Mohammadjj

Active Member
لایک ها
119
پاسخ : کنکوری های 94

گاج نقره ای کتاب های فیزیک پایه و پیشش واقعا عالین
گسستش هم خوبه
من هندسه تحلیلیشم گرفتم راضیم
اما برای فیزیک مطمئن باش.هر کی خریده پشیمون نشده هم درسنامه هاش خوبن هم تستاش مناسبن
موفق باشید
خب بقیه درسها چی عربی و دین زندگی و....؟ گاج خوب نیست ؟ پس چی خوبه؟ میشه یک راهنمایی بکنید من میخوام برای 2 ماه تا اخر ابان چنتا کتاب بخرم تا نمایشگاه بازشه. میخوام چنتا ضروری رو الان بخرم. مثل حسابان ریاضی 2 و.... . ممنون میشم کمک کنید

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

خب بقیه درسها چی عربی و دین زندگی و....؟ گاج خوب نیست ؟ پس چی خوبه؟ میشه یک راهنمایی بکنید من میخوام برای 2 ماه تا اخر ابان چنتا کتاب بخرم تا نمایشگاه بازشه. میخوام چنتا ضروری رو الان بخرم. مثل حسابان ریاضی 2 و.... . ممنون میشم کمک کنید
ببخشید من حواسم به عمومیا نبود
من عربی کامل گاجو خریدم و واقعا راضیم.من عربیم خیلی ضعیفه ولی خیلی خوب تفهیم کرده مطالبو.تستاشم کافیه
دینیشم عالیه.هر کی خریده راضی بوده
البته ادبیاتش حجمش زیاده و دوجلدیه.امروز برای ادبیات پنج گنج از انتشارات مهر وماه رو بهم معرفی کردن .به نظر کتاب خوبی میرسه
دوستم5000شده اینو کامل خونده بود وخوب زده بود.فکر کنم اینوبخرید نیازی به کتاب دیگه نداشته باشید.چون خیلی کامله.از این لینک میتونید بخشی از کتابو دانلود کنید و ببینید
http://home.mehromah.ir/books/books-mathematics/11-ادبیات-جامع.html
البته تو گوگلم سرچ کنید پنج گنج ادبیات میاد
برای زبان شنیدم زبان کیاسالار خیلی خوبم.خودم نخریدم هنوز،برای لغت هم تیک8 اتفاده کردم خوبه
شنیدم
word focus از گاجم خوبه.خودم امروز پیداش نکردم ببینم چطوره
و کتاب نترسیم از متن آقای کیاسالار انتشارات شبقره
باز هم سوالی داشتین در خدمتم
موفق باشید

Mohammadjj

Active Member
لایک ها
119

ببخشید من حواسم به عمومیا نبود
من عربی کامل گاجو خریدم و واقعا راضیم.من عربیم خیلی ضعیفه ولی خیلی خوب تفهیم کرده مطالبو.تستاشم کافیه
دینیشم عالیه.هر کی خریده راضی بوده
البته ادبیاتش حجمش زیاده و دوجلدیه.امروز برای ادبیات پنج گنج از انتشارات مهر وماه رو بهم معرفی کردن .به نظر کتاب خوبی میرسه
دوستم5000شده اینو کامل خونده بود وخوب زده بود.فکر کنم اینوبخرید نیازی به کتاب دیگه نداشته باشید.چون خیلی کامله.از این لینک میتونید بخشی از کتابو دانلود کنید و ببینید
ادبیات جامع
البته تو گوگلم سرچ کنید پنج گنج ادبیات میاد
برای زبان شنیدم زبان کیاسالار خیلی خوبم.خودم نخریدم هنوز،برای لغت هم تیک8 اتفاده کردم خوبه
شنیدم
word focus از گاجم خوبه.خودم امروز پیداش نکردم ببینم چطوره
و کتاب نترسیم از متن آقای کیاسالار انتشارات شبقره
باز هم سوالی داشتین در خدمتم
موفق باشید
خواهش مکنم. ممنون که کامل جواب دادید. فقط یک سوال دیگه برای ریاضی 2 و حسابان تست چی بگیرم. فکر نکنم گاج چیزی داشته باشه.

mohy1376

Well-Known Member
لایک ها
311

خواهش مکنم. ممنون که کامل جواب دادید. فقط یک سوال دیگه برای ریاضی 2 و حسابان تست چی بگیرم. فکر نکنم گاج چیزی داشته باشه.
برای ریاضی 2 چیزی نگیر چون تو حسابان و دیفرانسیل و ... دوباره تکرار میشه . من حسابان و دیفرانسیل الگو رو پیشنهاد میکنم.

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

برای ریاضی 2 چیزی نگیر چون تو حسابان و دیفرانسیل و ... دوباره تکرار میشه . من حسابان و دیفرانسیل الگو رو پیشنهاد میکنم.

AhmadrezaBM

New Member
لایک ها
40

لگاریتم و ترکیبیات تو سال های بعد تکرار نمیشه.

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

به نظر منم برای ریاضی دو چیزی نمیخواد.ولی من خودم برای حسابان و ریاضی پایه ده استاد گرفتم که انگار دیگه چاپ نمیشه.ولی دست دومشم گیر بیارید خیلی کتاب خوبه.فقط سعی کنید آخرین چاپشو گیر بیارین
خواهش میکنم.بازم سوالی بود در خدمتم دوست عزیز

لگاریتم و ترکیبیات تو سال های بعد تکرار نمیشه.
ترکیبیات توی گسسته تکرار میشه.اگر ده سال کنکور آبی قلمچی هم بگیرید همه مطالبو در بر میگیره.حجمشم مناسبه به نظر من.تست اضافیم نداره

Mohammadjj

Active Member
لایک ها
119

ترکیبیات توی گسسته تکرار میشه.اگر ده سال کنکور آبی قلمچی هم بگیرید همه مطالبو در بر میگیره.حجمشم مناسبه به نظر من.تست اضافیم نداره[/quote]

من دقیقا برای فصل های ماتریس و ترکیبیات و لگاریتم مخصوصا ترکیبیات دیوونم میکنه. بعضی وقتا هیچی ازش نمیفهمم . نمیدونم دقیقا قراره چه کار بکنیم یا فلان چیز رو از کجا بفهمیم. فکر کنم پایه خوبی نداشته باشم. نمیدونم دلیلش چیه شاید هم دارم زیادی سخت میگیرم

بعد ببخشید مشخصات دقیقتر این کتاب مثل سر فصل و سال و چاپ و ناشر رو میشه بدید.

ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

ترکیبیات توی گسسته تکرار میشه.اگر ده سال کنکور آبی قلمچی هم بگیرید همه مطالبو در بر میگیره.حجمشم مناسبه به نظر من.تست اضافیم نداره
من دقیقا برای فصل های ماتریس و ترکیبیات و لگاریتم مخصوصا ترکیبیات دیوونم میکنه. بعضی وقتا هیچی ازش نمیفهمم . نمیدونم دقیقا قراره چه کار بکنیم یا فلان چیز رو از کجا بفهمیم. فکر کنم پایه خوبی نداشته باشم. نمیدونم دلیلش چیه شاید هم دارم زیادی سخت میگیرم

بعد ببخشید مشخصات دقیقتر این کتاب مثل سر فصل و سال و چاپ و ناشر رو میشه بدید.

ممنون[/quote]

حسابان و ریاضی پایه ده استاد
1400 پرسش چهار گزینه ای با پاسخ تشریحی سوالات کنکور سراسری وآزاد تا سال 90
من ویرایش90 رو پیدا کردم.فکر کنم آخرین چاپش باشه
این کتاب درسنامه نداره ولی جواباش خیلی کاملن و نکته های کنکوری هم همراه با جواب گفته در قالب تذکر و نکته
همه ی سوالا هم از آسون به سخت علامتگذاری شدن که مرحله به مرحله میتونید بشون جواب بدین
من در کنارش از درسنامه های آبی کانونم استفاده کردم.درسنامه هاش برای من کافی بود.البته من جزوه مناسبی نداشتم خودم.ولی لگاریتمم قوی بود.برای همین با یه مرور یادم اومد
ترکیبیاتم پارسال روش وقت نذاشتم.ایشالا امسال روش بیشتر وقت میذارم چون واقعا حیفه.سوالات زیاد و خوبی ازش میاد که با یکم تسلط میشه بشون جواب داد

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

چقدر فعالیتتون کمه بچه ها
کنکوریا پارسال خیلی فعالتر بودن(بودیم یعنی)
دیگه معرفی کتاب و منابع کافیه
از امروز مشکلات درسیتونو مطرح کنید تا با کمک هم بر طرف کنیم:)
اگر کسی مطلبی رو بلد نیست یا تستیو مشکل داره اینجا بذاره تا بچه ها راهنماییش کنن
هر کی موافقه اعلام حضور کنه:115:

alikalni

New Member
لایک ها
2

بسم الله الرحمن الرحیم

آخرین ویرایش توسط مدیر

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

سلام دوستان

میشه معنی و مفهوم بیت زیر رو بهم بگین.ممنون

خلق چومرغابیان،زاده ز دریای جان
کی کند انجا مقام مرغ کز آن بحر خاست

only physics

New Member
لایک ها
2,386

سلام دوستان

میشه معنی و مفهوم بیت زیر رو بهم بگین.ممنون

خلق چومرغابیان،زاده ز دریای جان
کی کند انجا مقام مرغ کز آن بحر خاست

سلام.

این سوال رو باید جای دیگه ای مطرح می کردید.

مجموعا اشاره داره به آیات شریفه ی :

" انا لله و انا الیه راجعون "

" کل شی ء یرجع الی اصله "

و به زبان ساده منظورش اینه که انسان ها از عرش خدا اومدن و دوباره به همونجا

برمیگردن .

موفق باشید.

بالا