baran-h

Active Member
لایک ها
98
setareh-n گفت
بچه ها چرا ترازها فرقی نکرده؟ من 7998 شده بودم از صبح تا حالا منتظرم 2 تا بیاد رو ترازم یشم 8000 ولی نمی شه!!!!!!1
میشه شما درصداتونو بگید (البته اگر دوست دارید ! )
چون من توی خونه آزمون دادم میخوام بدونم رتبه و تراز و ... حدودا چقدر میشه.
هرکس دیگه ای هم بگه ممنون میشم !

setareh-n

New Member
لایک ها
40
خواهش می کنم. حتما. زیست82- ریاضی95 -زمین 95- شیمی87- فیزیک100- ادبیات69-دین و زندگی 91- زبان 91. رتبه کش.ریی م 35 و منطقه دو 22 شدم

baran-h

Active Member
لایک ها
98
...

baran-h

Active Member
لایک ها
98
خیلی ممنون

اما من ریاضی ام

میشه یه ریاضی بگه؟!

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
baran-h گفت
setareh-n گفت
بچه ها چرا ترازها فرقی نکرده؟ من 7998 شده بودم از صبح تا حالا منتظرم 2 تا بیاد رو ترازم یشم 8000 ولی نمی شه!!!!!!1
میشه شما درصداتونو بگید (البته اگر دوست دارید ! )
چون من توی خونه آزمون دادم میخوام بدونم رتبه و تراز و ... حدودا چقدر میشه.
هرکس دیگه ای هم بگه ممنون میشم !
من دارم درصد و رتبه و تراز همه ی بچه هامونو می بینیم . شما درصداتونو بگین من بطور کاملا دقیق همه چی تونو بگم !

baran-h

Active Member
لایک ها
98
...
اینم برای اینکه ریا نشه!!!

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
برید تو سایت کانون و این شماره کاربری ها رو بزنید :
897225689 و 897225742
رتبه حدود 15 تراز هم حدود 8400
البته که اگه درصداتون رو با پیغام شخصی می فرستادید کمتر ریا می شد !

mozhgan

New Member
لایک ها
127
چرا من هر کاری میکنم نمیتونم مال بقیه رو بیارم؟!!

احتمالا دلیل اینکه شما ملا دوستاتونو میارید اینه که ش ش هاتون رو اعداد متوالی زدن براتون!(با توجه به اسم مستعار و..!)

meriom

New Member
لایک ها
23
ولی من فقط با شماره شناسنامه خودم میتونم کارنامه بگیرم!...هر شهری معمولا یه سایت داره که برترای همون شهرو با ترازشون مینویسه، ما اینجوری کسب اطلاع میکنیم!!
...تازه امروز تو حوزه ما عکس نفرات زیر هزار اینجارو زده بودن رو بنر دم در دانشکده ای که حوزه مون بود

mozhgan

New Member
لایک ها
127
baran-h گفت
خیلی ممنون
درصدام:
ریاضی:95 ( دیفرانسیل 100 و هندسه تحلیلی 87)
فیزیک : 96
شیمی:100
ادبیات:78
دینی: 88
زبان:79
ولی به نظر من 8300 و رتبه ام حدودا 25!(البته کشور!..)

baran-h

Active Member
لایک ها
98
Ali1993 گفت
برید تو سایت کانون و این شماره کاربری ها رو بزنید :
897225689 و 897225742
رتبه حدود 15 تراز هم حدود 8400
البته که اگه درصداتون رو با پیغام شخصی می فرستادید کمتر ریا می شد !
البته من خودمم خوشم نمیاد درصدامو اینجا بنویسم !!!
من خودم از بقیه خواستم درصداشونو بنویسن اون وقت اگر خودم نمیذاشتم پر رویی نبود؟؟؟؟
و چیزی که ارزش داره رتبه توی کنکوره . این درصدا که چیزی رو مشخص نمیکنه که ریا باشه!!
در هر صورت ممنون.

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
به باران اچ :
این فقط یه شوخی بود . سعی کردم که اینو با علامت تعجب و شکلک نشون بدم . به هر حال اگه ناراحت شدید ببخشید .

به مژگان :
من از خودم نگفتم . این 2 تا شماره ای که نوشتم یکی شون بهتر از باران اچه و اون یکی بدتر
به مریوم : یعنی شما این 3 تا رو با ش ش 1234567890 نمی تونید ببینید ؟ من که تونستم .

baran-h

Active Member
لایک ها
98
Ali1993 گفت
به باران اچ :
این فقط یه شوخی بود . سعی کردم که اینو با علامت تعجب و شکلک نشون بدم . به هر حال اگه ناراحت شدید ببخشید .

به مژگان :
من از خودم نگفتم . این 2 تا شماره ای که نوشتم یکی شون بهتر از باران اچه و اون یکی بدتر
به مریوم : یعنی شما این 3 تا رو با ش ش 1234567890 نمی تونید ببینید ؟ من که تونستم .
نه بابا ، ناراحت برای چی!

منم توی سایت کانون میتونم کارنامه ها رو ببینم. از چند سال پیش همینطوری بوده!!
واقعا که امنیت داغونی داره.!!!!

meriom

New Member
لایک ها
23
چرا این شماره هایی که شما گذاشتید رو میشه دید ولی فکر کنم فقط همینا اینجوریه!!چون الانم که کلاس بودم چندتا از دوستام میخواستن کارنامشونو ببینن چون ش ش نداشتن نتونستن کارنامه بگیرن!!

mozhgan

New Member
لایک ها
127
Ali1993 گفت
به باران اچ :

به مژگان :
خب منم که الکی نگفتم!! با چنتا کارنامه دیگه مقایسه کردم!! به هر حال نمیدونم!

من هنوز تو کف این دوستاتونم!نمیدونم چطوری ادبیات 96 میزنن!!!!!

baran-h

Active Member
لایک ها
98
mozhgan گفت
من هنوز تو کف این دوستاتونم!نمیدونم چطوری ادبیات 96 میزنن!!!!!
هرکس فهمید به منم بگه !!

meriom

New Member
لایک ها
23
Ali1993 گفت
من دو بار ادبیات 100 زدم . البته این دیگه ریا نمیشه ، چون همه می دونن که شانسیه !
یه بارش آزمون جمع بندی پیش 1 قلم چی سال 86 بود .
یکیش هم اولین آزمون نشانه برتر بود . برای این که مطمئن شید که شانسی بوده ، بدونید که 3 تا نشانه ی بعدیش رو 50 زدم !
آزمون بعدی قلم چی کیه ؟
یه چیزی : آزمون جمع بندی نشانه ی برتر جمعه ی دیگه س . اگه بتونید شرکت کنید خیلی خوبه . چون سوالاش سخت تره . متاسفانه با وجود تلاش های پیشی 72 من نتونستم آپلودکردن یاد بگیرم که سوالاشو براتون بذارم !
میشه بگید چه جوری میشه شرکت کرد؟مثه قلم چی باید بریم جایی ثبت نام کنیم؟من تا حالا اسم اینو نشنیده بودم!!

mozhgan

New Member
لایک ها
127
Ali1993 گفت
من دو بار ادبیات 100 زدم . البته این دیگه ریا نمیشه ، چون همه می دونن که شانسیه !
یه بارش آزمون جمع بندی پیش 1 قلم چی سال 86 بود .
یکیش هم اولین آزمون نشانه برتر بود . برای این که مطمئن شید که شانسی بوده ، بدونید که 3 تا نشانه ی بعدیش رو 50 زدم !
آزمون بعدی قلم چی کیه ؟
یه چیزی : آزمون جمع بندی نشانه ی برتر جمعه ی دیگه س . اگه بتونید شرکت کنید خیلی خوبه . چون سوالاش سخت تره . متاسفانه با وجود تلاش های پیشی 72 من نتونستم آپلودکردن یاد بگیرم که سوالاشو براتون بذارم !
آزمون بعدی 8 بهمنه..جمع بندی پایه..
این آزمون نشانه برتر چی هست؟!...چجوری میشه ثبت نام کرد؟؟!!

(البته فک نکنم اینجا برگزار بشه! من تا حالا نشنیدم!!!!!!)

abdi

New Member
لایک ها
171
با سلام
تا حالا براي شما اتفاق افتاده اختصاصي‌هاتون رو اعلام كنن ولي عمومي‌ها رو نه؟ من الان فقط درصداي اختصاصيم هست. جلوي عمومي‌ها خاليه. درحالي كه تو پاسخنامه پايين صفحه، پاسخنامه عمومي هست. خوب پس چرا تصحيح نمي‌كنن؟

بالا