لایک ها
75
پاسخ : انجمن برترین رتبه های کنکور 90

امسال شهر ما خیلی نتیجش عالی شد...
فکر کنم بسته به امکاناتش توی کشور اول شه...:4:
فعلا طبق اطلاعات من 4 تا رتبه زیر صد(3 تا شون زیر 40 بودن)،16_17 تا رتبه زیر هزار داشتیم(فقط ریاضی و تجربی بقیه رشته ها رو نمی دونم)

آقا به شهر ما هم تبریک بگین دیگه...
بگین دیگه...:21::21::21:

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693

سلام به همگی...:79:

از ساعت 3 بعد از ظهر امروز انتخاب رشته رایگان تو سایت گزینه دو شروع میشه ...:89:

گفتم یه اطلاعی بدم...:100:

با ارزوی موفقیت برای همه دوستان...:41:

لایک ها
75

یه سوال داشتم:
این درسته که می گن اگر توی یه دانشگاهی تونستی (به قول بچه کوچولو موچولوها) شاگرد اول بشی بعد میتونی انتقالی بگیری به یه دانشگاه دلخواه دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهشا جواب بدین...

آخرین ویرایش توسط مدیر

milad800

New Member
لایک ها
1

من رتبم 132 منطقه 3/1627 کشور شدم
مکانیک میخام برم.خواجه نصیر بهتره یا شیراز یا اصفهان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا چند نفر نظر بدن

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55

من رتبم 132 منطقه 3/1627 کشور شدم
مکانیک میخام برم.خواجه نصیر بهتره یا شیراز یا اصفهان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا چند نفر نظر بدن
خواجه نصیر سطح مکانیکش خیلی بالاس کلن دانشکده مکانیکش معروفه و به دانشکده های دیگه زور میگه!
اما فک کنم مکانیک شیراز سطحش از مکانیک خواجه بالاتر باشه..
ولی خوب خواجه نصیر تهرانه و دسترسی به مسابقات همایش ها و..تو تهران بیشتر از شیرازه..

از نظر سطح:1-شیراز2-خواجه نصیر3-اصفهان

20_sorour

New Member
لایک ها
13

ضمن عرض تبریک به همه بچه ها کاش فقط بچه هایی که کنکوری بودن اینجا نظر بدن و فقط نظرات مربوط به رتبه و دانشگاه باشه بقیه عزیزانی که کنکوری هستن در یک تاپیک جداگانه بررسی بشن...

nima94

New Member
لایک ها
296

یه سوال داشتم:
این درسته که می گن اگر توی یه دانشگاهی تونستی (به قول بچه کوچولو موچولوها) شاگرد اول بشی بعد میتونی انتقالی بگیری به یه دانشگاه دلخواه دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهشا جواب بدین...
سلام!
من با چند نفر که صحبت میکردم (دوتاشون از بهترین مشاورا بودند) میگفتند به این امید دانشگاه رفتن اشتباه هست
به چند دلیل
1- شرایط تو دانشگاه خیلی فرق میکنه
2-معمولا کسی که تو کنکور نتیجه خیلی خوب نمیگیره نباید انتظار داشته باشه اون حجم کار سنگین رو تو دانشگاه بکنه(قصد بی احترامی به کسی رو نمی دارم در ضمن برای خیلی ها صدق نمیکنه)
3-کلا کسی خیلی هم زحمت نکشه میتونه این کار رو بکنه (پارتی) ولی خیلیا با زحمت زیاد هم نمی تونند
و........................................
البته من چند نفر رو میشناسم که این کا رو کردند و موفق هم هستند
اینا نظرات من بود ممکنه خیلی هم اشتباه باشه:)

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55

یه سوال داشتم:
خواهشا جواب بدین...
موافقت دانشکده مبدا و مقصد میخواد به غیر از احراز شرایط که اونم 99% نمیشه مگه اینکه پارتی داشته باشی!

amir_badador

New Member
لایک ها
1

دوستان کسی جوابو منو نداد؟ منتظرم...

milad800

New Member
لایک ها
1

خواجه نصیر سطح مکانیکش خیلی بالاس کلن دانشکده مکانیکش معروفه و به دانشکده های دیگه زور میگه!
اما فک کنم مکانیک شیراز سطحش از مکانیک خواجه بالاتر باشه..
ولی خوب خواجه نصیر تهرانه و دسترسی به مسابقات همایش ها و..تو تهران بیشتر از شیرازه..

از نظر سطح:1-شیراز2-خواجه نصیر3-اصفهان

اگه میشه چند نفر دیگه هم بگن

m-s

New Member
لایک ها
129

یه سوال داشتم:
خواهشا جواب بدین...
از من میشنوی کلا به هیییییییییییییییییییییییییییییییییچ گونه خبری مبنی بر انتقالی اهمیت نده!!!!
چرته محضه!!!!:65:

mopi

New Member
لایک ها
4

سلام بچه های گل، به نظر شما من با 924 زیر گروه 2 نفت امیر کبیر می آرم؟ مهندسی شیمی شریف یا تهران چی؟با تشکر(پسر از بجنورد منطقه 2)

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها
1,316

سلام...مهندسی شیمی شریف رو که فک نکنم اما اون 2 تا شاید یه احتمالایی باشه

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55

سلام بچه های گل، به نظر شما من با 924 زیر گروه 2 نفت امیر کبیر می آرم؟ مهندسی شیمی شریف یا تهران چی؟با تشکر(پسر از بجنورد منطقه 2)
سلام..هیچکدومدمو نمیاری..(البته به نظر من)

avashk

New Member
لایک ها
0

سلامممممممم به همه
یه سئوال اساسی برام پیش اومده من پسرم خوب بعد رتبه 2300 منطقه 1 شدم
و 2290 زیرگروه1 و 2400 زیرگروه 2
شیرازم
با این رتبه فیزیوتراپی تهران حتما قبوله
منتها سوالم اینه که با این رتبه داروسازی اهواز قبول هستم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

لایک ها
0

دوست عزیز برای دارو سازی این رتبه نمی شه.کلا برای داروسازی نهایتا رتبه باد 1500 باشه نه رتبه شما.موفق باشی

J-J

New Member
لایک ها
113

سلامممممممم به همه
یه سئوال اساسی برام پیش اومده من پسرم خوب بعد رتبه 2300 منطقه 1 شدم
و 2290 زیرگروه1 و 2400 زیرگروه 2
شیرازم
با این رتبه فیزیوتراپی تهران حتما قبوله
منتها سوالم اینه که با این رتبه داروسازی اهواز قبول هستم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟
یادگار ماندگار قلمچی رو دیدم، احتمالش کم نیست.

mehdisoft

New Member
لایک ها
223

امکان ورود بدون کنکور المپيادي ها به گروه پزشکي

دکتر باقر لاريجاني يکشنبه شب در محل موزه علوم پزشکي با اعلام اين خبر، افزود: دانشگاه توانسته است مجوز اين نوع پذيرش را از ميان المپيادي ها از وزارت بهداشت کسب کند و اين افراد مي توانند به دانشگاه آمده و با مصاحبه وارد رشته هاي گروه پزشکي شوند.
وي افزود: همچنين در صورتي که رتبه هاي برتر کنکور سراسري، دانشگاه علوم پزشکي تهران را براي تحصيل انتخاب کنند از حمايت هاي ويژه گروه استعداد درخشان دانشگاه برخوردار مي شوند. فعاليت شعب بين الملل دانشگاه با جديت پيگيري مي شود و با توجه به مشکلاتي که در جذب هيئت علمي داريم، به زودي با حمايت بخش غير دولتي زمينه هاي کاري جديد شعب بين الملل تاسيس مي شود.
وي به وجود 77 مرکز تحقيقاتي در دانشگاه علوم پزشکي تهران اشاره و خاطرنشان کرد: 29 درصد مقالات ISI در گروه علوم پزشکي ايراني و 45 درصد مقالات اين گروه در مدلاين متعلق به دانشگاه علوم پزشکي تهران است.
رئيس دانشگاه علوم پزشکي تهران يادآور شد: دانشگاه در طي يکسال گذشته 400 رتبه در ESI رشد داشته است و در سه حوزه علوم پزشکي، داروسازي و علوم اجتماعي (social science) داراي رتبه است.
وي از افتتاح بزرگترين کتابخانه علمي کشور در گروه پزشکي خبر داد و گفت: اين کتابخانه در نيمه دوم سال در دانشگاه علوم پزشکي تهران راه اندازي مي شود و دانشکده مجازي را نيز در آنجا راه اندازي مي کنيم.

لایک ها
75

از من میشنوی کلا به هیییییییییییییییییییییییییییییییییچ گونه خبری مبنی بر انتقالی اهمیت نده!!!!
چرته محضه!!!!:65:
واقعا؟؟؟

ولی چند نفر شخیص و یه استاد دانشگاه شخیص بهم گفتن امکان داره ها...
دیگه شرمنده نمی شه بگیم که این چند شخص شخیص چرت می گن که...

ولی حالا جدای از شوخی بهم گفتن میشه...
مدارکش هم موجوده...نشان بدهم؟؟؟؟؟:24::24:

Elham1374

New Member
لایک ها
12

یه دختر از منطقه 3 (غیر بومی) با چه رتبه ای می تونه اطمینان داشته باشه که فیزیک شریف قبول می شه؟

بالا