وضعیت
موضوع بسته شده است.

pishi72

New Member
لایک ها
77
خدايا؛ما را درياب كلاً.

خدايا؛پاسخنامه ي ما در سازمان سنجش گم نشود.

خدايا؛خداوندا،اگر بين دو گزينه شك كرديم كدوم رو بزنيم؛تو يه كاري كن كه گزينه ي صحيح رو بزنيم،ميدونم كه اگر بخواي ميتوني.

خدايا؛صندلیمون سر کنکور خوب باشه (میخ نداشته باشه و لق نزنه!) جایی که کنکور می‌دیم هی بهمون گیر ندن و نورمون هم خوب باشه.

خدايا؛ یه کاری کن که بغل‌دستی من یه‌رقمی باشه تا بتونم کلی از روش بزنم!

خدایا؛ خداوندا می‌دونم که تو عادلی همه‌ی کارهای بالا رو برای همه‌ی بچه‌ها انجام بده تا کلاً تغییر خاصی تو رتبه‌ی کسی داده نشه!

اينا رو عمو نصري جونم تو وبلاگش نوشته بود منم اينجا نوشتم!

لایک ها
7
خدایا کنکورو از رو زمین بردار!
خدایا این کامپیوتر منو آدم کن که دم به دیقه قاطی می کنه نمیذاره چیزی بنویسم!

هنر دادین؟ عمومیاش آب خوردن بود! ریاضیش خنده دار بود!بقیش هم حتی نتونستم بخونم(ترجیح میدم درباره کنکور ریاضی حرف نزنم!!!!!چون شاهکار بودم!!!!!!)
هنر رشته خوب چی داره؟غیر از گرافیک و ...!!!!!!!!!!!!!

bihamta

New Member
لایک ها
345
به نظر من اشتباه محضه درصد حساب کردن...اگه خراب کرده باشیم 2 ماه اعصاب خوردیه

bihamta

New Member
لایک ها
345
بچه های دیگه کجان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

irangirl

New Member
لایک ها
5

irangirl

New Member
لایک ها
5
سلام كنكور شوك بزرگي براي من بود به همه شوك زدگان تسليت مي گم از خدا براي خودم و كنكوريان غم زده صبر مي طلبم

Ar3zo0

New Member
لایک ها
0
بدترین آزمونی بود که تا حالا دادم. با این که هوا خیلی گرم بود وجای من خیلی بد ولی اینا بهونست. من فهمیدم هیچی بلد نیستم رسما. ریاضی و شیمی که اصلا چیزی راجع بهشون نگم بهتره. بالای 55 بزنم ریاضیمو به همه شیرینی می دم.
خیلی سخت بود نسبت به سالای قبل
با چه انتظارات بالایی نشسته بودم سر جلسه...
من که درصد حساب نمی کنم. می دونم جنبه ی فهمیدنشو ندارم. همین چند هفته ی تابستونمم خراب می شه...

Ar3zo0

New Member
لایک ها
0
واسه همه ی بچه های تجربی آرزوی موفقیت دارم. به احتمال قوی مال شما هم سخت تر از پارسال میاد. امیدووارم مثل من سر جلسه نبازین خودتونو

zhrs

New Member
لایک ها
0
بچه ها من مثه آدمهای خل شدم...یه دقیقه ام نمی تونم تو خونه بشینم....شما نمی دوند من از دیروز چی کشیدم...کلی غصه خوردم
همه رو ریختم تو دلم آخه می دونید چیه خواهرم امروز کنکور داره نباید روحیش رو خراب می کردم...شبم دوستاش میان....مصیبت دوتا می شه...یکی نقصان مایه و دیگر شماتت بچه های همسایه
....بچه ها من شاید خودم و کشتم...آخه تا کی حفظ ظاهر...از درون پوسیدم

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
من دارم دیوووووووووووووونه میشم

ادبیات و ریاضی و فیزیک رو چک کردم ووحشتناک بود
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به عمومی ها که اصلا امید نداشتم ولی اختصاصی ها رو فک نمی کردم اینقدر خراب کنم!!!!!!!!!!!!!!
به شدت وقت کم اوردم و کلی سوتی دادم
اون از سوال اول ریاضی که غلط بود و کلی روش هم تو دور اول هم تو دوره دوم وقت گزاشتم!!!!!!!!!!!!
اون از تصاعد هندسی که حسابی دیدم و تانژانت 2 تتا که به 2تتا دوران دادم وسوالای که حتی وقت کامل خوندنش رو هم پیدا نکردم!!!!!!!!!!!!!!
تو شیمی هم که نرسیدم مسله حل کنم!!!!!!!!!!!!

خلاصه گند زدم!!!!!!!
اخرین قلمچی رو 197 منطقه 2 شدم اما کنکورو فک کنم بین 2000 تا 3000 شاید هم بدتر بشم!!!!!!!!!!!!!
کسی نمی دونه مکانیک خواجه نصیر رتبه چند میخواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

victory

New Member
لایک ها
1
فقط میتونم همینو بگم که.....خداحافظ پلیمر.....خداحافظ امیر کبیر.....

pirate17

New Member
لایک ها
40
بچه ها سوالا واسه همه سخت بود!بی چاره ما که ریاضیم!نمی دونم به نظرم روی سوالا اسون بود بعد که می رفتیم تو بحرش یا طولانی بودن یا سخت یا بی جواب!
من به هندسه رسیدم دیدم مثل تراکتور وقت مصرف می کنم!قربون شیمی اگه نبود(که البته یه سری از شیمی تو کتاب نبود!) من 15 تا نزدم می موند تو فیزیک!
این که سخت می دن خیلی خوبه ولی چرا یهو این طوری کردن!سوالا مثل جامع های قلم چی بود!یه چیزی بین جامع اخر و دومیه!بی چاره ریاضیا که اول دادن شوک عظیمی بود!
اول می خواستم سر به تن اقای قلم چی نباشه ولی الان کلی دعاشون می کنم!
تجربیای عزیز امیدوارم همتون موفق باشید
و مثل حوزه ی ما نشین که بعد گرفتن برگه ها نصف بچه ها از شدت شوک گریه کردن!تریلی تریلی نزده داشتیم!
ان شا الله سوتی ندین هول نکنین باز شما امادگیتون از ماها بیشتره!

بچه ها من از دیروز زور می زنم بیام سایت ولی خدا بگم این دایال اپو از رو زمین ور داره!هر 5 دیقه یه بار قطع می شه!الانم 20 بار کانکت شدم تا یه پاراگراف حرف بگم!

bihamta

New Member
لایک ها
345
سلام
پایرت درست میگن...من دیروز که داشتم با جمعی از دوستان مهندسی شیمی و نفت شریف میحرفیدم اولش میگفتن آُسونه ریاضیش که!!!!!

بعد یکی از دوستان بعد از دقیقه گفت واقعا ریاضی و فیزیکتون سخت بود...درسته بله سوال مشتق رو باید مشتق گرفت اینو همه میدونن اما بعد مشتق 0/0 در میاد

خییییییییلی مزخرف بود...بدترین آزمون جامع عمرم...ما که کلی دیف خونده بودیم با یه معلم خوب عین ... مونده بودیم...
معلم دیف ما که هر چی ازش میپرسیدی از سوالای کنکور میگفت گلابیه(و واقعا هم بود) برگشت بهم گفت دیفش سخت بود...
اما بطور کلی نگران نباشید...من قول میدم از همتون بدتر دادم....اما توکل به خدا هر چی اون بخواد همون میشه...
هان مشو نومید چون واقف ن ای سر نی/باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور

Ar3zo0

New Member
لایک ها
0
وقتی گفتن برگه ها بالا من یه نگاه انداختم به پاسخ نامه ی سفیدم. نزدیک بود گریم بگیره. اینه نتیجه ی این 12 سال؟ اینه نتیجه ی این همه استرس و نگرانی؟ اینه پاسخنامه ی کنکووووووور؟ یعنی این برگه ی سفید خالی آیندمه؟!
اینقدر مسخره بود که مثل ابلها خندیدم...

بچه های ما هم همه داغون بودن. مشغول گریه. از هم می پرسیدن خوب ما از کی باید شروع کنیم واسه سال بعد خوندن؟ یه هفته استراحت کافیه؟!؟!

اون از ادبیات که اینقدر استرس داشتم سرش همه قرابتا رو حسی زدم. اون از دینی که نصف سوالاشو با شک و تردید و انتخاب "گزینه های قشنگ تر" زدم. اون از زبان که برخلاف همیشه کلی وقتمو گرفت. اون از ریاضی که 10 تا سوال هندسه رو پشت سر هم خالی گذاشتم (دو اول تو 60 دقیقه نزدیک 25 تا سوال جواب دادم) اون از فیزیک که همیشه تو 50 دقیقخ 80% می زدم اینبار تو 60 دقیقه 70 برسم کلاهمو می ندازم هوا. اون از شیمی که همه ی مسائل استوکیومتریشو علامت زدمو دور دوم اصلا وقت نشد نگاهشون کنم...

چقدر راحت خراب شد...

pirate17

New Member
لایک ها
40
بچه ها shey2nak یه جمله نوشته بود تو پیغام کوتاه من کل امتحان هی اونو تکرار می کردم!خیلی احساس خوبی به ادم می داد!باور کنین شرایطم خیلی بد بود ولی خدا خیلی بزرگه.من مریض بودم موندم روز قبل کنکور مریض شدم.یکم تب داشتم نمی تونستم چیزی قورت بدم گلوم درد می کرد.به خاطر تسکین قورت دادن از ساعت 5 صب یه ادامس گذاشتم تو دهنم تا 12:15 درش اوردم!ولی واقعا خدا بهم کمک گرد که درد تب و اینارو نفهمیدم!توکلتون به خدا باشه اون بهترین و عادل ترینه و زحمتای همه رو دیده.امتحان سخت واسه همه سخته همه خیلی نزده داشتن ارزو.یکی از بچه های ما که خیلی خیلی محکمه و هیچ وت اشکاشو ندیدیم درست بعد امتاحان مثل سیلاب اشک می ریخت...توکل همتون به خدا ان شا الله همه به ارزوهاتون(ارزوهامون) می رسید(می رسیم)

[center:abc983684a]**خدایا نمی گم دسستمو بگیر چون یه عمریه گرفتی...خدایا دستمو رها نکن...**[/center:abc983684a]

yaldaazadeh

New Member
لایک ها
2
سلام و خسته نباشید به همه.......
من هم متاسفانه خیلی افتضاح دادم.....

hanieh72

New Member
لایک ها
1
Fiboonatchi گفت
کسی نمی دونه مکانیک خواجه نصیر رتبه چند میخواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من پسرخالم پارسال با رتبه 820 منطقه مکانیک خواجه نصیر قبول شد

kavosh

New Member
لایک ها
75

be yade aarezoohayam SOKOOTI mikonam balatar az FARYAD

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا