mozartine

New Member
لایک ها
12
من امسال تازه دارم میرم اول دبیرستان (فرزانگان امین اصفهان)و از توی دبستان عاشق فیزیک بودم و از توی راهنمایی برای المپیاد فیزیک میخوندم الان که رفتم ببینم معلّم مدرسمون چی‌ داره برا المپیاد ‌و اینا دیدم که مدرسمون اصلا با فیزیک میونه نداره و المپیاد فیزیکی‌ هم نداریم. ولی‌ از اون طرف فرزانگان ‌و اژه‌ای اصفهان خیلی‌ توی روباتیک فعال اند و همون جور دارن تبلیغ می‌کنن که ما بریم روباتیک البته منم بدم نمیاد از روباتیک ولی‌ از فیزیک سیر نمیشم. حالا بنظر شما من چیکار کنم؟ برم فیزیک یا روباتیک ؟ چون یه عده میگن فیزیک بدون معلم احتمال قبولیش کمه من موندم چی‌ کار کنم ،اگه نه ۱۰۰ درصد میرفتم فیزیک...

nazhin

New Member
لایک ها
0
خب اول از همه باید بگم معلم مهمه و تاثیر گذار،ولی خودتی که بیشتره کارا رو می کنی!بعدشم چه روباتیکو چه فیزیکو به خاطر قبول شدن ،رتبه اوردن و این جور چیزا انتخاب نکن.اگه بخوای این جوری فکر کنی اگه قبول نشی شکست می خوری!بعدشم تو تازه سال اولی فکر میکنم انقدر وقت داری که بتونی با یه برنامه ی خوب به هر دو تاش برسی!ولی در کل اونی رو که بیشتر دوس داری دنبال کن!
موفق باشی.

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311
سلام...

این میونه نداشتن و مخالفت کردن برای اینه که تو این بیست و سه دوره المپیاد فیزیک فقط 3 طلای دختر اونم با سهمیه برای مسائل سیاسی...

حتی تو دورهی ما (89) 1 نقره و دو برنز گرفتن دخترا...

ولی به نظر من الانا دیگه به خاطر همین مخالفت ها و طرز فکر ها دخترا طلا نمی گیرن...

شما برو فیزیک(این حرف رو از روی علاقت به فیزیک میزنم).. ما هم کمکت می کنیم...من الان دارم برای المپیاد جهانی 2011 آماده می شم... وقتم خیلی کمه و اونم با کلاس گرفتن پر کردم... ولی اگه بخوای می تونم چند

نفر رو بهت معرفی کنم که کمکت کنه...

تو یه شانس داری اونم اینه که اصفهان جزو شهر هاییه که المپیادی ها حاظرند برن اونجا درس بدن..

روی نظرت واستا و اجازه نده مدرسه جلوی پیشرفتت رو بگیره..

موفق و پیروز باشی...

rahman

New Member
لایک ها
0
خوب اون چند نفرو معرفی کنید دیگه!!

rahman

New Member
لایک ها
0
خوب اون چند نفرو معرفی کنید دیگه!!

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311
راستش به خود من بگن نمیرم...

البته بستگی به شرایطش هم داره...

rahman

New Member
لایک ها
0
به نظر شما داشتن معلم برای موفقیت توی المپیاد ضروریه؟

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311
معلم نه...موثر هست ولی ضروری نیست..بستگی به آدمش داره..

ولی وجود یک مشاور و برنامه ریز که خودش المپیادی بوده و مثلا دو هفته کلاس در سال ضروریه..

با مدرستون صحبت کن من احتمالا بتونم 2 بار بیام اونجا امسال...

شمارمو که داری..

موفق باشی..

mozartine

New Member
لایک ها
12
p-ghajari گفت
سلام...

این میونه نداشتن و مخالفت کردن برای اینه که تو این بیست و سه دوره المپیاد فیزیک فقط 3 طلای دختر اونم با سهمیه برای مسائل سیاسی...

حتی تو دورهی ما (89) 1 نقره و دو برنز گرفتن دخترا...

ولی به نظر من الانا دیگه به خاطر همین مخالفت ها و طرز فکر ها دخترا طلا نمی گیرن...

شما برو فیزیک(این حرف رو از روی علاقت به فیزیک میزنم).. ما هم کمکت می کنیم...من الان دارم برای المپیاد جهانی 2011 آماده می شم... وقتم خیلی کمه و اونم با کلاس گرفتن پر کردم... ولی اگه بخوای می تونم چند

نفر رو بهت معرفی کنم که کمکت کنه...

تو یه شانس داری اونم اینه که اصفهان جزو شهر هاییه که المپیادی ها حاظرند برن اونجا درس بدن..

روی نظرت واستا و اجازه نده مدرسه جلوی پیشرفتت رو بگیره..

موفق و پیروز باشی...
مرسی خیلی دلم میخواست همه بگن من برم فیزیک. من از دیروز شروع کردم جدی به خوندن با برنامه ... دارم هالیدی 1 و توماس و فیزیکای 2ام و 3ام (البته هنوز سوم رو شروع نکردم) میخونم که یه کم کارم جلو بره . حالا شما خودتون چه کتابایی رو خوندین؟
شما هم موفق باشین.

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311
من به خیلی از بچه های اینجا گفتم... من الگوی خوبی برا المپیادی ها نیستم...چون فیزیک دوست داشتم بیشتر از اون چیزی که تو المپیاد هست خونده بودم...

ولی برنامتون برای المپیاد خوبه..

در ضمن اینجور سوال ها رو هم با پیغام شخصی بپرسید چون بر خلاف قوانین سایته..

بالا