miladkvr

New Member
لایک ها
841
پاسخ : انجمن برترین رتبه های کنکور 90

به نام خدایی که در همین نزدیکیهاست.

سلام...امیدوارم حال همه خوب باشه و این آخرای مسیر رو محکم تر قدم بردارن.
دقیقا منم همین حس و دارم...همش داشتم سر جلسه فکر می کردم اگه کنکورم اینطور باشه چه بلایی سر تراز و.... میاد!!!!!!
حیف شد قلم چی نرفتم و واقعا پشیمونم.

meriom

New Member
لایک ها
23

من قلمچی دادم، نمیدونم سخت بود یا من چیزی حالیم نیست، اصلا خوب ندادم:((((((((((((((((((((

shady

New Member
لایک ها
0

سلام بچه ها...کسی نرفته گزینه 2؟؟؟من رفتم!!!فیزیکش زد تو ذوقم!!!البته برخی سوالاش...ریاضیش هم مثل همیشه ترکونده بود!!!!

mersad.94

Active Member
لایک ها
55

سلام بر همگی کنکوری های 90.
امیدوارم حال همتون خوب باشه!
بیش از دو هفته تا کنکور مونده.به نظرم بهتره یه مروری کنید رو درساتون و همینطور استراحتم بکنید.
بهmeriom:مغز شما مدت هاست روی ی روز خاص تنظیم شده که تو اون روز بترکونه!اصلا نگران نباشید.انشااله همتون کنکور خوبی رو پشت سر بزارید.
به امید موفقیت همگی شما

لایک ها
40

سلام بچه ها...کسی نرفته گزینه 2؟؟؟من رفتم!!!فیزیکش زد تو ذوقم!!!البته برخی سوالاش...ریاضیش هم مثل همیشه ترکونده بود!!!!
منم شرکت کردم فیزیک تجربیشم یه کمی سخت بود!!!
ادبیاتش خیلی سخت بود!!!!!!

mozhgan

New Member
لایک ها
127

wooooooooeeewwww!
!
من قلم چی دادم! افتضاح ریاضیش وقت گیر + سخت بود!!! من همیشه کنار سوالای وقت گیر ضربدر میذارم...صفحه اول رو جواب دادم ..اومدم صفحه دوم دیدم کنار 80 % سوالای اون صفحه یه ضربدر گذاشتم!!!!!!!!!!یهو حالم بد شد رفتم سراغ فیزیک و شیمی ...سر آخر ریاضی رو جواب دادم...کلییییییییییی وقت کم آوردم!:150::150::22::22::22:

mozhgan

New Member
لایک ها
127

برای عمومی هاشم تشخیص ندادم سوالای چه درسی سختتر از حد معمول بود!!!!!!!!!!!!:211::48:

meriom

New Member
لایک ها
23

فکر کنم ادبیات!من ادبیات از همه بدتر زدم،هرچند همیشه همین طوره:(

mozhgan

New Member
لایک ها
127

فکر کنم ادبیات!من ادبیات از همه بدتر زدم،هرچند همیشه همین طوره:(
نه ادبیات نبود! چون من همیشه کمترین ترازم برا ادبیاته اما ایندفه برعکس بود!!! احتمالا عربی بوده ش..چون معمولا عربی رو بالا 90 میزنم اما ایندفه نه!!! اعتماد به نفس زیادی کار دستم داد!!!!:39::7:

meriom

New Member
لایک ها
23

نمیدونم،من هنوز کارنامم نیومده ترازارو ببینم از رو درصدام گفتم!!

313110

New Member
لایک ها
32

یه چیزی بگم امیدوارم ناراحتتون نکنه اما چیزی که مسلمه اینه که کنکور امسال هیچ سواالش استاندارد نیست یه چیزایی تو مایه های گزینه دو هست اگه باور ندارین امتحان نهایی + 3 4 بار ثبت نام کنکور + حذف کنکور + تغییر کتابها + کنککور سال قبل رو در نظر بیارین ! پس 100 رحمت به گزینه دو و قلم چی !

313110

New Member
لایک ها
32

راستی بعضی از سایتا و مشاور درباره کنترل جلسه و اینا می گن ! اگه می دونین و شنیدن بگین دیگه ... من ریاضی نمی تونستم حل کنم کل تمرکزمو زد بهم بقیه درسارو هم با اینکه اسون بود خراب کردم ...در ضمن گزینه دو فیزیک اسون بود !

pirate17

New Member
لایک ها
40

سلام...امیدوارم حال همه خوب باشه و این آخرای مسیر رو محکم تر قدم بردارن.
دقیقا منم همین حس و دارم...همش داشتم سر جلسه فکر می کردم اگه کنکورم اینطور باشه چه بلایی سر تراز و.... میاد!!!!!!
حیف شد قلم چی نرفتم و واقعا پشیمونم.

همیشه سنجش واقعا آسونه.سال مام همین طور بود!ولی کنکورمون خیلی باهاش فرق داشت!:1:
امیدوارم کنکور امسال سوالای سخت درست و حسابی داشته باشه!!چون تفاوتای واقعی تو این حالت معلوم می شه:1:
اگه یه وقت احساس کردین سوالا سخته هیچ وقت این فکر به سرتون نزنه که شما بلد نیستین...این طوری هول می کنین و امکان داره وضع خراب تر شه!با آرامش کامل به این فک کنین که وضعیت واسه تقریبا همه همین طوره! سعی کنین تا می تونین به سوالا جواب بدین!فقط همین!(این بلایی بود که تو کنکور ما سرم اومد!ولی بعد آزمون دیدم حال همه بده!!)
یه چیز مسخره ام در مورد استرس!می دونم شاید خیلی مسخره به نظر بیاد ولی من روز قبل کنکور با خودم کلی حرف زدم!که اگه استرس داشته باشم یه زمانیو به خاطرش از دست می دم ولی اگه نداشته باشم اون زمانو از کسایی که از دستش می دن جلو میفتم!!وعجیب بود که روز کنکور هیچ استرسی نداشتم!می دنم سخته ولی سعی کنین همین طوری باشین!!!:3:
ان اشا الله همتون به نتیجه ی زحمتاتون برسین:1: :54:

آخرین ویرایش توسط مدیر

mozhgan

New Member
لایک ها
127

یه چیزی بگم امیدوارم ناراحتتون نکنه اما چیزی که مسلمه اینه که کنکور امسال هیچ سواالش استاندارد نیست یه چیزایی تو مایه های گزینه دو هست اگه باور ندارین امتحان نهایی + 3 4 بار ثبت نام کنکور + حذف کنکور + تغییر کتابها + کنککور سال قبل رو در نظر بیارین ! پس 100 رحمت به گزینه دو و قلم چی !

بستگی داره تعریفت از سخت چی باشه! مثلا من به سوالی که بیشتر از 40 ثانیه وقت بگیره میگم سخت ! مثل بعضی سوالای تحلیلی یا سوالای آمار(که دقت زیادی میخواد!)...مهم اینه که جلوی چند تا سوال پشت سر هم ضرب در میذاری نگی وااییییییییی !اینکه همش نزده شد!( در صورتیکه مطمئنی سوال رو بلدی فقط میدونی وقت گیره!...)مثل امروز من...من همش این جمله رو سر آزمون به خودم میگم :وقتی برا من سخته واای به حال بقیه!!!! و واقعا هم تا حالا نتیجه داده! فقط امروز یکم هول ورم داشت! یادم رفتش بگم!!!
(فک نکن الکی دارم حرف میزنم !!)

بهتره شمام به جای اینکه این حرفا رو تو این تاپیک بزنی ....اصلا ولش!:228:

به امید خوشحالی همه دوستان عزیز در بعدازظهر 9 تیر...:161:

miladkvr

New Member
لایک ها
841

من هنوز کنکور ندادم که بخوام در موردش اظهار نظر کنم اما مطمئنا کنکور هر چیزی که باشه من و همه ی داوطلبا فقط نتیجه ی زحماتشون رو میگیرن...هرکی بیشتر تمرین کرده باشه و مسلط تر باشه موفق تره ، پس به نظرم بحث در مورد سختی و آسونی کار درستی نیست مخصوصا در این بازه زمانی ، به شما دوست عزیز هم پیشنهاد می کنم در این بازه زمانی بیشتر روی مرور وقت بزارین تا فکر کردن به این موارد....

هرچند این نظر شخصی شما بود و گاهی اوقات نظرات کاملا متفاوته و بستگی به دید فرد داره.

امیدوارم همه نتیجه زحماتمون رو ببینیم ، نه بیشتر و نه کمتر. بهترین آرزوها

maral-riazi

New Member
لایک ها
112

سلام.

منم امروز سنجش دادم .سوالاش واقعا راحت بود.البته شرایط حوزه ی ما دیدنی بود !!!!!

امیدوارم سوالای کنکور اینجوری نباشه در غیر این صورت ترازمون . . .

منم از این که نرفتم قلم چی واقعا پشیمونم.

313110

New Member
لایک ها
32

من هنوز کنکور ندادم که بخوام در موردش اظهار نظر کنم اما مطمئنا کنکور هر چیزی که باشه من و همه ی داوطلبا فقط نتیجه ی زحماتشون رو میگیرن...هرکی بیشتر تمرین کرده باشه و مسلط تر باشه موفق تره ، پس به نظرم بحث در مورد سختی و آسونی کار درستی نیست مخصوصا در این بازه زمانی ، به شما دوست عزیز هم پیشنهاد می کنم در این بازه زمانی بیشتر روی مرور وقت بزارین تا فکر کردن به این موارد....

هرچند این نظر شخصی شما بود و گاهی اوقات نظرات کاملا متفاوته و بستگی به دید فرد داره.

امیدوارم همه نتیجه زحماتمون رو ببینیم ، نه بیشتر و نه کمتر. بهترین آرزوها
منظوره من بیان سختی و اسونی کنکور نیست منظور من اینه که خود سوالایه کنکور هم چند تا طراح طرح می کنن وحی منزل که نیست همه سولایه موسسات رو با سوالایه کنکور مقایسه می کنن استاندارد های ما با کنکور معنا می شه با این فرض که اگر کنکور 89 کلا همه سوالاتشو به فرض محال مثلا قلم چی تو یکی از ازموناش می داد مطمئنن نظر سنجی می شد بی استاندارد ترین ازمون می شد بحث این نیست که کی اسونه کی سخت چوت تو مسابقه اسونی و سختی بی معناست
در ضمن لازم نیست که برای اظهار نظر تو یک مورد حتما تجربه شخصی باشه ...

shady

New Member
لایک ها
0

راستی بعضی از سایتا و مشاور درباره کنترل جلسه و اینا می گن ! اگه می دونین و شنیدن بگین دیگه ... من ریاضی نمی تونستم حل کنم کل تمرکزمو زد بهم بقیه درسارو هم با اینکه اسون بود خراب کردم ...در ضمن گزینه دو فیزیک اسون بود !
پس حتما شما صد زدید دیگه؟؟؟:39:البته امیدوارم....

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369

سلام به همه
من در تست هایی که زدم به چند تا اشکال برخوردم ، از طرفی امیدوارم اشکال شما هم باشه که الان رفع بشه و از اون طرف امیدوارم اشکالتون نباشه چون بتونید جواب بدید !
1- یه تستیه که برای این که درست باشه این جمله باید غلط باشه
اگر یک آهنربا به چند قطعه تقسیم شود هر قطعه یک آهنربای کامل دوقطبی می باشد .
من و چند تا از بچه ها که نتونستیم کوچیکترین ایرادی به این جمله وارد کنیم .
2- کدام جمله درست است ؟
آب از نظر آرنیوس نه یک اسید و نه یک باز است .
آب از نظر آرنیوس هم یک اسید و هم یک باز است .
طبق تست ، نه نه باید درست باشه .
3- کدام مقایسه در مورد 100 گرم آب 100 درجه با 100 گرم بخار آب 100 درجه نادرست است ؟
1- انرژی جنبشی 100 گرم بخار بیشتر است .
2- انرژی پتانسیل 100 گرم بخار بیشتر است .
جواب تست گزینه ی 1
این تستا از آزمون 26 خرداد 89 بود که 4 موسسه ی ایندگان قلم چی گاج و مبتکران با هم دیگه تولید کرده بودند .
4- مجموعه ی آ مفروضه . اگه آ رو تو یه آکولاد بذاریم ، چه مجموعه ای به دست میاد ؟ یه مجموعه با تعداد اعضای آ که هر عضو آ توی یه آکولاد اضافی باشه یا یه مجموعه ی یک عضوی که همه ی اعضای آ توش باشن ؟
تو امتحان سنجش حالت اول رو گرفته بود و تو خارج از کشور 89 حالت دوم رو .
به امید جذب وسلی اشنایدر و اشلی یانگ

لایک ها abdi

abdi

New Member
لایک ها
171

سلام به همه
من در تست هایی که زدم به چند تا اشکال برخوردم ، از طرفی امیدوارم اشکال شما هم باشه که الان رفع بشه و از اون طرف امیدوارم اشکالتون نباشه چون بتونید جواب بدید !
1- یه تستیه که برای این که درست باشه این جمله باید غلط باشه
اگر یک آهنربا به چند قطعه تقسیم شود هر قطعه یک آهنربای کامل دوقطبی می باشد .
من و چند تا از بچه ها که نتونستیم کوچیکترین ایرادی به این جمله وارد کنیم .
2- کدام جمله درست است ؟
آب از نظر آرنیوس نه یک اسید و نه یک باز است .
آب از نظر آرنیوس هم یک اسید و هم یک باز است .
طبق تست ، نه نه باید درست باشه .
3- کدام مقایسه در مورد 100 گرم آب 100 درجه با 100 گرم بخار آب 100 درجه نادرست است ؟
1- انرژی جنبشی 100 گرم بخار بیشتر است .
2- انرژی پتانسیل 100 گرم بخار بیشتر است .
جواب تست گزینه ی 1
این تستا از آزمون 26 خرداد 89 بود که 4 موسسه ی ایندگان قلم چی گاج و مبتکران با هم دیگه تولید کرده بودند .
4- مجموعه ی آ مفروضه . اگه آ رو تو یه آکولاد بذاریم ، چه مجموعه ای به دست میاد ؟ یه مجموعه با تعداد اعضای آ که هر عضو آ توی یه آکولاد اضافی باشه یا یه مجموعه ی یک عضوی که همه ی اعضای آ توش باشن ؟
تو امتحان سنجش حالت اول رو گرفته بود و تو خارج از کشور 89 حالت دوم رو .
به امید جذب وسلی اشنایدر و اشلی یانگ
سلام بر همگي دوستان
خيلي خوشحالم از اينكه ديگه داريم به آخرش نزديك مي شيم. چند وقت پيش خودم رو تو خواب سر جلسه كنكور ديدم، بعد يه لحظه اين فكر به ذهنم اومد كه تا 3 ساعت ديگه همه چه تمومه، و از شدت خوشحالي اين فكر از خواب پريدم!
در مورد سوالا، اول سوال 4 رو كه مطمئنم جواب مي دم. شك نكنيد كه حالت 2 درسته. مجموعه جديد فقط يك عضو داره كه همون a هست.
سوال 1 به نظر من هم اشكالي تو جمله نيست. البته "كاملاً" يه مقدار تو ذوق مي زنه ولي فكر نكنم اگرم اشتباه باشه، در سطح كتاب باشه.
سوال 2 گمونم توي مدل لوري-برونستد بود كه طبق معادله خوديونش، آب هم اسيد مي شد هم باز. ولي تو مدل آرنيوس همچين چيزي نداشتيم و ملاك فقط آزاد كردن پروتون يا يون هيدروكسيد بود.
سوال 3 فكر كنم با توجه به اين كه سرعت حركت ذرات بخار آب بيشتر از آب مايعه، پس انرژي جنبشي اونا هم بيشتره. البته شايد يه مقدار توضيح مسخره و ابتدايي به نظر بياد، ولي دليل ديگه اي براش پيدا نكردم.

بالا