m-s

New Member
لایک ها
129
پاسخ : انجمن برترین رتبه های کنکور 90

واقعا؟؟؟

ولی چند نفر شخیص و یه استاد دانشگاه شخیص بهم گفتن امکان داره ها...
دیگه شرمنده نمی شه بگیم که این چند شخص شخیص چرت می گن که...

ولی حالا جدای از شوخی بهم گفتن میشه...
مدارکش هم موجوده...نشان بدهم؟؟؟؟؟:24::24:
شاید اون اساتید منظورشون مهمانی بوده!!!!نه باباا..اینقد شرایط سخت و غیر ممکنی داره!!!!
اخرین اخباری که برای اتقالی شنیدم این بوده که طرف باباش مرده سرپرست خانوار شده یکی دیگه هم پرونده پزشکی بیماری روحی داشته!!!
مهمانی همه جا ممکنه ..چون هزینه داره!!!انتقالی خیلیییییییییی کمه..مگه اینکه جز یکی از سهمیه باشی..(شاهد یا هیئت علمی)که راحت منتقل شی!!!وگرنه پشت گوشتو دیدی انتقالی دیدی:دی
این حرفای مسئول اموزش و انتقالیه..منبعش قویه:دی

لایک ها
1,316

شاید اون اساتید منظورشون مهمانی بوده!!!!نه باباا..اینقد شرایط سخت و غیر ممکنی داره!!!!
اخرین اخباری که برای اتقالی شنیدم این بوده که طرف باباش مرده سرپرست خانوار شده یکی دیگه هم پرونده پزشکی بیماری روحی داشته!!!
مهمانی همه جا ممکنه ..چون هزینه داره!!!انتقالی خیلیییییییییی کمه..مگه اینکه جز یکی از سهمیه باشی..(شاهد یا هیئت علمی)که راحت منتقل شی!!!وگرنه پشت گوشتو دیدی انتقالی دیدی:دی
این حرفای مسئول اموزش و انتقالیه..منبعش قویه:دی
ببخشید می دونم که خیلی سخته اما غیر ممکن نیس....ما تو بچه هامون کسی رو داریم که انتقالی گرفته از یه دانشگاه های شمال اومد شریف فقط شرط داشت که دو ترم معدلش بالای 17 بشه و ضمنا تهرانی هم بود...موافقت دانشکده مبدا و مقصد که اصولا مقصده که اذیت میکنه مهمه که مثلا بر اساس معدل قبول میکنن و یه شرایطی که مثلا بخوای به شهر محل زندگیت برگرردی

m-s

New Member
لایک ها
129

شاید واسه شما اینقد راحته!!!!
من خیلی کم شنیدم بچه های پزشکی منتقل بشن!!!!مگه چه شرایط خاصی داشته باشه!!!تازه بیشتر دانشگاها هم زدن که انتقالی قبول نمیکنن!!تو دفترچه!!!!ولی مهمانی دارن!!

لایک ها
1,316

حالا واسه ما هم خیلی راحت نیست که...فقط خواستم بگم شدنیه تحت یه شرایطی...توی دفترچه که اینو میزنن که اگه بعد کسی واسش شرایطش جور نشد شکایتی نکنه...خیلی از دانشگاه ها هم زدن تعهدی واسه دادن خوابگاه ندارن اما خوابگاه می دن...
رشته های تجربی رو که حتما شما بیشتر می دونید و من اطلاع ندارم اصن

physics

New Member
لایک ها
104

یه دختر از منطقه 3 (غیر بومی) با چه رتبه ای می تونه اطمینان داشته باشه که فیزیک شریف قبول می شه؟
500-550منطقه فکر کنم کافی باشه

apvrya

New Member
لایک ها
7

حالا واسه ما هم خیلی راحت نیست که...فقط خواستم بگم شدنیه تحت یه شرایطی...توی دفترچه که اینو میزنن که اگه بعد کسی واسش شرایطش جور نشد شکایتی نکنه...خیلی از دانشگاه ها هم زدن تعهدی واسه دادن خوابگاه ندارن اما خوابگاه می دن...
سلام
بهتره شما به این لینک برین اخبار و اطلاعيه ها سراسری تا متوجه بشین بعضی ها تصمیمشون جدیه

آخرین ویرایش توسط مدیر

davenchi

New Member
لایک ها
76

شاید واسه شما اینقد راحته!!!!
من خیلی کم شنیدم بچه های پزشکی منتقل بشن!!!!مگه چه شرایط خاصی داشته باشه!!!تازه بیشتر دانشگاها هم زدن که انتقالی قبول نمیکنن!!تو دفترچه!!!!ولی مهمانی دارن!!
مریم جان من این چند وقت که دنبال کارای انتقالیم بودم.فهمیدم بچه های پزشکی هم اگه معدل بالا باشن میتونن جا به جا شن مخصوصا از شهرستانا با معدل بالا به شهید بهشتی!!!البته اگه پارتی باشه که خیلی راحت هرجا بخوای میتونی بری....اما درستش اینه که کلا بچه ها بی توجه به انتقالی انتخاب رشته کنن چون سخته یه مدت با کسایی باشی بعدم ازشون دل بکنی.....

maryam-71

New Member
لایک ها
20

یک سوال ؟؟ اینکه توی دفترچه نوشته دانشگاه علم و صنعت به خواهران خوابگاه نمیده جدیه ؟؟
خب چرا آخه ....

لایک ها
1,316

یک سوال ؟؟ اینکه توی دفترچه نوشته دانشگاه علم و صنعت به خواهران خوابگاه نمیده جدیه ؟؟
خب چرا آخه ....
سلام...ببینید کلا یه چیزایی که شاید نتوتن در اختیار بذارن رو اینجوری مینویسن که بعدا کسی نگه وظیفتون بود(که البته وظیفشونه)اما شاید مهر که بشه یه تسهیلاتی جور کنن...بهتره قضیه رو حضورا یا تلفنی از دانشگاه یا اداره خوابگاه هاش پیگیری کنید(یا از دانشجو های سال بالایی)...مثلا سالی که ما می خواستیم وارد دانشگاه بشیم من وقتی رفتم از اداره امور خوابگاه ها پیگیری گنم حتی به ما هم گفتن شاید بهتون خوابگاه ندیم!!!:22: که البته مثه همیشه دادن بهمون

لایک ها
1,316

دوباره سلام
در مورد دانشگاه علم و صنعت و شهید بهشتی
2 تا از دوستان اونجا قبول شده بودند سوال کردم گفتند با وجود اینکه زده بود خوابگاه نمی دیم اما الان خوابگاه دارن(دختر هم هستن)
:)

m-s

New Member
لایک ها
129

مریم جان من این چند وقت که دنبال کارای انتقالیم بودم.فهمیدم بچه های پزشکی هم اگه معدل بالا باشن میتونن جا به جا شن مخصوصا از شهرستانا با معدل بالا به شهید بهشتی!!!البته اگه پارتی باشه که خیلی راحت هرجا بخوای میتونی بری....اما درستش اینه که کلا بچه ها بی توجه به انتقالی انتخاب رشته کنن چون سخته یه مدت با کسایی باشی بعدم ازشون دل بکنی.....
نظرت واسم محترمه...عزیییزم!!
اما شهید بهشتی که دیگه خییییییلی سخت میگیره تو انتقالی..کلا دانشگاهایی که با شیوه نوینن چون واحداشون با بقیه فرق داره..انتقالی نمیدن..البته همیشه استثناهایی هستن!!!:196:
پارتی رو خوب اومدی..

happymoj

Active Member
لایک ها
150

به من یه پند بدید اگه جای من دانش اموز سال سوم بودید (امسال میرم) چی کار می کردید المپیاد می خوندید یا کنکور
چه درسایی رو بیشتر می خوندید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

J-J

New Member
لایک ها
113

کسی از دوستان هست که اینجا هوافضا بخونه ؟

Asemane

New Member
لایک ها
0

سلام دستم به دامنتون فکر می کنید با این درصدا رتبه ی من تو کنکور چند شده باشه خوبه؟تو رو خدا جواب بدین:
ادبیات 58.1
عربی 64
معارف 75
زبان 57
ریاضی45
فیزیک58
شیمی68 منطقه دو

S@n@m

New Member
لایک ها
42

سلام دستم به دامنتون فکر می کنید با این درصدا رتبه ی من تو کنکور چند شده باشه خوبه؟تو رو خدا جواب بدین:
ادبیات 58.1
عربی 64
معارف 75
زبان 57
ریاضی45
فیزیک58
شیمی68 منطقه دو
طبق تخمین رتبه گزینه 2 مطابق کنکور 89: 1000-1100

mehdisoft

New Member
لایک ها
223

تسهيلات دانشگاه شريف براي رتبه برترهاي کنکور/امکان تغيير رشته

دانشگاه صنعتي شريف براي رتبه هاي برتر کنکور سراسري 90 دو امکان ويژه آموزشي در نظر گرفته است که بر اساس آنها برترين ها مي توانند تغيير رشته بدهند. به گزارش خبرنگار مهر، داوطلباني که رتبه کشوري آزمون سراسري آنان زير 150 باشد، در صورت قبولي در هر يک از رشته*هاي اين دانشگاه، مي*توانند قبولي خود را به رشته مورد علاقه خود در اين دانشگاه تبديل کنند.

همچنين، داوطلباني که رتبه کشوري آزمون سراسري آنان بين 151 تا 500 باشد، در صورت قبولي در هر يک از رشته*هاي اين دانشگاه، مي*توانند با اعلام درخواست خود به معاونت آموزشي دانشگاه در محدوده ظرفيت پذيرش دانشکده*هاي اين دانشگاه، به رشته مورد علاقه خود در اين دانشگاه انتقال يابند.

sanag

New Member
لایک ها
21

ادبیات 58.1
عربی 64
معارف 75
زبان 57
ریاضی45
فیزیک58
شیمی68 منطقه دو
521............................................................

mehdisoft

New Member
لایک ها
223

امتيازات ويژه دانشگاه اميرکبير براي استعدادهاي درخشان

دانشگاه صنعتي اميرکبير تسهيلات و امتيازات ويژه خود را براي استعدادهاي درخشان کنکور اعلام کرد که بر اساس آن داوطلبان مي توانند در دو رشته مهندسي بصورت همزمان تحصيل کنند. به گزارش خبرنگار مهر، امتيازات و تسهيلات ويژه اين دانشگاه شامل موارد آموزشي و مالي است و ميزان تسهيلات از يک ميليون ريال تا مبالغي مانند مقرري که به دانشجويان تعلق مي گيرد متفاوت است.
اين دانشگاه به استعدادهاي درخشان امکان اخذ واحد تا 24 واحد در هر نيمسال مي دهد، همچنين اين دانشجويان امکان تغيير رشته به جاي تحصيل همزمان در دو رشته را دارند و اخذ 20 واحد از رشته ديگر مازاد بر دروس رشته اصلي از پايان نيمسال چهارم نيز امکانپذير است همچنين دانشجويان مي توانند در مقاطع بالاتر بدون آزمون ورودي سازمان سنجش ادامه تحصيل دهند.

مورد و ميزان تسهيلات مصوب مالي در هيئت رئيسه
رتبه هاي اول تا سوم آزمون کارشناسي ارشد(فارغ التحصيل کارشناسي از دانشگاه صنعتي اميرکبير) يک ميليون ريال

دانشجوي نمونه کشوري يک عدد سکه تمام بهار آزادي

کمک هزينه بلاعوض به دانشجويان ممتاز واجد شرايط دو رشته اي
با معدل کل بالاي 17 در نيمسال*هاي 5، 6،7و 8 هر ترم به مبلغ پانصدهزار ريال

دانشجويان ممتاز ورودي معرفي شده از سوي سازمان سنجش در مقطع کارشناسي
يک عدد سکه تمام بهار آزادي يا کارت هديه به مبلغ دو ميليون ريال-
بر اساس درصد افراد به نسبت نمره: يک سوم اول- يک سوم دوم-يک سوم آخر

کمک هزينه سفر دانشجويان ممتاز براي ارائه مقاله در هر مقطع فقط يکبار در خارج از کشور به مبلغ پنج ميليون ريال و در داخل کشور به مبلغ يک ميليون ريال

رتبه هاي زير 100 آزمون ورودي کارشناسي يک کامپيوتر لپ تاپ

رتبه هاي اول تا سوم المپياد علمي دانشجويي کشوري و جهاني
مشروط بر آنکه دانشجو در دانشگاه اميرکبير باشد يک کامپيوتر لپ تاپ

برگزيدگان مرحله نيمه نهايي المپياد علمي دانشجويي کشور يک عدد نيم سکه بهار آزادي

برگزيدگان مرحله اول المپياد علمي دانشجويي کشور يک عدد ربع سکه بهار آزادي

برگزيدگان جشنواره خوارزمي رتبه اول: يک عدد سکه تمام بهار آزادي، رتبه دوم و سوم: يک عدد نيم سکه بهار آزادي

آخرین ویرایش توسط مدیر

haniye

New Member
لایک ها
234

لازم شد من هم بگم که توی بندرعباس برای اینکه بچه ها برای درس خوندن و رتبه خوب آوردن ترغیب بشند چی جایزه میدهند:
رتبه تک رقمی پژو 206
رتبه دو رقمی Pride
رتبه سه رقمی لپ تاپ
به المپیادی ها (مدال طلا) پژو 206

mehdisoft

New Member
لایک ها
223

لازم شد من هم بگم که توی بندرعباس برای اینکه بچه ها برای درس خوندن و رتبه خوب آوردن ترغیب بشند چی جایزه میدهند:
رتبه تک رقمی پژو 206
رتبه دو رقمی Pride
رتبه سه رقمی لپ تاپ
به المپیادی ها (مدال طلا) پژو 206
ایول......... چقدر دست ودلباز!

تو شهر ما که یه 100 تومن دادن تازه مالیاتش رو هم کم کردن

بعد انوقت اینا رو کی میده؟
راستی پرایدش دوگانه سوزه یا یگانه سوز؟

ما که به موتور هم راضی هستیم:174:

ایشالا وقتی 206 رو گرفتین ما رو دیدین حداقل یه بوق برامون بزنین:4:

حالا جدا از شوخی منم شنیدم بعضی موسسه های کنکور به رتبه برتر ها پیشنهاد میدن که در ازای گرفتن مثلا 206 بیان تو TV بگن که عضو اون موسسه بودن و....
به هر حال از ما گفتن بود این پولها خوردن نداره رفتین ته دره نگید فلانی نگفت!

آخرین ویرایش توسط مدیر
بالا