لایک ها
116
پاسخ : بررسی سوالات مرحله دوم المپیاد ادبی - دوره 26 - بهار 1392

به نظرت اعتراض ما دومی ها تاثیری هم داره ؟

meriam

New Member
لایک ها
0

​دوستان اعتراضات رو برسونيذ
از همه بچه هایی که به کلید معترضند خواهش میکنم هر چه زودتر اقدام کنند واین مطلب رو با دوستان المپیادیشونم درمیون بذارن با سپاس

persianbamo

New Member
لایک ها
122

من یکبار تو کامنت های قبل گفتم بازهم میگم این بحث رو من شروع نکردم و فقط برای درددلی که مانداناجان کرده بود نقل قول زدم.شما اسمش رو هرچی میخوای بذاری بذار مختاری:4::95:
ای سارا! سخنت ایهام لطیفی داشت! الان منظورت این بود که من مختار هستم؟ یا اینکه "مختاری" رو مورد ندا قرار دادی؟ :)
پ.ن: فامیلیه من مختاریه :21::89::89:

persianbamo

New Member
لایک ها
122

به نظرت اعتراض ما دومی ها تاثیری هم داره ؟
فکر میکنم اگر بخوان توجهی به اعتراضا بکنن، براشون دوم و سوم فرقی نداره. البته اگر بخوان توجه کنن.

لایک ها
116

ای سارا! سخنت ایهام لطیفی داشت! الان منظورت این بود که من مختار هستم؟ یا اینکه "مختاری" رو مورد ندا قرار دادی؟ :)
الان حکمت اون شکلک های آخر حرف سارا رو فهمیدم ...
ازین کارا می کنین یه پی نوشتی چیزی هم بدین ما هم بفهمیم

♥sArA♥

New Member
لایک ها
14

من ازکجا میدونستم فامیل شما مختاری هست.؟باور بفرمایید .واسه خودمم جالب شده .شکلک خنده هه بدجوری باعث ایهام شده ولی باورکنید اتفاقی بوده و واسه خودمم جالب :21:تاحالا ایهام این مدلکیش واسم پیش نیمده بود

Yalda.angel

New Member
لایک ها
35

یه دوستی هم دیدم گفته بود که ادبی برای ریاضی تجربی ها سهمیه کنکور نداره - الان پیدا نکردم کامنتشو که بخوام نقل قول بزنم-. دوست عزیز 20 تا 30 درصد روی کنکور ریاضی و تجربی سهمیه میاد نگران نباش!
الان 12 ساله تو این مملکت بچه های ریاضی و تجربی دارن المپیاد ادبی میدن و میدرخشن، حالا امسال دوستانی که به هر دلیلی خوب ندادن المپیادو، افتادن دنبال بهانه تراشی. منم خوب ندادم اما میدونم دلیل خوب ندادنم بی دقتی سر جلسه بوده! بیاید اشکالاتمونو بپذیریم و ازین تحجّر رها بشیم!
سلام

ببخشيد من الان سال دوم هستم! شما منبعي براي اين حرفتون دارين؟! يعني اخه استاداي ما همه مي گفتن سهميه اي قرار داده نمي شه ولي خب شما....

ممنون مي شم جواب بديد

لایک ها
116

سوالات 67 و 72 کد یک (17 و 22 کد 2) اصلاح شد :
کلا گزینه ج درسته

برای من که فرقی نکرد یکی رو درست زده بودم یکی رو غلط الان اون یکی رو غلط زدم اینو درست:21:

ناطق57

New Member
لایک ها
1

67 باید حذف میشدا:دی
ولی خب خدار.شکر بازم:88:

لایک ها
77

آقا برین به نهایی هاتون برسین درس ندارین مگه شما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

persianbamo

New Member
لایک ها
122

آقا برین به نهایی هاتون برسین درس ندارین مگه شما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من که امید به المپیاد بستم! البته نهایی هم انشاالله از فردا!

persianbamo

New Member
لایک ها
122

سوالات 67 و 72 کد یک (17 و 22 کد 2) اصلاح شد :
کلا گزینه ج درسته

برای من که فرقی نکرد یکی رو درست زده بودم یکی رو غلط الان اون یکی رو غلط زدم اینو درست:21:
منبع این داستان که کلیدا عوض شد و اینا، کجاست؟ تو سایت باشگاه که چیزی ندیدم!

persianbamo

New Member
لایک ها
122

سلام

ببخشيد من الان سال دوم هستم! شما منبعي براي اين حرفتون دارين؟! يعني اخه استاداي ما همه مي گفتن سهميه اي قرار داده نمي شه ولي خب شما....

ممنون مي شم جواب بديد
خواهش میکنم! نه اونطور که به اطلاع من رسوندن طبق سلیقه ی دانشکده ی مقصد شما، تاثیر میدن سهمیه تونو. مثلاً گویا یکی از دوستان بوده که برق امیرکبیر قبول شده و با طلای ادبی، رفته برق شریف نشسته. تا جایی که من میدونم 20 تا 30 درصد میاد رو تراز. و اگر به کف مورد نظر دانشکده مقصد برسید پذیرفته میشید. برای همینه که خیلی از کسایی که پارسال مدال گرفتن امسال دارن کنکور ریاضی/تجربی میخونن. چیزی نیست که جایی ثبت شده باشه که ارجاعتون بدم! اما موارد زیادی هستن که از سهمیه استفاده کردن. توصیه میکنم اگر قصد المپیاد خوندن جدی دارید، و برای رشته ی دانشگاهیتون هم برنامه‌ای غیر از انسانی/هنر دارید، بیشتر در این مورد تحقیق کنید. اطلاعات من در همین حدّه ولی از افراد موثّقیه.

♥sArA♥

New Member
لایک ها
14

2تا سوال میتونم بپرسم؟!با اجازه.بچه های ریاضی امتحانی دارن که نهایی نباشه قبل برنامه بدن؟و دیگر اینکه شما چنددرصدزدین که انقد امیدوارین ؟
من که امید به المپیاد بستم! البته نهایی هم انشاالله از فردا!

♥sArA♥

New Member
لایک ها
14

چرا دیگه همونجاتو سایت باشگاه هست یه ذره پایین بالا کنین پیدا میکنینysc.ac.ir.
منبع این داستان که کلیدا عوض شد و اینا، کجاست؟ تو سایت باشگاه که چیزی ندیدم!

persianbamo

New Member
لایک ها
122

2تا سوال میتونم بپرسم؟!با اجازه.بچه های ریاضی امتحانی دارن که نهایی نباشه قبل برنامه بدن؟و دیگر اینکه شما چنددرصدزدین که انقد امیدوارین ؟
بلی میتونید بپرسید!
امتحان تاریخ و کامپیوتر رشته‌ی ریاضی نهایی نیست و بعد از برنامه به شکل فرمالیته گرفته میشه.
من با کلید جدید 78.6 زدم؛ اگر میگم امیدوارم به خاطر اطمینان به قبولی نیست!! منظورم اینه که کلاً برای نهایی برنامه‌ریزی خاصی در طیّ سال نداشتم! جز اینکه مدرسه لطف کرد هفته‌ی آخر یه سری کلاس برای المپیادیا گذاشت -که مثلاً مایی که دینی رو تا حالا باز نکرده بودیم، خیلی از غافله عقب نمونیم-.

♥sArA♥

New Member
لایک ها
14

پس شما قبولید ایشالا.سپاس
بلی میتونید بپرسید!
امتحان تاریخ و کامپیوتر رشته‌ی ریاضی نهایی نیست و بعد از برنامه به شکل فرمالیته گرفته میشه.
من با کلید جدید 78.6 زدم؛ اگر میگم امیدوارم به خاطر اطمینان به قبولی نیست!! منظورم اینه که کلاً برای نهایی برنامه‌ریزی خاصی در طیّ سال نداشتم! جز اینکه مدرسه لطف کرد هفته‌ی آخر یه سری کلاس برای المپیادیا گذاشت -که مثلاً مایی که دینی رو تا حالا باز نکرده بودیم، خیلی از غافله عقب نمونیم-.

ناطق57

New Member
لایک ها
1

فردا نهایی دین و زندگی...با نصف کتاب که حتی تا حالا ندیدم چه شکلیه
دعا کنید بچه

بالا