bigle

New Member
لایک ها
0
سلام بچه ها . خسته نباشید . همونطور که میدونید حدود یک ماه تا المپیاد زمان داریم . به نظرتون تو این یه ماه چیکار باید کرد که شانس قبولی بره بالا؟ شما جزوه یا کتاب خاصی میشناسید که بشته بهش اعتماد کرد؟ ممنون میشم جواب بدین

لایک ها
5
پاسخ : یک ماه تا المپیاد زیست

بستگی به شرایطتون داره اگه فکر می کنین که خوب خوندین یا به اندازه کافی از منابع استفاده کردین سوال های المپیاد رو حل کنین تا با شیوه سوالات المپ آشنا بشید اگه این کارو بکنین شانس قبولیتون زیاده درباره ی منبع سوالات هم به تایپیک آرشیوسوالات سا قبل یه نگاهی بندازین که دوستان لطف کردن من رو تو این زمینه راهنمایی کردن

اگه کتابای 3سال رو نخوندین به اونا بیشتر توج کنین چرا که الان اصلا زمان مناسبی برای کتابای عمومی نیست

bigle

New Member
لایک ها
0

بستگی به شرایطتون داره اگه فکر می کنین که خوب خوندین یا به اندازه کافی از منابع استفاده کردین سوال های المپیاد رو حل کنین تا با شیوه سوالات المپ آشنا بشید اگه این کارو بکنین شانس قبولیتون زیاده درباره ی منبع سوالات هم به تایپیک آرشیوسوالات سا قبل یه نگاهی بندازین که دوستان لطف کردن من رو تو این زمینه راهنمایی کردن

اگه کتابای 3سال رو نخوندین به اونا بیشتر توج کنین چرا که الان اصلا زمان مناسبی برای کتابای عمومی نیست

مرسی از راهنمایی تون . فک می کنم برسی دقیق سوالات سال های گذشته بهترین کار ممکن برای این بازه کوتاه باشه و همچنین مرور آموخته های پیشین

لایک ها
5

آره یه موضوعی که معلما و مشاورا تاکید می کنن اینه که تو ماه آخر چه کنکور چه المپ بیشتر به تثبیت فکر کن تا یادگیری

قابلی نداشت

MM.Danesh

New Member
لایک ها
6

ضعف هایی رو که قبلا داشتی برطرف کن و سوالات گذشته رو حل کن(استرس هم نداشته باش چرا ک ایشالا قبولی)

بالا