mozhgan

New Member
لایک ها
127
نمیدونم چرا من همیشه یه فاز عقبم!!!!!!

(meriom ارسال تو رو ندیدم!!)

badgirl

New Member
لایک ها
14
Ali1993 گفت
من یه کشفی کردم . البته شاید شما ها قبلا فهمیده باشین ولی من که اولین بارمه نمی دونستم .
می دونستین شماره شناسنامه رو هرچی بزنید باز کارنامه تون میاد ؟ یعنی مثلا 1234567890
شماره کاربری ها هم پشت سر همه . یعنی می تونید برید کارنامه ی همه ی بچه های مدرستونو ببینید !
قبلا میشد اما الان دیگه خیلی وقته که نمیشه اینکارو کرد.....البته با اجازتون من موفق شدم کارنامه ی شما و چند تا از هم مدرسه ایاتونم ببینم اما فک میکنم چون جدیدالورود هستین اینطوریه الان مال ماها که واسه سال 86 نمیشه!!!

mozhgan

New Member
لایک ها
127
abdi گفت
با سلام
تا حالا براي شما اتفاق افتاده اختصاصي‌هاتون رو اعلام كنن ولي عمومي‌ها رو نه؟ من الان فقط درصداي اختصاصيم هست. جلوي عمومي‌ها خاليه. درحالي كه تو پاسخنامه پايين صفحه، پاسخنامه عمومي هست. خوب پس چرا تصحيح نمي‌كنن؟[/
quote]

اتفاقا اول عمومی ها رو تصحیح میکنن!!!!!

meriom

New Member
لایک ها
23
mozhgan گفت
abdi گفت
با سلام
تا حالا براي شما اتفاق افتاده اختصاصي‌هاتون رو اعلام كنن ولي عمومي‌ها رو نه؟ من الان فقط درصداي اختصاصيم هست. جلوي عمومي‌ها خاليه. درحالي كه تو پاسخنامه پايين صفحه، پاسخنامه عمومي هست. خوب پس چرا تصحيح نمي‌كنن؟[/
quote]

حتما یادشون رفته پاسخنامه عمومی تون رو بفرستن!از این مسولای قلمچی(!) هیچی بعید نیست!!

abdi

New Member
لایک ها
171
meriom گفت
mozhgan گفت
abdi گفت
با سلام
quote]

حتما یادشون رفته پاسخنامه عمومی تون رو بفرستن!از این مسولای قلمچی(!) هیچی بعید نیست!!
اين مسئوله واقعاً گيج بود. نمي‌دونست كي بايد عمومي‌ها رو جمع كنه. دو دقيقه بعد از وقت بچه‌ها بهش گفتن، تازه يادش افتاد!
ولي فكر نكنم اينطوري باشه. الان رفتم ديدم درصدام تو كارنامه كلاسور هست، ولي تو كارنامه اصلي نيست.
معلوم نيست دارن چي‌كار مي‌كنن!

لایک ها
2
سلام بچه ها من دو تا سوال دارم
1-میزان انحراف پرتوهای آلفا بتا گاما به چه چیز مربوطه؟
2-وقتی 4 تا پرتو آلفا 4تا پرتو بتا 4تا پرتو گاما از هسته خارج میشه چی میشه؟
لطفا به من جواب بدین
با تشکر از همگی

لایک ها
2
bihamta گفت
سوال نوسان فیزیک:
در یک ساعت دیواری به ازای هر نوسان کامل آونگِ آن ،عقربه ی ثانیه شمار 2 ثانیه پیش روی می کند. اگر ساعت در داخل یک آسانسور واقع شود که با شتاب 1.9متربر مجذور ثانیه تند شونده پایین برود در هر دقیقه چقدر جلو یا عقب می افتد؟
1)3 ثانیه جلو 2)3 ثانیه عقب 3)6 ثانیه جلو

4)6 ثانیه عقب

میشه جوابشو با توضیح بذارین؟
ممنون بخاطر سوال خوبتون

badgirl

New Member
لایک ها
14
قابل توجه دوستانی که میگفتن سوال 135 گزینه 2 درسته ...
دیروز که با حرفاتون قانع نشدم رفتم سایت کانون تو قسمت اشکالات کانون نظرمو گفتم اینم جوابشون:[TABLE][TR][TD][/TD][TD]داوطلب گرامي سلام در سوال 135 شيمي پيش دانشگاهي رياضي آزمون 24 دي اشكال وجود دارد. جواب گزينه 3 است. چون همانطور كه در پاسخنامه آمده است، با افزايش فشار ، غلظت واكنش دهنده نسبت به فراورده ها بيشتر افزايش مي يابد. بنابراين شدت رنگ در سيستم كاهش خواهد يافت. پس گزينه 2 درست نيست. موفق باشيد[/TD][/TR][/TABLE]

baran-h

Active Member
لایک ها
98
badgirl گفت

سلام در سوال 135 شيمي پيش دانشگاهي رياضي آزمون 24 دي اشكال وجود دارد. جواب گزينه 3 است. چون همانطور كه در پاسخنامه آمده است، با افزايش فشار ، غلظت واكنش دهنده نسبت به فراورده ها بيشتر افزايش مي يابد. بنابراين شدت رنگ در سيستم كاهش خواهد يافت. پس گزينه 2 درست نيست. موفق باشيد
اما رنگ به غلظت ماده بستگی داره.درسته که با افزایش فشار غلظت واکنش دهنده ها نسبت به فراورده ها بیشتر افزایش پیدا میکنه اما واکنش دهنده ها بیرنگن و افزایش یا کاهش غلظتشون تاثیری روی رنگ سامانه نداره و مهم اینه که غلظت واکنش دهنده ها افزایش پیدا میکنه پس سامانه پررنگ تر میشه ، این موضوعو دقیقا کتاب سبز پیش 1 گفته ، یعنی توی سوال کتاب سبز هم جواب میشه با افزایش فشار رنگ کم میشه ولی توی جوابای تشریحی توضیح داده که سوال غلطه و باید میگفت پررنگ تر میشه!

maral-riazi

New Member
لایک ها
112
baran-h گفت
badgirl گفت

سلام در سوال 135 شيمي پيش دانشگاهي رياضي آزمون 24 دي اشكال وجود دارد. جواب گزينه 3 است. چون همانطور كه در پاسخنامه آمده است، با افزايش فشار ، غلظت واكنش دهنده نسبت به فراورده ها بيشتر افزايش مي يابد. بنابراين شدت رنگ در سيستم كاهش خواهد يافت. پس گزينه 2 درست نيست. موفق باشيد
اما رنگ به غلظت ماده بستگی داره.درسته که با افزایش فشار غلظت واکنش دهنده ها نسبت به فراورده ها بیشتر افزایش پیدا میکنه اما واکنش دهنده ها بیرنگن و افزایش یا کاهش غلظتشون تاثیری روی رنگ سامانه نداره و مهم اینه که غلظت واکنش دهنده ها افزایش پیدا میکنه پس سامانه پررنگ تر میشه ، این موضوعو دقیقا کتاب سبز پیش 1 گفته ، یعنی توی سوال کتاب سبز هم جواب میشه با افزایش فشار رنگ کم میشه ولی توی جوابای تشریحی توضیح داده که سوال غلطه و باید میگفت پررنگ تر میشه!
دقیقا ! نظر منم همینه !

zek

New Member
لایک ها
124
آقای علی 1993 شما قبلا با چندتا از دوستان یه وبلاگی داشتین کنکور 90 بود فکر کنم. من آدرسش یادم رفته ، دنبال یه چیزی میگردم اونجا
میشه آدرسشو بگید؟
ممنون

mersad.94

Active Member
لایک ها
55
زيز اسم ايشون روي قسمت www كليك كنيد.

zek

New Member
لایک ها
124
بچه ها یه کتاب تست فیزیک پیش ، دارم دنبالش می گردم. الگو رو دارم. قلمچی دارم ولی ازش خوشم نمیاد. گاج هم عمرا بزنم !
خیلی سبز میگن پیش 1 ش بده . اشکال زیاد داره !!
فقط می مونه 10 استاد. اونم سوالاش خیلیه !

من کتاب تست میخوام

bihamta

New Member
لایک ها
345
zek گفت
بچه ها یه کتاب تست فیزیک پیش ، دارم دنبالش می گردم. الگو رو دارم. قلمچی دارم ولی ازش خوشم نمیاد. گاج هم عمرا بزنم !
فقط می مونه 10 استاد. اونم خیلیه !

من کتاب تست میخوام

گاج سبز(ترجیحا چاپ سال 84 )یا بنفش قلم چی!

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
bihamta گفت
zek گفت
فقط می مونه 10 استاد. اونم خیلیه !

من کتاب تست میخوام

گاج سبز(ترجیحا چاپ سال 84 )یا بنفش قلم چی!
من هم یه ماه پیش به همین نتیجه رسیدم که باید بیشتر تست فیزیک بزنم. مشاور ما تابستون گفت نیازی به بنفش قلم چی نیست ، چون تو آزمونامون ازش سوال می داد ! من خوشخوان خریدم . ( آقای بی همتا هم خوشخوان دارن فک کنم . )
از عباس پور پرسیدیم ، اونم گفت که گاج سبز ( گفت فقط آزموناشو می زده ) البته نگفت چاپ چه سالی
فقط هر کاری می کنید کاج سفید نخرید که تستاش خیلی زیاده

baran-h

Active Member
لایک ها
98
mathematical گفت
سلام بچه ها من دو تا سوال دارم
1-میزان انحراف پرتوهای آلفا بتا گاما به چه چیز مربوطه؟
2-وقتی 4 تا پرتو آلفا 4تا پرتو بتا 4تا پرتو گاما از هسته خارج میشه چی میشه؟
لطفا به من جواب بدین
با تشکر از همگی
1.پرتوی گاما که منحرف نمیشه ، و انحراف پرتوها به طور کلی با جرمشون رابطه ی عکس داره و با بارشون رابطه ی مستقیم.
2. وقتی پرتوی الفا خارج میشه 2 تا از عدد اتمی و 4 تا از عدد جرمی کم میشه و اگر بتا خارج بشه عدد جرمی ثابت میمونه و عدد اتمی یکی زیاد میشه و گاما هم هیچ تغییری نمیده.
پس با خارج شدن این تعداد پرتو که گفتید 4 تا عدد اتمی و 16 تا عدد جرمی کم میشه.

meriom

New Member
لایک ها
23
سبز پیش1 چاپ جدیدش (اون که روش عکس اسپایدرمن ِ
!)خیلی خوبه ولی 2تا اشکال داره!1.خیلی زیاده به خصوص واسه الان که پیش2 هم باید بخونیم2.فقط حرکت و دینامیکو داره!
ولی اگه یه کتابی میخواین که جمع و جور باشه کتاب انتشارات دریافتم خوبه...به خصوص نوسان و موجش!

abdi

New Member
لایک ها
171
سلام به همگي
اميدوارم از اين روزهاي برفي لذت ببريد (البته اگه تو شهر شما هم برف اومده باشه). ما مثلاً قرار بود تو اين تعطيلياي اتفاقي بريم مدرسه، ولي امروز صبح دوستم sms داد كه تعطيله.
در مورد فيزيك، اگه تست زياد نمي‌خواين، به نظر من هم خوشخوان كتاب خوبيه. تستاش كمه ولي كاملاً مطالبو مي‌پوشونه.

zek

New Member
لایک ها
124
یه کتابی میخوام زیاد نباشه تستاش.
البته دیروز جزوه سوالای فیزیک برادرمو که دبیرشون داده بوده رو پیدا کردم که سوالاش خوبن !

برف هم باریده اینجا ، پیش دبستانی و ابتدایی و البته پیش دانشگاهیا تعطیلن

اصلا نمیشه بیرون رفت.
فعلا باید بدون کتاب بمونم !!!

لایک ها
2
میشه ترتیب انحراف پرتو الفا و بتا رو بگین چون آلفا جرمش بیشتره پس کمتر منحرف میشه و بارش بیشتره پس بیشتر منحرف میشه؟؟؟؟

اگه کسی کتاب رمزینه دیفرانسیل 2 رو داره میشه بگین چه طور کتابیه؟؟؟؟؟

بالا