وضعیت
موضوع بسته شده است.

irmath

Member
لایک ها
4
سلام کنکوری های گل
شما کنکور آزاد محل امتحانتون رو کجا می زنید ؟
من و دوستام می خواهیم بزنیم یه شهر دیگه که بعد کنکور بریم یه صفایی بکنیم شاید شیراز شاید اصفهان شاید هم تهران یا مشهد

mecha

New Member
لایک ها
0
از پارسال امتحان آزاد جوری شده که انتخاب اولت هر جا باشه، می تونی هر جا که دلت بخواد رو واسه ی حوزه ی امتحانی انتخاب بکنی!

parinaz

New Member
لایک ها
2
سلام به همه ی دوستان عزیز! خوبین؟ خوشین؟ سلامتین؟ خوش بگذرونین که آینده از آن شماست عزیزان!
تلاش کنین تا همدیگرو سال بعد شریف ببینیم! (ریاضیا)

mohammad2009

New Member
لایک ها
1
parinaz گفت
سلام به همه ی دوستان عزیز! خوبین؟ خوشین؟ سلامتین؟ خوش بگذرونین که آینده از آن شماست عزیزان!
تلاش کنین تا همدیگرو سال بعد شریف ببینیم! (ریاضیا)
شبیه این یارو تو گزینه 2 حرف زدی!!!!!!

kevin

New Member
لایک ها
0
با صنعتی شریف موافقم ولی امیر کبیر رو بیشتر دوست دارم...
راستی جدیداً مدرسه مون گند زده به روحیه م اصلاً حوصله ی درس خوندن ندارم... نمی دونم این همه کتاب رو چه جوری تموم کنم! همه ی مبحث ها هم توی همه ی کتاب ها تکرار شده! آدم نمیدونه مبحث کدوم کتابو بخونه بهتره؟! تازه جدیداً میگن که قراره ترم دوم چهار درس (دیفرانسیل - فیزیک - ادبیات - دین و زندگی) نهایی بشه که نمی دونم چه جوری باید تشریحی خوند چون ما که از سال اول تا حالا توی مدرسه تستی درس می خونیم واسه ی همین امتحانات نهایی واسه مون بزرگ ترین عذاب بود! میگن امسال امتحان ها اگه نهایی بشه از بیست نمره ست! خدا نکنه! شما چی فکر می کنید؟

sin_cos

New Member
لایک ها
0
konkoori haye sale gabl! komak lotfan!!!!!

nazare shoma dar morede ketabe norooze kanoon??? man ta farda bayad begam ke mikham in ketabo ya na vali hich etelaati dar moredesh nadaram...mishe bagie ham nazareshoono began

pishapish mamnoon

yoyo

New Member
لایک ها
7
sin_cos گفت

nazare shoma dar morede ketabe norooze kanoon??? man ta farda bayad begam ke mikham in ketabo ya na vali hich etelaati dar moredesh nadaram...mishe bagie ham nazareshoono began

pishapish mamnoon
من که میگم زیاد جالب نیسته همون سوالای کتاب آبی هسته

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
سلام بچه ها...به نظر شما این آزمون کانون خیلی بی خود نبود؟؟
به نظرم جزو مزخرف ترین آزمونها بود..

mecha

New Member
لایک ها
0
من صبح خواب موندم!!!

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
sin_cos گفت

pishapish mamnoon
faghat mitonam begham pore galate por yani kheili ziad makhsosan pasokhnamash
man parsal eyd tamomesh kardam az hardars ke faghat kami test dasht hala in testa ro avaze in ke pakhsh kone az bazi mabhasa koli test dade bood az baziash ye done ham nadasht kolan be nazaram ziad khub nabood albate nemidonam chape jadidesh virayesh shude ya na

hamaton movafagh bashin

sin_cos

New Member
لایک ها
0
hcaebbb گفت
sin_cos گفت

pishapish mamnoon
faghat mitonam begham pore galate por yani kheili ziad makhsosan pasokhnamash
man parsal eyd tamomesh kardam az hardars ke faghat kami test dasht hala in testa ro avaze in ke pakhsh kone az bazi mabhasa koli test dade bood az baziash ye done ham nadasht kolan be nazaram ziad khub nabood albate nemidonam chape jadidesh virayesh shude ya na

hamaton movafagh bashin
yoyo گفت
من که میگم زیاد جالب نیسته همون سوالای کتاب آبی هسته

keyli mamnoon ; rastesh man khodamam Ziad khoshbin naboodam be in ketab vali poshtibane mohtaram dirooz farmoodan parsal hame az in ketab razi boodan az in ketab ...vase haminam shak kardam ke nakone vageAn ketabe khobi bashe...tabestoonam mano majboor kard beram soraghe "ketab tabestan" ke...........

