Yalda.angel

New Member
لایک ها
35
پاسخ : بررسی سوالات مرحله دوم المپیاد ادبی - دوره 26 - بهار 1392

ماهم همچنین که شما میگین بی دغدغه نیستیمااااااااا حق گرفتنیه درست منم با کسی بحث ندارم همونطور که گفتم گله مندی ما از شما نیست.اسمش اینه که درسامون حفظیه وکاری نداره ولی کافیه شما بشینی 1هفته بخوای درسای ما رو بخونی.شماهم امکانات بسیارعالی دارین که تو المپیادهای خودتون خوش بدرخشید.من حرف شما رو حمل بر توهین به رشتمون میکنم و خودمون که میگین شما میتونین بی دغدغه قبول بشین و اینکه شما فلسفه منطق میخونین و اینا.شما مطمئنا اگه فلسفه منطق میخوندین و بهش اعتقاد داشتین الان اینجوری جواب نمیدادین

سارا جان بيا دعوا نكنيم...!

درساي رشته ي علوم انساني خيلي سخت تر از خيلي درساي ماست! من اينو به چشم ديدم... درسي مثل تاريخ ايران و جهان رو من يكي نمي تونم فكر خوندنش رو هم داشته باشم

توهين نكنيد به هم...! هر كس علاقه اي داره كه مي تونه اون رو دنبال كنه...! همين كه حتي به مدال طلاي ادبي يك درصد هم تو كنكور ما سهميه نمي دن يعني پشتيباني از بچه هاي انساني كه حقشون هم هست صد البته!!

درس هاي هر رشته براي خود اون رشته سخت و صد البته شيرين و مهم هست

به جاي دعوا كردن و بحث الكي دوستان ه" درباره ي سوالا " بحث كنيد

لایک ها
116

امیدوار بودم این بحث اینجا پیش نیاد ولی دیگه اومده ...
هدف از المپیاد اینه که بهترین ها تو هر رشته پذیرفته بشن شاید یه نفر توی ادبیات خوب باشه ولی تو علوم اجتماعی یا فلسفه و اینجور چیزا خوب نباشه و نتونه بره انسانی. آیا استعداد ادبیات کسی که تاریخش (مثلا) خوب نیست باید پایمال بشه ؟
ویرایش :
ضمن اینکه کار ماها برای این المپیاد خیلی سخت تر از انسانیاس

sabdeyazdan

New Member
لایک ها
750

ماهم همچنین که شما میگین بی دغدغه نیستیمااااااااا حق گرفتنیه درست منم با کسی بحث ندارم همونطور که گفتم گله مندی ما از شما نیست.اسمش اینه که درسامون حفظیه وکاری نداره ولی کافیه شما بشینی 1هفته بخوای درسای ما رو بخونی.شماهم امکانات بسیارعالی دارین که تو المپیادهای خودتون خوش بدرخشید.من حرف شما رو حمل بر توهین به رشتمون میکنم و خودمون که میگین شما میتونین بی دغدغه قبول بشین و اینکه شما فلسفه منطق میخونین و اینا.شما مطمئنا اگه فلسفه منطق میخوندین و بهش اعتقاد داشتین الان اینجوری جواب نمیدادین
البته من قصد توهین نداشتم و گمون هم نمی کنم که حرف توهین آمیزی زده باشم...اگر هم که ناراحت شدین عذر میخوام...اما شما با اینحال مختارید که برداشت خودتونو داشته باشین.....
در ضمن اگه شما مشکلتون با ما نیس پس لزومی هم نداره که این مباحثو مطرح کنین....علاقه دوستان عزیزم در رشته ی انسانی(که احترام زیادی براشون قائلم) برای مطرح کردن مباحث نمی تونه بی دلیل باشه....اما به هر حال
"هر چه از دوست رسد نیکوست"

kasra17

New Member
لایک ها
38

کی گفته حرفی توش نیست؟اتفاقا خیلی هم حرف توشه
وقتی من به شما منبع نشون میدم....ینی درسته...میشه بگی شما تو کدوم منبع دیدین که مفهومی که شما زدین رو نوشته ؟!؟!؟!
من نمیفهمم شماها چرا اصن نمیتونین درس راجع ب سوال بحث کنین.....دعوا داریم مگه ؟!؟!؟ ادبیاته ، خوب ؟!؟!؟! همش همینه ....توش بحثه...اما دعوا نیس....اگه هم ناراحت شدی شما الان....باشه هرچی شما بگی

لایک ها
77

نمی خواستم دعوا راه بندازم ولی بچه ها قبول کنین که خیلی به ما انسانیها ظلم میشه
خب باید یه حد و مرزی وجود داشته باشه دیگه!!!برادر منم زیستش عالی بود ولی چون رشتش ریاضی بود نتونس المپ زیست بده خب برای ادبیاتم باید همین جور بشه
بازم ببخشیدم که دعوا راه انداختم!!!!!!!!!!!!!

♥sArA♥

New Member
لایک ها
14

کی گفته دعوا داریم ما؟!این دیدشماست...بعدشم همیشه یادتون باشه که هر منبعی که وجود داره دال بر درست بودن نوشته هاش نیس،شاخه نبات عالیه نه اینکه بد باشه ولی میگم چقدرتفاوت بایدوجودداشته باشه که مارو تویه یه تست به اشتباه بندازه.حرفتون رو هم که میگید شمابلد نیستید رو اصلا قبول ندارم و بازهم این دیدشماست...استاد ما چکیده ای از منابع معتبر رو باهامون کارکردن و ما ازشرح استاد نوریان(دانشگاه اصفهان)هم استفاده کردیم ولی هیچکدومشون اینجوری درنیومد متاسفانه
وقتی من به شما منبع نشون میدم....ینی درسته...میشه بگی شما تو کدوم منبع دیدین که مفهومی که شما زدین رو نوشته ؟!؟!؟!
من نمیفهمم شماها چرا اصن نمیتونین درس راجع ب سوال بحث کنین.....دعوا داریم مگه ؟!؟!؟ ادبیاته ، خوب ؟!؟!؟! همش همینه ....توش بحثه...اما دعوا نیس....اگه هم ناراحت شدی شما الان....باشه هرچی شما بگی

♥sArA♥

New Member
لایک ها
14

شما اگر برگردید به چند کامنت قبل متوجه میشید که من این بحث رو شروع نکردم.ماندانای عزیزم فقط درددلش رو گفت منم دیدم حرف منم هست واسه همین برای ماندانا نقل قول زدم و شما بودید که فکر کردید بحث و جدل شده....من هم هیچ مشکلی باسایر رشته ها و بچه هاش ندارم و براشون احترام هم قائلم...درهرصورت شماهم مختارید ازنوشته های من و ماندانا برداشت خودتون رو بکنید
البته من قصد توهین نداشتم و گمون هم نمی کنم که حرف توهین آمیزی زده باشم...اگر هم که ناراحت شدین عذر میخوام...اما شما با اینحال مختارید که برداشت خودتونو داشته باشین.....
در ضمن اگه شما مشکلتون با ما نیس پس لزومی هم نداره که این مباحثو مطرح کنین....علاقه دوستان عزیزم در رشته ی انسانی(که احترام زیادی براشون قائلم) برای مطرح کردن مباحث نمی تونه بی دلیل باشه....اما به هر حال
"هر چه از دوست رسد نیکوست"

♥sArA♥

New Member
لایک ها
14

یلدا جان من نه به کسی توهین کردم و نه درشخصیتم توهین کردن می گنجه فقط ناراحتیم رو از حرف اون دوستمون ابراز کردم و ایشون هم الان جواب دادن و من هم پذیرفتم که قصد توهین نداشتن...درهرصورت من هم قصدناراحتی کسی رو نداشتم و ندارم.ضمن اینکه من بهترین دوستامو تو رشته ریاضی و تجربی و انسانی باهم دارم و همه شماهم دوستان من هستید

سارا جان بيا دعوا نكنيم...!

درساي رشته ي علوم انساني خيلي سخت تر از خيلي درساي ماست! من اينو به چشم ديدم... درسي مثل تاريخ ايران و جهان رو من يكي نمي تونم فكر خوندنش رو هم داشته باشم

توهين نكنيد به هم...! هر كس علاقه اي داره كه مي تونه اون رو دنبال كنه...! همين كه حتي به مدال طلاي ادبي يك درصد هم تو كنكور ما سهميه نمي دن يعني پشتيباني از بچه هاي انساني كه حقشون هم هست صد البته!!

درس هاي هر رشته براي خود اون رشته سخت و صد البته شيرين و مهم هست

به جاي دعوا كردن و بحث الكي دوستان ه" درباره ي سوالا " بحث كنيد

mahboobeh

New Member
لایک ها
6

بچه ها میتونید یه شرح خوب برای مثنوی بهم معرفی کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آره شرح مثنوی شریف از استاد فروزانفر
و در مرتبه پایین تر شرح مثنوی از کریم زمانی

kasra17

New Member
لایک ها
38

کی گفته دعوا داریم ما؟!این دیدشماست...بعدشم همیشه یادتون باشه که هر منبعی که وجود داره دال بر درست بودن نوشته هاش نیس،شاخه نبات عالیه نه اینکه بد باشه ولی میگم چقدرتفاوت بایدوجودداشته باشه که مارو تویه یه تست به اشتباه بندازه.حرفتون رو هم که میگید شمابلد نیستید رو اصلا قبول ندارم و بازهم این دیدشماست...استاد ما چکیده ای از منابع معتبر رو باهامون کارکردن و ما ازشرح استاد نوریان(دانشگاه اصفهان)هم استفاده کردیم ولی هیچکدومشون اینجوری درنیومد متاسفانه
منم از دکترای ادبیات دانشگاه تهران پرسیدم....همچنین 2-3 تا از مدال طلاهای سالای پیش.....آقا باشه بحث تموم....که ماها به هیج جا نمیرسیم

آخرین ویرایش توسط مدیر

sabdeyazdan

New Member
لایک ها
750

من نظرم اینه که وقتی توی یه سوال به اتفاق نظر نمی رسیم بهتره که ولش کنیم...چون احتملا همه ی طرفین و ایضا طراح ها دلایل خودشونو دارن و نمیشه بگی غلطن...
بهتره بگردیم سوالایی رو که اکثریت باهاشون مسئله دارن پیدا کنیم تا بشه یه اقدامی کرد....

persianbamo

New Member
لایک ها
122

سارای گرامی کسی مونده از اعضای این انجمن که باهاش مجادله نکرده باشی؟!؟ :) از اونجایی که ما هم واحد های ادبیات میگذرونیم، و از اونجایی که دولت به ما اجازه میده المپیاد بدیم، کسی نمیتونه بگه چرا المپیاد ادبی میدیم.
و قطعاً دغدغه های شما از ما سبک تره. من از وقتی رشته ی ریاضی رو به درست یا غلط انتخاب کردم، ضمن خریدن کتابای انسانی، مطالعه کردمشون. و میدونم که فشاری که کل تاریخ و منطق و جامعه شناسی و ... تو کل دبیرستان به آدم میارن، به اندازه ی فشاری که حسابان تو یه نیم ترم به آدم میاره نیست. شما نمیتونید حرف منو رد کنید چون مثل من کتب هر دو رشته رو نخوندید! هر وقت خوندید، حرفتون سندیت داره. (در مجموع قبولی تو المپیاد ادبی برای انسانی ها خیلی آسون تره چون منابع درسیشو تو مدرسه میخونن. این خودش امتیازیه که ما نداریم. پس اعتراضتون وارد نیست.)

آخرین ویرایش توسط مدیر

persianbamo

New Member
لایک ها
122

یه دوستی هم دیدم گفته بود که ادبی برای ریاضی تجربی ها سهمیه کنکور نداره - الان پیدا نکردم کامنتشو که بخوام نقل قول بزنم-. دوست عزیز 20 تا 30 درصد روی کنکور ریاضی و تجربی سهمیه میاد نگران نباش!
الان 12 ساله تو این مملکت بچه های ریاضی و تجربی دارن المپیاد ادبی میدن و میدرخشن، حالا امسال دوستانی که به هر دلیلی خوب ندادن المپیادو، افتادن دنبال بهانه تراشی. منم خوب ندادم اما میدونم دلیل خوب ندادنم بی دقتی سر جلسه بوده! بیاید اشکالاتمونو بپذیریم و ازین تحجّر رها بشیم!

mehrzad1997

New Member
لایک ها
3

حیف که برا دوما آزمایشی بود وگرنه میگفتم بهتون دنیا دست کیه:15: پارسالم آزمایشی بود؟؟

لایک ها
116

من به این نتیجه رسیدم که کلا آدم بدشانسیم. چون هر خوش شانسی هم که میارم در دل یه بدشانسیه بزرگتره
مثلا این که به صورت کاملا اتفاقی (!!) منابعی که کمتر خونده بودم (مث سوره روم که اصلا نخوندم) خیلی ازشون سوال کم اومد و برعکس. لذا آزمون رو خیلی خوب دادم ولی حیف که دومم.
(گرچه پرسشنامه هارو از ما گرفتن و یه حدس حدودی دارم میزنم ولی حداقل به نظر خودم خیلی خوب دادم)

persianbamo

New Member
لایک ها
122

حیف که برا دوما آزمایشی بود وگرنه میگفتم بهتون دنیا دست کیه:15: پارسالم آزمایشی بود؟؟
نه نبود! ما هم اومدیم بگیم که دنیا دست کیه، و ناکام شدیم! :)

mehrzad1997

New Member
لایک ها
3

آره دیگه شانسه ماست دیگه :157: کنار دریا هم بریم خشک میشه

♥sArA♥

New Member
لایک ها
14

من یکبار تو کامنت های قبل گفتم بازهم میگم این بحث رو من شروع نکردم و فقط برای درددلی که مانداناجان کرده بود نقل قول زدم.شما اسمش رو هرچی میخوای بذاری بذار مختاری:4::95:
سارای گرامی کسی مونده از اعضای این انجمن که باهاش مجادله نکرده باشی؟!؟ :) از اونجایی که ما هم واحد های ادبیات میگذرونیم، و از اونجایی که دولت به ما اجازه میده المپیاد بدیم، کسی نمیتونه بگه چرا المپیاد ادبی میدیم.
و قطعاً دغدغه های شما از ما سبک تره. من از وقتی رشته ی ریاضی رو به درست یا غلط انتخاب کردم، ضمن خریدن کتابای انسانی، مطالعه کردمشون. و میدونم که فشاری که کل تاریخ و منطق و جامعه شناسی و ... تو کل دبیرستان به آدم میارن، به اندازه ی فشاری که حسابان تو یه نیم ترم به آدم میاره نیست. شما نمیتونید حرف منو رد کنید چون مثل من کتب هر دو رشته رو نخوندید! هر وقت خوندید، حرفتون سندیت داره. (در مجموع قبولی تو المپیاد ادبی برای انسانی ها خیلی آسون تره چون منابع درسیشو تو مدرسه میخونن. این خودش امتیازیه که ما نداریم. پس اعتراضتون وارد نیست.)

meriam

New Member
لایک ها
0

کسانی که به کلید یا همان پاسخنامه معترضند اعتراضشونو هر چه زودتر کتبا با مشخصات کامل یا به باشگاه تحویل بدن یا به شماره 22019970 فکس کنند تا حقی ازشون ضایع نشه از ما گفتن خود دانید تا دیر نشده

Yalda.angel

New Member
لایک ها
35

​دوستان اعتراضات رو برسونيذ

بالا