وضعیت
موضوع بسته شده است.

outlawboy

New Member
لایک ها
2
irangirl گفت
pirate17 عزيز خوشحالم كه دوباره به سايت اومدي دلم برات تنگ شده بود در حد تيم ملي

منم خيلي مطالب دكتر شريعتي را دنبال ميكنم يه نتيجه ي شخصي گرفتم ميگم شايد به دردتون خورد: دكتر واقعا شخصيت بزرگي بودند كه در حقشون ظلم شده يكيش اينكه همه ياد گرفتند يه قسمتي از مطلبي را كه گفتند ميذارند اين باعث ميشه مطلب اشتباه برداشت شه مثلا شما اگه متن كامل نامه به پدر و مادر كه نوشتيد را بخونيد احتمال زياد نظرتون تغيير ميكنه اميدوارم روزي مردم ما پي به بزرگي ايشون ببرند راستي وصيت نامه ايشون هم خوندنش خالي از لطف نيست البته كامل بخونيدا
من نامه به پدر مادرشو كامل خوندم فوق العاده بود ولي خداييش يه سوال ازتون دارم صادقانه جواب منو بدين
[center:52536684d5]آيا اين تيكه از اون نامه كه نميشه همشو گذاشت تو سايت جالب نبود؟من مصداق اون نوشته تو خودم و خيلي از هم كلاسي هام و دوستام ديدم كه واسم اين تيكه جالب شد[/center:52536684d5]
[center:52536684d5]بازم نظر شما محترمه از اين به بعد پست گذاشتم خوشتون نيومد اگه 3 نفر اعتراض كنن پاك ميكنم
[/center:52536684d5]
[center:52536684d5]البته دليل هم لطفا پايين اعتراض باشه [/center:52536684d5]
[center:52536684d5]اخه بعضي افراد وقتي ضغف در اعمال خودشون براشون نمايان ميشه عكس العمل نشون ميدن

[center:52536684d5]ولي واقعا خوش حالم نظراتون رو بيان ميكنيد [/center:52536684d5]
[center:52536684d5]

outlawboy

New Member
لایک ها
2
irmath گفت
رفسنجان مال كرمانه
انتخاب اولم ميم شيمي شريف است

آهنگ وبلاگ هم بيشتر به خاطر قسمت هايي كه ياس ميخونه گذاشتم كه واقعا جملات قشنگي را بيان ميكنه!!!!

خانم مشاور غصه نخور براي شما هم جشن مي گيرن!!

در مورد زبان:
من از حق انحصاري خودم ميگذرم و اگه ميخواهيد ميتونيد يه قسمت جدا براش باز كنيد.
كسي نميدونه نتايج كنكور كي مياد؟؟؟؟؟؟؟؟

كسي از بيهمتا خبر نداره؟؟
دلم براي تيكه انداختناش تنگ شده!!!

يه سوال ديگه هم دارم:

كسي نميدونه چطوري ميتونيم از اين عكس ها كه زير مشخصات هر كاربر و تحت عنوان حالت شخصي من است بياريم؟؟؟؟؟
ياس شعر و صداش خيلي باحاله~~~امسال چرا انقدر بچه هاي هم رتبه شما ميرن مهندسي شيمي؟ 2نفر منم ميشناسم يكي 285 يكي ديگه 315 زدن مهندسي شيمي شريف

موفق باشيد

m-s

New Member
لایک ها
129
بچه ها چرا نتایج نیومد امروز!!!!!!!!!

ای خدااااااااااااااااا!
میگم کسی تو این سایت دختره آقای توکلی نیست بره از باباش بپرسه؟

outlawboy

New Member
لایک ها
2
irmath گفت
دوستان و دشمنان گرامي بعد از اعلام نتايج، نتايجتان را در تايپيك :
ftopicp-36018.html#36018

وارد كنيد
منم همين تاپيكو 2 روز پيش زدم

outlawboy

New Member
لایک ها
2
[center:d0414069d4]شخصي به نام پل یك دستگاه اتومبیل سواری به عنوان عیدی از برادرش دریافت كرده بود. شب عید هنگامی كه پل از اداره اش بیرون آمد متوجه پسر بچه شیطانی شد كه دور و بر ماشین نو و براقش قدم می زد و آن را تحسین می كرد. پل نزدیك ماشین كه رسید پسر پرسید: " این ماشین مال شماست ، آقا؟"
پل سرش را به علامت تائید تكان داد و گفت: برادرم به عنوان عیدی به من داده است". پسر متعجب شد و گفت: "منظورتان این است كه برادرتان این ماشین را همین جوری، بدون این كه دیناری بابت آن پرداخت كنید، به شما داده است؟ آخ جون، ای كاش..."
البته پل كاملاً واقف بود كه پسر چه آرزویی می خواهد بكند. او می خواست آرزو كند. كه ای كاش او هم یك همچو برادری داشت. اما آنچه كه پسر گفت سرتا پای وجود پل را به لرزه درآورد:
" ای كاش من هم یك همچو برادری بودم."
پل مات و مبهوت به پسر نگاه كرد و سپس با یك انگیزه آنی گفت: "دوست داری با هم تو ماشین یه گشتی بزنیم؟"
"اوه بله، دوست دارم."
تازه راه افتاده بودند كه پسر به طرف پل بر گشت و با چشمانی كه از خوشحالی برق می زد، گفت: "آقا، می شه خواهش كنم كه بری به طرف خونه ما؟"
پل لبخند زد. او خوب فهمید كه پسر چه می خواهد بگوید. او می خواست به همسایگانش نشان دهد كه توی چه ماشین بزرگ و شیكی به خانه برگشته است. اما پل باز در اشتباه بود.. پسر گفت: " بی زحمت اونجایی كه دو تا پله داره، نگهدارید."
پسر از پله ها بالا دوید. چیزی نگذشت كه پل صدای برگشتن او را شنید، اما او دیگر تند و تیـز بر نمی گشت. او برادر كوچك فلج و زمین گیر خود را بر پشت حمل كرده بود. سپس او را روی پله پائینی نشاند و به طرف ماشین اشاره كرد :
" اوناهاش، جیمی، می بینی؟ درست همون طوریه كه طبقه بالا برات تعریف كردم. برادرش عیدی بهش داده و او دیناری بابت آن پرداخت نكرده. یه روزی من هم یه همچو ماشینی به تو هدیه خواهم داد ... اونوقت می تونی برای خودت بگردی و چیزهای قشنگ ویترین مغازه های شب عید رو، همان طوری كه همیشه برات شرح می دم، ببینی."
پل در حالی كه اشكهای گوشه چشمش را پاك می كرد از ماشین پیاده شد و پسربچه را در صندلی جلوئی ماشین نشاند. برادر بزرگتر، با چشمانی براق و درخشان، كنار او نشست و سه تائی رهسپار گردشی فراموش ناشدنی شدن
د [/center:d0414069d4]

infinity31

New Member
لایک ها
0
کاش این نتایج زودتر بیاد!!

قبلا به آزاد فکرم نمی کردم!

اما حالا تو انتخاب اولم رتبه م 1 شده: فیزیک هسته ای تهران
و پزشکی شاهرود هم می تونم برم!!!

فیزیک هسته ای رو خودم دوست دارم، پزشکی رو بابام!!! حالا تو سراسری زدم برق و عمران و it که هیچ کدوممون دوست ندارییییم

اگه برق امیر کبیر قبول بشم چیییییی!!!
دعا کنید تو رو خدا!

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
وای چرا نتایجو اعلام نمیکنن ؟؟؟ پارسال که 18 اعلام شد خداکنه حداقل تا دو روز دیگه اعلام کنن!!! تموم تابستونمون با انتظارکشیدن سپری شد !! بی مزه ترین تابستون تابستونه بعد کنکوره !! 27 شهریور هم که دانشگاه شروع میشه و تابستون به خیروخوشی به پایان می رسه !!

irmath

Member
لایک ها
4
infinity31 گفت

فیزیک هسته ای رو خودم دوست دارم، پزشکی رو بابام!!! حالا تو سراسری زدم برق و عمران و it که هیچ کدوممون دوست ندارییییم

دعا کنید تو رو خدا!

تو طرح مرور آخر با رتبه ي 400 هم ميشد برق اميركبير قبول شد
شما كه رتبت خيلي بهتره ايشالله قبول ميشي

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
cheshmak71 گفت
وای چرا نتایجو اعلام نمیکنن ؟؟؟ پارسال که 18 اعلام شد خداکنه حداقل تا دو روز دیگه اعلام کنن!!! تموم تابستونمون با انتظارکشیدن سپری شد !! بی مزه ترین تابستون تابستونه بعد کنکوره !! 27 شهریور هم که دانشگاه شروع میشه و تابستون به خیروخوشی به پایان می رسه !!
چه نقشه هایی واسه این تابستون داشتم چی شد...

خیر و شرش که بستگی به قبولی داره...

outlawboy

New Member
لایک ها
2
بچه ها تاپيكي كه چند روز پيش باز كردم واسه بعد كنكور ميبندم كه تفرقه ايجاد نشه دليلش هم در تاپيك irmath هست و هم در زير
outlawboy:من همين تاپيكو زدم يه نگاه بندازي بد نيستا

irmath:من سابقم بيش تره!!
نميدونم كي زورش بيشتره!!

من كه تو اين سايت طرفداري ندارم حالا اگه تو داري رو كن شايد من كم آوردم!!

outlawboy:من قاطي اين بچه بازي ها نميشم تا بخوام ميتونم آدم رو سرت خراب كنم ولي حيف خيلي وقته بزرگ شدم من تاپيكمو ميبندم بچه جون ترا خدا نگاه كيا دارن ميرن دانشگاه

m-s

New Member
لایک ها
129
Fiboonatchi گفت
cheshmak71 گفت

منم به شخصه اصلا از تابستون امسالم راضی نیستم

تابستون سال قبل واقعا قشنگ بود

eepharma

New Member
لایک ها
1
pirate17 گفت
irmath گفت
سلام
طاعات و عبادات قبول باشه
ما رو هم دعا كنيد

جاتون خالي امروز عصري از ساعت 4-6 از طرف كانون بردنمون يه آمفي تئاتر !
حدود 20 تا پسر رتبه ي زير 1000 داشتن و فقط 3 تا دختر بودن كه رتبه ي زير 1000 بودن اونجا

به بچه هاي دو رقمي يه ديكشنري فارسي به انگليسي حييم دادن + يه سكه پارسان 400 گرمي ( ديكشنري هست 11 تومان سكه پارسيان هم هست نزديكاي 15 تومان )

به ما بدبخت بيچاره ها كه زير 500 بوديم فقط يه ديكشنري دادن به بين 500-1000 هم چون عجله داشتم وقت نشد نگاه كنم.
جاتون خالي 6 نفر از جمله من را آوردن بالا روي صحن تا صحبت كنيم از بين ما 6 نفر فقط يه دختره از كانون تعريف كرد

بعدش هم ازمون عكس گرفتن!

تو عكس آخري هم من دست گذاشتم روي رقم يكان رتبه ام!!!!!
اينجوري بود كه من شدم 25!!!!!!!!!!!!!!!

راستي مسئول كانون اونجا نميدونم چرا يهو صميمي شده بود و از بين اين همه جمعيت منو به اسم صدا مي كرد و مي گفت آقا مر.... گل!!!تازه خيلي هم ازمن تعريف كرد!!
(شايد منظورش گل مصنوعي بوده )

منم یه چیزی میگم فقط واسه اینکه بخندین

به ما یه سری کارت هدیه دادن که تاریخ مصرفشون ۶ ماه قبل تموم شده بود

البته بهتر بود اینم می گفتین که یه خودکار 200 تومنی با یه کتاب جیبیم دادن، یه موقع در حق قلم چی اردبیل ظلم نشه!!!!!!

ما رو باش که دلمون خوش بود به رتبه های زیر 100 کارت هدیه دادن!!!!!

خجالتم نمی کشن اون همه آدم نخبه رو دعوت کردن ، اینم از جایزشون

eepharma

New Member
لایک ها
1
m-s گفت
Fiboonatchi گفت
cheshmak71 گفت

اصولا تابستونه بعد کنکور همین طوریه
ای کاش نتایج کنکورم مثل کانون همون روز آزمون می دادن

mahsa-f

New Member
لایک ها
36
m-s گفت
Fiboonatchi گفت
cheshmak71 گفت

ولي به نظر من اين تابستون از همه ي تابستوناي زندگيم باحال تر بود چون استرس كنكور و المپياد و ... توش نبود با خيال راحت و بدون عذاب وجدان مي شد تفريح كرد
حالام همين امروز فرداست كه نتايج بياد و اميدوارم همگي موفق باشيد

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
تابستون چرتی بود.....
از اول تابستون با بچه ها می خوایم بریم شهر بازی.....تا الان جور نشده بریم....!!!

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
به نظر منم خيلييييييييييييييييي مزخرف بود . ( املاشو درست نوشتم ديگه ؟!
)
قدر همه ي عمرم زجر كشيدم.
خدا ببره و نياره از اين تابستونا !

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
بچه ها امروز زیرنویس خبر ساعت 1 شبکه خبر نوشته بود نتایج کنکور پس فردا روزپنج شنبه اعلام میشه ! درست عین پارسال 18 دارن اعلام میکنن !!

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
بچه ها الان تو یه سایت دیگه خوندم نتایج از اواخر فرداشب# چهارشنبه# روسایت میاد !!!

infinity31

New Member
لایک ها
0
irmath گفت
infinity31 گفت

دعا کنید تو رو خدا!

تو طرح مرور آخر با رتبه ي 400 هم ميشد برق اميركبير قبول شد
شما كه رتبت خيلي بهتره ايشالله قبول ميشي
مرسی ولی منظورم این بود که نمی خوام امیرکبیر قبول شم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا