J.Karimi

Active Member
لایک ها
115
پاسخ : >>irysc math competition<<

به نظرم اگه 4 سواله باشه بهتره چون با يك روزه معرفي شدن سوالات،مبحث يكپارچگي بيشتري خواهد داشت و پراكندگي در گفته ها كمتر ميشه فقط چيز ديگه اي كه بايد توجه داشت اينكه هواسمون باشه ماجراي ماراتن ها براش پيش نياد كه البته اگه هر هفته مشخص بشه چه كسي سوالات هفته بعد رو مي ذاره از اين لحاظ مشكلي پيش نمياد

math

New Member
لایک ها
1,096

سلام !

بیش از ۱ سال و نیم پیش من و استاد حسینی این کار رو انجام دادیم و زیاد مورد استقبال بچه ها قرار نگرفت ما حتی ازمون رو برای بچه ها تصحیح هم کردیم !!!اگر استقبال خوبی صورت بگیره میشه اون موضوع رو ادامه داد
[MENTION=19069]حمید آنالیز[/MENTION]
( اقا شما ناظم این تالار هستید این تاپیک تکراری نیست ؟؟؟ لطفا انتقال بدید .)

Sharifi_M

New Member
لایک ها
348
پاسخ : &gt;&gt;irysc math competition&lt;&lt;

قرار شده که یه گروه بزنیم تو گوگل مردم هم جمع کنیم.
سوالات رو بصورت دوری هر هفته یک نفر بر عهده میگیرد. و مصحح هم هست همون فرد.
و روز چهارشنبه هر هفته سوالات آپلود میشه. دوستان جواب هارو تایپ میکنن یا عکس میگیرن تا آخر پنجشنبه میفرستن به مصحح. مصحح هم تا شنبه نتایج رو اعلام میکنه. تا روز چهارشنبه بعدی هم مهلت اعتراض هست.
رده بندی هم خواهیم داشت.

نظرات و پیشنهادات شما چیه دوستان؟

+تعداد اگه 5 نفر هم باشه میرزه یجنین چیزی وقت گیر هم نیست حتی!

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

خب دوستانی که میخواهند شرکت کنند آدرس جیمیل خویش را به من بگن (حالا از هر طریقی! :4: ) حتی شما دوستانی که من جیمیلتون رو دارم و میدونم شرکت میکنید :4:

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

ممد تعداد شرکت کنندگانو باید تا فردا 12 شب معین کنی یا تله کنی یا یه چیز دیگه نتایجم تا 1 شنبه باید اعلام بشه تک نفری سخته
خوب هستت تا فردا شب معلوم میشه کیا هستن به عنوان شروع من طراح و مصححم از بچه های دیگه هم کمک میگیرم البته نه از شذکت کنندگان مطمئن باشین که خوب میشه موافقین؟

Sharifi_M

New Member
لایک ها
348

حمید جیمیلتو بده میارمت تو گروه ببین وضعو
+این هفته احتمالا این برنامه رو نخواهیم داشت از هفته ی بعد شروع میشه.

Sharifi_M

New Member
لایک ها
348

خب دوستان سوال هفته اول رو که [MENTION=19069]حمید آنالیز[/MENTION] زحمتشو کشیده بودن تو گروه گذاشتیم امتحان تموم شد احتمال زیاد اینجا هم میگذاریم

بالا