با برگزاری المپیادها، برای سال چهارم دبیرستان موافقید?

• بلی

رای 55 69.6%
  • خیر

رای 24 30.4%

• مجموع رای دهندگان
    79
وضعیت
موضوع بسته شده است.

abrahim

New Member
لایک ها
14
پاسخ : المپیاد سال چهارم

کسانی که سال چهارم هستید مسائلی که اینجا مطرح کرده اید فقط بحث وتبادل نظر ودرد دل است هیچ گونه ضمانت اجرایی ندارد پس وفتتان را تلف نکنید کنکور رابچسپید فقط اگر کسی را می شناسید که می تواند پیشنهاد شما را
به اطلاع آنها برساند وحرفش برو باشد این کار خوب است ولی ذهن را مرتب مشغول این کار ودل خوش کردن به آن نتیجه ای ندارد پس تلاش بیشتر برای موفقیت در کنکور

آخرین ویرایش توسط مدیر

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

دوستان من،بذاريد ببينيم اصلن اين كار شدنيه يا نه !!!......
درضمن فرض كنيم قبول كردن ك سال جهارم المب بدن،خوب اين ج بدي داره؟!.....إفرادي ك دوس دارن المب مي دن و إفرادي ك دوس ندارن نمي دن ميرن برا كنكور!!!.....
دوست من شما ك مي خواي كنكور بدي نه المب سال جهارم ،حداقل اين فرصت دوباره المب دادنو از بجه هاي سال جهارم نكير!........

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

دوستان من،بذاريد ببينيم اصلن اين كار شدنيه يا نه !!!......
درضمن فرض كنيم قبول كردن ك سال جهارم المب بدن،خوب اين ج بدي داره؟!.....إفرادي ك دوس دارن المب مي دن و إفرادي ك دوس ندارن نمي دن ميرن برا كنكور!!!.....
دوست من شما ك مي خواي كنكور بدي نه المب سال جهارم ،حداقل اين فرصت دوباره المب دادنو از بجه هاي سال جهارم نكير!........
مشکلتون اینه که هدفتون از المپیاد اون چیزی نیست که باید باشه ...

المپیاد یه مسابقه ثانویه ی علمیه .... حالا چه لزومی داره یه نفر دویست بار توش شرکت کنه ؟

زندگی که فقط رقابت نیست ... تازه رقابت هم فقط المپیاد نیست ...

Al!R3ZA

Well-Known Member
لایک ها
3,166

من به شخصه با اینکه چهارما بتونن شرکت کنن موافقم
ولی الکی نیست و کلی تغییرات میخواد و یک سال زدن از کنکور !
کلاً با سیستم فعلی آموزشی ما اینکار سخته
کلی برنامه ریزی میخواد و اگر هم همچین چیزی بشه ، از الآن برای چندسال باید برنامه ریزی بشه تا عملی بشه
یعنی ماها نباید دلمونو صابون بزنیم
شاید با برداشتن کنکورها بشه یه کارایی کرد !

لایک ها
17

به نظر من تو سال اخر ،فرصتی برای ریسک کردن نیست.!!!!!
این ریسک تا سال سوم بمونه بهتره

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

شماها هدفتون علم نیست... المپیاده.
دوست من ،جرا هدفمون علم نيست؟!......ما در زمينه ي دلخواه مون اطلاعات خوب و زيادي ب دست مياريم و دوس داريم ك خودمونو با اين اطلاعات بسنجيم!.....المبياد ي راه سنجش برا ي درس ب صورت تخصصيه........ب خاطر همينه ك ما داريم تلاش مي كنيم ك اين سنجش ي فرصت ديكه ب بجه هاي المبيادي بده،همين!.......

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

چرا بهونه میارید؟... شرکت تو المپیاد اصلا ربطی به سنجش توانایی علمی نداره. تازه اگه هدف سنجش توانایی ها باشه اصلا نیازی به المپیاد نیست .

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

دوست من ،جرا هدفمون علم نيست؟!......ما در زمينه ي دلخواه مون اطلاعات خوب و زيادي ب دست مياريم و دوس داريم ك خودمونو با اين اطلاعات بسنجيم!.....المبياد ي راه سنجش برا ي درس ب صورت تخصصيه........ب خاطر همينه ك ما داريم تلاش مي كنيم ك اين سنجش ي فرصت ديكه ب بجه هاي المبيادي بده،همين!.......
ضمنا منظورتون از یه فرصت دیگه چیه؟ یه فرصت برای چی ؟ مثلا یه فرصت برای قبولی ؟ خب قبول بشن که چی ؟ دو هدف کلی میتونن داشته باشن .یا همینطوری میخوان قبول شن که منطقی نیست یا میخوان کنکور بپره که اینم منطقی نیست خب میشستن کنکور میخوندن.

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

المبياد اصلن ربط ب توانايي هاي علمي نداره؟؟؟!!!!!....خب بكيد در باشكاه رو باز كنن تا همه با كله برن توش ديكه!!!!!!!!......
كاربر عزيز شما ب من ازموني رو معرفي كنيد ك در سطح كشور با تعداد داوطلبين زياد داره ب طور تخصصي از يك درس ا(البته نه در سطح كتاب درسي بلكه فراتر از اون ب طور تخصصي!)زموني رو بركزار مي كنه؟!...نه بكيد ديكه؟!......

mohamad_javad

Active Member
لایک ها
247

مشکلتون اینه که هدفتون از المپیاد اون چیزی نیست که باید باشه ...

المپیاد یه مسابقه ثانویه ی علمیه .... حالا چه لزومی داره یه نفر دویست بار توش شرکت کنه ؟

زندگی که فقط رقابت نیست ... تازه رقابت هم فقط المپیاد نیست ...
خواهش میکنم از ناظمین گرامی و مدیریت محترم ک این پست رو پاک نکنن!!!!!!!!

Hamilton
خودتو ک قبول شدی مرحله 2 رو،براامتحانات دوره نرو امتحان بده!قبوله؟ زندگی که فقط رقابت نیست!بعدشم ما مشکل داریم...هدفمون مشخص نیست ازاین المپیاد...دیوانه هستیم...نفهمیم ...نمیفهمیم

خوب حالا توچرا دخالت میکنی؟

خب ما امتحان میدیم تو نده؟چرا بدت میاد؟ بازرسی؟ چیکاره ایی؟ اصلن میخاییم کنکور قبول نشیم!

نظر و مشاوره تو هم نمیخاییم!

همینطور مخالف باش!

mohamad_javad

Active Member
لایک ها
247

بابا علم!

دس از سرمون بردار
من خودم عاشق شیمی هستم ولی وقتی دیدم حقم ضایع شده عصبانی شدم!

باید یه جورایی ثابت بشه ک ما میتونیم

mohamad_javad

Active Member
لایک ها
247

hamilton
چرا همینجور میگی واسه خودت؟
ما بی هدفیم تورو چی به این کارا؟

Moonlight

New Member
لایک ها
533

با شرکت چهارمی ها مخالفم چون فرصت از دومی ها گرفته میشه......
فرصت از دومی ها گرفته میشه!؟!؟!؟!؟!؟!دومی ها دوسال بعدش فرصت دارن !خیلی از بچه ها پارسال که دوم بودن نمیتونستن شرکت کنن و امسال هم که این افتضاح به بار اومد .تو هر رشته یه خرابکاری کردن توشیمی و نجوم ماشین حسابارو گرفتن واسه زیست ظرفیت مرحله یکو نصف کردن و...حالا این بچه ها اگه یه سال دیگه هم امتحان بدن حق دومارو ضایع کردن!؟!

Moonlight

New Member
لایک ها
533

مشکلتون اینه که هدفتون از المپیاد اون چیزی نیست که باید باشه ...المپیاد یه مسابقه ثانویه ی علمیه .... حالا چه لزومی داره یه نفر دویست بار توش شرکت کنه ؟ زندگی که فقط رقابت نیست ... تازه رقابت هم فقط المپیاد نیست ...
اولن کسی نگفت هر نفر دویست بار شرکت کنه!بعدشم چه لزومی داره که شرکت نکنی!؟!چه اجباری هست؟ بعدشم شما چیکار به هدف بقیه دارید !اصن هدف من از شرکت در المپیاد این بود که اون روزی که آزمون برگزار میشه سر کلاس عربی نرم !خوب این به دیگران چه ارتباطی داره !؟!در ضمن با پیشنهاد محمد جواد هم کاملن موافقم .شما در امتحانای دوره شرکت نکن چون زندگی که فقط رقابت نیست:-d

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

فرصت از دومی ها گرفته میشه!؟!؟!؟!؟!؟!دومی ها دوسال بعدش فرصت دارن !خیلی از بچه ها پارسال که دوم بودن نمیتونستن شرکت کنن و امسال هم که این افتضاح به بار اومد .تو هر رشته یه خرابکاری کردن توشیمی و نجوم ماشین حسابارو گرفتن واسه زیست ظرفیت مرحله یکو نصف کردن و...حالا این بچه ها اگه یه سال دیگه هم امتحان بدن حق دومارو ضایع کردن!؟!
شما كاملا درست مي كيد،كاملا!!......
ب نظر شما (منظور دوستان مخالف!)اين بهتر نيست ك بجه هايي با بار علمي بيشتر وارد المب هاي جهاني شن؟؟؟؟!!!!
كي كفته ك حق ما دوما ضايع مي شه؟؟؟!!!......هر كي لايقشه المب هم قبول ميشه!!....جرا ما دومااا رو اين قدر دست كم مي كيريد شماها.....ما كم دومي رو نداشتيم ك طلاي كشوري رو كرفتن و ب المب جهاني راه يافتن....
ب اينا مي كن بهانه !!!!!......

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

اگه دقت کنید مخالفانی که اینجا نظر دادند خودشون مدال دارند. اقا عارف. اقای همیلتون. اقا گودرز...............
نمیدونم براشون چه فرقی داره که ما سال چهارم المپ بدیم یا نه!

Moonlight

New Member
لایک ها
533

ضمنا منظورتون از یه فرصت دیگه چیه؟ یه فرصت برای چی ؟ مثلا یه فرصت برای قبولی ؟ خب قبول بشن که چی ؟ دو هدف کلی میتونن داشته باشن .یا همینطوری میخوان قبول شن که منطقی نیست یا میخوان کنکور بپره که اینم منطقی نیست خب میشستن کنکور میخوندن.
اولن هدف هر کس به خودش مربوطه .دومن هدف شما از شرکت در المپیاد ظاهرن کسب علم و دانش نبوده چون فقط المپیادو در کنکور ندادن و ... میبینید .ولی این نظر شخص شماست و درست نیست که به دیگران تعمیمش بدین .در ضمن نه من و نه شما نمیتونیم واسه دیگران تعیین تکلیف کنیم .خیلی دوست دارم بدونم اگر قبول نمی شدید هم همین حرفو میزدین یا نه !

Moonlight

New Member
لایک ها
533

به نظر من تو سال اخر ،فرصتی برای ریسک کردن نیست.!!!!!این ریسک تا سال سوم بمونه بهتره
تشخیص بهتر یا بدتر بودنش بر عهده ی خود شخصه چون هر کس مسءول آینده و سرنوشته خودشه .

mohammadi9

New Member
لایک ها
336

دوستانی که میگن شما المپیاد رو هدف قرار میدین نه علم ....

به نظرم شمایی هم که علم قرار میدین کار اشتباهی می کنید.....

المپیاد = عشق و علاقه

المپیاد نه هدف نه هیچی دیگه ... کی تو این مملکت برای درس واقعا درس می خونه ؟!! جز اینه که همه برا مدرک می خونن ؟!! و می خوان خیلی زود مدرک بگیرن ؟!

الان تو این زمونه به خاطر عشق و علاقه ای که داری درس بخونی،خیلی بهتر از اینه که واسه هدفت درس بخونی .... چون اونوقت به فکر هدفتی نه علــم!!!!

مطمئنا شما هم اگر مدال نداشتید ، نظر موافق می دادین که سال چهارم هم المپیاد باشه ولی چون دارید و بقیه ندارن ....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا