وضعیت
موضوع بسته شده است.

pirate17

New Member
لایک ها
40
SOMEONE گفت
منم رياضي عصر بودم.چه خوش گذشت!جاتون خالي....

هم خورديم ،هم خوابيديدم ،هم گشتيم ،هم نقاشي و طراحيمونو تقويت كرديم ،كمي هم نوشتيم

اون سواله چي بود.تعداد نوترون خواسته بود.
طراح محترم! خجالت نكشيده بودن!!!

منم ریاضی عصر بودم!رفتم تو عمومیا چرت زدم.می ترسیدم نقاشی بکشم عصبانی شن!
بی کار نشستم!حوزمونم حموم سونا بود!یه سالنم در حال تقلب بودن احدیم باهاشون کاری نداشت!

می گم این ازاد در ترقی معکوسه ها!رفته رفته داره مسخره تر می شه!

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
اون سوال تعداد نوترون ها واسه دکترا شیمی بوده!!

parinaz

New Member
لایک ها
2
منم ریاضی عصر بودم! به ! بالاخره دانشگاه آزاد گرگانو دیدم ! بابا خیلی گنده و خوشگل بودا!!!!!!!! جدی! کلاساش 10 برابر دانشگاه منابع طبیعی گرگان بود! تازه سیستم تهویه و کولرشم محشر بود! متاسفانه من سرماخوردم اونجا و دیگه وقت نشد بخوابم! و متاسفانه من گرگانو انتخاب نکردم!

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
بچه ها يه سوال بكنم؟

به نظر شما اگه يكي تو كنكور رتبه ي خوب بياره و آرزو داشته باشه يه جشن توپ بگيره ، از يه طرفم بعضي همكلاسياش نتيجشون بد باشه ،بايد چيكار كنه؟شما جاي اون باشين جشن ميگيرين يا ترجيح ميدن بخاطر ناراحت نشدن اون دوست / دوستاتون از جشنتون بگذرين؟

FMIcho_2009

New Member
لایک ها
4
SOMEONE گفت
بچه ها يه سوال بكنم؟

به نظر شما اگه يكي تو كنكور رتبه ي خوب بياره و آرزو داشته باشه يه جشن توپ بگيره ، از يه طرفم بعضي همكلاسياش نتيجشون بد باشه ،بايد چيكار كنه؟شما جاي اون باشين جشن ميگيرين يا ترجيح ميدن بخاطر ناراحت نشدن اون دوست / دوستاتون از جشنتون بگذرين؟
شما 2تا بپرس!

به نظر من بستگی به نزدیک بودن اون دوست/دوستاتون داره.شما از اون چیزی که یه سال (به طور مینیمم) آرزوشو داشتین نمیتونین بگذرین
سعی کنین اونا رو هم خوشحال کنین فکر میکنم این بهتر باشه . تازه از کجا معلوم دوستاتون خراب کنن؟!

راستی اگه مهمونیه مام هستیم ها!

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
خيلي هم خوشحال ميشم.

تشريف بيارين.قدمتون روي چشم...

irmath

Member
لایک ها
4
SOMEONE گفت
بچه ها يه سوال بكنم؟

اینقدر مطمئنی تو کنکور رتبه ی خوبی میاری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مثلا اگر یه سوال را گزینه ها یا سوالات را جابه جا زده باشی چی؟؟؟؟

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
چقدر خوش بينين شما!

توضيح من :

1.من نگفتم خودم!گفتم يكي!

2.انشاالله اينطوري نميشه . هر كسي براش احتمال اين خطا يا خطاهاي ديگه وجود داره.طرف هر 5 سوال گزينه ها رو چك كرده.ازين بابت مشكلي نيست.

irmath

Member
لایک ها
4
SOMEONE گفت
خيلي هم خوشحال ميشم.

تشريف بيارين.قدمتون روي چشم...
من نخواستم بدگمانی به وجود بیاورم ایشاالله برای هیچ کس این مشکل پیش نیاد کلی گفتم.
بعدش هم از این جمله دیافت میشود که شخص مورد نظر خودتون هستید
بیخیال نمیخواد این مطلب را ادامه بدید

shahin

New Member
لایک ها
2
كنكور چيز باحاليه دوسش دارم!

ميدونم اختلاف نظر هست ولي آزادي بيان و...ايجاب ميكنه كه آرامش خودتونو سخت حفظ كنين

FMIcho_2009

New Member
لایک ها
4
pooyan101 گفت
سلام اقا شاهین
چه عجب یه سری به سایت زدی

ببخشید که اینو میگم ولی اینی که اینجا نوشتین خلاف قوانین سایته!

bihamta

New Member
لایک ها
345
سلام به همه ی دوستان عزییییییییییییییییییییییز
من باز هم اومدم

دردسرا شروع شد

خوبین شما؟؟؟؟؟

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
سلام .من تازه عضو سایت شدم البته سه سالی هست که به سایت سری می زنم .من تو زمینه المپیاد ادبیات هم فعالیت می کردم .امسال هم کنکوری بودم .لطفا نظرتونو بگین. ادب عمومی 100 عربی عمومی 100 معارف 86.6 زبان 66.6 تاریخ وجغرافیا 93.3 علوم اجتماعی73.3 فلسفه ومنطق 91.1 روانشناسی 91.1 ادب تخصصی 86.6 عربی تخصصی 86.6 بعد کنکور ازاد جمعه کلی به در صدام فکر کردم به نظرتون چه رتبه ای تو ازاد میارم ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر

afshin

New Member
لایک ها
71
cheshmak71 گفت
سلام .من تازه عضو سایت شدم البته سه سالی هست که به سایت سری می زنم .من تو زمینه المپیاد ادبیات هم فعالیت می کردم .لطفا نظرتونو بگین. ادب عمومی 100 عربی عمومی 100 معارف 86.6 زبان 66.6 تاریخ وجغرافیا 93.3 علوم اجتماعی73.3 فلسفه ومنطق 91.1 روانشناسی 91.1 ادب تخصصی 86.6 عربی تخصصی 86.6 بعد کنکور ازاد جمعه کلی به در صدام فکر کردم به نظرتون چه رتبه ای تو ازاد میارم ؟
سلام بر شما

اگه لطف كنيد درصد هاي سراسري تون رو هم بزاريد .. ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر

drali

New Member
لایک ها
34
یه نکته:
ما ( یعنی چند تا از بچه های این سایت ) از جمله علی1993 و پیشی72 تصمیم گرفتیم که کارنامه هامون رو تو کنکورهای ازمایشی و نکات کنکوری و نمونه سوالات کنکور و المپیاد و ... رو تو وب http://www.konkor-90.blogfa.com/ بذاریم و اونجا جایی باشه برا تبادل نظر کنکوری های 90 ( همون المپیادیهای سابق )
اگه کسی مایل به همکاری باشه و بخواد جزو نویسندگان باشه خوشحال میشیم
اگه مایل به همکاری بودید به من پیام خصوصی بدید

usarsive

New Member
لایک ها
0
به همه بروبجه هایی که کنکور دادن توصیه می کنم که تا قبل از اعلام نتایج سراغ به دست آوردن درصدهاشون نرن به 3 علت 1-مسلما درصدهایی که به دست می آوریم با درصد های واقعی متفاوت است 2-هنوز چیزی از تراز این درصدها نمیدونیم
[HIGHLIGHT=#92d050] 3-[/HIGHLIGHT]این چند هفته باقی مونده تا اعلام نتایج کوفتمون میشه و یکسره فکر های الکی [HIGHLIGHT=#ffffff]میکنیم
پس بیایید این چند هفته رو باخوشی سپری کنیم وبه هیج جیز جز تفریح و آرامش فکر نکنیم [/HIGHLIGHT]

لایک ها
1
لطف کنین دیگه بچه بازی در نیارید. دعوا مال بچه هاست!!!

بچه یه سایت برای خاله زنک بازی پیدا کردم که احتمالا دیدینش. اینم توضیح مبلغشه!

(((خوب می دونید که رتبه ی شما بستگی به تراز شما و تراز شما بستگی داره به :
1- نمره ی شما
2-میانگین درصد
3-انحراف از معیار

و اینکه تراز یه چیز ثابته که به سطح سوالا و نوع شرکت کنندگان کمترین وابستگی رو داره .

خوب این از این

حالا فرض کنید ما تراز 40000 نفر از داوطلبای کانونی 88 رو داریم بعد تراز خودمون رو از آزمون 89 به دست بیاریم حالا می آیم با استفاده از ترازای 88 روتبمون رو تخمین می زنیم یه تخمین خیلی دقیق خواهد بود

منتها اینجا یه مشکل وجود داره اون اینه که ما از 3 عامل فقط عامل اول رو داریم و باید میانگین درصد و انحراف از معیار رو حدس بزنیم .
خوب حالا اگه اون دو عامل رو حدس زدید می تونید با استفاده از این پایگاه رتبتون رو تخمین بزنید :
خوب می دونید که رتبه ی شما بستگی به تراز شما و تراز شما بستگی داره به :
1- نمره ی شما
2-میانگین درصد
3-انحراف از معیار

و اینکه تراز یه چیز ثابته که به سطح سوالا و نوع شرکت کنندگان کمترین وابستگی رو داره .

خوب این از این

حالا فرض کنید ما تراز 40000 نفر از داوطلبای کانونی 88 رو داریم بعد تراز خودمون رو از آزمون 89 به دست بیاریم حالا می آیم با استفاده از ترازای 88 روتبمون رو تخمین می زنیم یه تخمین خیلی دقیق خواهد بود

منتها اینجا یه مشکل وجود داره اون اینه که ما از 3 عامل فقط عامل اول رو داریم و باید میانگین درصد و انحراف از معیار رو حدس بزنیم .
خوب حالا اگه اون دو عامل رو حدس زدید می تونید با استفاده از این پایگاه رتبتون رو تخمین بزنید :
http://taraz.somee.com
و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته)))

میدونیم که اصلا نمیشه بهش اعتماد کرد ولی کلا حال میده یه بار امتحانش کنین!!! جالبه!

kavosh

New Member
لایک ها
75
از بخش نظرات وب آقای بهادری اینا کش رفتین!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا