maryam-71

New Member
لایک ها
20
drali گفت
maryam-71 گفت
در مورد اختصاصی ها برای ترمودینامیک سوالای قشنگ تر و نکته دار تری هم میشد مطرح بشه...
ببخشید
ولی ازمون امروز که از ترمودینامیک سوال نداشت
برای فیزیک 3 قسمت اجباری فصل اول : ترمودینامیک بود !!!

bihamta

New Member
لایک ها
345
drali گفت
جا داره که اینجا از اقایون bihamta و irmath به خاطر مشاوره ها و راهنماییهاشون تشکر کنم و از سایر کنکوریهای 89 هم تقاضا کنم که تجربیاتشون رو تو این تاپیک در اختیار ما یعنی کنکوریهای 90 بذارن
برای همشون ( و هممون
) ارزوی بهترینها رو دارم
موفق باشید
شما معرفت داشته باشید سال بعد همتون تک رقمی یا نهایتا دو رقمی شدید جواب سلام مارو بدید واسه ما کافیه.

ما همچنان هستیم در خدمت...
[center:10f1709a54]
درست گفتند عبادت کنید؛نگفته اند به خلق خدمت کنید؟؟؟
[/center:10f1709a54]

maryam-71

New Member
لایک ها
20
leilii12 گفت
[TABLE][TR][TD]maryam 71مینویسد:[hr:c17004e1e4][/TD][/TR][TR][TD]
سلام...بچه هایی که قلم چی دادن ! خسته نباشید.
بچه ها نظرتون در مورد سوالا چیه ؟؟
به نظر من از لحاظ کیفیت پایین تر از آزمونای قبلی بود که میدادیم...
من خودم با برنامه ی گزینه دو جلو می رم ولی آزمونای قلم چی هم میدم... [/TD][/TR][/TABLE]
سلام بچه ها خسته نباشید! منم یکی از کنکوریهای 90 هستم
آزمون قلم چی بد نبود
جه جوری با برنامه ی گزینه 2 پیش میری . این جوری که برنامت با برنامه ی قلم چی فرق میکنه
به نظرت برنامه ی گزینه 2 خوبه؟ من جزوه هاو dvdهای گزینه 2 را دارم به نظرم خوبن؟
بچه ها شما الآن روزی چند ساعت میخونید؟

سکوت دردناک است اما در سکوت است که همه چيز شکل ميگيرد و در زندگي ما لحظه هايي هست که تنها کار ما بايد انتظار کشيدن باشد.
سلام دوست عزیز...
خوب من کلا از روی برنامه ای که گزینه ی دو داده پیش می رم و آزموناشم میدم ... به همین سادگی!
خوب مسلمه که برنامم با قلم چی یکی نیست ! ولی خوب گفتم اگه با سبک دیگه ای از سوالا هم آشنا شم بد نیست...خوب توی هر آزمون سهم بیشتری از درسا رو مطالعه کردیم... مثلا مثل امروز فقط کتابای سوم بود که نخونده بودم که اونم با وجود اینکه مدت زیادی ازش نگذشته یادم بود.
من که اصلا با زمان بندی گزینه ی دو نمی تونم جلو بیام... فقط میبینم چه درسایی رو باید امروز بخونم بعد خودم برنامه میریزم و بعضی اوقاتم تغییر میدم..
DVD ها رو هنوز ندیدم... ساعت مطالعه هم میانگین 7 ساعت .

drali

New Member
لایک ها
34

zek

New Member
لایک ها
124
zek گفت
maryam-71 گفت
سلام...بچه هایی که قلم چی دادن ! خسته نباشید.
بچه ها نظرتون در مورد سوالا چیه ؟؟
به نظر من از لحاظ کیفیت پایین تر از آزمونای قبلی بود که میدادیم...
من خودم با برنامه ی گزینه دو جلو می رم ولی آزمونای قلم چی هم میدم...
فکر نمی کردم با اینکه سال سوم هیچی نخونده بودم (به خصوص عمومی که کل ادبیات بود!!) بتونم جواب بدم... زبانشم خیلی آسون بود...
در مورد اختصاصی ها برای ترمودینامیک سوالای قشنگ تر و نکته دار تری هم میشد مطرح بشه...

نظر شما چیه؟؟

من هم کاملا موافقم .همیشه آزموناش سخت تر از این بود .ولی این بار..................
البته بی دقتی اگه نباشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

جواب رو گزینه1 بگی و گزینه 2 نزنی!!!

maryam-71

New Member
لایک ها
20
امان از دست این دقت!!!!!!!! :( :(
امیدوارم توی تابستون بتونیم بی دقتی هامون رو به حداقل برسونیم! :)

bihamta

New Member
لایک ها
345
[center:4cb7ffbf64]
به نام هستی بخش یگانه
[/center:4cb7ffbf64]چطوریییین؟؟؟؟

منم هی.شکر.خوبیم

نمیدونم همچنان پست های منو میخونید یا نه

اما اگه 1 نفر هم بخونه من وظیفمه بنویسم

البته به طورکلی وظیفمه!
اینبار در مورد سر جلسه ی ازمون و قبلش می خوام صحبت کنم.
شما مسلما آزمون میدید...یا خونه یا یا مدرسه یا ...
2 تا موضوع رو میخوام در موردش بحرفم.
موضوع اول :
اینکه چند رووز پیش یکی از دوستان پی ام داد که من فلان جاهارو که بودجه بندیه آزمون هست رو نرسیدم
و نمیخوام آزمون قلم چی رو برم!
در این مورد میخواستم بگم که شما تا هرجا خوندید و نخوندید حتما برید سر جلسه.
نگران رتبه هم نباشید که بگید روحیمون خراب میشه و فلان و ....
این حرفا واسه خرداد ماهِ.
حداقل چیزایی رو که خوندید دوره میکنید و می سنجید.
حداقلش اینه که با شرایط سر جلسه آشنا میشید
باور کنید یه روز رووی همون صندلی نشستن اهمیت پیدا میکنه که بتونید مداوم بشینید و خسته نشید
موضوع دوم:
در مورد انتظار داشتن و توقع داشتن از خودتون قبل آزمونو سر آزمونه
شما مثلا یه درس رو از درسای دیگه بیشتر مطالعه کردید
و توو خونه انتظار دارید فیزیک 90 بزنید..توقع دارید از خودتون.
میرید سر جلسه این توقع کار دستتون میده
شما هی مخواید سوال فیزک بیشتری جواب بدید
شما تاکید دارید همه ی سوالا رو جواب بدید
کیلید میکنید رو یه سوال 5 دقیقه
اولا هم وقتتون میره
هم تعداد سوال غلط زیاد میشه
هم اعصابتون خرد میشه
هیچ وقت از خودتون توقع نداشته باشید
نمونش خودم تووی شهریور کلی دیف خوندم به هوای بالای 80 زدن تو آزمون اول گزینه 2 اما درصدم شد 40
دیدم که خیلی اشتباهای افتضاحی داشتم
*همیشه واسه بهترین،ایده آل ترین حالت ممکن برید.بگید میرم که هر چی میتونم رو جواب بدم.*
موفق باشید

یا علی

التماس دعا

یا حق

هر وقت هر سوالی بود؛اینجا،پی ام هر جا خواستید بپرسید بلد باشم میجوابم.

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
یه سوال دیفرانسیل می نویسم ظاهرش خیلی آسونه ولی باطنش خیلی ...
دنباله ی (n-2)/(n+1) کل کسر به توان n همگراست به ...
می دونیم باید حد دنباله رو در بی نهایت حساب کنیم .
جواب 1 : طبق قضیه ی پرتوان حد کسر در بی نهایت برایر یک است . یک به توان بی نهایت مساوی [HIGHLIGHT=#ffff00]یک .[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff]جواب 2 : کل کسر همیشه از یک کوچک تر است و به توان بی نهایت می رسد . پس جواب صفر است . [/HIGHLIGHT]
به نظر شما کدوم جواب درسته ؟؟؟؟؟

amirs

New Member
لایک ها
0
منم کنکور 89 دادم که خوب نشد.خوب دیگه جزو کنکوریهای 90 هم هستم.
آزمون کانون رو خواستم بدم ولی از آزمون 23 مهر شروع میکنم.
اونایی که تو تابستون آزموناشو میدن کارنامشونو بزارن و اینکه دلیل موفقیتتون تو یه آزمون که خوب بوده چیه؟
یا اینکه از چه منابعی استفاده کردین؟
خلاصه اینکه تجربیاتتون رو هم در اختیار ما بزارین

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
ما که تجربه ای نداریم . لطفا شما تجربیاتتون رو در اختیار ما بذارین .
یه سوال مهم از همه ی کنکوری ها : با توجه به این که خیلی مهمه که ما در کدوم آزمون شرکت کنیم ، (حتی مهم تر از اینکه برا هر درسی چه کتابی بخونیم ، چون خیلی مهمه که سطح و سبک سوالایی که در طول یه سال آزمون دادن ، باهاشون مواجه می شیم ،همسطح و شبیه سبک همون آزمون سرنوشت ساز باشه . ) کسی درباره ی آزمونی که توش شرکت می کنه تحقیق اساسی کرده ؟ هممون مطمئنّیم که سوالای آزمونی که توش شرکت می کنیم ، شبیه ترین و هم سطح ترین سوالا نسبت به کنکوره ؟ بهترین آزمون کدومه ؟؟ قلم چی ؟ بعید می دونم .

Carbon

New Member
لایک ها
1
کاش اونایی که کنکور 89 دادند میومدند میگفتند کدوم کنکور آزمایشی بهتره ؟؟

setareh-n

New Member
لایک ها
40
سلام. البته بعد از مدتها!
من قلمچی میدم. سوالاش نسبتا راحته ولی به نظر من استاندارده و به کنکور خیلی نزدیکه. اگه فقط کتاب درسی رو خوب خوب بخونی می تونی تو هر درسی که بخوای 100 بزنی. آزمون 8 مرداد رو 36 کشوری و 24 منطقه 2 شدم. اگه تو زیست یه کمی کمتر بی دقتی می کردم(5 تا!) از این بهتر هم می شد.

amirs

New Member
لایک ها
0
به نظر منم قلمچی الان از همه بهتره
آخه هم سوالاش استاندارده هم تو برگزاری آزمون از همه با تجربه تره

لایک ها
0
سلام
زبان = دکتر اناری

دلیل دارم! عرض می کنم. من هر دو کتاب رو خوندم و دارم و به دلایل زیر اصلا کتاب کیاسالار رو در حد کتاب اناری نمی دونم:
1) بخش درک متن اناری تدریس و توضیح داره مال اون نداره
2) واژگان اناری بخش آموزشی و مثال برای لغات داره مال اون نداره.
3) سوالای اناری درجه بنریه مال اون نیست
4) تستهای اناری تقریبا دو برابر کیاسالاره و بسیار از نظر کیفی بهتره. به همین دلیله که شما تو مصاحبه های تمام نفرات برتر کنکور می بینید گفتن کتاب اناری. کتاب کیاسالار مال تنبلتراست (ببخشیدا ولی واقعیته. هر کی حوصله مطلب کامل رو نداره میره اونو میخونه. کی با اون کتاب زبانو صد زده؟ میشه بگین؟ ناراحت نشینا روی حرفم فکر کنین.)
5) ویرایش جدید اناری DVD هم داره که درک متن و تکنیکاشو آموزش داده. دست بچه ها دیدم و DVDش اندازه 20 تا کتاب می ارزه.
لطفا برای تایید حرفای من صحبتای نفرات اول کنکور دو سال پیش رو برید بخونید (مثلا سایت سجاد فولادی)
قربان همگی ولی خصوصا که الان کتابای اناری یک جلدی شده اصلا شک نکنید.

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
amirs گفت
از 10 نفر اول امسال ، 7 نفرشونو اطلاع دارم که قلم چی شرکت نمی کردن . اون 3 نفر رو هم نمی دونم . میگن سوالای اختصاصیش مخصوصا ریاضیش خیلی آبکیه .کسی اون لیست پیش بینی کاظمو داره با 10 نفر اول تطبیقش بدیم ؟
ستاره گفته که سوالای قلم چی هم آسونه هم خیلی به کنکور نزدیکه . این که یعنی تناقض.

amirs

New Member
لایک ها
0
Ali1993 گفت
amirs گفت
از 10 نفر اول امسال ، 7 نفرشونو اطلاع دارم که قلم چی شرکت نمی کردن . اون 3 نفر رو هم نمی دونم . میگن سوالای اختصاصیش مخصوصا ریاضیش خیلی آبکیه .کسی اون لیست پیش بینی کاظمو داره با 10 نفر اول تطبیقش بدیم ؟
ستاره گفته که سوالای قلم چی هم آسونه هم خیلی به کنکور نزدیکه . این که یعنی تناقض.

این درسته ولی نفرای برتر پارسال و سال قبلش چی؟
من نمیخوام الکی تعریف و طرفداری کنم.ولی خوب در حال حاظر آزمونی استانداردتر از این واسه یکی مثل شهر ما نیست.
تو شهر ما یعنی بندرعباس تنها آزمونای کانون و گزینه2 و گاج هستش.که تو اینا کانون از همه بهتره.
امکاناتی که ما اینجا داریم همین که سالی 3 4 تا فقط 3 رقمی داره اونم جای شکرش باقیه.

abdi

New Member
لایک ها
171
Ali1993 گفت
جواب 1 : طبق قضیه ی پرتوان حد کسر در بی نهایت برایر یک است . یک به توان بی نهایت مساوی [HIGHLIGHT=#ffff00]یک .[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff]جواب 2 : کل کسر همیشه از یک کوچک تر است و به توان بی نهایت می رسد . پس جواب صفر است . [/HIGHLIGHT]
به نظر من جواب 1 درسته. جواب 2 مي‌گه كسر هميشه كوچكتر از 1 هست كه به توان بي‌نهايت مي‌رسه. يعني فقط nاي كه در توان هست رو بي‌نهايت در نظر گرفته. در حال كه داخل كسر هم n داريم و اون رو هم بايد در نظر بگيريم. در اين صورت حد داخل كسر 1 مي‌شود كه به توان بي‌نهايت همان 1 است.
البته اين جواب خودمه و ممكنه درست نباشه. فردا از معلممون مي‌پرسم اگه اشتباه بود مي‌گم.

Carbon

New Member
لایک ها
1
ولی به نظر من اگه تخصصی هاش آسون باشه فایده نداره چون اونوقت چند تا سوال سخت که تو کنکور ببینیم وا میدیم .!!

abdi

New Member
لایک ها
171
abdi گفت
Ali1993 گفت
به نظر من جواب 1 درسته. جواب 2 مي‌گه كسر هميشه كوچكتر از 1 هست كه به توان بي‌نهايت مي‌رسه. يعني فقط nاي كه در توان هست رو بي‌نهايت در نظر گرفته. در حال كه داخل كسر هم n داريم و اون رو هم بايد در نظر بگيريم. در اين صورت حد داخل كسر 1 مي‌شود كه به توان بي‌نهايت همان 1 است.
البته اين جواب خودمه و ممكنه درست نباشه. فردا از معلممون مي‌پرسم اگه اشتباه بود مي‌گم.
مثل اينكه جوابم درست نبود. از معلممون كه پرسيدم، گفت اين حدش «نپريه» (عدد نپر) كه اواسط سال مي‌خونيمش. شرمنده كه جواب اشتباه دادم.

zek

New Member
لایک ها
124
تو سوالای قلم چی در طی سال باز تک و توک یه سوال باحال پیدا می شد ولی آزمون 8 مرداد خیلی چرت بود ....

اختصاصیاش واقعا چرت بودن !!!!

آزمون جمعه رو هم خدا رحم کنه !!!! 2 کتاب عربی انداختن اونجا نمی گن ما هم دل داریم

بالا