miladkvr

New Member
لایک ها
841
پاسخ : انجمن برترین رتبه های کنکور 90

سلام بر همه . 13 بدر هم که به سلامتی تموم شد. ... امروز دوستم زنگ زده میگه دیروز خوردم زمین ، بینی ام شکسته ، قراره سه شنبه عملش کنن!!
ایشالا که شما همگی سالمین

بچه ها صبح با دوستم صحبت میکردم میگفت که آزمونای جامع قلمچیو نمیده ! میگفت که پشتیبانشون ( از قرار معلوم قلمچی واسه رتبه های زیر 50 ش از تابستون پشتیبان ویژه در نظر گرفته از کنکوریای سالهای قبل!!پشتیبان ویژه میگن بهشون) میگه آزمونای جامع قلمچی یعنی اون سه تای آخر باعث تضعیف روحیه میشه و کسایی اونو میدن که اعتماد به نفسشون بالاس و خودشونو نمی بازن و اینا ....
من خودم یکم دودل شدم که بدم یا نه.... چون سنجش 20 خرداد رو ثبت نام نکردم به هوای اینکه قلمچی میخوام بدم اما ...
کنکوریای پارسال هم میگفتن که خیلی خوبه و اینا ...

من که بسی سردرگم شدم !!!!
به نام خدایی که در همین نزدیکیهاست.

منم دو دل مونده بودم که کدوم رو بدم اما با توجه به اینکه قلم چی تو آزمونهای جامعش درسارو سخت تر میگیره پس به نظر من تضعیف روحیه نمیشه چون توی شناخت ضعف ها به آدم کمک میکنه....سنجشم خوبه اما خب ایراد زیاد داره ، اشتباهاتش و پیش بینی های عجیب و غریبش...

من خودم مطالب دوستان پارسالی رو که نگاه می کردم مثلا خانم pirate-17 (از اعضای این سایت که فکر می کنم دو رقمی شدن) نوشته بودن که آزمون های جامع قلم چی خیلی خوب بوده و تو شناخت ضعفاشون بشون کمک کرده و اشتباهاتب که تو آزمونها انجام دادن رو باعث شده که تو کنکور انجام ندن....

خیلی از دوستان دیگه هم مواردی از این قبیل نوشته بودن که قعا خودتون خوندین...
در کل اگه بخوام نتیجه بگیرم: به نظر من قلم چی علی رغم سخت بودن سوالاش از سطح کنکور( در آزمون های جامع ) گزینه ی بهتری نسبت به سنجشه...در کنارش دادن آزمون های جامع سنجش در صورت عدم تداخل با هم خوبه...

بهترین آرزوها...برای دوستتون هم از صمیم قلب آرزوی سلامتی دارم

abdi

New Member
لایک ها
171

سلام به همگي
ببخشيد كسي مي*دونه براي ثبت نام آزموناي قلم*چي تا كي وقت داريم و براي هر آزمونش چه*قدر بايد بديم؟ مدرسه ما فقط يكيشو ثبت*نام كرده. مي*خوام اگه بشه خودم برم اون دوتاي ديگه رو ثبت*نام كنم.

pirate17

New Member
لایک ها
40

والا اگه قراره سنجش 3تا جامعش مثه پارسال باشه من میگم همون قلمچی بدین بهتره!!!!
پارسال فحش داده بود.هر آزمون سوال غلط داشت.همچی نتایجشم واقعی نبود!
یکی از بچه های مارو زده بود مطابق 88 رتبه 1:90:اما رتبش توو کنکور شد430!

بحث باختن و اینام هست تو جامع های قلم.منتها معمولا آخریو نمیرن بدن.همون 3 تیر

دوستانی که سنجش 1و2 رو میدن بیان بگن سوالا چطوری بود!اون موقع بهتر میشه قضاوت کرد
منم تو تایید حرف ایشون می گم:3:

بچه ها آزمونای سنجش بیش از اندازه غلط دارن!و بیش از اندازه آسون تر از کنکور واقعی هستن!از همه ی این اعصاب خوردی های سر آزمونش که سوالا غلطن و جواب تو گزینه ها نیست و ... بگذریم بهتره بدونین درصدهاتون رو هم اشتباه محاسبه می کنن!برای خود من خیلی این اتفاق افتاده!!:22:
در عوض آزمون های کانون سخت تر از بقیه ی آزمون ها می شن!سوال یا جواب غلط توشون بی سابقست!

حالا تصمیمش با خودتونه که کدومو بدین یا مثل من هردوتارو!:1:(البته کارم حماقت بود!)
ولی اینو بدونین هیچ وقت رتبه ی بد آزمونا معنیش این نیس کنکورتون هم بد می شه!:1:یه بار یه استاد بزرگی گفتن که رتبشون تو آخرین آزمون بالای 1000 بوده و تو کنکور زیر 20...:1: ولی هیچ اعتباری به رتبه ی خوب آزمونام نیس...در کل!با رتبتون کاری نداشته باشین یعنی هیچ وقت باعث ناراحتی خیلی زیادتون یا ناامید شدنتون نشه!مهم اینه ایراداتونو بفهمین و اصلاح کنین...فقط در این صورته که موفق می شین:1:
ان شا الله همگی موفق باشید :54:

zek

New Member
لایک ها
124

سلام مجدد.
خیلی ممنون بابت راهنمایی همتون... :1:

به abdi :
جامع دوم مهلت ثبت نام تا 90/1/23 و آزمون 23 اردیبهشت
جامع سوم مهلت ثبت نام تا 90/2/20 و آزمون 20 خرداد
تاریخ تحویل کارت و اینارم اگه خواستین این برگه رو اسکن میکنم میذارم.

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها abdi

abdi

New Member
لایک ها
171

سلام مجدد.
خیلی ممنون بابت راهنمایی همتون... :1:

به abdi :
جامع دوم مهلت ثبت نام تا 90/1/23 و آزمون 23 اردیبهشت
جامع سوم مهلت ثبت نام تا 90/2/20 و آزمون 20 خرداد
تاریخ تحویل کارت و اینارم اگه خواستین این برگه رو اسکن میکنم میذارم.
تاريخ آزموناش اينا هستن؟ آخه توي دفترچه برنامه راهبردي نوشته 20خرداد، 27 خرداد، 3 تير! در هر صورت خيلي ممنون. كارت و اينا رو هم تو سايتش مي*گردم احتمالاً باشه.

bihamta

New Member
لایک ها
345

فک کنم منظور zek آزمونای سنجش بوداااا

لایک ها abdi

miladkvr

New Member
لایک ها
841

سلام به همگي
ببخشيد كسي مي*دونه براي ثبت نام آزموناي قلم*چي تا كي وقت داريم و براي هر آزمونش چه*قدر بايد بديم؟ مدرسه ما فقط يكيشو ثبت*نام كرده. مي*خوام اگه بشه خودم برم اون دوتاي ديگه رو ثبت*نام كنم.

والا من دقیق اطلاع ندارم اما اون طور که دیدم هر وقت برین میتونین بنویسین....من برا 19 آزمون 95 تومن دادم البته بدون پشتیبان و ....
برای پشتیبان و.... هم 95 تومن گرفتن....

لایک ها abdi

maral-riazi

New Member
لایک ها
112

تاريخ آزموناش اينا هستن؟ آخه توي دفترچه برنامه راهبردي نوشته 20خرداد، 27 خرداد، 3 تير! در هر صورت خيلي ممنون. كارت و اينا رو هم تو سايتش مي*گردم احتمالاً باشه.
نه . . . اون تاریخهایی که Zek نوشته تاریخ ثبت نام و برگزاری ازمون های جامع سنجشه !

همون تاریخ هایی که خودتون نوشتید درسته ولی در رابطه با مهلت و نحوه ی ثبت نام و هزینش خبری ندارم !

لایک ها abdi

bihamta

New Member
لایک ها
345

علی جان فک کنم مهلتش تا 2و3 روز قبل آزمونه(چون این کاظم قلم چی دزد،منتظر خون خلق الله رو بمکه)
هزینه ی ثبت نام هم حدودا هر آزمون 9500 تومن...کارت و اینا هم نمیدن...بزنگ به این 8451

لایک ها abdi

zek

New Member
لایک ها
124

آره منظور من سنجش بود !!! ببخشید من نمیدونم چجوری شده قلمچی رو ، سنجش خوندم !!!
مهلت ثبت نام قلمچیو والا نمیدونم !!!

لایک ها abdi

abdi

New Member
لایک ها
171

از همه دوستان ممنون بابت راهنمايي.
با كسب اجازه از همه، اولين سوال سال جديد رو مي ذارم: حاصل حد دنباله زير چيست؟

maral-riazi

New Member
لایک ها
112

من 10/3 ( سه دهم ) به دست اوردم ! البته مسلما غلطه ! فعلا ناهار نخوردم! برم یه چیزی بخورم بعد روش فکر کنم بهتره !

لایک ها abdi

abdi

New Member
لایک ها
171

من 10/3 ( سه دهم ) به دست اوردم ! البته مسلما غلطه ! فعلا ناهار نخوردم! برم یه چیزی بخورم بعد روش فکر کنم بهتره !
اتفاقاً كاملاً درسته. فقط اگه مي*شه راهتون رو هم بگيد.

maral-riazi

New Member
لایک ها
112

اااااااااا . . . جدا؟! فکر میکردم تو محاسبات اشتباه کرده باشم! واسه رفع ابهام از اتحاد چاق و لاغر رفتم. بقیش که راحت بود . . .

نمیدونم راهش رو چه جوری بنویسم؟! تا حالا با اون سایت فرمول نویسی و اینا کار نکردم!

آخرین ویرایش توسط مدیر

abdi

New Member
لایک ها
171

عيب نداره. فقط مي خواستم مطمئن شم از راه چاق و لاغر رفتيد. راستش براي اين سوال معلممون يه نكته گفت كه ديدم بد نيست اينجا هم بگم. البته موارد استفاده ازش خيلي محدوده، ولي باز شايد يه روزي به درد يكي بخوره:

maral-riazi

New Member
لایک ها
112

اتفاقا الان یه سوال دیگه حل کردم یه چیزی در همین مایه ها بود ! داشتم کشف(!) میکردم که واسه اینجور سوال ها راه راحتری

هم هست! اومدم اینجا بنویسم که شما گفتید!به هر حال ممنون نکته ی خوبی بود!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

راستی هوای اینجا خیلی گرمه !!!!!!!! شهرهای شماهم اینجورین؟! تلف شدم !

اینجوری پیش بره زمستون برفی در کار نیست ! نه که پارسال خیلی برف بارید !

miladkvr

New Member
لایک ها
841

ما اینجا کولر هم جواب نمیده....باور کنین...اهوازه دیگه!!!!! حالا گرمی هوا خوبه گرد و خاک حسابی آدم رو کلافه و البته مریض می کنه....
یکی از دوستام وسط زنگ شروع کرد به صرفه کردن اونقدر حالش بد شد که به زور نفس می کشید....گرد و خاک واقعا اینجا به همه چی آسیب می زنه و مهمتر از همه چی هم خود آدمان....

maral-riazi

New Member
لایک ها
112

ما اینجا کولر هم جواب نمیده....باور کنین...اهوازه دیگه!!!!! حالا گرمی هوا خوبه گرد و خاک حسابی آدم رو کلافه و البته مریض می کنه....
یکی از دوستام وسط زنگ شروع کرد به سرفه کردن اونقدر حالش بد شد که به زور نفس می کشید....گرد و خاک واقعا اینجا به همه چی آسیب می زنه و مهمتر از همه چی هم خود آدمان....
تعجب هم نداره . . . وقتی شهر ما که تو منطقه ی کوهستانیه اینجوریه معلومه اوضاع اهواز چیه !

اوه اوه گرما همرا با گرد و خاک افتضاحه ! انشاالله که هوا خوب شه !

pirate17

New Member
لایک ها
40

سلام به همتونمن دیگه حسابی گیج شدم هرروز یه برنامه جدید مینویسم بعد یه روز نظرم کاملا عوض میشه احساس میکنم همه درسا یادم رفتن وسواس شدید مطالعاتی گرفتم نمی دونم چیکار کنم !!!!!!!اگه یه سوالو حل نکنم احساس میکنم اون مبحثو کامل بلد نیستم که اشتباه زدم بازم همون قسمتو میخونم همه وقتم تلف وسواسم میشهالان که مدرسه نمیرم نمیدونم چه جوری یه برنامه درست کنم که هم کامل باشه هم واقع بینانه

این حالت کاملا طبیعیه...!:3:من روز قبل کنکور داشتم تاریخ ادبیاتارو می خوندم .احساس می کردم هیچی ازشون یادم نمونده ولی سر کنکور همشون یادم بود!
مبحثی هست که جدا از آزمونا واقعا احساس کنید توش مشکل دارین؟!(جدا از وسواس اونو معمولا همه دارن!!)اگه هست بهتره اول برنامه ریزی کنین اونو تموم کنین بعد جمع بندی!(البته من از وضعیتتون چیزی نمی دونم این حالت عمومیشه که خیلیا می کنن،هر کسی صلاح خودشو بهتر می دونه:3::1:)

zek

New Member
لایک ها
124

راستی هوای اینجا خیلی گرمه !!!!!!!! شهرهای شماهم اینجورین؟! تلف شدم !

اینجوری پیش بره زمستون برفی در کار نیست ! نه که پارسال خیلی برف بارید !
سلام برشما
جای شما خالی ، اینجا از بعد از ظهر داره بارون میاد، اونم چه بارونی !!!همچنان ادامه دارد ....
رعدوبرق هم که.... اوووه... من واقعا فک کردم یه جایی یه چیزی منفجر شد ولی بعد دیدم نه بابا رعدوبرقی بیش نبوده !!
اگه میشد حتما میرفتم یه نیم ساعتی زیر بارون قدم میزدم یه کم هم اعصابم آروم شه ولی حیف که نمیشه !!!

بالا