baran-h

Active Member
لایک ها
98
Ali1993 گفت
anishtain71 گفت
bihamta گفت
کتاب الگو تووش غلطم پیدا میشه!

غلط هاش انگشت شماره(2تا ،3تا)یا زیادن؟
مطمئن باشید که کمه ، البته اگه داشته باشه .
ما چند وقت پیش داشتیم بحث می کردیم که یه کلمه ای یه تکواژه یا دو تا ، آخرش به نتیجه رسیدیم که یه دونه س . یکی از بچه ها که خیلی سبز داشت ، گفت که اون تو نوشته 3 تکواژ !
به نظر من یه مقدار با تعصب راجع به کتابای الگو حرف میزنید.(البته شاید من اشتباه میکنم !)
منظورم اینه که اونقدرا هم که شما میگید کتابای الگو (البته اونایی که من دیدم) بدون غلط و خوب نیستن!
ولی شاید در مقایسه با بقیه کتابا بد نباشن!

313110

New Member
لایک ها
32
هر کی کتاب خودشو می گه شفیع زاده خیلی خوبه ولی کتابش تا یه جایی می رسونه ادمو بعد لنگه یا انرژی هم همین طور سبز گردو خاک کرده انصافا هم کتابایه خوبی چاپ می کنه کانون هم که دیگه هیچی کتاباش به درد نمی خوره نمونش همین کالبد شکافی که توش پر غلطه از انگشتایه دست هم زیاده ! کتاب خوبی که همه مطالبو پوشش بده و پاسخنامه خوبی داشته باشه و همچنین سوالات خوب تقریبا به صفر میل می کنه البته از صفر مثبت حالا بدبختی اینه که تنها منبع کتاب باشه و مدرس خوب نداشته باشی

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
baran-h گفت
Ali1993 گفت
anishtain71 گفت
bihamta گفت
کتاب الگو تووش غلطم پیدا میشه!

غلط هاش انگشت شماره(2تا ،3تا)یا زیادن؟
مطمئن باشید که کمه ، البته اگه داشته باشه .
ما چند وقت پیش داشتیم بحث می کردیم که یه کلمه ای یه تکواژه یا دو تا ، آخرش به نتیجه رسیدیم که یه دونه س . یکی از بچه ها که خیلی سبز داشت ، گفت که اون تو نوشته 3 تکواژ !
به نظر من یه مقدار با تعصب راجع به کتابای الگو حرف میزنید.(البته شاید من اشتباه میکنم !)
منظورم اینه که اونقدرا هم که شما میگید کتابای الگو (البته اونایی که من دیدم) بدون غلط و خوب نیستن!

ولی شاید در مقایسه با بقیه کتابا بد نباشن!
نظرم درباره ی کتابای گسسته ، دیفرانسیل و هندسه تحلیلی آبی الگو رو یادتون نیست ؟
میشه لطفا بگین که کدوم کتاب به نظرتون خوب نیست ؟
به نظر من :
ادبیات فوق العاده س . عربی خوبه ، شاید فوت و فن از کتاب آموزش الگو بهتر باشه ولی کتاب تست الگو واقعا خوبه . دینی کاملا معمولیه . زبان که نداریم . ریاضی رو هم قبلا بحث کردیم . فیزیک قطغا بهترین کتاب بازاره ( مولفش معللمون نیست که بخوام الکی تعریف کنم . ) .شیمی هم که فعلا نداریم ولی به قدری از مولف کتابی که در آینده شاید بیاد بدم میاد که می گم آشغاله ، با وجود این که خوبه .

zek

New Member
لایک ها
124
سلام بچه ها
خوبین؟
دیروز کارنامه هامونو دادن ، برای اولین بار در طول این 12 سال تحصیلم انضباطم شده 19.75

اگه تا حالا انضباطتون کم نشده بدونین خیلی حال میده
البته این 0.25 همش بخاطر غیبتهای غیر موجهه !!!ناظم ما خیلی باانصافه، فقط 0.25 !!

درمورد کتابای الگو واقعا خوبن ، بجز دیف 1 که اونم بد نبودا ولی خوشخوانو که دیدم خوشخوان بهتر بود(البته این نکته رو آقای علی 1993 قبلا گفته بودن که دیف الگو زیاد خوب نیس).ولی انصافا کتابای دیگش هم زیاد در اون حد اشکال ندارن.لااقل اون کتابایی که من دارم ، زیاد اشکال ندارن !
عربی آبی الگو واقعا کتاب عالیییییییییییییییییییییییه
فوت و فن رو دیدم حجمش زیاده !
کتاب زبان فارسی خیلی سبز رو که خوندم ؛ تا حالا کتابی ندیده بودم که اون همه اشتباه داشته باشه.حالا من فقط قسمت تکواژ و واژه رو خوندم.
همین کتاب پنج بحث بهتره ، من گاج سبز رو داشتم که حجمش زیاد بود این 5 بحث بهتره. ممنون که معرفیش کردین

یه سوال ادبیات :
لاله سوی جویبار خرگه بیرون زده است خیمه آن سبزگون خرگه این آتشین
در مصراع دوم حذف فعل به چه قرینه ای هست ؟؟؟ من میگم معنوی ولی معلممون بخاطر "است" در مصراع اول میگه لفظی!! آخه اون "است" جز اون فعله دیگه ، معنی "است" نمیده که

راستی میخوان ما رو 1شنبه ببرن سینما ملک سلیمان ببینیم !!!!!!!!!!!!!!!!!! انگار نه انگار که ما پیشیم !!! وقتی گفتیم ببرین نمایشگاه کتاب گفتن درس دارین حالا سینما می برن!!! البته من که نمیرم. اونم سینمای شهر ما !! هر آن امکان داره سقفش بیاد رو سرمون!

به 313110 : کتاب خوشخوان از خیلی کتابای دیگه بهتره ! مخصوصا جلد 2 که درسای مرتبط رو هم گذاشته. خیلی خوبه.

mozhgan

New Member
لایک ها
127
انضباط من شده 19.95!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بیچاره جرات نداشته زیاد کم کنه!!

meriom

New Member
لایک ها
23
من پارسالم انضباطم 20 نشد امسال که دیگه هیچی بیشتر از 15تا غیبت غیر موجه داشتم+7-8 فوق العاده که همینجوری بدون اجازه رفتم خونه+2-3بارم رفتم کتابخونه(
)!!
...جالبه که فکر میکننن واسم مهمه که کم شدم!!

اگه کسی اون 2تا سوالی که آقای abdi گذاشتن رو حل کرد لطفا بگه چه جوری حل میشن من نتونستم حلشون کنم.

abdi

New Member
لایک ها
171
meriom گفت
من پارسالم انضباطم 20 نشد امسال که دیگه هیچی بیشتر از 15تا غیبت غیر موجه داشتم+7-8 فوق العاده که همینجوری بدون اجازه رفتم خونه+2-3بارم رفتم کتابخونه(
)!!
...جالبه که فکر میکننن واسم مهمه که کم شدم!!

اگه کسی اون 2تا سوالی که آقای abdi گذاشتن رو حل کرد لطفا بگه چه جوری حل میشن من نتونستم حلشون کنم.
منم پارسال بهم دادن 18 ولي امسال 20 دادن!! آخه تقريباً از اول دبيرستان تمام روزا يه ربع بعد از معلم رسيدم مدرسه، ولي مثل اينكه امسال ديگه كوتاه اومدن!
چه عجب يكي يه يادي از سوال ما كرد. انصافاً سوالاي قشنگين. حيفه حل نشده بمونن.

miladkvr

New Member
لایک ها
841
به نام خدایی که در همین نزدیکیهاست.

دوستان عزیز سلام...

میخواستم بدونم کسی کتاب دیفرانسیل خیلی سبز رو خونده؟ نظرتون در مورد این کتاب چیه؟

abdi

New Member
لایک ها
171
milad_imo09 گفت

دوستان عزیز سلام...

میخواستم بدونم کسی کتاب دیفرانسیل خیلی سبز رو خونده؟ نظرتون در مورد این کتاب چیه؟
سلام بر شما
والا من كتابش رو نديدم، ولي يه خبر در موردش دارم. مثل اين كه كتاباي ديفرانسيل1 و رياضي تجربي‌شون تو انبار زيادي شده و چون سال بعد كتاب ديفرانسيل عوض مي‌شه، قيمتش رو تا 5000 تومن پايين آوردن تا فروش بره. براي اطلاعات بيشتر: http://kheiliii.persianblog.ir/

nava

New Member
لایک ها
16
milad_imo09 گفت

دوستان عزیز سلام...

خارج از محدوده ی کنکوره بعضی سوالاش تو این مدتی که مونده به نظر من ارزش نداره رو این کتاب وقت گذاشت!!

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
zek گفت
سلام بچه ها
خوبین؟

یه سوال ادبیات :
در مصراع دوم حذف فعل به چه قرینه ای هست ؟؟؟ من میگم معنوی ولی معلممون بخاطر "است" در مصراع اول میگه لفظی!! آخه اون "است" جز اون فعله دیگه ، معنی "است" نمیده که

راستی میخوان ما رو 1شنبه ببرن سینما ملک سلیمان ببینیم !!!!!!!!!!!!!!!!!! انگار نه انگار که ما پیشیم !!! وقتی گفتیم ببرین نمایشگاه کتاب گفتن درس دارین حالا سینما می برن!!! البته من که نمیرم. اونم سینمای شهر ما !! هر آن امکان داره سقفش بیاد رو سرمون!
به نظر من لفظیه .
در ضمن من اگه جای شما بودم حتما می رفتم سینما ، خیلی تعریف ملک سلیمان رو شنیدم .
ما رو سه شنبه می خوان ببرن پینت بال و بولینگ . من تا حالا هیچ کدومو بازی نکردم . پینت بال رو که اصلا نمی دونم چیه !
می شه یکی توضیح بده که چیه و چه جوریه ؟

pishi72

New Member
لایک ها
77
Ali1993 گفت
zek گفت
سلام بچه ها
خوبین؟

یه سوال ادبیات :

به نظر من لفظیه .
در ضمن من اگه جای شما بودم حتما می رفتم سینما ، خیلی تعریف ملک سلیمان رو شنیدم .
ما رو سه شنبه می خوان ببرن پینت بال و بولینگ . من تا حالا هیچ کدومو بازی نکردم . پینت بال رو که اصلا نمی دونم چیه !
واااااااااااااي خوش بحالتون. منم پينت بال ميخوااااااااام!

پينت بال تيراندازي با گلوله هاي رنگيه. خيلي هيجان داره،منم ميخواااااااااااااااام!

بايد تو 20 دقيقه برين بدون برخورد گلوله پرچم تيم مقابلو بردارين،بيارين تو زمين خودتون. اگه امتيازتون به حد نصاب هم برسه برنده ميشين و بازي تموم ميشه.منم ميخواااااااااااااااااااااااااااااااااام!

اگه در زمان مشخص شده،بهتون گلوله بخوره از بازي حذف ميشين! اگه هيچكدوم از تيم ها در اون مدت نتونه پرچمو بياره،تعداد بازيكناتون برنده رو مشخص ميكنه! منم ميخوااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام!

منم ببرين!!!!!!!!!!!

پوكيدم تو اين مدرسه ي خراب شده!

abdi

New Member
لایک ها
171
Ali1993 گفت
zek گفت
سلام بچه ها
خوبین؟

یه سوال ادبیات :

به نظر من لفظیه .
مي‌شه بپرسم بابت اين دو تا چه‌قدر ازتون پول مي‌گيرن؟

zek

New Member
لایک ها
124
خوب منم ببرن یه جای سرپوشیده کلی بازی کنم حتما میرم !!! ولی نه سینمای شهر ما ! آخرین باری که رفتم سینمای شهرمون 4 سال پیش بود که واقعا وضعش خراب بود.حالا نمیدونم بازسازیش کردن یا نه !!!
سی دیش رو می گیریم میشینیم خونه دور هم نیگا میکنیم.البته بعد از اینکه 2012 رو دیدم

درمورد لفظی یا معنوی ،آخه تو بیرون زده است "است"اگه اسمشو اشتباه نگم فعل معینه دیگه.اما است در جملات مصرع دوم یه چیز دیگه است.
یعنی میگم که اصلا تو جمله اول "است" معنی نمیده که
من همچنان میگم معنوی.

درمورد دیف خیلی سبز من دیدمش اما زیاد خوشم نیومد. خوشخوان خیلی بهتره به نظرم

zek

New Member
لایک ها
124
آقای عبدی جواب سوال اولتون 40 میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لظفا اگه جوابم درسته یا اشتباهه ،بگین !

ممنون بخاطر سوالای خوبی که می ذارید.

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
abdi گفت
Ali1993 گفت
zek گفت
سلام بچه ها
خوبین؟

یه سوال ادبیات :

به نظر من لفظیه .
نمی دونم ، بهمون نگفتن . اگه باعث ناراحتیتون شدم منم نمی رما !

zek

New Member
لایک ها
124
آقای عبدی:
جواب سوال اول :40 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جواب سوال دوم : 27pi/200 متر مکعب بر ثانیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(منظورم از pi همون عدد پی هست!)
سوال دوم خیلی شک برانگیز بود!!!

abdi

New Member
لایک ها
171
Ali1993 گفت
abdi گفت
Ali1993 گفت
zek گفت
سلام بچه ها
خوبین؟

یه سوال ادبیات :

به نظر من لفظیه .
نمی دونم ، بهمون نگفتن . اگه باعث ناراحتیتون شدم منم نمی رما !
نه بابا چه ناراحتي
! آخه مارو مي‌خواستن ببرن سالن و استخر، پولش خيلي زياد شد. مي‌خواستم ببينم براي شما هم همينقدره يا مدرسه براي اينكه ما منصرف شيم نريم اردو خواسته زياد پول بگيره!

abdi

New Member
لایک ها
171
zek گفت
آقای عبدی:
جواب سوال اول : بیست رادیکال سه ( منظورم : بیست تا رادیکال سه ) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جواب سوال دوم : 27pi/200 متر مکعب بر ثانیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(منظورم از pi همون عدد پی هست!)
سوال دوم خیلی شک برانگیز بود!!!
شرمنده ولي جواب سوال اول اين نيست. بازم روش فكر كنيد.سوال دوم رو خودم هم هنوز حل نكردم، ولي راه حلش خيلي شبيه سوال اوليه.

بالا