bihamta

New Member
لایک ها
345
سلام.

من اینجا اجازه ی زدن مطلب دارم؟؟؟؟

drali

New Member
لایک ها
34
به بیهمتا:
شما پیشکسوت ما و صاحب اختیارید
خواهش میکنم ما رو هم از تجربیاتتون بهره مند سازید

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
سلام به همه ی دوستان
احتمالا وقتی دارین این مطلبو می خونین ساعت دقیقا یه ربع به هشته .
اولا :می خواستم بگم که شماها چه جوری می تونید فقط هفته ای دوبار اونم راس یه ساعت مقرر بیاید تو سایت ؟ من که هر روز و هر لحظه اینجام و از کار و زندگی و درس و مدرسه و FIFA Manager افتادم به خاطر اینکه همش اینجام.
دوما : لطفا به سوال زبان فارسی که نوشتم جواب بدید . متاسفانه زبان فارسی از این چیزای دوپهلو زیاد داره .
سوما : در مورد لیست کتابا
هر کتابی که به نظرتون از کتابایی که من نوشتم بهتره بگید لطفا تا همه از همین اول کار وقتمون رو صرف خواندن بهترین کتابای بازار بکنیم . (لطفا یکی از تجربیا هم بگه که واقعا اسم یکی از کتاباشون گربه س ؟؟؟؟ این سوال خیلی ذهنمو مشغول کرده . حتی بیشتر از سوال زبان فارسی )

Selena_R

New Member
لایک ها
24
شاید این آخرین پستم باشه:
بهALI1993:نه اسم کتاب گربه نیست.اینا از سری کتابهای خانه زیست شناسی هستندولی چون رو جلد (همشون)عکس گربه هست.بهشون می گیم کتاب گربه!
راحتتر از گفتن خانه زیست شناسیه...
............................................................................................
خداحافظ تا همیشه

drali

New Member
لایک ها
34
سلام
1 : منم دقیقا مثل شمام
2 : کدوم سوال؟؟؟؟
3 : اره همه به این اسم میشناسنش ( کتاب جامع زیست انتشارات خانه زیست شناسیه که عکس گربه روشه و به این اسم هم معروف شده )
اما بعد از کتاب زیست خیلی سبز من کتاب جامع انتشارات مهروماه و در درجه بعد کتاب گربه رو توصیه میکنم
ریاضی تجربی : علاوه بر کتابهای معرفی شده توسط علی1993 کتاب جامع خیلی سبز هم کتاب خوبیه اما تستاش کمه ( راستش برا ریاضی تجربیا کتاب زیاد مناسبی تو بازار نیست )
ژنتیک : کتاب ژنتیک تخته سیاه و ژنتیک انتشارات مهروماه
زبان : کتاب جامع خیلی سبز عالیه
ادبیات : علاوه بر کتابهای بالا کتابهای خیلی سبز هم خوبن ( تست های خوبی دارن به خصوص در رابطه با قرابت معنایی )
دینی : مهمترین کار خوندن کامل کتاب و سوالات کنکورهای گذشته است و خیلی به کتاب تست نیاز نداریم البته کتاب جامع خیلی سبز و کتاب آیات و نکات گاج کتابهای مناسبین
عربی : من کتاب فوت و فن رو ترجیح میدم ( کتاب جامع و کاملیه )

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
لطفا اون دوستانی که به سایت معتاد نشدن و طبق قرار قبلی ساعت یه ربع به هشت قدمشونو روی تخم چشم آقای خلینا می ذارن یکی دو صفحه برن عقب . من یه سوال زبان فارسی پرسیدم .(لطفا جواب بدید .) لیست کتابایی هم که مشاورمون گفته بگیرید نوشتم . اگه فک می کنید کتابی بهتره اسم اونم بنویسید .

danesh-1

New Member
لایک ها
0
سلام بچه ها کسی می دونه فایل ها را چه زمانی میشه دریافت کرد

لایک ها
12
فکر کنم باید یه پیام به مدیر سایت بزنی.

zek

New Member
لایک ها
124
سلام بچه ها .

پنجشنبه ها چه ساعتی جلسه داشتین ؟؟؟؟

من متاسفانه تو جریان نیستم

pishi72

New Member
لایک ها
77
zek گفت
سلام بچه ها .

پنجشنبه ها چه ساعتی جلسه داشتین ؟؟؟؟

من متاسفانه تو جریان نیستم
سلام

فك كنم سه شنبه ها و پنج شنبه ها ساعت 7:45 الي 8:45 بود.

bihamta

New Member
لایک ها
345
بزودی یه مطلب خواهم گذاشت
(تایپ کردم،ویندوز رو عوض کردم گم شده
)

FMIcho_2009

New Member
لایک ها
4
Ali1993 گفت
سوال زبان فارسی :کلمه ی جویندگی چند تا فرایند واجی داره ؟
جواب 1 : دو تا . گ- ی
جواب 2 : یکی . گ . ی جزء بن مضارع جوییدنه و فرایند واجی نیست .
کدوم جواب درسته ؟؟؟؟؟؟؟

فکر میکنم دومیش درست باشه!

FMIcho_2009

New Member
لایک ها
4
Ali1993 گفت
ریاضی تجربیا :مبتکران (دکتر اسلامی )-10 استاد - (گاج مقدم نیا هم خوبه ، ولی 2 تا کتاب کافیه و اون دو تا بهترن )

[HIGHLIGHT=#92d050]من ریاضی رو واسه بالای 80 میخوندم.گاج چاپ جدید از همه بهتره مبتکران سوالاش خوبه اما کافی نیست اینا 2 تا رو باهم بزنید. کافیه کاملا کافیه اگه هم وقت اضافی آوردین گاج رو دوباره بزنید. سرعتتون رو بالا ببرید.[/HIGHLIGHT]

زیست : گزینه ی اول حتما سبز - آزمون های سنجش - گربه گروه مولفین ( با توجه به این که خودم تجربی نیستم نمی دونم درست شنیدم یا نه . گربه اسم کتابه ؟؟؟ )

[HIGHLIGHT=#92d050]آزمونهای سنجش ...بدنیست ولی به عنوان یه منبع نمیشه ازش استفاده کرد. [/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#92d050]اول همگامان بزنید وقتی تسلط تون زیاد شد خیلی سبز ... گربه سوالاش خیییییلی راحته و سوال نکته دار هم توش خیلی کم پیدا میشه[/HIGHLIGHT]

شیمی :پایه مبتکران پیش سبز ( معلممون به ضرس قاطع گفت که سبز از مبتکران بهتره ، با توجه به این که وقت نمی کنیم جفتشو بخونیم وبعد قضاوت کنیم که کدوم بهتر بود ، پیشنهاد من اینه که حرف ایشون رو گوش کنیم .)

[HIGHLIGHT=#92d050]شیمی فقط مبتکران البته من که شیمی پایه درست حسابی تست نزدم [/HIGHLIGHT]

فیزیک : پیش : الگو (3 جلد نویسنده : رضا خالو ) پایه : کتاب جامع الگو (خالو ، سادات ، میرخانی ) خوشخوان پایه هم خوبه .
نیازی به بنفش قلم چی نیست .

[HIGHLIGHT=#92d050]واسه آموزش کتابهی اندیشه سازان که وارد انتشارات مبتکران شده خوبه واسه تست هم گاج و ستاره دارهاش کافیه...![/HIGHLIGHT]

دینی :اولویت اول :کتاب جامع همگامان ( علیرضا دلشاد ) - اولویت دوم : الگو ( مسلم بهمن آبادی)

[HIGHLIGHT=#92d050]کتابو کاملا و واو به واو بخورید تست هم فقط راه اندیشه![/HIGHLIGHT]

ادبیات : کتاب تست جامع : میکرو گاج (کتابای جامع زیادی برا ادبیات در بازار هم که بیشتر تستاشون هم عین همه ولی معلممون گفت که گاج هم کامل تره هم طبقه بندیش بهتره.
قرابت معنایی : الگو ، علیرضا عبدالمحمدی ( مشاورمون گفت که از خیلی از بچه های سالای قبل شنیده که کتاب هامون سبطی گیج کنندس . )
زبان فارسی : 1- کتاب 5 بحث زبان فارسی :الگو ، علیرضا عبدالمحمدی کتاب کم حجمیه و مهم ترین نکات رو هم گفته
کتاب سبز خیلی کامله ولی زیادی کامله . بچه های تازه کنکور داده می گفتن بیشتر به درد سال سوم می خوره و نیازی نیست که امسال این همه تست بزنیم . ( یعنی وقت نمی شه .)
تاریخ ادبیات : کلک یا گاج
املا : هامون سبطی انتشارات دریافت
کتاب های گاج سبز ادبیات و عربی اصلا به درد کنکور نمی خورن . چون سوالای کنکور کاملا مفهومین و نیازی به حفظ کردن تجزیه و ترکیب تک تک کلمات کتاب عربی یا حفظ کردن تک تک معنی ابیات یا جناس ها و واج آرایی های ادبیات نیست .

