Pouya_p

New Member
لایک ها
55
هر که هر خاطره‌ای از تقلبش داره بنویسه قشنگ تریناشو...
من خودم اولیشو میگم که یه کار کلاسی و هماهنگ بود زنگ ادبیات بود و معلم مون قرار بود امتحان شعر حفظی بگیره بیشتره بچه‌ها هم شعرو حفظ نکرده بودن معلمشم یکم ۶-۸ میزد ما شعرو پا تخت انگلیسی نوشتیم با خط داغون یه ۲-۳ سینوس کوسینوس ۴تا عدد هم بینش گذشتیم معلم هم تا اومد امتحانشو گرفت و چون خیلی‌ بچه‌های ما کوشا بودن همه ۲۰ شدن :دی دی دی

skashef

New Member
لایک ها
68
پاسخ : بهترین تقلبتون(خاطره)

یک دفعه امتحانه مثلثات داشتیم و این فرمولاش رو هیچ کدوم هنوز حفظ نشده بودیم خدا رو شکر قرار بود کسی به غیر از دبیرمون بیاد سر کلاسمون.ما هم نا مردی نکردیم و فرمول هایه مثلثاتی رو به شکل ساختار لویس در اوردیم منم به عنونان شیمیست کلاس تعییدشون کردم و اثبات کردم که اینا ساختار لوییس هستند و لا غیر...
این هم از فوایده شیمی.حالا هی بگید شیمی بده...
:121:قدرت در دستانه ما شیمیست هاست

mssh

Active Member
لایک ها
54

امتحان داشتیم. یه مراقب گذاشتن واسمون که یه کوچولو پرت بود. ما هم استفاده کردیم. مثلا من به یکی از بچه ها می گفتم فلانی سوال 8 رو بخون. اونم جوابشو می خوند و مراقب اصلا نمی فهمید.خلاصه همه این کار رو کردیم. امتحان تموم شد. بعد وقتی نمره هامون رو دیدیم به جز من و دو سه تا از بچه ها، همه کلی نمره ازشون کم شده بود. آخه بعضی از بچه ها از فرط حماقت عین جوابی رو که بچه ها خونده بودن نوشته بودن و معلمه فهمیده بود تقلب کردن.

faezeh iq

New Member
لایک ها
135

ماهم یه روز یه مراقب داشتیم نمیدونم حالش بد شده بود سرش به جایی خورده بود سر گذاشت رو میز خوابید بچه های ما هم فرصت رو از دست ندادن شروع کردن اونم که تو خواب بود و هیچی نفهمید اخرشم همه نمره توی گرفتیم و داستان به خوبی و خوشی تموم شد

darrande

Well-Known Member
لایک ها
811

یه بار دو 4 تا از بچه های کلاسمون تقلب کردند البته چون تستی بود جواب ها رو روی برگه نوشتن و برا هم پرت کردند نمی دونم چی شد فکر کنم آخر امتحان وقتی بچه ها رفتن زیر صندلی تک تک ها رو نگاه کرد و اون رو دید و چیزی به روی خودش جلسه بعد نیاورد
جلسه بعد گفت بچه ها تمرین های آخر فصل رو بنویسید توی دفترتون
جلسه بعد گفت بچه ها رو برگه نوشتید؟ بچه هها گفتند نه دبیر گفت پس برگه ها رو بکنید بدین به من
جلسه بعد دبیرمون با اعلام اسم 4 نفر به عنوان مجرم پرداخت و دلایلش به شرح زیر بود
1- فقط دفتر یکی از بچه ها خود اون تقلب بود
2-توی تقلب یک سوال ساده بود که فقط اون 4 تا غلط نوشتن
3- جای اون 4 تا کنار هم بود
4-اکثر گزینه ها شون هم مثل هم بود

sokooot

New Member
لایک ها
16

ما امتحان شيمي داشتيم البته تستي بود يكي از بچه ها مسوول پيدا كردن تستها از تو كتاب بود چون كتاب دبيرمون مشخص بود اين دوستم تمام سوالارو جواب داد و داخل برگه براي بيشتر بچه ها نوشت و به هممون رسيد آخر امتحان يادش اومد واي واسه خودش ننوشته بود ..........بعد با كلي خنده به من فهموند كه واسه خودش ننوشته منم برگمو بهش دادم...........

آخرین ویرایش توسط مدیر

farhad2009

New Member
لایک ها
125

۱- یادمه پارسال موقع امتحان ترم امادگی دفاعی :
شب قبلش من تا ۳ بیدار بودم و داشتم شیمی میخوندم من کلا سر کلاس دفاعی نمیرفتم . توسط دوستان سوالاتشو مینوشتم!!
اون روز (روز امتحان ) مارو بردن تو نماز خونه که ازمون امتحان بگیرن بیشتر بچه ها کتاب همرا شون بود منم یکیشون بودم !!!!!
اقای مدیر از صندلی اول شروع کرد کتاب تک تک بچه هارو گرفت به من که رسید گفت کتاب ؟؟؟؟؟
من گفتم منو کتاب؟؟؟؟؟
اون گفت البته ممکنه اره !!
از شانسم همون لحظه معاونمو اومد و گفت اقای مدیر تلفن با شما کار داره ! هیچی اون رفت و معاون به تفتیش ادامه داد و از من شروع کرد من کلا بحثو عوض کردم چون خود این اقا قبلا معام دفاعی بوده بهش گفتم اقای فلانی من دیشب زیاد نخوندم به ما یعه کمکی بکن !!!! این بنده از خدا بی خبرم گفت حتما چشم !!!!
و رفت سراغ بعدی
دیدم کتاب همه بچه هارو گرفته جز کتاب من !!! این امتحانو من گرفتم ۲۰!!!
و کلیه دوستانم بدلیل اثر همسایگی شدن ۲۰ !!!!! کلا خیلی بهم حال داد !
البته از عوامل مهم ۲۰ شدن مان این بود به یکی از دوستان قلچماق گفتم بیا جلوم بشین تا مراقب نبینه ۲۰ت تضمینه:4:
.........................................................
۲- این بار که همین شهریور رخ داد !!!
ما تو مدرسه مون یه سری کلاس کنکور برا بچه های پیش گذاشته بودن و من به اسرار مغلم فیزیکم درسر کلاس فیزیک نشستم!!!!!
یادمه روز امتحان زبان انگلیسی بود ! از قبل کلیه دوستانی که در درس زبان افتاده بودن با من نقشه یه تقلب گسترده رو کشیده بودیم:
صبح امتحان من که سر کلاس فیزیک بودم !
یکی از دوستان تق تق!!!!!
کاظم یه لحظه میای بیرون کارت دارم !!!!۱
البته حتما!!!
این ۲ صفحه از ۳ صفحه سوال امتحان امروزه !!!!
یه کاریش بکن برامون منم همهرو نوشتم دادم بهش
کلیه دوستام قبول شدن و معلممون سوخت ::4:
... تو دانتز بگم این اقای معلم زبان از اون افراد .... هست که پوپل میگیره و قبول میکنه !!!!!
من که خودم ۱۵ ترم رفتم کلاس زبان و کلاسای اقا رو میپیچوندم!!!
اما دوستانم میا باید یه مبلغی رو پرداخت میکردن یا میوافتادن !!!
منم برا اینکه حرصشو در بیارم حالشو گرفتم
۱

MUTE

New Member
لایک ها
264

بعد از مرحله دو امتحان زیست گیاهی داشتیم منم که خب هنوز تو جو المپیاد بودم :دی
هیچی نخوندم ! می خوندم هم چیزی نمی فهمیدم
دوست عزیزم زود نوشت و برگشو گذاشت جلوی من یعنی کاملا برگشو داد بهم و منم همه رو از روش نوشتم :دی

SMASZOP

مشاور فیزیک
لایک ها
529

منم تو امتحانه ریاضی هی برگم رو با عقبی عوض می کردم تا چیزایی که من بلدم اون یاد بگیره و بالعکس!!

navid_hacker

New Member
لایک ها
46

من از بچگی ادبیاتم داغون بود....پارسال که پیش دانشگاهی بودیم سر امتحان ادبیات دیدم هیچی ننوشتم و بغل دستیمم از من بدتر بود ، دوستم 4 تا صندلی از من جلوتر بود ، گرفتم صندلیمو زدم داغون کردم که کج شد و نشه روش نوشت و به مراقب گفتم جامو عوض کن ..بعد خودم پاشدم رفتم پیشه رفیقم نشستم و کلی تقلب کردیم و خندیدیمو حال داد...

SeYeDkOdEn

New Member
لایک ها
37

همه خاطراتی که نوشتین شیرین بوده
من یه تلخشو میگم که فک نکنین تقلب خوبه:
سر امتحان ریاضی ترم ما یه گناهی کردم یه چند تا از سوالایی که خیلی مهم بودن رو روی برگه نوشتم و
گذاشتم توی جورابم.از اون جایی که با مداد نوشته بودم در اثر اصطکاک با سطح نرم جوراب بسیاری از نوشته ها پاک شده بودن...
بدلیل شانس فراوان بنده یکی از همان سوال ها تو امتحان امده بود و من بدبخت از رو همون برگه نوشتم،یه رادیکال رو اشتباه گذاشتم همش خراب شد...

jasem

Well-Known Member
لایک ها
327

بهترین تقلبیم یه تقلبی بود که هاج و اج مونده بودم چجوری تقلب کنم که امداد از غیب رسی و دعوت نامه اولیا و مربیان دادند و ما رو اون سوال مینوشتیم و میزاشتیم صندلی بغلی نفر بغلی بر میداشت !! اخه صندلی ها به هم چسپیده بود !
تو دانشگاه هم تقلبی نکردم ولی یه بار به جرم تقلبی استاد استاتیکمون منو گرفت !!!!!

nakisa

New Member
لایک ها
0

همين امسال بود. كه يكي از پيش دانشگاهي هاي باحال زنگ شيمي(آزمايشگاه) سوالاي امتحان زنگ بعد(زمين!!!!!) رو برام آورد. و منم نامردي نكردم و به همه دادم...4 تا سوال از دو فصل بعديش داده بود نامرد...ما ام كلي ذوقزده شديم!(و با اين حال اكثرا به خاطر يه سوالي كه همه اشتباه زدن 19.5 شديم!!!)

abolfazlgh

New Member
لایک ها
81

سر امتحان تبزهوشان 5 سواله آخرو از رو جلوییم دیدم!

Gaara

New Member
لایک ها
114

یه بار امتحان دینی داشتیم!!! هیچ کس هم هیچی نخونده بود ( حتی خرخون ترین کلاسمون!!) !!!!!!!!!!
از شانس خوب ما اونروز معلممون نیومد به خاطر همین ناظممون مجبور شد بیاد ازمون امتحان بگیره!!!!
البته معلممون نامردی نکرده بود و سوالارو از قبل به دفتر داده بود!!!
ناظممون اومد سر کلاسو سوالارو پخش کرد ولی دید تو یک ربع اول هیچ کس هیچی نمی نویسه!!!
جریانو فهمید!! در کلاس رو بست گفت فقط آروم بهم بگید!!!
بچه ها هم کتابارو درآوردن و تا می تونستن از روش نوشتن!!!
ولی با این حال تو کلاسمون فقط من 20 شدم!!!!

amir.ekhlasi

New Member
لایک ها
183

سر امتحان ریاضی سال سوم راهنمایی بود. امتحان سخت بود. من یک سؤال را حل نکرده بودم و بقلی هم سؤال دیگری را. هر دو جواب سؤالی را که حل کرده بودیم روی چک نویس کامل نوشتیم و چک نویسها را روی زمین انداختیم. بعد من چک نویس اون و اون چک نویس من را برداشت.

abolfazlgh

New Member
لایک ها
81

اها یه چیزه دیگه یادم اومد!
یه بار مسابقه علمی از بقل دستیم 3 سوال پرسیدم (از اون خرخونا بود) و 3 تا سوال غلط بهش دادم من اول استان شدم اون سوم شد

Gaara

New Member
لایک ها
114

یه بار مسابقه علمی از بقل دستیم 3 سوال پرسیدم (از اون خرخونا بود) و 3 تا سوال غلط بهش دادم من اول استان شدم اون سوم شد
خیلی نامردی!!!
واقعاً هدفت از این کار چی بود؟؟؟

faezeh iq

New Member
لایک ها
135

این که خیلی نامردی بوده تقلب همراه با جوانمردی
من جای اون بودم کلی می زدمت (واسه شما که پسری):4::4::4:

Pouya_p

New Member
لایک ها
55

من امتحانهاي عموميم تقلب نكنم نميشه سر امتحان زبان بود منم كتابمو گم كرده بودم از اول سال هيچي هم نخونده بودم يه 5 دقيقه اي كه از امتحان گذشت به سرعت بلند شدم و برگه جلوييمو برداشتم همرو از رو برگش نوشتم بعد برگشو بهش دادم 98% زدم مرتيكه 1 تستيرو غلط زد آخه اما سرعت عملم بالا بود تو بر داشتن برگه به زور:d

بالا