لایک ها
2
سلام بچه ها خوبین
حالا پشتیبانای شما یه چیزی می فهمن مال ما که سر آزمون گفتم تعداد سوالای گسسته ترمی کمه گفت نمی دونم فقط باید گسسته ترمی رو بزنین بعد موقع کارنامه گرفتن درصد تحلیلی رو زده صفر می گه مطمئن باش که تراز تحلیلی رو حساب نکرده بعد امروز با دوستامون تو مدرسه دیدیم برنامه راهبردی نوشته باید هر دو تا رو بزنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سایت سازمان سنجش ویرایش اطلاعات رو نداره فقط ثبت نام جدید داره من که نتونستم پیدا کنم اگه شما فهمیدین چه طوریه به ما هم بگین.

zek

New Member
لایک ها
124
nava گفت
zek گفت
بچه ها این سایت سنجش اطلاعیه ویرایش و .. مشخصات داده مال ما که درسته دیگه لازم نیس که بریم اونجا؟؟؟؟؟؟
من رفتم باز کردم دیدم دوباره میگه تایید کن مشخصاتتو ... به هیچ چی دست نزدم پنجره رو بستم و اومدم بیرون.
ولی یه خورده نگرانم .آخه من که ثبت نام کردم یعنی چی میگه دوباره تایید کن و برو مراحل بعد ؟؟؟!!!!
نه دوباره باید تایید کنیم!اگه همش درسته همه رو تایید کن اخرش دوباره کد سوابق تحصیلی رو میاره!(اصولا باید خودشون این کارارو بکنن نه این که ما 100 بار بریم تایید کنیم!)شایدم من اشتباه فکر می کنم!
بابا بیخیال.مگه علافیم.من ثبت نام کردم و کدم رو هم گرفتم . فک نکنم لازم باشه دوباره این کارا رو بکنم !!
آخه هیشکی دوباره تایید نمیکنه !!!من هم، همینطوری رفتم و از رفتنم هم پشیمونم !!
دوباره هم تایید نمیکنم بابا بیخیال .من ثبت نامم تکمیل شده دیگه چه کاریه دوباره تاییدیه بگیرم ؟!!!

nava

New Member
لایک ها
16

anishtain71

New Member
لایک ها
9
بچه ها چرا کسی جواب من رو نداد؟پرسیدم ماها که سوابقمون رو تایید کردیم و آذر هم ثبت نام کردیم و فرم شماره 3 هم گرفتیم بازم باید بریم تاییدیه بگیریم؟

mathematical

New Member
لایک ها
2
سلام nava ممنون من به اون سایت رفتم و اطلاعتاتمو تایید کردم ولی من اصلن مشکلی در ثبت نام نداشتم وکد سوابق تحصیلیمو قبلن دریافت کرده بودم حالا رفتم سایت sanjesh.org
چیکار کنم کدوم رو انتخاب کنم میشه راهنمایی کنی(من قبلن با موفقیت ثبت نام کرده بودم و همه چیزی کامل بود و کد سوابق تحصیلیمو گرفته بودم)

1-برای مشاهده و بررسي اطلاعات فردي و دانش آموزي داوطلبان آزمون سراسري سال 90 (مخصوص ديپلمه هاي سال هاي 84 لغايت 89) و دریافت کد سوابق تحصیلی اینجا را کلیک نمایید

2-برای ثبت نام جدید ، مشاهده و ویرایش اطلاعات آزمون سراسری سال 1390 اینجا را کلیک نمایید

1 رو رفتم تایید کردم دوباره 2 رو هم برم آخه این 2 ثبت نام جدید می کنه؟

nava

New Member
لایک ها
16
mathematical گفت
سلام nava ممنون من به اون سایت رفتم و اطلاعتاتمو تایید کردم ولی من اصلن مشکلی در ثبت نام نداشتم وکد سوابق تحصیلیمو قبلن دریافت کرده بودم حالا رفتم سایت sanjesh.org
چیکار کنم کدوم رو انتخاب کنم میشه راهنمایی کنی(من قبلن با موفقیت ثبت نام کرده بودم و همه چیزی کامل بود و کد سوابق تحصیلیمو گرفته بودم)

1-برای مشاهده و بررسي اطلاعات فردي و دانش آموزي داوطلبان آزمون سراسري سال 90 (مخصوص ديپلمه هاي سال هاي 84 لغايت 89) و دریافت کد سوابق تحصیلی اینجا را کلیک نمایید

2-برای ثبت نام جدید ، مشاهده و ویرایش اطلاعات آزمون سراسری سال 1390 اینجا را کلیک نمایید

1 رو رفتم تایید کردم دوباره 2 رو هم برم آخه این 2 ثبت نام جدید می کنه؟

نه من فقط قسمت اول رو رفتم تایید کردم (کار از محکم کاری عیبی نداره!!)اگه نمی خواین یه گروه ازمایشی جدید ثبت نام کنین نیازی نیست قسمت 2 برین.

nava

New Member
لایک ها
16
anishtain71 گفت
بچه ها چرا کسی جواب من رو نداد؟پرسیدم ماها که سوابقمون رو تایید کردیم و آذر هم ثبت نام کردیم و فرم شماره 3 هم گرفتیم بازم باید بریم تاییدیه بگیریم؟

من مطمئن نیستم که حتما باید تایید کنیم یا نه.ولی فکر می کنم اگه یه بار دیگه تایید کنیم ضرری نداره که فردا مشکلی پیش نیاد(شانس نداریم ...)
(ببخشید که 2 پست پشت سر هم فرستادم!!)

anishtain71

New Member
لایک ها
9
nava گفت
anishtain71 گفت

من مطمئن نیستم که حتما باید تایید کنیم یا نه.ولی فکر می کنم اگه یه بار دیگه تایید کنیم ضرری نداره که فردا مشکلی پیش نیاد(شانس نداریم ...)
(ببخشید که 2 پست پشت سر هم فرستادم!!)
آخه یه خورده غیر عادیه و با عقل جور در نمیاد.ما کد رهگیری گرفتیم!
یه سوال:منظورتون کجاست ؟بعنی تو سایت سنجش یا سایت ساهت؟(تاییدیه رو میگم)

zek

New Member
لایک ها
124
چند تا از دوستای ما رفته بودن ساهت. اونجا بهشون گفته بودن شما که تو ثبت نام هیچ مشکلی نداشتین و اگه دیپلمه همین امسالین و اینا دیگه لازم نیس.
اما منم شک دارم تایید کنم یا نه وولی ما ثبت نام کردیم و کد گرفتیم.از بین اونایی که من میشناسم هیشکی دوباره تایید نکرده .
من هم دلم یه خورده شور میزنه ولی چون ثبت نام کردم دیگه دلمو زدم به دریا و دیگه تایید نمیکنم.چه معنی نداره ده بار تایید بکنیم ؟؟؟

بچه ها چه خبر ؟؟؟؟ درسا رو تا عید تموم میکنین دیگه ؟؟؟
ما که گسسته می مونه ولی دبیر فیزیک و شیمی چون دل خوشی ازمون ندارن میگن ایشالا تا عید تموم میکنیم

اگه دارم استرس وارد میکنم شرمنده ولی 28 روز دیگه عیده ها !!!!
من که از استرس دارم می میرم .چند وقتیه دنبال یه مشاور باسواد میگردم بشینم یه ساعت باهاش حرف بزنم ولی تو شهر ما این جور آدم پیدا نمیشه و مشاور مدرسه خودمون هم که عمرا !!!
یه نفر هم هست نمیدونم مشاوره اینترنتی میده یا نه !!!آخه کی از اینجا بکوبه بره اونجا واسه 1 ساعت حرف زدن.باید 5 ساعت تو راه باشم

واقعا بعضی از دوستان مخصوصا آقای علی 1993 وقتی از مشاورشون تعریف میکنن واقعا ناراحت کننده هس که مشاور ما هیچ چی حالیش نباشه !!! اجازه نمیده حرفمو بزنم فوری یه جواب کوتاه میده و بای !!!
می ترسم 9 تیر بشه و من همچنان در جستجوی اون مشاور باشم

صبح به دوستام میگم من استرس دارم میگه از الان زوده !!!
امیدوارم که اصلا حرفام اثر منفی نداشته باشه روتون.چون فک میکنم حرف دل خیلیاس !!!

maral-riazi

New Member
لایک ها
112
منم فکر نکنم لازم باشه دوباره تایید کنیم.

گفتی استرس . . . منم یه مدته این مدلی شدم . دوستام میگفتن هنوز عید نشده استرسی شدی میخوای نزدیکای کنکور چی کار کنی!

راستی مدرسه ی ما هم درس ها رو تا عید تموم میکنه . البته اینو خودشون میگن من که چشم و دلم آب نمیخوره یه سری از درس هامون تا خود تیرم تموم بشه!

mathematical

New Member
لایک ها
2
سلام nava من قسمت 2 هم رفتم نوشته بود ویرایش اطلا عات .من هم چون اطلاعاتم کامل بود گزینه اطلاعات درست است رو زدم ولی خودش نوشته بود فقط یه بار می تونی وارد قسمت ویرایش اطلاعات بشی ولی وقتی من پنجره رو بستم دوباره وارد شدم و دوباره گفت تایید کن یعنی 1000 بار باید تایید کنیم.

miladkvr

New Member
لایک ها
841
به نام خدایی که در همین نزدیکیهاست.

سلام دوستان...

عجب فقط 28 روز تا عید مونده....نمیدونم چرا سال کنکورم اینقدر زود گذشت...درست برعکس سالای قبلی!!!!!!!
اما از دبیرامون بگم که هیچ کدوم تا عید که تموم نمیکنن هیچ تازه معلوم نیست تا کی میخوان مارو بکشونن مدرسه!!!!! هرچیم میگیم بابا ما ناسلامتی پیش دانشگاهی هستیم...دانشجو حساب میشیم ، اینقدر مارو اذیت نکنید انگار که نه انگار...

دبیر تحلیلی ما جالبه....دوتا نکته میگه بعدش میگه فصل تموم شد....باور کنید همینطوره....4صفحه درس داد گفت فصل یک تموم شد....خیلی دبیر بدیه!!!!
ترم یک باش گسسته داشتیم بازم از این کارا میکرد....یه مثال میداد برای اثبات بعدش چون بلد نبود حل کنه میگفت: هرکس حلش کرد بش نمره میدم....سوالاش اینقدر چرت بود دست و دلمون نمی رفت حل کنیم...بازی و ریاضی بود..

راستی یه بحثی شده بود در مورد کانون و گزینه دو...من خودم اول سال دلم می خواست برم گزینه دو و اینو هم بگم اصلا اصلا هیچ وقت از کانون خوشم نمیومد..نه از برنامه هاش و نه از کتاباش...همین الانم هیچ کتابی از کانون ندارم....اما الان از اینکه اومدم کانون راضیم....به نظرم برنامش خوبه ، آدم اعتماد بیشتری بش میکنه!!!!!!

در پایان برای هممون این دعا رو می کنم: خدایا چنان کن سرانجام کار که 9 تیر تو خشنود باشی و ما رستگار(کنکور رد کرده ی موفق)

برای همتون از صمیم قلب آرزوی موفقیت دارم...

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
milad_imo09 گفت

راستی یه بحثی شده بود در مورد کانون و گزینه دو...من خودم اول سال دلم می خواست برم گزینه دو و اینو هم بگم اصلا اصلا هیچ وقت از کانون خوشم نمیومد..نه از برنامه هاش و نه از کتاباش...همین الانم هیچ کتابی از کانون ندارم....اما الان از اینکه اومدم کانون راضیم....به نظرم برنامش خوبه ، آدم اعتماد بیشتری بش میکنه!!!!!!

در پایان برای هممون این دعا رو می کنم: خدایا چنان کن سرانجام کار که 9 تیر تو خشنود باشی و ما رستگار(کنکور رد کرده ی موفق)

دوستانی که فقط کانون میدین
تو رو خخخخدا ، به خاطر من ، به خاطر نون و نمکی که با هم تو این سایت خوردیم ، از بعد عید در آزمونای دیگه هم شرکت کنید . از کانون خوشتون میاد ، چون سوالاش آسونه و عین آب خوردن حل می شه . شما برید آزمون گزینه ی 2 جمعه 29 بهمن رو گیر بیارید ، به سوالای دینیش یه نگاهی بندازید ، 180 درجه با کانون اختلاف فاز داره . خب معلومه که َآدم از امتحانی که می زنه 90 بیشتر خوشش میاد تا امتحانی که میزنه 60 ، 70 .
من می ترسم که اونایی که در آزمونای سخت شرکت نمی کنن ، سر کنکور خودشونو ببازن . حرفای من خیلی مهم نیس ، ولی لطفا حرفای آقا پوریا روکه ناشی از تجربشونه جدی بگیرید .

bihamta

New Member
لایک ها
345
حرف علی رو شدیدا تایید میکنم.دل با آزمونای گاها کشک قلم چی خوش نکنید...من یه سری درسا رو اطلاعات عمومی میزنم 60-70 میشه!!!!!
پارسال گزینه 2 ما رو مورد عنایت قرار داااااااد...سر آزمون 8 بچه ها میخواستن سر دیف و فیزیکش گریه کنن آدمو اینطوری میکرد(این شکلکی که موهاشو میکنه رو نداریم
)
اما واقعا میساخت آدمو هاااااااا
توصیه ام اینه اگه امسال نمیرید از کسی بگیرید یا سال قبلیا رو بگیرید!!!!!
بازم امسال سوالارو دیدم آسونتر شده نسبت به پارسال.پارسال حرص در آر بود.
من مقایسه نمیکنم اما دوست عزیزمون baran-h واقعا تحلیلای قشنگی میکنه روو سوالا!!!!

کنکور امسال واقعا نشون داد که نفس میگیره گاهی!

maral-riazi

New Member
لایک ها
112
milad_imo09 گفت

برای هممون این دعا رو می کنم: خدایا چنان کن سرانجام کار که 9 تیر تو خشنود باشی و ما رستگار(کنکور رد کرده ی موفق)

انشاالــــ . . . همگی موفق باشیم .

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اما در رابطه با ازمون های قلمچی ! ببینید من خودم قلم چی میدم قبول دارم که سوالاش سخت نیست ولی خوب یه مزیت هایی هم داره

یکی این که برنامه راهبردی خوبی داره که میشه بهش اعتماد کرد . دوم این که جامعه اماری نسبتا قابل قبولی داره و . . .

و در مورد ازمون های گزینه 2 میشه سوالاش رو گرفت و روش کار کرد حتی میشه این کار رو با زمان بندی واقعی ازمون انجام داد ولی

با شهامت میتونم بگم که برنامه ی گزینه 2 اصلا قابل قبول و کاربردی نیست . من دانش اموزای خیلی خوبی رو میشناسم که که وقتی میرن سر

جلسه ی ازمون هنوز کلی از مطالب رو نخوندن و در نهایت نتیجه ی ازمون و درصدهایی که کسب میکنن واقعی نیست و . . .

راستی یه سوال از اقای Ali1993 : ازمون های نشانه از طریق موسسه ی مبتکران برگزار نمیشه؟!ا طبق تخقیقاتی که بنده اخیرا انجام دادم

نتیجه این شد که این ازمون ها رو مبتکران در بعضی از مدارس و . . . برگزار میکنه! البته نمیتونم این صحتش رو تایید کنم !

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
maral-riazi گفت
راستی یه سوال از اقای Ali1993 : ازمون های نشانه از طریق موسسه ی مبتکران برگزار نمیشه؟!ا طبق تخقیقاتی که بنده اخیرا انجام دادم

نتیجه این شد که این ازمون ها رو مبتکران در بعضی از مدارس و . . . برگزار میکنه! البته نمیتونم این صحتش رو تایید کنم !
مدیر مدرسه ی ما ( ... الله علیه ) اول سال با مبتکران دعواش شد ، الان ما یه آزمونی می دیم و مبتکران هم یه آزمون دیگه برگزار می کنه . آزمون مبتکران خیلی به درد نمی خوره . آزمون مدرسه ی ما هم که مشکلات خاص خودش رو داره .
این برنامه ی راهبردی که می گید دقیقا چیه ؟ یعنی مثلا براتون برنامه می ریزه که فلان روز چی بخونید ؟ ولی هر چیزی که باشه ، یه نسخه ی کلیه که برای همه می پیچه و شرایط خاص هر کس توش لحاظ نمی شه . درسته ؟

miladkvr

New Member
لایک ها
841
Ali1993 گفت
maral-riazi گفت

مدیر مدرسه ی ما ( ... الله علیه ) اول سال با مبتکران دعواش شد ، الان ما یه آزمونی می دیم و مبتکران هم یه آزمون دیگه برگزار می کنه . آزمون مبتکران خیلی به درد نمی خوره . آزمون مدرسه ی ما هم که مشکلات خاص خودش رو داره .
این برنامه ی راهبردی که می گید دقیقا چیه ؟ یعنی مثلا براتون برنامه می ریزه که فلان روز چی بخونید ؟ ولی هر چیزی که باشه ، یه نسخه ی کلیه که برای همه می پیچه و شرایط خاص هر کس توش لحاظ نمی شه . درسته ؟

با اجازه ی دوست خوبمون maral-riazi من جواب میدم...

برنامه ی راهبردی اینه که میگه توی این دو هفته ای که وقت داری چه مباحثی رو بخونی....یعنی مباحثی رو که توی آزمونش میاره...
برای هر درس جدا این کار رو انجام میده و برای درسهای پایه زوج کتاب میزاره و میگه از هر کدوم چقدر میاره...دیگه انتخاب با خودته که کدوم کتاب پایه رو انتخاب کنی....

حالا توی این دو هفته(بعضی اوقات 3 هفته) تو خودت تصمیم میگیری که چه روزی چه چیزی بخونی..فقط باید خودت تنظیم کنی که تا روز آزمون برسی همه ی مباحث رو بخونی....تازه از برنامه جلو هم زدی به نفع خودته...
کلا به نظر من برنامه راهبردیش خیلی خوبه....مخصوصا برای من که عادت به برنامه و این چیزا نداشتم!!!!

این برنامه رو میشه از این لینک دانلود کرد: www.shimanaa.com/main/article.php?pid=3132

nava

New Member
لایک ها
16
سلام.یه سوال...کیا 3 تا ازمون جامع سنجشو شرکت می کنن؟؟!!

بالا