zek

New Member
لایک ها
124
آمار میاد و حذف هم نشده

من درسته گام اول ثبت نام نکردم
ولی با برنامه اون دارم می خونم و یه چیزایی رو کم و زیاد می کنم !!

sanag

New Member
لایک ها
21
سلام ..من مدتها از نت دور بودم......
خب....من برنامه گام اول اجرا میکنم ولی نه کامل...بیشتر با برنامه مدرسه پیش میرم...آخه دبیرا گیر میدن دیگه.....

آزمونش رو نمیشه سر وقت بدیم فک کنم ..این هفته خیلی فشردست وبا برنامه مدرسه نمیشه اجرا بشه

bihamta

New Member
لایک ها
345
سلام به همه ی کنکوری های گل گلاب!!!!!!!!!!!

امیوارم خوب باشین و خوب بخونین!
میخواستم بگم ما دربست در خدمتیم...اگه حرفی،حدیثی،فحشی ناسزایی،سوالی! هر چی داشتید میشنویم

***قابل تاکید این است که من توی کنکوری های 89 سایت پایین ترین رتبه رو خواهم آورد***

--گاهی جاده ها طولانی به نظر می رسد...ره توشه یادم نرود...
#صبر
#امید
#به مقدار کافی ایمان.

Tajrobi

New Member
لایک ها
0
سلام. من کنکوری 89 بودم. گفتم تجربه هام رو واستون بگم. اول یه کم از خودم میگم. من تابستون گام اول بودم. تو آزمون آخرش 1 کشور شدم. خیلی واسه خودم مفید نبود. بیشتر تابستونم به بطالت گذشت. عربی گام اول خیلی ساده میاد. گولشو نخورید
طول سال کانون بودم. اکثرا تک منطقه بودم. ترازهام اکثرا 7800 - 7900 بود. 8300 و 8100 هم آوردم.
ولی حالا .... !
من تجربی ام. بچه های تجربی سوالی داشتن در خدمتم. معرفی کتاب و ... هر چی
تقریبا تمام کتاب های بازار رو داشتم.

physics

New Member
لایک ها
104
سلام به همه .

اول از همه : ممنون از tajrobi و bihamta . اینقدر سوال پیچتون میکنیم که پشیمون بشید !

و دوم : اونایی که کانون اعلام میکنه که امیدهای تک رقمی هستن ، تو آزمونای قلم چی شرکت میکنن یا اینکه کلاساشو میرن ؟

Tajrobi

New Member
لایک ها
0
خواش میکنم.
کسایی که کانون اسمشون رو اعلام میکنه تو آزمون ها شرکت میکنن. من اسم اکثرشون رو تو مجله آزمون ( و خودم! ) دنبال میکردم. همگی عضو بودن و آزمون میدادن

samira22

New Member
لایک ها
2
Tajrobi گفت
سلام. من کنکوری 89 بودم. گفتم تجربه هام رو واستون بگم. اول یه کم از خودم میگم. من تابستون گام اول بودم. تو آزمون آخرش 1 کشور شدم. خیلی واسه خودم مفید نبود. بیشتر تابستونم به بطالت گذشت. عربی گام اول خیلی ساده میاد. گولشو نخورید
طول سال کانون بودم. اکثرا تک منطقه بودم. ترازهام اکثرا 7800 - 7900 بود. 8300 و 8100 هم آوردم.
ولی حالا .... !
تجربی جان من با ریاضی و فیزیک مشکل دارم چی کنم؟
(منم تجربی هستم و گام اولی) هییییییچ علاقه ای به خوندن زیادشون ندارم، برنامه رو رسوندم ولی تستاشو خیلی بی علاقه می زنم، یعنی تو 40 دقیقه10تا تست ریاضی می زنم :(
یه سوال دیگه: آزمون های ارزشیابی گام اول رو تا کی فرصت داریم پاسخبرگ رو وارد سایت کنیم؟ همون روز باید وارد شه؟

samira22

New Member
لایک ها
2
البته بچه ها هرکی جواب بده ممنون می شم
آخه اصولا من هروقت اینجا سوالی می پرسم 1هفته طول می کشد تا کسی جواب بدهد

راستی دلم تنگ شده بود براتون 1هفته ای نبودم

bihamta

New Member
لایک ها
345
Tajrobi گفت
خواش میکنم.
کسایی که کانون اسمشون رو اعلام میکنه تو آزمون ها شرکت میکنن. من اسم اکثرشون رو تو مجله آزمون ( و خودم! ) دنبال میکردم. همگی عضو بودن و آزمون میدادن
البته قابل ذکر قلم چی رفتن عامل موفقیت نیست!!!!متاسفانه اینطور برای بعضی ها جا افتاده!!!!!!!!!!

راز موفقیت آدما تلاششونه و همتشون....کسی موفق که اگه n بار هم خورد زمین بازم پا شه و بگه من میتونم!!!!!
باشه ما در خدمتیم همه جوره

Tajrobi

New Member
لایک ها
0
samira22 گفت
Tajrobi گفت
ولی حالا .... !
(منم تجربی هستم و گام اولی) هییییییچ علاقه ای به خوندن زیادشون ندارم، برنامه رو رسوندم ولی تستاشو خیلی بی علاقه می زنم، یعنی تو 40 دقیقه10تا تست ریاضی می زنم :(
یه سوال دیگه: آزمون های ارزشیابی گام اول رو تا کی فرصت داریم پاسخبرگ رو وارد سایت کنیم؟ همون روز باید وارد شه؟
سلام. واسه ریاضی و فیزیک اصلا اینو به خودت تلقین نکن که من مشکل دارم باهاشون و علاقه ای بهشون ندارم! اصلا نگو! واسه تجربی ها این دو درس نقش تعیین کننده ای داره. من و 2 تا از دوستام ، همیشه ریاضی رو تو کانون 90 به بالا میزدیم. گاهی هم 100 - هندسه ی من که همیشه 100 بود
واسه 100% رفتم سر جلسه کنکور، شده 65
منی که همون 300 تست رو تو35 - 30 دقیقه میزدم( بدون اغراق
) اونم از هندسه یا انتگرالو کاربرد و .... ، سر کنکور وقت کم آوردم
میدونی ، باید فعلا که وقت داری اول از مباحث ساده ی ریاضی شروع منی. مثل log ، مثلثات ، رسم نمودارها ، احتمال ( این مباحث از ریاضی 2 ) و از ریاضی 3 هم میتونی بازه ها و تابع رو full شی
اینا مباحثیه که خیلی راحت میشه توشون نمره آورد. هندسه رو هم اگه تونستی ، از دست نده. احجام رو هم میشه راحت یاد گرفت.

درباره فیزیک. اگه واقعا مشکلت پایه ای یه، میتونی مکانیک و دینامیک رو خیلی سطحی کار کنی. زیاد بهشون گیر نده. هر چند اگه بتونی کلاس بری یا از روی کتاب قدیم اندیشه سازان بخونی ( توضیحی 3 جلدی) خیلی راحت و با یک هفته میتونی این مباحث رو قوی شی. اگه درباره مبحث خاصی چیزی مد نظرت هست ، بگو تا بیشتر توضیح بدم.

درباره آزمون های گام اول ، پاسخبرگ رو میتونی تا ساعت 00 : 18 تو سایت وارد کنی

bihamta

New Member
لایک ها
345
شما 300 تا تست تو 30 دقیقه میزدی؟؟؟؟؟؟

samira22

New Member
لایک ها
2
Tajrobi گفت
samira22 گفت
Tajrobi گفت
ولی حالا .... !
سلام. واسه ریاضی و فیزیک اصلا اینو به خودت تلقین نکن که من مشکل دارم باهاشون و علاقه ای بهشون ندارم! اصلا نگو! واسه تجربی ها این دو درس نقش تعیین کننده ای داره. من و 2 تا از دوستام ، همیشه ریاضی رو تو کانون 90 به بالا میزدیم. گاهی هم 100 - هندسه ی من که همیشه 100 بود
واسه 100% رفتم سر جلسه کنکور، شده 65
منی که همون 300 تست رو تو35 - 30 دقیقه میزدم( بدون اغراق
) اونم از هندسه یا انتگرالو کاربرد و .... ، سر کنکور وقت کم آوردم
میدونی ، باید فعلا که وقت داری اول از مباحث ساده ی ریاضی شروع منی. مثل log ، مثلثات ، رسم نمودارها ، احتمال ( این مباحث از ریاضی 2 ) و از ریاضی 3 هم میتونی بازه ها و تابع رو full شی
اینا مباحثیه که خیلی راحت میشه توشون نمره آورد. هندسه رو هم اگه تونستی ، از دست نده. احجام رو هم میشه راحت یاد گرفت.

درباره فیزیک. اگه واقعا مشکلت پایه ای یه، میتونی مکانیک و دینامیک رو خیلی سطحی کار کنی. زیاد بهشون گیر نده. هر چند اگه بتونی کلاس بری یا از روی کتاب قدیم اندیشه سازان بخونی ( توضیحی 3 جلدی) خیلی راحت و با یک هفته میتونی این مباحث رو قوی شی. اگه درباره مبحث خاصی چیزی مد نظرت هست ، بگو تا بیشتر توضیح بدم.

درباره آزمون های گام اول ، پاسخبرگ رو میتونی تا ساعت 00 : 18 تو سایت وارد کنی

ممنون
می دونید با مباحث سخت ریاضی یا سوالای سخت مشکلی ندارم، حلشون می کنم ولی خیلی طول می کشه! یعنی حس می کنم مشکلم تو جمع بندی نکاته! یعنی هرسوالی معمولا نکته ای داره، وقتی به سوالی برمی خورم تا نکته شو پیدا کنم و بخوام حلش کنم طول می کشه! مطمئنا اینم با تمرین و تکرار بیشتر می شه بهش رسید ولی کلا تو جمع بندی نکات و فرمول ها ی مخصوصا ریاضی مشکل دارم!

Tajrobi

New Member
لایک ها
0
bihamta گفت
من سرعت عمل فوق العاده ای دارم. خیلی زیاد. خصوصا تو ریاضی
زیست پیش ، فصل 8 کتاب خیلی سبز ، تست هاش رو تو 3.51 ساعت زدم. 800 و خورده ای تست بود

samira22

New Member
لایک ها
2
Tajrobi گفت
bihamta گفت
زیست پیش ، فصل 8 کتاب خیلی سبز ، تست هاش رو تو 3.15 ساعت زدم. 800 و خورده ای تست بود
با این حساب جزو رتبه های 1رقمی هستیدا :) :)

Tajrobi

New Member
لایک ها
0
samira22 گفت
Tajrobi گفت
bihamta گفت
زیست پیش ، فصل 8 کتاب خیلی سبز ، تست هاش رو تو 3.15 ساعت زدم. 800 و خورده ای تست بود
با این حساب جزو رتبه های 1رقمی هستیدا :) :)
خواستم بنویسم 51 ، شد 15
واسم دعا کنید

samira22

New Member
لایک ها
2
چه خوب! ما همه المپیادی های بی تجربه از کنکور! چه خوبه که افراد باتجربه و موفق زیادی از کنکور هم تو سایت داریم :)
حتما دعاتون می کنیم، و محتاجیم به دعا

bihamta

New Member
لایک ها
345
هر دقیقه 60 ثانیه----->60*30=1800
وقت حل هر سوال---->1800/300=6ثانیه

Tajrobi

New Member
لایک ها
0
bihamta گفت
سوال های کانون ، کنکور های قدیم. البته قبلا مشابه هاشون رو دیده بودم. من یه عادت بد داشتم که زمان رو با کرنومتر اندازه میگرفتم . من بیشتر ذهنی حل میکنم. مداد دستم نمیگیرم تا حل کنم. مگه واسه امتحان های کانون و گزینه 2 که میدادم. من تو امتحان های کانون به جز 3 تای آخر که با وسواس (
) حل میکردم ، تو بقیه ، 30 - 45 دقیقه اضافه میاوردم. در صورتی که دوستام همیشه میگن وقت کم میارن! من تسلط فوق العاده ای روی درسها داشتم. چند بار هم اونا رو به دوستام درس دادم. سر کلاس هم ، مباحثی از فیزیک ، مثلثات ، مشتق رو من کنفرانس دادم(
) . در ضمن ، این وقت، مال اردیبهشته. زمانی که همه ی درسا رو خونده بودم. با تمام وجودم روی سوالا تمرکز داشتم. یادش بخیر

maryam-71

New Member
لایک ها
20
من واقعا خوشحالم که می تونیم از کمک کنکوری های 89 بهره بگیریم... و ازشون ممنونم!
من خودم با تنها مشکلی که مواجه هستم کمبود وقته!!!
میشه لطف کنید بفرمایید که چطور سرعت عملم رو بالا ببرم؟؟؟
و اینکه شما از الان تست میزنید ؟ و چقدر ؟
آخه بعضی از کنکوری های سال پیش رو که پرسیدم گفتن الان زیاد تست نزدن و از شهریور شروع به زدن تست کردن!!!!!!!!!
نظر شما چیه؟؟
با چه روالی پیش میرید؟؟

afshin

New Member
لایک ها
71
Tajrobi گفت
bihamta گفت
سوال های کانون ، کنکور های قدیم. البته قبلا مشابه هاشون رو دیده بودم. من یه عادت بد داشتم که زمان رو با کرنومتر اندازه میگرفتم . من بیشتر ذهنی حل میکنم. مداد دستم نمیگیرم تا حل کنم. مگه واسه امتحان های کانون و گزینه 2 که میدادم. من تو امتحان های کانون به جز 3 تای آخر که با وسواس (
) حل میکردم ، تو بقیه ، 30 - 45 دقیقه اضافه میاوردم. در صورتی که دوستام همیشه میگن وقت کم میارن! من تسلط فوق العاده ای روی درسها داشتم. چند بار هم اونا رو به دوستام درس دادم. سر کلاس هم ، مباحثی از فیزیک ، مثلثات ، مشتق رو من کنفرانس دادم(
) . در ضمن ، این وقت، مال اردیبهشته. زمانی که همه ی درسا رو خونده بودم. با تمام وجودم روی سوالا تمرکز داشتم. یادش بخیر

ziyad az khodet tarif nakon

yehoo didi khodeto cheshm zadi

بالا