bazam tashakkor mikonam babate rahnema'ee! toon

navid_hacker گفت
سلام بچه ها...به نظر شما این آزمون کانون خیلی بی خود نبود؟؟
به نظرم جزو مزخرف ترین آزمونها بود..

mozakhraf az che nazar???
man ke entezaram too inazmoon az khodam kheyli balatar az natije'ee bood ke gereftam...tarazammesle hamishe oomade vali choon azmoone paye bood bayad kheyli balataraz sayere azmoona miavordam

bihamta

New Member
لایک ها
345
دوست عزیز
sin_cos
از قرار معلوم فنگیلیش خلاف قوانینه ها!

hcaebbb هم نمی تونن فارسی بنویسن(تو پستای قبل گفتن).

pirate17

New Member
لایک ها
40
sin_cos هم مثل سایه نمی تونه فارسی بنیویسه

ازمون مزخرف نبود ولی من یکی گند زدم!

انصافا با دیدن سنجش و اینده سازان ادم نتیجه می گیره قلم چی محشره!حیف نیس سوالاش هم منطقین هم غلط ندارن!

parinaz

New Member
لایک ها
2
سلام منم با مزخرف بودن آزمون دیروز کاملا موافقم!
از اونجایی که از پیشکسوتان عربی هستم اعلام میکنم که 2 تا سوالش مربوط به عربی 3 بود!
به نظرم این آزمون برا مچ گیری بود! قلم چی میخواست قدرت نمایی کنه که آقا ما هم بلدیم یه سوالایی بدیم که همه بمونن تو کف(مخصوصا تو عمومیا تاکید بر معنی واژگان).
بعد به سوالاش بگه دام آموزشی داره!(مخصوصا فیزیک3)
کلا بشر جماعت باید یه جوری پول در بیاره دیگه! (پول نفت که تو جیبشون نمیره!)

sin_cos

New Member
لایک ها
0
pirate17 گفت
sin_cos هم مثل سایه نمی تونه فارسی بنیویسه

ازمون مزخرف نبود ولی من یکی گند زدم!

انصافا با دیدن سنجش و اینده سازان ادم نتیجه می گیره قلم چی محشره!حیف نیس سوالاش هم منطقین هم غلط ندارن!

mamnoon

hamoon toor ke "pirate17" goftan (dar vage neveshtan!) manam nemitoonam farsi benvisam vagarna aslan khosham nemiyad az in joor neveshtan albate say mikonam ba fonte monaseb benvisam ke gabele tahamol-tar bashe

dar morede azmoon movafegam! be nazare manam kheyli khoob bood vali man shakhsan natoonestam khoob estefade konam az in farsati ke too in azmoon vase jambandi dade shode bood

galam-chi behtarin gozineye momkene har chand momkene kheyli ham ali va bi-nags nabashe

bihamta

New Member
لایک ها
345
دوستان نظرتون در مورد 4 تا جامع آخر قلم چی چیه؟

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
به نظر من آزمونهای جامع خرداد میتونن تا نسبت زیادی یه بک گراند از نتیجه کنکور اصلی و موقعیت واقعیمون نسبت به بچه های دیگه بدن .بلاخره تا اون موقع درصد زیادی از برنامه های درسی غیر هماهنگ بعضی بچه ها با برنامه قلم هم تموم میشه و همه توی یه سطح(از نظر اتمام برنامه هاشون)قرار میگیرن.

bihamta

New Member
لایک ها
345
بعد اگه اوون موقع خراب کردیم تو روحیمون تاثیر نمی ذاره؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا