وضعیت
موضوع بسته شده است.

reza sh

New Member
لایک ها
8
پاسخ : بررسی سوالات مرحله دوم المپیاد زیست شناسی- دوره 17 - بهار 1393

سوال مربوط به مقاله ی فیزیک و تو تاپیک بررسی سوالات م 2 چیکار میکنه اخه ؟:13:
شرمنده چون 10تا پست ندادم نمیتونم پیام خصوصی بدم

danial.s

New Member
لایک ها
0

دوستان کسی میدونه چرا ysc.ac.ir اینجوری شده ؟ ایمیل و رمز عبور میخواد.

Canis lupus

New Member
لایک ها
74

راست میگه . رمز چی باید بزنیم؟؟؟؟؟؟

No_name

New Member
لایک ها
141

احتمالا دارن يه كارايي مي كنن ديگ ،
فعلا بيخيال بذاريد ما به سلامتي و خوشي اين ادبُ بديم :||||

alibeiginejad

Well-Known Member
لایک ها
351

خدا خیرتون بده همیشه باعث میشین من پا شم عینکمو بزنم حتا وقتی میام تو نت یه چرخی میزنم! از بس پستاتون طولانیه البته منم مشکلی ندارم!

ببینید من با صرف عقایدتون مشکلی ندارم چون به خودتون مربوطه! ولی اینکه میاین یه پست در میون در مورد عقایدتون حرف میزنید حساسیت رو میبره بالا (نمیگم حقشو ندارید!)
موقعی هم حساسیت میره بالا وقتی به جای سطحی نگرانه خوندن (یه قید) مینویسید انسان های سطحی نگر (یه صفت) انتظار واکنش داشته باشید! بازم میگم شنیدن نظرات مخالف بهترین چیزیه که میتونه به افکار هر کسی شکل بده!

در پاسخ به پاراگرافتون در مورد افراد برتر کنکور:
چرا هرکسی دیندار نیست لزوما آدم بد و بیچاره ای باید باشه؟ ضمنا شرایط فرهنگی جامعه ی ما رو جوابای این افراد موقعی که بعد رتبه آوردن باهاشون مصاحبه میشه تاثیر میذاره! ولی بازم قبول. خیلی آدما از راه توکل به خدا به آرامش رسیدن. اصل حرفم تو این پاراگراف سوالیه که اول پرسیدم (توروخدا همیشه به فرق بین "اگر..." و "اگر و فقط اگر" دقت کنید)

در پاسخ به حرفتون که استرس ندارم:
دوست عزیز استرس قبل م2 رو پارسال به اندازه کافی تجربه کردم! من نمیتونم استرس م2 رو تو سال3 وقتی دیگه ای هیچ فرصت دیگه ای نمونده درک کنم! شما هم نمیتونید حس بد برنز شدن رو، به اضافه یک سال تحصیلی کامل فکر کردن و افسوس خوردن راجع به عللش، به اضافه ی استرس داشتن فقط یه فرصت برای جبرانش بعد یه سال تلاش درک کنید! ضمنا! مرحله 2 رو فرض کنید قبول میشم (منم فرض میکنم). واسه یکی مث من صرف قبول شدن مرحله 2 به چه دردی میخوره؟ واقعا به چی دردی؟ استرس به این میگن که من دو سال تمومه درس مدرسه نخوندم امسال رسما نهاییامو به فنا دادم (درس المپیاد که نمیشه خوند! کدومتون تو این ایام 20-30 قسمت سریال، 10-12 تا فیلم و 3تا گیم تموم کردین؟! من! (خودتون دیگه حدس بزنید نمره هام چجورین) اینو چی اسمشو میذارید؟ استرس! من استرس م2 ندارم! ولی استرس بعد م2 رو به اندازه کافی دارم!

این که میگید از هر موقعیتی واسه نوشتن در مورد اسلام استفاده میکنید. به دیگران هم حق اظهار نظر (اگه میدید!) بدید، این نظر من:

اولا چه کس دیگه ای رو دیدید اینجا دم به دم جهان بینی خودشو واسه دیگران شرح بده؟ چرا فک میکنید لزوما شما راس میگید و دیگران غلط (البته اینو کاریش نمیشه کرد، دین همینه)
از نطر من هیچ کسی واسه هیچ کسی حق تعیین تکلیف نداره! حتا اگه از نظر خودش حق و وظیفه ش این باشه که افکارشو نشر بده بازم ای کاش یه بار خودشو از دیدگاه مخالف مورد پرسش قرار بده... (انتظار ندارم این جملم با مخالفت روبرو نشه)

"کسانی که با دین مخالفند اضطرابشون شدیده" "کسانی که با دین انس دارن استرس ندارن"

اولا استرس در حد مفیدش لازمه! من خودم کمبود مضر استرسو سر امتحان تجربه کردم (حوصله ی (یه بار دیگه لغت قبلیو بخونید) جواب دادن سوال طولانی نداشتم)) ضمنا استثنای جمله اول تو گیومه هستم! همونظور که گفتم استرس و نگرانی دارم ولی نه در حد مضرش (البته فعلا) واسه جمله دوم هم تابستون پارسال استثنا زیاد دیدم!

الان میگید خب حتما انس واقعی نداشتن حتما ادا درمیاوردن!
حرفمو (ببخشید طولانی شد) با جواب این جمله بالا خاتمه میدم: مشکل اصلی تو بحث کردن با آدمای مثل شما اینه. دقیقا این... دقت کنید:
افراد دین دار استرس نداشتن }}} (این به جای فلش بود) پس دین خوبه خیلی خوبه همه باید برن دنبالش
افراد دین دار استرس داشتن }}} خطا از اطلاعات ما بوده اگه واقعا دین دار بودن استرس نداشتن

خب الان بالاخره تو کدوم حالت قضیه میخواید برید زیر بار که شاید (فقط شاید!) یه بازبینی کوچیکی تو نگرش هاتون لازمه؟

تعریف عقلانی بودن اینه که پتانسیل لغو شدن رو داشته باشه! فقط تو این شرایط لغو نشدن ارزش داره و اعتبار میده

با عرض معذرت خدمت همه ی دوستانی که حوصله ی خوندن این پستا رو ندارن، ضمنا یه معذرت دیگه واسه بی ربطی حرفم به تاپیک، ولی لازم بود
سلام
من احترام زیادی برای شما قائلم. چون حداقل مدتی مزاحمتون شدم و از اطلاعاتتون استفاده کردم. به گفته ائمه اطهار (ع) هرکس مطلبی از کسی بیاموزد به او مدیون است.
بازم میگم اون متن رو هم در مکان سخت و هم در شرایط و زمان سخت نوشتم (همه چی شد سخت :188:) قبول کنید ممکنه یکسری اشتباهات در قید ها بکار بره
حق با شماست استاد. همیشه حق با مشتری بید ... :71:
بازم از همه ی دوستانی که بخاطر اشتباهات تایپی و نگارشی من دچار اشتباهات لپی شدند پوزش می طلبم (البته قبلا این کارو کردم ولی مثل اینکه شما ندیدینش. پس این عذر خواهی مخصوص شماست :133:)
امیدوارم به موفقیت عالی برسید که حتی خودتون هم فکرش را نمی کنید.
و من الله توفیق

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

احتمالا همین امروز و فرداست که نتایج رو بزنن. برای همین می خوان شاید سرور یا هاست سایت رو عوض کنن تا مثل مرحله 1 با ورود 10 نفر سایت قفل نکنه :71:
باورتون میشه یه قایل 1 مگی نتایج مرحله 1 رو بیشتر از یه فایل 200 مگی زمان برد تا دانلود کنم ... :confused:
و من الله توفیق

amir mohamad

New Member
لایک ها
105

عاقا سایت باشگاه چرا درست نمیشه؟! اصن کلا وقتی آدرسو میزنی یه سایت دیگه میاره اینی که ایمیل و پسورد میخواد مال خود باشگاه نیس اصن
وقتی بخوان نتایجو اعلام کنن قبلش میگن که مثلا فلان روزی نتایجو میزنیم یا همینجوری یهو میدن نتایجو؟!

parsa-bio

New Member
لایک ها
177

دوستان شماره باشگاه رو کی داره؟هرکی شماره داره زنگ بزنه ببینه چه خبره؟

لایک ها
60

قبل اعلام نتایج هنگ میکنه سایت. نکنه میخواد بیاد؟!

reza sh

New Member
لایک ها
8

نتایج همه رشته ها ر با هم میدن؟

No_name

New Member
لایک ها
141

اره ديگ......
يعني تا پارسال كه اينطوري بود :39:

amir mohamad

New Member
لایک ها
105

22019966 شماره روابط عمومی باشگاه..... نمیدونم جواب میدن یا نه

ArianJ

New Member
لایک ها
90

بچه ها من شنيدم سه روز ديگه نتايج مياد

elistiyan

New Member
لایک ها
379

بچه ها من شنيدم سه روز ديگه نتايج مياد
میشه بگین از کی؟وبا استناد به چی؟سوءتفاهم نشه ها میخوام درصده اعتبارشو بدونم!

لایک ها
164

پس چرا وقتی من آدرس باشگاه رو میزنم میره سایتو و مشکلی نداره؟!؟!؟!:7::106::7::23:واقعا عایا؟!

MHD ReZa

New Member
لایک ها
231

دوستان من زنگ زدم باشگاه(البته نه به این تلفنای تو سایت)
گفتن ک کار های نهایی نتایج داره انجام میشه و با یه ایشاللاااای غلیظ گفتن شنبه یا یک شنبه...
خودمم از استرس دستام میلرزه..

bmeng

New Member
لایک ها
76

دوستان من زنگ زدم باشگاه(البته نه به این تلفنای تو سایت)
گفتن ک کار های نهایی نتایج داره انجام میشه و با یه ایشاللاااای غلیظ گفتن شنبه یا یک شنبه...
خودمم از استرس دستام میلرزه..
کاشکی یکشنبه بدن!!! یعنی اگه شنبه بدن من بیچاره میشم!! واسه فرداش امتحان دارم:93: دور از چشم یکی از دوستان:71:

ArianJ

New Member
لایک ها
90

از يكي از طلا هاي ١٦

amir mohamad

New Member
لایک ها
105

بچه ها حالا که دیگه دم آخره و دارن نتایجو میدن و با وضعیت هم تقریبا آشنا شدیم به نظرتون کف چنده؟؟! فقط نظر بدید

m.rabiee

Active Member
لایک ها
94

54-56 فك كنم

amir mohamad

New Member
لایک ها
105

من که میگم هر چی باشه بالای 50 نیست.