[HIGHLIGHT=#92d050]گاج سبزو 100 دور بخونید بعدم تستای خیلی سبزو بزنید تستای گاج سفید ته درسای گاج سبز اومده همونو بزنید دیگه به گاج سفید نیازی نیست. کسی که همه درساشو از همین اول کاری خوب بخونه و تستاشو هم بزنه اصلا وقت که کم نمیاره هیچ زیادی هم میاره و میتونه n دور هم تستاشو دوره کنه هنوز خیلی زوده که به کمبود وقت فکر کنید!!![/HIGHLIGHT]

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
FMIcho_2009 گفت
Ali1993 گفت
کدوم جواب درسته ؟؟؟؟؟؟؟

چه عجب . بالاخره یکی به این سوال جواب داد . خودم جوابشو می دونستم . خواستم ببینم نظر شماها چیه بعد جواب درستو بگم و یه نکته ی مهم تر بگم .
جواب یک درسته . در این جور سوالا نظر هر کسی محترمه . ولی در واقع فقط نظر کنکور و کتاب درسی محترمه . معلم ما درباره ی اینجور سوالای زبان فارسی توضیح داد و این سوالو مثال زد .
پس [HIGHLIGHT=#00b050]برای اینکه بدونیم نظر ولائی درباره ی اینجور سوالا چیه باید به کتاب درسی یا کنکور های سالای گذشته مراجعه کنیم . [/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff]اما در مورد کتابا : امسال در 5 گروه اصلی کنکور سراسری 86 %ابیات از خارج کتاب بوده حالا شما بگید ما برا چی باید 100 دور گاج سبز بخونیم ؟؟[/HIGHLIGHT]
در واقع امسال باید با کتاب درسی پیش دانشگاهی تمرین درک مفهوم کنیم تا سر جلسه ی کنکور مفهوم ابیاتی را که تا حالا آنها را ندیده ایم را بفهمیم . اگه یکی دو صفحه برگردید عقب کامل توضیح داده ام .

FMIcho_2009

New Member
لایک ها
4
Ali1993 گفت
FMIcho_2009 گفت
Ali1993 گفت
کدوم جواب درسته ؟؟؟؟؟؟؟

چه عجب . بالاخره یکی به این سوال جواب داد . خودم جوابشو می دونستم . خواستم ببینم نظر شماها چیه بعد جواب درستو بگم و یه نکته ی مهم تر بگم .
جواب یک درسته . در این جور سوالا نظر هر کسی محترمه . ولی در واقع فقط نظر کنکور و کتاب درسی محترمه . معلم ما درباره ی اینجور سوالای زبان فارسی توضیح داد و این سوالو مثال زد .
پس [HIGHLIGHT=#00b050]برای اینکه بدونیم نظر ولائی درباره ی اینجور سوالا چیه باید به کتاب درسی یا کنکور های سالای گذشته مراجعه کنیم . [/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff]اما در مورد کتابا : امسال در 5 گروه اصلی کنکور سراسری 86 %ابیات از خارج کتاب بوده حالا شما بگید ما برا چی باید 100 دور گاج سبز بخونیم ؟؟[/HIGHLIGHT]
در واقع امسال باید با کتاب درسی پیش دانشگاهی تمرین درک مفهوم کنیم تا سر جلسه ی کنکور مفهوم ابیاتی را که تا حالا آنها را ندیده ایم را بفهمیم . اگه یکی دو صفحه برگردید عقب کامل توضیح داده ام .

این که گفتم از رو گاج بخونین دلیل داره درسته که 86% از ابیات خارج از کتابه ولی شماها باید کتابو خوب خوب بخورید تا درک ادبیاتی تون بالا بره تا بتونید آرایه ها رو تشخیص بدید تا اینکه حتی اگه از کره ماه هم سوال بدن واسه شما تازه گی نداشته باشه! من همیشه همین طوری ادبیات میخوندم توی قرابت معنایی ها هم تقریبا هیچ مشکلی نداشتم!

parinaz

New Member
لایک ها
2
کاملا موافقم! باید بیتای کتابو خوب بفهمین ! همین کتاب گاج یا کلک هم با هر بیت چندتا هم قرابت آورده! سعی کنین خودتون تجزیه تحلیل کنین! اگه نمیشه و اوضاع وخیمه کتاب قرابت دکتر سبطی گزینه ی خوبیه!

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
اگه معلم خوب ندارید ، خب گاج بخونید ولی مثلا شما خودتون نمی تونید جناس های ناقصو یا واج آرایی ها رو تشخیص بدین ؟؟
من نظرمو گفتم ، به هرحال هرکس نظر خودشو داره و نظر هیچکس وحی مُنزَل( Monzal ) نیست . پیشنهاد من اینه که شما کنکوری های 89 وقتی جوابا اومد ، درصدتون در هر درسو بگید و بگید که برای اون درس چی کارا کردید و چیا خوندید . اگه این کارو بکنید ، ما می تونیم بهترین تصمیما رو بگیریم . موافقین دیگه ؟

بالا