق باشی !!

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
outlawboy گفت
cheshmak71 گفت
pishi72 گفت

آها
به شما هم تبریک میگم ! با ارزوی موفقیت برای شما !!

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
بچه هایی که کنکور ازاد دادن بیان اینجا و رتبه وتراز ورشته قبولیشونو بگن !!!

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
cheshmak71 گفت
اخ جون رتبم 1 شدم ! الان کارنامه ازادمو دیدم تو انتخاب اولم که حقوق بندر انزلی بود هم تو تمام وقت وهم تو پاره وقتش رتبم 1 شد نمره ترازم هم 7765 شد !!!!!!1 هوررررررررا!!
منم تبریک میگم عزیزم!

m-s

New Member
لایک ها
129
ma k sherkat nakardim
ama kash sherkat mikardam ta hadaghal alan khoshhal boodam

Fiboonatchi
va
cheshmak71

tabrike vizhe
enshala hamishe khoshhalo movafagh bashin