لایک ها
13
پاسخ : ↓ بررسی سوالات مرحله‌ی اول هفدهمین المپیاد زیست ایران 1392

ببخشید چه طور باید درصدمون رو حساب کنیم؟

mya1376

New Member
لایک ها
87

نخیر من اصلا اون سوال فولیکول رو نزدم (جهت اطلاع )که بخوام الکی دفاع کنم ! مطمینم کسی ک کلی سواد داره و بافکر و منطق نشسته با مراجعه به کلی کتاب سوال المپیاد طرح کرده جوابشو بهتر از کسی ک تو گوگل سرچ کرده میدونه! بنظر من سوال قشنگ بود جوابشم واسه این میشه فولیکول مو ک اگه نگاه کنید اپیدرم تا دور فولیکول مو نفوذ کرده اما من چون دیدم یکم به غده عرقم رسیده شک کردمو نزدم......کلا شعور طراحو نبرید زیر سوال !!!!

alibeiginejad

Well-Known Member
لایک ها
351

خوبه میگید طلاها
نعوذبالله خدا که نیستن که حرفشون حجت باشه.
اگه فکر میکنید اونا درست میگن برین نمرتون رو ازشون بگیرین.
اما باید شما هم با ساز باشگاه ...
پس بهتره درمورد کلید باشگاه بحث نکنید. چون حرف هیچ کس رو قبول نخواهند کرد.
درباره کف نمره هم باید بگم: کف شیمی معمولا 50 بوده. کف زیست همیشه کمتر از نصف کف شیمی بوده (آمار نشون میده) پس احتمالا چون کف پارسال حدود 15 تا 17 درصد بوده کف امسال چند درصد بالاتره. یه باره که سطح علمی بچه ها چند برابر که نشده!!! پس کف احتمالا 20 تا 25 درصده. اینو بدونید که غیرممکنه کف بالای 30 باشه.
راستی آیا کسی خبر معتبر از جایی داره که امسال تو زیست چند نفر میپذیرند؟؟(حدس نمی خواهد بزنید. پارسال 1107 نفر گرفتن.)

لایک ها
13

چه طوری باید درصد حساب کنیم ؟خواهشا بگید

alibeiginejad

Well-Known Member
لایک ها
351

چه طوری باید درصد حساب کنیم ؟خواهشا بگید
مجموع نمرات سوالاتی که درست پاسخ دادید منهای 1/4 مجموع نمرات سوالاتی که غلط جواب دادید بکنید.(سوال تشریحی اگه غلط جواب دادین نمره منفی براش حساب نکنید. اول دفترچه نوشته) سپس عدد بدست آمده را تقسیم بر 110 کنید. این میشه درصدتون

yaC-1

New Member
لایک ها
120

نخیر من اصلا اون سوال فولیکول رو نزدم (جهت اطلاع )که بخوام الکی دفاع کنم ! مطمینم کسی ک کلی سواد داره و بافکر و منطق نشسته با مراجعه به کلی کتاب سوال المپیاد طرح کرده جوابشو بهتر از کسی ک تو گوگل سرچ کرده میدونه! بنظر من سوال قشنگ بود جوابشم واسه این میشه فولیکول مو ک اگه نگاه کنید اپیدرم تا دور فولیکول مو نفوذ کرده اما من چون دیدم یکم به غده عرقم رسیده شک کردمو نزدم......کلا شعور طراحو نبرید زیر سوال !!!!
من هم نمي گم طراهان سوال اشتباه كردن و .. اما اگه سوالاي سال هاي قبلو حل كرده باشيد هر سال حداقل يك سوال هست ك توسط باشگاه استباه اعلام يعني شايد حواسشون نبوده ولي خوب همين حواس پرتي هم خيلي ضرر رسونده

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

دقت كني طلا ها هم همينو ميگن
نه!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه ميشه؟؟؟؟ اخه واقعا چه جوري ممكنه؟؟؟اگه مي گفت فوليكول مو و درم باز بهتر بود ولي نه اين ك فوليكول خالي

alibeiginejad

Well-Known Member
لایک ها
351

دوستان
از یه منبع خیلی معتبر پرسیدم. ایشون فرمودند امسال به احتمال 95 درصد 1000 تا 1200 نفر میگیرن.
با این حساب به نظر من بالای 15 تا 20 درصدی ها شانس قبولیشون بالای 50 درصده. بالای 30 درصدی ها هم به احتمال 95 درصد قبول میشن.
و من الله توفیق

sara.s

New Member
لایک ها
1

MOsallaman az parsal kaf bayad payeentar bashe kho pas 15 -20 ghabulan

Expellite

New Member
لایک ها
3

خوب دوستان اگر کف 20 تا 25 باشه بنده احتمالا قبول شم و چون نمیخوام این مسیرو ول کنم میشه بگید برا مرحله دوم چی بخونم چون من تازه کارم؟

ar.re

New Member
لایک ها
52

المپیادی با بیشترین تعداد شرکت کننده نمی تونه کمترین تعداد پذیرفته رو داشته باشه چه بسا باید یکی از بیشترین تعداد پذیرفته شده ها را داشته باشه یعنی حداقللللللللللللللللللللللللل 1100 نفر....ها ؟ منطقیه؟

sara.s

New Member
لایک ها
1

b nazaram mishe tu in fasele ham vase marhale 2 amade shod age khoob bekhunim kheiliam rabti b marhale 1 nadare

b nazaram mishe tu in fasele ham vase marhale 2 amade shod age khoob bekhunim kheiliam rabti b marhale 1 nadare

amir mohamad

New Member
لایک ها
105

بچه ها من کلا طبق کلید باشگاه ( که غلط هم داره) 37 نمره با درنظر گرفتن نمره منفی گرفتم به نظرتون قبولم؟؟؟؟!

mya1376

New Member
لایک ها
87

سوالات درسته ک یکم یکم سخت تر شده بود (بهتره بگیم استدلالی تر البته) اما نمره منفی کمتر شده بود چقد اکولوژی داشت !!!!!!!! من هنوز هضم نکردم این موضوع رو ! فیزیو چرا از گایتون نبود اصلا :| چرا ژنتیک انقد کم بود!سلولیش چرااااااا آخه دو تا بوووود!!!!!! اونم مشترک با بیوشیمی!!!!!! هرکس منبعی از عکس سوالا داره بگه ! (اون نیتروژنه از کجا بود؟)

سوالات درسته ک یکم یکم سخت تر شده بود (بهتره بگیم استدلالی تر البته) اما نمره منفی کمتر شده بود چقد اکولوژی داشت !!!!!!!! من هنوز هضم نکردم این موضوع رو ! فیزیو چرا از گایتون نبود اصلا :| چرا ژنتیک انقد کم بود!سلولیش چرااااااا آخه دو تا بوووود!!!!!! اونم مشترک با بیوشیمی!!!!!! هرکس منبعی از عکس سوالا داره بگه ! (اون نیتروژنه از کجا بود؟)

zistiii

New Member
لایک ها
0

کدوم نیتروژن؟

amir mohamad

New Member
لایک ها
105

بچه ها من کلا طبق کلید باشگاه ( که غلط هم داره) 37 نمره با درنظر گرفتن نمره منفی گرفتم به نظرتون قبولم؟؟؟؟!

خب یکی نظر بدهههههههههههههههههههه!!!!!!!!!!!!!!!!

sara.s

New Member
لایک ها
1

Emsal k sakhttar bud taghriban nabayad kaf payeentar biad/

arian khani

New Member
لایک ها
41

من هم نمي گم طراهان سوال اشتباه كردن و .. اما اگه سوالاي سال هاي قبلو حل كرده باشيد هر سال حداقل يك سوال هست ك توسط باشگاه استباه اعلام يعني شايد حواسشون نبوده ولي خوب همين حواس پرتي هم خيلي ضرر رسونده

نه!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه ميشه؟؟؟؟ اخه واقعا چه جوري ممكنه؟؟؟اگه مي گفت فوليكول مو و درم باز بهتر بود ولي نه اين ك فوليكول خالي
خب حال ک شده!و قطعا اين جواب درسته!شايد ي چيزي ک طراح انتظار داشته بدونيم اينه ک يه لايه از اپيدرم مطابق شکل دور فوليکول قرار گرفته ک ميتونه پوست رو ترميم کنه!!

amir mohamad

New Member
لایک ها
105

بچه ها درصدو باید با سوالای تشریحی حساب کنیم یا فقط تستیا....؟! خواهش میکنم اگه کسی میدونه جواب بده

A

+amirali+

Guest

طبق پاسخنامه میشه گزینه 1
چرا نميشه گلم؟؟

فكر كنم امسال كف از سال پيش بالالتر باشه.....چون به نسبت سوالا يكم تحليل كردني بود.يني كسي كه هيچي از زيست حاليش نبود ميتونست يه ده تايي بزنه به نظرم امسال از سي درصد بالاتر باشه.... البته يه نظره

اون سوله كه گفته بود كدوم انر‍ژي كم تري بر استتار مصرف ميكنه كدوم ميشد؟؟

سلام
من صفحه شخصیم مشکل داره باز نمیشه
همینجا سوالی دلرید بپرسید

انشالا قبولی برو آماده شو
خب یکی نظر بدهههههههههههههههههههه!!!!!!!!!!!!!!!!

بالا