RADON

New Member
لایک ها
1
درود
به نظر من از دوره های قبل خیلی خیلی آسون تر بود
من به نظرم خوب ندادم
ولی وقتی نشستم تو خونه دادم،اونایی که نتونستم حل کنمو راحت حل کردم.احتمالا واسه ی تجربه ی کمم بود.
کسی هم اگه کلیدشو داره بزاره،چون خود سایت رزمندگان فقط نجومر رو گذاشته!

mahoo2020

New Member
لایک ها
27
Schrodinger گفت
بچه ها دوتا سوال کاملا اشتباهه!
سوال 20 بجای تالیم تری یدید اولی باید بنویسن تالیم یدید.در این صورت جواب میشه گزینه ی یک.چون بر اساس متن مورتیمر تالیم تری یدید جامد کوالانسی است و تالیم یدید یونی.
در مورد سوال 19 جواب BeF2 میشه بر اساس تست 80 فصل 6 مسایل برگزیده شیمی و متن مورتیمر.
سوال 49 هم واقعا نا مفهوم بود من که از آخر نفهمیدم منظور از جمله (با 75 درصد اضافی) چیه ولی دوستان میگن جواب 4 میشه البته اون هم دقیق به دست نمیاد!
و چند اشتباه دیگر هم دارد که چون سوالات نزدیکم نیست بعدا میگم.

منم باتون موافقم

GheXi

New Member
لایک ها
0
کلید سوال ها رو گذاشتن رو سایت رزمندگان!
بچه ها چند تا درست زده باشی خوبه؟!

najafi2020

New Member
لایک ها
195
سلام به همه ی دوستان گل خودم!

یه چند تا نکته وجود داره که لازمه ذکر بشه.
یه تعداد از دوستان بودن که گفتن ما نتونستیم تو آزمون شرکت کنیم چون مدرسمون به ما اطلاع نداد.باور کنید من قبول دارم که در خیلی از مدارس بچه ها اصلا وقتشون را برای ثبت نام در آزمون و پیگیری این چیزا نمی ذارن اما دوست عزیزی که نتونست در این آزمون شرکت کنه دلیلش کوتاهی و وقت نذاشتن خودش هم بوده.منی که می دونم مدیرم به این چیزا اهمیت نمی ده باید خودم پیگیر این مسئله باشم.باید از همون اول سال برم دفتر مدیر بگم آقای X، توی فلان سایت دیدم که بچه ها در مورد المپیادی به نام بسیج حرف می زنند! آقا این المپیاد چیه؟ خوردنی؟پوشیدنیه؟
باید بگیم که آقای مدیر هر وقت بخشنامه دادن خبرم کن. ممکنه مدیر بگه من اطلاع ندارم! فدای سر شما! برید به نزدیک ترین پایگاه بسیج دانش آموزی که تا حالا سر راه دیدید.اگر هم ندیدید لطف می کنید یه Pm برای دوستاتون می فرستید و از همه چیز آگاه میشید. من خودم می دونم یه المپیادی تو یه مدرسه ... چی می کشه.من خودم اولین المپیادی مدرسمون بودم پس خواهش می کنم این بحث را ادامه ندید...
[hr:1b86d0b6ab]
در ضمن لازم نیست سوالات را اسکن کنید.سایت رزمندگان خودش به زودی سوالات را با پاسخنامه تشریحی برای دانلود عمومی قرار می دهد.
من که فرصت نکردم سوالات را ببینم اما بدونید که چند تا اشتباه اگه دیدید تعجب نکنید. بسیجه دیگه...
اگر دوست دارید در مورد شرایط محیطی برگزاری آزمون پارسال بدونید به تاپیک المپیاد بسیج سال قبل یه سری بزنید.شرایط خیلی بچه ها از جمله خودم خوب نبود.
1_دمای زیر صفر... و نداشتن پتو برای جلوگیری از منجمد شدن در طول آزمون.
2_ نود دقیقه تاخیر در برگزاری آزمون و در نتیجه 30 دقیقه دید زدن مردم تو خیابون اونم ساعت 8 صبح روز جمعه. بعدش هم 60 دقیقه راهپیمایی در راهروی محل برگزاری آزمون جهت جلوگیری از منجمد شدن.
3_ نبودن تعداد دفترچه سوال کافی و انتخاب مسئول حوزه که کدام یک از بچه ها مثبت ترن و بیشتر بلدن که از لطف مسئول حوزه من نفر آخر بین همه ی رشته ها بودم.(شاید آستین تیشرتم زیادی کوتاه بود یا این که کفشم طرح دلار داشت که نشون میداد من چیزی از شیمی بلد نیستم و اومدم وقت بگذرونم
)
4_اجازه نداشتن برای استفاده از ماشین حساب تا وقتی مسئول مربوطه بپرسه.....
5_ گرفتن کاغذ های سفید من و پخش آن ها بین دوستان به دلیل این که بقیه یادشون نبود امتحان می دهند.
و هزاران مورد دیگر که شما می توانید در تاپیک های سال های قبل مشاهده کنید...
موفق باشیم!

rami

New Member
لایک ها
4
اوه..... چه شرایط بدی!

برای ما که تو مدرسه خودمون برگزار شد و شرایط خوب بود اما ... بگذریم.

sajad-a

New Member
لایک ها
2
ما هم در قطب شمال امتحان دادیم تازه اون شش ماهی که شبه .با چراغ قوه سوالا رو میدیدیم

amir-chimi

New Member
لایک ها
1
عجب کلید توپی گذاشتند ....! من که فکر میکنم دست کم سه چهار تا از سوالا با عقل آدمی درست جور در نمی یاد سوالای 7و27و45و از همه مهم تر 55 خنده داره نه این همه اشتباه تا الان یه جا دیده بودید.....؟

MUTE

New Member
لایک ها
264
رسما گند زدم

فدای سرم

Ali007

New Member
لایک ها
70
عالی بود بسیج!عالی بود گل کاشتی بسیج
نمیدونم وقتی بعضیا روز بعد از آزمون سوالا رو دریافت می کنن و در یک روز بعد در آزمون شرکت میکنن فقط برای افزایش جامعه آماری!
و به جاهایی مثه استان م........ اجازه داده میشه 180 دقیقه بشینن!چه حالی دارین
یا مراقب هایی که بعد از پایان مهلت داده شده میگن بچه ها عجله نکنین وقت هست
در اینجا تبریک میگم به کسایی که مسئول برگزاری این آزمون هستن .و آرزو می کنم مرحله اول المپیاد های علمی(دانش پژوهان) سخت باشه ولی اینطور برگزار نشه.
کلا" میشه گفت در این آزمون در و تخته با هم جورن.هم نحوه برگزاری و هم سوالا!

میم مثه محسن

nima94

New Member
لایک ها
296
مسئول باهوش المپیاد ما هم با بسیج هماهنگ کرده ما بیست وپنجم امتحان بدیم تا المپیاد تحت تاثیر ترم قرار نگیره
با تمام وجود به خاطر این کار متاسفم از همین حالا هم به مشاورمون گفتم اگه این امتحان رو از من بگیرین سفید می دم
اما نکته مهمی که در مورد این امتحان باید گفت: این است افتخار ملی

zeynab2010

New Member
لایک ها
3
najafi2020 گفت
سلام به همه ی دوستان گل خودم!

یه چند تا نکته وجود داره که لازمه ذکر بشه.
یه تعداد از دوستان بودن که گفتن ما نتونستیم تو آزمون شرکت کنیم چون مدرسمون به ما اطلاع نداد.باور کنید من قبول دارم که در خیلی از مدارس بچه ها اصلا وقتشون را برای ثبت نام در آزمون و پیگیری این چیزا نمی ذارن اما دوست عزیزی که نتونست در این آزمون شرکت کنه دلیلش کوتاهی و وقت نذاشتن خودش هم بوده.منی که می دونم مدیرم به این چیزا اهمیت نمی ده باید خودم پیگیر این مسئله باشم.باید از همون اول سال برم دفتر مدیر بگم آقای X، توی فلان سایت دیدم که بچه ها در مورد المپیادی به نام بسیج حرف می زنند! آقا این المپیاد چیه؟ خوردنی؟پوشیدنیه؟
باید بگیم که آقای مدیر هر وقت بخشنامه دادن خبرم کن. ممکنه مدیر بگه من اطلاع ندارم! فدای سر شما! برید به نزدیک ترین پایگاه بسیج دانش آموزی که تا حالا سر راه دیدید.اگر هم ندیدید لطف می کنید یه Pm برای دوستاتون می فرستید و از همه چیز آگاه میشید. من خودم می دونم یه المپیادی تو یه مدرسه ... چی می کشه.من خودم اولین المپیادی مدرسمون بودم پس خواهش می کنم این بحث را ادامه ندید...
[hr:1b5d0a8660]
در ضمن لازم نیست سوالات را اسکن کنید.سایت رزمندگان خودش به زودی سوالات را با پاسخنامه تشریحی برای دانلود عمومی قرار می دهد.
من که فرصت نکردم سوالات را ببینم اما بدونید که چند تا اشتباه اگه دیدید تعجب نکنید. بسیجه دیگه...
اگر دوست دارید در مورد شرایط محیطی برگزاری آزمون پارسال بدونید به تاپیک المپیاد بسیج سال قبل یه سری بزنید.شرایط خیلی بچه ها از جمله خودم خوب نبود.
1_دمای زیر صفر... و نداشتن پتو برای جلوگیری از منجمد شدن در طول آزمون.
2_ نود دقیقه تاخیر در برگزاری آزمون و در نتیجه 30 دقیقه دید زدن مردم تو خیابون اونم ساعت 8 صبح روز جمعه. بعدش هم 60 دقیقه راهپیمایی در راهروی محل برگزاری آزمون جهت جلوگیری از منجمد شدن.
3_ نبودن تعداد دفترچه سوال کافی و انتخاب مسئول حوزه که کدام یک از بچه ها مثبت ترن و بیشتر بلدن که از لطف مسئول حوزه من نفر آخر بین همه ی رشته ها بودم.(شاید آستین تیشرتم زیادی کوتاه بود یا این که کفشم طرح دلار داشت که نشون میداد من چیزی از شیمی بلد نیستم و اومدم وقت بگذرونم
)
4_اجازه نداشتن برای استفاده از ماشین حساب تا وقتی مسئول مربوطه بپرسه.....
5_ گرفتن کاغذ های سفید من و پخش آن ها بین دوستان به دلیل این که بقیه یادشون نبود امتحان می دهند.
و هزاران مورد دیگر که شما می توانید در تاپیک های سال های قبل مشاهده کنید...
موفق باشیم!
البته همه كه اينجوري نيستن ، مثلا من از كجا بايد ميدونستم روز آزمون سوالاي دو سال قبلو به ما ميدن كه بخوام پيگيري كنم ، قبول كنين كه بعضي از مسئولا اصلا به فكر نيستن ، پول مارم حروم كردن ، ماكه با بچه ها قراره بريم بسيج پولامونو پس بگيريم ، آخه مگه شهر هرته.

shalale

New Member
لایک ها
17
سوال 47 برای cuso4 رو خواسته پس نباید آبشو حساب کنیم : میشه گزینه 2 اما خودش 1 رو زده

سوال 45 رو هم من 1 آوردم اما خودش زده نمیشه تعیین کرد (گزینه 4)

سوال 49 رو هم اگه حل کنیم مقدارش میاد 5.8 که چون 75 درصد اضافی خواسته میشه 10.2 !! من خودم این نکته آخرو دقت نکردم

سوال 27 هم فکرکنم غلطه چون باید گزینه 4 میشد : منهای 2تا دلتا H1 !!!!

این سوالای غلط رو چطوری به اطلاشون برسونیم؟

در ضمن سوالای امسال خیلی بهتر بود و نزدیک مرحله 1 !! سوالای پارسال خیلی پرت بود!! همه اش از مورتیمر بود ( البته من سوالای دوم رو داده بودم سومش دیگه خیلی... )

[TABLE][TR][TD]
amir-chimi مي نويسد:[/TD] [/TR] [TR] [TD]عجب کلید توپی گذاشتند ....! من که فکر میکنم دست کم سه چهار تا از سوالا با عقل آدمی درست جور در نمی یاد سوالای 7و27و45و از همه مهم تر 55 خنده داره نه این همه اشتباه تا الان یه جا دیده بودید.....؟
[/TD] [/TR][/TABLE]

سوال 7 کاملا درسته
سوال 27 هم گزینه ای که تو پاسخنامه درست زده اشتباهه
سوال 45 منم باهاتون موافقم
سوال 55 هم 1 میشه دیگه!! اشکالش کجاس؟

سوالی که گزینه اش اشتباس به نظر من 47

Schrodinger

New Member
لایک ها
0
سوال 7 کاملا اشتباهه.شاید با کوچکترین اشتباه گرفته!

najafi2020

New Member
لایک ها
195
بچه ها زیاد نگران جواب ها نباشید خوبی این آزمون بسیج اینه که زود پاسخنامه تشریحی را به شما میده پس اگه اشکالی تو کلید باشه مشخص میشه.
مهم اینه که تو اینجور آزمون ها 4 سوال جدید ببینید که نتونید راحت به جوابش برسید.

mobtaker

New Member
لایک ها
36
در رابطه با 45: اگه گزینه 2 رو هم جایگزین کنید باز هم جواب می یاد
من خودم دیدم چون n ها از صورت و مخرج حذف می شن زدم 4

haniye

New Member
لایک ها
234
بازم سلام به همگی
قبل از هر چیز بله آقای نجفی شما درست میگید کم کاری و سهل انگاری از من بود آخه من فکر می کردم وقتی مدیرم بهم میگه همه جوره هوامو داره یعنی برای این جور کاراهم خودش رسیدگی می کنه و از چیزی کم نمیزاره خب فعلا فکر نمی کنم که غصه خوردن دردی از من دوا کنه بهترین کار این هست که هر چه سریعتر سوالات را گیر بیارم.

دوستان عزیز
من به سرپرست کمیته المپیاد بسیج ایمیل دادم و وضعیت را براشون توضیح دادم و گفتم که توی بعضی شهر ها سوالات سال های قبل داده شده و بعضی شهر ها هم اصلا اعلام نکردند
امیدوارم که هر چه سریعتر به این وضعیت رسیدگی بشه اگه جوابمو دادند توی همین تاپیک اعلام می کنم.
با آرزوی موفقیت برای همگی

shalale

New Member
لایک ها
17
Schrodinger گفت
سوال 7 کاملا اشتباهه.شاید با کوچکترین اشتباه گرفته!
سوال 7 رو سر جلسه بهتون گفتن گزینه 2 p هستش؟!! منظورتون این اشکاله؟ اونو که همون سر جلسه گفتن تصحیح کردیم!! اما اگه منظورتون جوابه...

mahoo2020

New Member
لایک ها
27
ما كه ساعت 1.5 آزمون داديم و هممون يخ زده بوديم ماهم ماشين حساب نداشتيم تا 1 ساعت آخر
بچه كف قبوليش چنده؟

بالا