وضعیت
موضوع بسته شده است.

mat1996

New Member
لایک ها
35
پاسخ : بررسی کف و درصد های بچه هااز دیدگاه خودشان

1.هنوز پاسخنامه نیومده بخاطر همین هر کی 1 چیزی می گه 2. هر سال الزاما 40 نفر نمی گیرن اون سال 39 نفر گرفتن

ali farshbaf

New Member
لایک ها
171

داشتم نظرات دوستان رو میخوندم که اعتماد به نفس چند نفر منو تحت تاثیر قرار داد و البته غبطه هم خوردم اما در این میان یه چیزی اذیتم کرد,این که ما همگی کلی زحمت کشیدیم و کلی درس های سخت رو خوندیم اما این درس ها عوض اینکه مایه ی تواضع و فروتنی بشه تبدیل شده به یک سلاح تخریب روحیه و رو کم کنی و ابراز وجود...

mat1996

New Member
لایک ها
35

داشتم نظرات دوستان رو میخوندم که اعتماد به نفس چند نفر منو تحت تاثیر قرار داد و البته غبطه هم خوردم اما در این میان یه چیزی اذیتم کرد,این که ما همگی کلی زحمت کشیدیم و کلی درس های سخت رو خوندیم اما این درس ها عوض اینکه مایه ی تواضع و فروتنی بشه تبدیل شده به یک سلاح تخریب روحیه و رو کم کنی و ابراز وجود...
من به خودم نگرفتم ولی اگه با ما یودی بگم که مطالب قبل الزاما شوخی بود هنوز که پاسخنامه نیومده بشه نظر داد تازه خوش بحال شما که فروتنی البته نمی دونم چه فروتنی که دوستاتون البرتس رو کتاب داستان می خونن

mat1996

New Member
لایک ها
35

اگه بهتون بر خورد عذر میخوام.
گفتم من به خودم نگرفتم ولی کشتی کجم بد برنامه ای نیس ولی 1% فک کن وخ شه اونجا بیشتر پایه مافیا و پانتومیمه البته اگه قبول شیم البته بین خودمون باشه ولی خدایی کتاب داستانه :99:

آخرین ویرایش توسط مدیر

half-vampire

New Member
لایک ها
15

شما انگار از کشتی کج خیلی خوشت میاد!!!!
بدم نمیاد ولی واسه این گفتم همه دارن دعوا میکنند ظهرم چن نفر داشتن دعوا میکردن پیش خودم گفتم بد نیست اجرا بشه !

NiLOOFAR-Z

New Member
لایک ها
161

من فکر کنم دوروبر 119 میشه نمرم!! تقریبا 59 درصد! :4:

erfan54

New Member
لایک ها
51

دوستان!
بعضي از سوالات واقعا چند پهلو! بودند.
نمونش:
سوال آخر در مورد كرپس : آيا هر بار ، در هر دور ، مولكولِ با كربن نشاندار وارد مي شه؟ آيا فقط كربن متصل به هيدروژن، راديواكتيوه يا هر دو كربن اون راديواكتيون ؟!

يا در مورد سوال مسير نوروني (اون دانش آموز طراحي كرده بود!!) : آيا نورون هاي تحريكي پيام را تنها در يك جهت انتقال مي دهند (منظورم اينه كه آيا اون خطي كه به يه سيناپس كشيده بود شامل دندريت ها و اكسون هاست !! يا نه ) يا در هر دو جهت ؟؟
( من سر جلسه امتحان كردم ، در حالت يك طرفه براي بخش ب سوال امكان ايجاد چند جواب وجود داره. پس نظر طراح مهمه ( :( ) كسي نظري داره جواب بده plz !!!)

نظر شما چيه ؟!!

لایک ها
195

به نظر من فقط منظورش ۱بارورود کربن نشانداره که اونم مال متیله نه کربونیل پس دور های۳و۲۰ام کربن نشاندار خارج شده ونباید علامت می زدی‏!‏

fatemeh22

New Member
لایک ها
250
پاسخ : بررسی کف مرحله دوم و درصد های بچه های زیست شناسی از دیدگاه خودشان- 1392

چيزي كه ميدونم اينكه امسال افتضاح بود تا جايي تونستم جواب دادم
امسال كف تو محدوده ي سالاي قبله چون اكثرا از هول حليم افتادن تو ديگ ولي من در بدترين حالتم اميدوارم
هر ي خدا بخواد بقيش تقديره كه خدا بايد رقم بزنه

لایک ها
3
پاسخ : بررسی کف مرحله دوم و درصدهای بچه‌های زیست شناسی - 1392

من در بهترین حالتم 78 درصدمی زنم خیلی ناامیدم اصلا هم منتظر جوابا نیستم:43:

ghazaalqsm

Well-Known Member
لایک ها
260

آقای فرشباف big kikeeee
واسه اینکه آقای فرهادپور پستو پاک نکنن...بچه ها هرسال همه میان میگن خیلی عالی وادیم کلی......
پس با حرفاتون روحیه مددمو تخریب نکنین)

half-vampire

New Member
لایک ها
15

چی میشه کف 40 یا پایینتر باشه :99:

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171

با تشکر از دوستانی که اضهار فضل فرمودن باید بگم که من خیلی شانس بیارم 65,70 درصد میشم....و کف هم خیلی بخواد بالا باشه 50 میشه(البته این به لطف دوستانیه که 85 زدن!):21:

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171

اما نکته کلی اینه که هر سال بعد از ازمون افراد چهار دسته میشن: 1)افرادی که میدونن بد دادن و ناامیدن که امیدوارم هیچ کس از این دسته نباشه 2) افرادی که خوب دادن اما روحیه افراد دسته اول رو خراب تر نمیکنن که کاش همه از این دسته باشن 3) افرادی که خوب دادن اما تضعیف روحیه هم میکنن حتی این کاراشون روحیه افراد دسته دوم رو هم خراب میکنه 4)افرادی که فکر میکنن خوب دادن(جو گیرن چون قبل از امتان فکر میکردن هیچی بارشون نیست(بلانسبت) اما بعد از ازمون که میبینن تونستن روی سوالا رو بخونن میگن پس چه خبره) البته از دسته چهارم اینجا کسی رو سراغ ندارما به کسی بی احترامی قلمداد نشه

parsa-bio

New Member
لایک ها
177

با توجه باینکه:
1-وقت امتحان خیلی کم بود و تعداد سوالات زیاد یعنی 17 سوال 180 دقیقه که می شود سوالی تقریبا 11.5 دقیقه در صورتی که سال های پیش به طور متوسط سوالی 15 تا 17 دقیقه وقت داشت
2-تعداد سوالات حفظی زیاد بود در صورتی که اکثر بچه ها سوال استدلالی کار می کنند
3-از 7-8 تا سوال فکری هم که بود 3-4 تاش یا 11 دقیقه(با توجه به مورد 1) کمشون بود یا انقدر سخت بود که فکر نکنم بیشتر از 10 نفر حلش کرده باشند مثل اون سوال آنزیم
4-نمره منفی زیاد تقریبا به جز 5-6 تا سوال همشون نمره منفی داشتن
فکر نمی کنم کف بیشتر از دوره 14 و کمتر از دوره 13 باشه چون امتحان یک چیزی بود بین این دو دوره احتمالا کف یک چیزی حول حوش 40 تا 45 این طورا باشه
الان هم اگه همه ی درصد های گفته شده از سوی بچه ها بالای 60 و 50 درصد(مثل خودم:21:) به خاطر نبود پاسخنامه است دقیقا مثل مرحله اول که هر کی یک چیزی می گفت و درصد ها خیلی بالا شده بود تا قبل از اومدن پاسخنامه. الانم مطمینم بعد از اومدن پاسخنامه اکثرا یا حول حوش 40 این ها می شن یا حتی خیلی ها کمتر از این درصد می شن.

mat1996

New Member
لایک ها
35

با توجه باینکه:
1-وقت امتحان خیلی کم بود و تعداد سوالات زیاد یعنی 17 سوال 180 دقیقه که می شود سوالی تقریبا 11.5 دقیقه در صورتی که سال های پیش به طور متوسط سوالی 15 تا 17 دقیقه وقت داشت
2-تعداد سوالات حفظی زیاد بود در صورتی که اکثر بچه ها سوال استدلالی کار می کنند
3-از 7-8 تا سوال فکری هم که بود 3-4 تاش یا 11 دقیقه(با توجه به مورد 1) کمشون بود یا انقدر سخت بود که فکر نکنم بیشتر از 10 نفر حلش کرده باشند مثل اون سوال آنزیم
4-نمره منفی زیاد تقریبا به جز 5-6 تا سوال همشون نمره منفی داشتن
فکر نمی کنم کف بیشتر از دوره 14 و کمتر از دوره 13 باشه چون امتحان یک چیزی بود بین این دو دوره احتمالا کف یک چیزی حول حوش 40 تا 45 این طورا باشه
الان هم اگه همه ی درصد های گفته شده از سوی بچه ها بالای 60 و 50 درصد(مثل خودم:21:) به خاطر نبود پاسخنامه است دقیقا مثل مرحله اول که هر کی یک چیزی می گفت و درصد ها خیلی بالا شده بود تا قبل از اومدن پاسخنامه. الانم مطمینم بعد از اومدن پاسخنامه اکثرا یا حول حوش 40 این ها می شن یا حتی خیلی ها کمتر از این درصد می شن.
در مورد اینکه کف چند باشه ایده ای ندارم ولی در مورد قضیه پاسخ نامه که گفتن منم موافقم قبل دادن پاسخنامه مرحله 1 همه اومدن گفتن ما 80 زدیم ما 75 زدیم ولی بد که پاسخ نامه اومد همونا اومدن گفتن اقا ما که 20 زدیم به نظرتون واسه مرحله 2 بخونیم. منم خودم 10% نمرم تو مرحله 1 از اونچه که زدم پایین تر اومد او لفک می کردم حداقل 70 زدم بعد که چک کردم با بچه ها دیدم نه بابا 60 بیشتر نمی شه که وقتی پاسخ نامه اومد 10% پایین اومد حالا الانم قضیه همینه بخاطر همینه من ایندفعه کلا درصد اعلام نکردم چون به چن دلیل 1. بقیه بچه ها نا امید میشن 2.اگه درصدم همون نشه خودم ضایع میشم امیدوارم بچه ها 1 کم منطقی تر رفتار کنن الان ما داریم طرف کمپبل خورده ولی ازش درصد می پرسیم میگه نمی دونم بعد بعضیا ...

آخرین ویرایش توسط مدیر

ghazaalqsm

Well-Known Member
لایک ها
260

چرا ی عده در انتطار کلیدن؟
هرسال کلید نمیدن که!

mat1996

New Member
لایک ها
35

چرا ی عده در انتطار کلیدن؟
هرسال کلید نمیدن که!
هیچ سالی تا بحال کلید ندادن به جز مرحله 1 امسال پس بعید نیس می تونیم منتظرش باشیم اگرم ندادن که فقط باید بشینیم ( اگر به نظرتون میاد که الان درصدتون می تونه بالا کف احتمالی که بازم به نظر خودتون میاد بشه) صبر کنیم و الکی به خاطر حرف بقیه نا امید نشیم

Homayoon

New Member
لایک ها
192

به نظر من کف عمراً از 45-50 % بیشتر باشه به خاطر نمره منفی های خیلی خیلی کم مرحله 2 امسال!!! اصن مگه سوالا نمره منفی داشت؟!!!:43:
بعضی سوالا رو مثل اون سوال هورمون های گیاهی ترسیدم بنویسم!!!
راستی خودمم 150 نمره رو نوشتم
به جز 10 نمره از سوال آنزیم بقیه رو با استدلال به جواب رسیدم (فقط خدا کنه منظور طراح های سوال هم همون چیزی باشه که اون موقع از ذهن من رد میشد!!!;))

امیدوارم هر کی واقعن تلاش کرده از این مرحله رد بشه

موفق باشیم!

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها
195

کف ازاین هم پایین تره‏!شاید۰

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا